Mateusz Mielnik - fot. Woytek / Legionisci.com

Mielnik: Chłopaki wkładają dużo serca

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Cały czas pracujemy, aby cała czternastka zawodników była gotowa do gry. Przez cały sezon, gdzie do rozegrania mamy 30 meczów, nie da się grać szóstką graczy. Zmiany, które dają chłopcy są bardzo istotne, a nawet w większości przypadków decydują o wynikach spotkań - mówi po zwycięstwie z Olimpią Sulęciń trener Mateusz Mielnik.

- Tak jak Pan powiedział zagraliśmy cierpliwie i konsekwentnie. Było to bardzo trudne spotkanie. Spodziewaliśmy się, że będzie to męska siatkówka z ogromną siłą w ataku, a przede wszystkim w serwisie. Oba zespoły zaryzykowały serwisem. Patrząc z boku mieliśmy różne fragmenty, czasami popełnialiśmy więcej błędów na zagrywce. Jednak to my w dłuższym wymiarze czasowym utrzymaliśmy serwis. Trzy punkty naprawdę cieszą, gdyż sporo już ich zdobyliśmy, dzięki czemu możemy dalej konsekwentnie pracować. Teraz trzeba odpocząć, bo ostatnie trzy dni były dla nas bardzo trudne. Chłopaki wkładają dużo serca, aby Legia wygrywała.

- Oczywiście, w klasyfikacji byliśmy blisko z Olimpią przed tym meczem, ale widzi Pan jak ta tabela wygląda. Różnice między zespołami są niewielkie. Można wygrać cztery mecze, a później tyle samo przegrać i spada się. Ta liga tak wygląda od paru lat, a w tym sezonie nie jest inaczej. Kluby są mocne, a z każdym rokiem poziom idzie w górę.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.