Marek Dobrowolski i Emilia Babska
REKLAMA

Strzelectwo

Pięć medali w PP osób niepełnosprawnych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Gryfinie zakończyły się zawody Pucharu Polski w strzelectwie sportowym osób niepełnosprawnych. Pięć medali podczas zawodów zdobyli zawodnicy Legii - Emilia Babska (3 złote medale) oraz Marek Dobrowolski (złoto i srebro).

Emilia Babska zwyciężyła a konkurencjach: R2 Karabin pneumatyczny stojąc kobiet, R3 Karabin pneumatyczny leżąc oraz R6 Karabin dowolny leżąc Open. Z kolei Marek Dobrowolski triumfował w konkurencji R1 Karabin pneumatyczny stojąc mężczyzn, był drugi w R6 karabin dowolny leżąc open oraz czwarty w R3 karabin pneumatyczny leżąc.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.