fot. Hagi / Legionisci.com

Zimowe zgrupowanie Legii w Dubaju

źródło: Legia.com

Piłkarze Legii Warszawa przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/2022 odbędą w Dubaju. Podobnie jak rok temu zespół będzie korzystał z obiektów Jebel Ali Sports Center. Obóz zaplanowano w dniach 6 - 22 stycznia.

Podczas zgrupowania Legia Warszawa rozegra trzy mecze kontrolne. Szczegółu dotyczące sparingpartrnerów zostaną podane wkrótce.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z ubiegłorocznego obozu.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
Aigel81 - 05.12.2021 / 00:18, *.plus.pl

Wakacje? Obóz przetrwania na śnieżce należało by zrobić albo na kartoflisku w knurowie.

odpowiedz
powiś(L)e - 04.12.2021 / 16:52, *.autocom.pl

Kolejny chory wymysł odklejonego od rzeczywistości narcyza Mioduskiego który ma łeb zapchany korporacyjnym amerykańskim gównem.Sportowo kompletnie bez sensu.

odpowiedz
Norbi - 03.12.2021 / 16:11, *.orange.pl

W Dubaju nie będzie czystej to po co tam jechać...

odpowiedz
Juli - 03.12.2021 / 15:19, *.play-internet.pl

Może mi ktoś powiedzieć po co było budowane te Legia Training Center ???

odpowiedz
Goral - 03.12.2021 / 13:19, *.myvzw.com

Za taka grę to powinni jechać na obóz,do Grudziondza!!!patalachy!!!

odpowiedz
Łuki - 03.12.2021 / 11:26, *.tpnet.pl

To sobie chłopcy wypoczną.

odpowiedz
wojti - 03.12.2021 / 10:55, *.chello.pl

Super info...z...any sezon i w nagodę Dubaj.....jprd....pozazdrościć

odpowiedz
rroy - 03.12.2021 / 10:26, *.mm.pl

Zapitalać na LTC a nie kurna Dubaj!

odpowiedz
Farme(L) - 03.12.2021 / 09:57, *.bridgefibre.net

Przypominam tylko, że po zeszłorocznym pobycie w Dubaju jeden mecz w plecy na początku po zmianie klimatu, a później na Mistrza bez podknięcia :P poza tym niech Papszun poczuje, że przychodzi do klubu top :)

odpowiedz
Ju(L)ius - 03.12.2021 / 09:37, *.vectranet.pl

Ja pierdziele... Nie wierze!! Dziewczyny z Dubaju!! Buhahahaha!! Przynajmniej wiedzą kim są.....

odpowiedz
Maniek - 03.12.2021 / 09:19, *.chello.pl

Zakopane!!! biegać po górach lepić bałwana a nie ciepłe kraje i bajobongo a później piach w lidze i ledwo nogami przebierają

odpowiedz
L - 03.12.2021 / 09:18, *.intelly.pl

Nie ma to jak być z drużyną na dobre i na złe.Jesteście zwykłymi zakompleksionymi burakami.Ciekawe co będziecie pisać jak na wiosnę wszystko zaskoczy i znowu będą wyniki?

odpowiedz
lol - 03.12.2021 / 08:42, *..

proponuje raczej bieszczady

odpowiedz
Pepe - 03.12.2021 / 08:18, *.chello.pl

A jak będą chcieli iść do Muzeum Lotnictwa, to ich zabierz do Muzeum Lotnictwa, qrwa jego mać.

odpowiedz
Tak bedzie - 03.12.2021 / 14:42, *.t-mobile.pl

@Pepe: Najlepsze dzi.. i tyle koksu ile zdołasz unieść.

odpowiedz
Bln - 03.12.2021 / 06:22, *.play-internet.pl

Zamiast Dubaju powienien być radom, jaka gra, takie widoki.

odpowiedz
SEBO(L) - 03.12.2021 / 04:50, *.centertel.pl

CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE!!

odpowiedz
NOWY PREZES! - 03.12.2021 / 01:27, *.120.69

MIODUSKI CHYBA TY TAK NA POWAGE MYŚLISZ DALEJ O OBRONIE MISTRZA?!DUBAJE ZNOWU?TO NIE MIEJSCE NA TRENOWANIE SUPER LEGII, A KASA I TWOJE ARABSKIE BIZNESY?AAAA....W TATRY!I CODZIENNIE TRUCHATAĆ PO GÓRSKICH POTOKACH, BIEGAĆ NA PRZEŁAÔ I GRAĆ MECZE KONTROLNE W BIELSKU BIAŁEJ NA REKORDZIE!

odpowiedz
Czesiek - 03.12.2021 / 01:04, *.vectranet.pl

Przygotowania powinni odbyć w najgorszym kurorcie w Polsce.. wypoczynek adekwatny do ich poziomu gry. Jak widać w Warszawie mało atrakcji (imprez) .. po Dubaju będzie doopa w lidze.

odpowiedz
Korda - 03.12.2021 / 00:37, *.centertel.pl

75% składu już niech nie wraca

odpowiedz
Pche(L)a - 02.12.2021 / 23:30, *.play-internet.pl

Zakopane, Cetniewo, śnieg po kolana i Zapier... Kudłaty proszę Cię skończ się kompromitować!!!

odpowiedz
Misiek_Widzew - 02.12.2021 / 22:45, *.centertel.pl

Osobowym do Cetniewa i na obóz, a nie na wakacje

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 02.12.2021 / 23:05, *.16.61

@Misiek_Widzew: bylem, trenowalem zima. Tylko to byly wieki temu, inny ustroj nawet byl :-)
Ale pelna zgoda, jesli chce sie cokolwiek w sporcie osiagnac to trzeba trenowac a nie opyeer dalac sie na wczasach, wakacjach czy innych florydach lub dubajskich plazach. Jaki "wuj", taki gnoj.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 02.12.2021 / 22:17, *.16.61

Znowu Dubai? gierki na plazy i jakies pseudo treningi? Juz to przerabialismy. Widac ze Rozczochraniec "uczy sie na bledach i wyciaga wnioski".

Ja bym cale to towarzystwo wyslal do Gawrych Rudy i na Binduge z ta banda nierobow.
Niech zasmakuja co to trening.

odpowiedz
Jack(L) - 02.12.2021 / 22:08, *.t-mobile.pl

Za zaangażowanie i wyniki powinni przechodzić obóz na Syberii

odpowiedz
Cyniek - 02.12.2021 / 21:03, *.play-internet.pl

Ciekawe gdzie pojadą za rok jako pierwszoligowiec

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.12.2021 / 22:45, *.vectranet.pl

@Cyniek : do Las Vegas...

odpowiedz
L fire - 02.12.2021 / 20:30, *.net.pl

Za to co w tym sezonie pokazują to Sybir jako "nagroda im się należy !!!
I na takie swawole jest kasiorka , żenada gdy klub tonie w długach ....
Prezesior ma gest , kibice łażą na mecze mimo słabych wyników to jest za co się bawić...

odpowiedz
Felek - 02.12.2021 / 20:26, *.vectranet.pl

Może kudłaty zafunduje im jeszcze wycieczkę na Florydę w ramach promocji klubu. Najlepiej kilka dni przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

odpowiedz
Plaskacz - 02.12.2021 / 22:10, *.net.pl

@Felek: Była, nawet jednego grajka przywiózł w walizce

odpowiedz
Major Wojciech S. - 02.12.2021 / 20:01, *.orange.pl

Zapraszam na zgrupowanie na szkolną 17 Białystok wyjdzie napewno taniej a w pakiecie treningi ze znanym Krzysztofem Kononowiczem kuracja Nitro-Spa i najnowsze boiska treningowe w pokrzywach obok kargula Serdecznie Zapraszamy!!!

odpowiedz
Dziki - 02.12.2021 / 19:55, *.mm.pl

Jeszcze popcorn im kupcie i zabierzcie do kina!

odpowiedz
Real deal - 02.12.2021 / 19:38, *.virginm.net

Miodek promuje klub :) ,czyli szuka inwestora lub pozyczkodawcy w razie W.A te kopacze to ,no coz ,komentarze mowia same gdzie powinni miec oboz I jaki.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.12.2021 / 19:38, *.play-internet.pl

Wakaaaacjeeeeee,znów będą wakaaaaaacjeeee,napewno nam raaaaację,wakacje będą znów.........

odpowiedz
admate - 02.12.2021 / 19:25, *.orange.pl

Kurde, nikt nie wyciąga wniosków? Rok temu tam byli, wyniki słabe. Mistrz dzięki temu, że inni gubili punkty.

Nie lepiej wyjazd na południe Europy, ale do niezbyt gorącego miejsca + tydzień w górach?

odpowiedz
majusL@legionista.com - 02.12.2021 / 19:10, *.214.250

serio ??? nie wierze !! za taki h...wy sezon ferie w dubaju ?? w glowie sie nie miesci !!

na oboz na mazury - a kase na dubaj przeznaczyc na dobrego zawodnika !!!!

odpowiedz
Plaskacz - 02.12.2021 / 19:01, *.net.pl

To karnetowiczom powinni zafundować taki wyjazd.

odpowiedz
Krz - 02.12.2021 / 19:33, *.play-internet.pl

@Plaskacz: Powinny zafundować wyjazd na zgrupowanie karnetowiczom?

odpowiedz
Plaskacz - 02.12.2021 / 22:11, *.net.pl

@Krz: Tak. gorzej piłkarsko by nie było

odpowiedz
Biała Siła - 02.12.2021 / 18:40, *.vectranet.pl

Kpina

odpowiedz
spasiony - 02.12.2021 / 18:40, *.123.82

Wspaniala wiadomosc, wszyscy na nia czekalismy. Ciekawe czy szwedzki turysta nagle ozdrowieje?

Moga jechac nawet ma Madagaskar, pytanie z jakim trenerem? Kto ich przygotuje do rundy jak podlug slow pomrocznego Dariusza pan Golebiewski moze se trenowac co najwyzej do konca roku?

odpowiedz
mareczek - 02.12.2021 / 18:13, *.vectranet.pl

Powinien być bushcraft survival i integracja przy ognisku.Budowanie latryny,łóżek z drewna i sznurków oraz nocne warty przy namiotach.Piszę poważnie-to scementowałoby zespół.Może z lalusiów narodziliby się mężczyźni po takich 2 tygodniach zimowego lasu

odpowiedz
Real deal - 02.12.2021 / 19:33, *.virginm.net

@mareczek: 1/3 by po 2dniach uciekla,Bo X boxa brak.Chlopie im galeri lub restauracyjki w weekendzik brakuje I juz depresja ,a Ty o budowaniu lozek tu.Oni dobrze swojej roboty wykonac nie potrafia.Idea jak najbardziej za, tyle ze to z panami pilkarzami.

odpowiedz
chrisSiekierki - 02.12.2021 / 18:13, *.vectranet.pl

W Dubaju? Widać prezes jest bardzo bogaty... szkoda że zawodników kupuje na wyprzedaży.

odpowiedz
xD - 02.12.2021 / 18:11, *.autocom.pl

Dziewczyny w Dubaju

odpowiedz
Cziko - 02.12.2021 / 19:48, *.jmdi.pl

@xD: dokładnie będzie część druga.

odpowiedz
XX - 02.12.2021 / 18:10, *.mm.pl

Miejmy nadzieję, że nie zabraknie siatkonogi i wieczornych rozgrywek na playstation :)

odpowiedz
chrisSiekierki - 02.12.2021 / 18:14, *.vectranet.pl

@XX: zasłużyli po wspaniałej jesieni na nieco relaksu...

odpowiedz
Zgryw - 02.12.2021 / 18:09, *.vectranet.pl

Będą kręcić kolejne Dziewczyny z Dubaju ;)

odpowiedz
Atmosferić - 02.12.2021 / 17:53, *.orange.pl

Zgodziłbym się na taki obóz pod jednym warunkiem - cała drużyna poszła by tam w to i z powrotem na pieszo. Na samolot nie zasługują bo nie grają z polotem. Iść z buta albo won w tatry ciężko trenować. I to nie w kurortach a na obóz namiotowy.

odpowiedz
Yeti - 02.12.2021 / 17:51, *.vectranet.pl

Nie zasługują na takie wakacje. Zasłużyli co najwyżej na obóz treningowy w Ryczywole połączony z relaksem nad Pilicą.

odpowiedz
Danie(L) - 02.12.2021 / 17:47, *.tpnet.pl

W Książenicach mają SPA, tutaj też wypad na wakacje, przy okazji w piłkę pokopią. Tak właśnie wygląda raj na ziemi, powodzenia panienki ;)

odpowiedz
Atmosferić - 02.12.2021 / 17:47, *.orange.pl

Powinni odśnieżać parkingi na saskie kempie - a ten jeszcze ich nagradza tropikami - co to jest?

mioduski OUT!

odpowiedz
Mariot85 - 02.12.2021 / 17:40, *.play-internet.pl

SYBIR!!!!!!!!

odpowiedz
Kozioł - 02.12.2021 / 17:34, *.centertel.pl

Mamy piękne góry! Niech zapier@&€ają w śniegu po pas to może na wiosnę coś z tego będzie!!!

odpowiedz
Yesman - 02.12.2021 / 17:32, *.chello.pl

Jadą tam gdzie czują się najlepiej te nasze dziewczyny z Dubaju.

odpowiedz
Arecki - 02.12.2021 / 17:32, *.plus.pl

Świat do końca oszalał.... Czytam i dalej nie rozumiem o co chodzi. DUBAJ - komuś się w,,,,, poprzewracało. LEGIO dokąd zmierzasz?

odpowiedz
Kogut - 02.12.2021 / 17:31, *.chello.pl

W Bieszczady nierobów wysłać, do wypalania brykietu.

odpowiedz
Świstak666 - 02.12.2021 / 17:29, *.chello.pl

powinni jechać starym Autosanem 13h do Szklarskiej Poręby zapie...alać po górach z workami na plecach dziady za dychę

odpowiedz
L - 02.12.2021 / 17:36, *.aster.pl

@Świstak666: dokladnie! I wyplaty dostawac w reklamowkach.

odpowiedz
???? - 02.12.2021 / 17:26, *.plus.pl

Widzę że pierwszy raz wszyscy się że sobą zgadzają, w góry na śnieg i tylko bieganie i siła bo pilka i tak im przeszkadza hehe

odpowiedz
Atmosferić - 02.12.2021 / 17:25, *.orange.pl

Myslalem ze zgrupowanie bedzie na ksiezycu.

odpowiedz
leon - 02.12.2021 / 17:20, *.tpnet.pl

To jakiś żart zgrupowanie powinno być w Polsce . Zapier ...ć na śinegu i mrozie hartować się cherlaki.

odpowiedz
Maro(L) - 02.12.2021 / 17:18, *.versatel.nl

Za taką postawę co pokazali to powinni w kamieniołomach mieć przygotowania a nie w dubaju.rozpieszczani jak dzieci u babci

odpowiedz
ja - 02.12.2021 / 17:18, *.netcity.pl

szok, w góry ich wysłać niech w śniegu zapierdzielają a nie na wczasy

odpowiedz
Seb - 02.12.2021 / 17:16, *.107.43

Im ten oboz sie poprostu nalezal :D

odpowiedz
mg - 02.12.2021 / 18:20, *.centertel.pl

@Seb: Zwłaszcza za tą wygraną ze Świtem Skolwin!

odpowiedz