Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Motorem

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mahir Emreli, Josue i Bartosz Slisz są zagrożeni pauzą przed środowym meczem 1/8 finału Pucharu Polski z Motorem Lublin. Oprócz nich po jednej żółtej kartce mają Artur Jędrzejczyk i Rafael Lopes, ale oni obecnie leczą urazy. W przypadku rozgrywek o Puchar Polski kara dyskwalifikacji w wymiarze 1 meczu nakładana jest już przy drugim napomnieniu.

Po dwóch meczach pauzy spowodowanej czerwoną kartką do kadry wraca Tomas Pekhart.

Żółte kartki legionistów:
1 - Mahir Emreli, Artur Jędrzejczyk, Josué, Rafael Lopes, Bartosz Slisz

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
bronek49 - 30.11.2021 / 17:47, *.chello.pl

to cieniasy Legia powinna sobie radzić bez takich drewniaków

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.