REKLAMA

Łyżwiarstwo

Marek Kania ósmy na 500m w ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Marek Kania zajął ósme miejsce w wyścigu na 500 metrów mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim. Panczenista Legii uzyskał czas 35,079 sekundy i stracił do zwycięzcy, Piotra Michalskiego 0,47 sekundy. Dziś do złotego medalu w Heerenveen wystarczył cas 34,601s, podczas gdy życiówka Marka z Calgary wynosi 34,460s.

Wczoraj legionista wywalczył brązowy medal w wyścigu drużynowym. W lutym nasz zawodnik startować będzie na Zimowych Igrzyskach w Pekinie, gdzie wywalczył kwalifikację dzięki świetnym startom w Pucharze Świata.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Leon - 09.01.2022 / 22:57, *.vectranet.pl

Słabo myślałem że będzie jakiś medal.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.