REKLAMA

Łyżwiarstwo

Kolejna życiówka Marka Kani w PŚ w Calgary

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Panczenista Legii, Marek Kania nie zatrzymuje się nawet na moment. Nasz zawodnik pobił po raz kolejny swój rekord życiowy podczas kolejnych zawodów Pucharu Świata - tym razem w kanadyjskim Calgary. Legionista w pierwszym wyścigu na 500 metrów w grupie A (czołowej 20. na świecie) uzyskał czas 34.463 sekundy (0,68s straty do zwycięzcy zawodów), co dało mu 16. miejsce w klasyfikacji. I 25 punktów do rankingu.

Zawodnik sekcji łyżwiarskiej Legii już wcześniej zapewnił sobie udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, które w lutym rozpoczną się w Pekinie. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata nasz zawodnik awansował na 11. miejsce - ma zdobytych 195. punktów po siedmiu wyścigach. Na IO z klasyfikacji punktowej awansuje 20. najlepszych panczenistów.

Kolejny wyścig PŚ w Calgary Marka Kanię czeka w niedzielę o 20:30 polskiego czasu. Transmisja w sportowych stacjach Polsatu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.