REKLAMA

Oddaj swój głos!

Plebiscyt eLki 2021

Redakcja

Legijny rok 2021 to był prawdziwy roller coaster. Zaczął się znakomicie, a zakończył fatalnie. W ostatnich dniach przesyłaliście swoje propozycje nominacji do 21. edycji Plebiscytu eLki.

Napiszemy wprost - tegoroczne nominacje zdominowała jedna osoba, a jest nią Dariusz Mioduski. Właściciela klubu nominowaliście w różnych kategoriach - Postać Roku, Szmacianka (antybohater), a niektórzy potrafili nawet dostrzec w nim Odkrycie Roku. Obecny prezes wielokrotnie pojawiał się także w kategorii negatywnego zaskoczenia oraz zdominował hasło i piosenkę roku, które to kategorie wyjątkowo bardzo się pokrywały. Nie zabrakło także wielu cytatów prezesa. Wszystkie Wasze liczne nominacje, za które serdecznie dziękujemy, maksymalnie uporządkowaliśmy.

Wybraliśmy te najczęściej powtarzające się i tradycyjnie pogrupowaliśmy w 17 kategoriach. Kto i co zasługuje na wyróżnienie? Kto był rozczarowaniem, kto odkryciem, a kto strzelił najpiękniejszego gola w 2021 roku? Która oprawa była najlepsza? Zapraszamy do głosowania na specjalnej stronie:

PRZYZNAJ ELKI 2021



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Jasio - 25.12.2021 / 14:36, *.icpnet.pl

Szkoda, ze nie ma Czesia w pytaniu o szmaciankę. wydawalo mi sie, ze obok Miodka, to najbardziej oczywista kandydatura.

odpowiedz
L L L - 25.12.2021 / 14:35, *.centertel.pl

Tu tylko by wystarczyła jedna kategoria -- szmacianka roku.

odpowiedz
Ja - 25.12.2021 / 11:51, *.vectranet.pl

Miodek z dużą szansę na czwartą szmaciankę z rzędu (piątą, jeśli liczyć rok 2017 ale wtedy dzierżył ją wraz z Lesnym i Wandzlem). Tak trzymaj Dariuszu, senseiu Ty nasz.

PS. A tego szefa/szefów co dali go do odkrycia roku, pozdrawiam serdecznie :D

odpowiedz
bep - 25.12.2021 / 08:24, *.aster.pl

Mam pewny typ na kretyna roku! To el loco!

odpowiedz
KAMI(L) - 24.12.2021 / 21:53, *.vectranet.pl

Dla Mioduskiego to powinna być szmacianka dekady a nie roku

odpowiedz
Eduardo - 25.12.2021 / 04:55, *.toneticgroup.pl

@KAMI(L): dekady? Skoro mamy historyczne wyniki to raczej szmacianka 105 lecia

odpowiedz
KAMI(L) - 25.12.2021 / 10:04, *.vectranet.pl

@Eduardo:
W sumie racja ;)

odpowiedz
grzesiek - 24.12.2021 / 21:16, *.centertel.pl

Postac roku Michbiewicz
Szmacianka Mioduski

odpowiedz
p10 - 24.12.2021 / 17:08, *.centertel.pl

W zaskoczeniu roku brakuje 4 -miejsca koszykarzzy w PLK.

odpowiedz
Pawciu - 24.12.2021 / 16:46, *.play-internet.pl

Prezes rozbije bank..

odpowiedz
AdamJ - 24.12.2021 / 15:57, *.chello.pl

A gdzie szmacianka dla poznańskiego sabotażysty Michniewicza?!

odpowiedz
Morda - 24.12.2021 / 20:33, *.chello.pl

@AdamJ: o to to

odpowiedz
L - 25.12.2021 / 02:25, *.play-internet.pl

@AdamJ: który zdobył mistrzostwo, awansował do pucharów i wygrał mecze ze spartakiem i leicester?

odpowiedz
Eduardo - 25.12.2021 / 04:56, *.toneticgroup.pl

@L: i spuścił Legię na koniec tabeli

odpowiedz
bep - 25.12.2021 / 08:29, *.aster.pl

@Eduardo: Jak ty mało jeszcze wiesz o życiu i piłce... Legię spuścili na obecne miejsce pseudograjki, a nie Czesław.

odpowiedz
Darek - 25.12.2021 / 12:40, *.chello.pl

@L: Nie może być tak,że jak Legia zdobywa mistrzostwo to zdobywa trener taki bądź inny a jak są porażki to winny Mioduski.
Obecna sytuacja jest karygodna i odpowiada za nią Mioduski ale za ostatnie 7 mistrzostw i puchary Polski też odpowiada Mioduski.Najlepszy okres w historii Legii na krajowym podwórku od początku istnienia klubu.
Trzeba patrzeć obiektywnie na plusy i minusy.Bardzo możliwe że jak byśmy nie awansowali do europejskich pucharów wyniki były by dużo lepsze w dupoklasie.Na wiosnę bedzie tylko jeden mecz w tygodniu więc wyniki będą lepsze.
Ogolnie to w Legii od czasów Berga nikt nie potrafi połączyć gry w dupoklasie z tą w europejskich pucharach.
Za złe mam prezesowi ciągłe zmiany treneròw i piłkarzy. Sprowadza po 10 piłkarzy i tyle samo odchodzi co rundę.Tak nie zbuduje się solidej drużyny.Brak mocnych fundamentów.
Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia życzę.

odpowiedz
Caai - 26.12.2021 / 12:06, *.plus.pl

@Darek : Darku, dodaj jeszcze, że za obecną pozycję w tabeli odpowiadają Leśny i Wandzel. I wypowiedź będzie kompletna xd

odpowiedz
zel - 24.12.2021 / 15:46, *.vectranet.pl

Przy szmaciance szkoda że nie można wszystkich trzech opcji zaznaczyć. Co do oprawy i hasła raczej nie miałem wątpliwości, ale postać roku to trudny wybór.

odpowiedz
axlrose - 24.12.2021 / 15:34, *.tpnet.pl

O widzę, że nie tylko ja mam chwilę wolnego przed Wigilią, tak że najpierw życzę dużo zdrowia. Teraz do meritum: to właściciel poprzez swoich pracowników zatrudnia i sprzedaje graczy i trenerów, on ustala budżet, i TYLKO I WYŁĄCZNIE on odpowiada za całokształt.
Zrzucanie odpowiedzialności na podwładnych jest bardzo nieładne.

odpowiedz
axlrose - 24.12.2021 / 15:36, *.tpnet.pl

@axlrose: O przepraszam, źle nacisnąłem. To miała być odpowiedź dla: koneser polskiej piłki klubowej

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 24.12.2021 / 15:10, *.plus.pl

mam nadzieję, że szmaciankę dostaną pseudokopacze, które ustawiają mecze i nie są zaangażowane, a nie jak zwykle wlaściciel/trener, to kopacze są winni!!! Oni w 100% odpowiadają za grę, a nie potrafią wymienić 2 podań bez straty, ale zapewne dostanie ją miodek, bo kibice chronią kopaczy

odpowiedz
Vuko - 25.12.2021 / 07:16, *.tpnet.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: ktos tych gamoni tu sciagnął i opłaca ich

odpowiedz