fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Czech nowym bramkarzem?

Wiśnia, źródło: Legionisci.com / Interia

Martin Jedlička może niebawem podpisać kontrakt z Legią Warszawa - podaje Interia, powołując się na słowackie media. Bramkarz występuje obecnie w DAC Dunajskiej Stredzie i uchodzi za jednego z najlepszych bramkarzy w lidze.

Sprowadzenie doświadczonego golkipera jest dla mistrzów Polski priorytetem w zimowym oknie transferowym. Kontuzje coraz częściej doskwierają Arturowi Borucowi, co rodzi konieczność posiadania na ławce wartościowego zmiennika, który docelowo wskoczyłby za jakiś czas na stałe między słupki.

Jedlička ma 24 lata i jest byłym młodzieżowym reprezentantem Czech. Grał we wszystkich juniorskich kadrach, zaczynając od U16, a na U21 kończąc. Kontrakt z Legią ma podpisać do czerwca 2025 roku.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
Marcel - 25.01.2022 / 14:00, *.t-mobile.pl

Czyli wniosek z tego taki, że w Legii nikt nie wierzy w Misztę i Tobiasza jako ewentualnego pierwszego bramkarza w niedalekiej przyszłości.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 27.01.2022 / 08:12, *.orange.pl

@Marcel:

Oczywiście. Bo jak tylko nie wchodzą na jeden mecz, ale Artur jest kontuzjowany i mieliby pograć dłużej to srają po gaciach i grają jak ręczniki. Nie można teraz na nich polegać.

odpowiedz
lol - 25.01.2022 / 12:00, *..

odchytal 93 ligových zápasov - brac kocura

odpowiedz
oLaf - 24.01.2022 / 18:54, *.vectranet.pl

eeee... myślałęm że to Petr Czech czy jak go zwał ; P

a tak serio- wyluzujcie, już Zieliński w wywiadzie powiedział, że nie ma sensu kupować kogoś teraz za 200 jak za 2 tyg. będzie on za 100 dostępny.... Legia nie gra o nic, sezon przegrany, potrzebujemy dopiero na półfinał PP jakiś 2-ch graczy więc czekamy na 6-cio rzędny szrot, którego na Zachodzie nikt nie kupi do 10 lutego... i tyle, taka prawda, nie będę Was okłamywał : (

odpowiedz
Radzymin - 24.01.2022 / 18:28, *.citimedia.pl

Przykre to wszystko taki Raków robi konkretne transfery gotówkowe a nasza Legia szuka piłkarzy za darmo

odpowiedz
Samanta Otwock - 24.01.2022 / 15:18, *.vectranet.pl

Znam Martina osobiście.Może i jest mały ale bardzo wysoko skacze i bardzo się podnieca wizją gry w polskiej lidze także wygląda na to ,że to dobry wybór

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.01.2022 / 16:26, *.t-mobile.pl

@Samanta Otwock: Jak wysoko może skoczyć facet, który ma 1.60 w kapeluszu i na wysokich obcasach? No żaba raczej dwumetrowego ogrodzenia nie przeskoczy...

odpowiedz
L - 24.01.2022 / 17:06, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: ma 187 cm wzrostu

odpowiedz
L - 24.01.2022 / 17:07, *.chello.pl

@Samanta Otwock: tja

odpowiedz
Biała Siła - 24.01.2022 / 17:41, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Oj może ,jak zechce ,heee

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.01.2022 / 17:48, *.orange.pl

@Biała Siła: Ochrzaniłem wnuka, wprowadził mnie w błąd. To facet ma warunki w takim razie.

odpowiedz
(L)eo - 24.01.2022 / 13:55, *.t-mobile.pl

Już dementi. Smutna jest taka prawda,że do Legii nikt już nie przyjdzie. Nikt nie chce grać w przedostatniej drużynie w tabeli,bez aspiracji pucharowych,z ogromnymi długami i tam gdzie kibice leja po ryjach piłkarzy swojej drużyny. Zobaczcie okienka pyr czy też Rakowa. W Częstochowie szykuje się taka paka,że głowa mała. Aż smutno się człowiekowi robi na sercu,że w jego ukochanym klubie jest takie bagno. Ale co tam, przecież mamy LTC.

odpowiedz
Sanderson - 24.01.2022 / 13:08, *.chello.pl

dzisiaj akurat ma urodziny

odpowiedz
tomciob - 24.01.2022 / 11:43, *.vectranet.pl

Jeśli gra defensywna całego zespołu nie poprawi się, i to zdecydowanie, to żaden bramkarz, nawet najlepszy na świecie, nie pomoże. Mamy obiecujących dwóch młodych bramkarzy i przy dobrej grze w obronie zespołu obaj powinni dawać radę.

odpowiedz
Adson 78 - 24.01.2022 / 14:27, *.plus.pl

@tomciob: Moim zdaniem To tylko Kacper Tobiasz się nadaję na zmiennika Boruca , bo Cezary Miszta we dług Mnie jest za bardzo elektryczny !!!

odpowiedz
Real deal - 24.01.2022 / 10:51, *.127.77

Dobry transfer,w przyszlosci klub jeszcze zarobi.

odpowiedz
Baxter - 24.01.2022 / 10:37, *.myaisfibre.com

Brakuje mu trochę centymetrów do optymalnego wzrostu na tej pozycji, co w wielu sytuacjach podbramkowych jest widoczne.

odpowiedz
Pawciu - 24.01.2022 / 10:33, *.net.pl

Slowacy sie dotąd sprawdzali to i Czech da rade!

odpowiedz
Jerry - 24.01.2022 / 12:23, *.centertel.pl

@Pawciu: To jest argument...

odpowiedz
Adam - 24.01.2022 / 10:28, *.play-internet.pl

Podejrzewam, że Artur mógłby mieć trochę mniej kontuzji gdyby loczek nie dymał go na hajs.

odpowiedz
Daniel - 24.01.2022 / 15:08, *.centertel.pl

@Adam: podejrzewam, ze guzik wiesz

odpowiedz
Arek - 24.01.2022 / 23:49, *.tpnet.pl

@Adam: podejrzewam, że pieprzysz głupoty. W jakim celu ku...wa, nie wiem.

odpowiedz
Pawełek - 24.01.2022 / 10:26, *.netfala.pl

Brać go! To kocur!

odpowiedz
Pawlo - 24.01.2022 / 09:40, *.mm.pl

@Cezary 1916: a kogo masz na myśli ?

odpowiedz
Trec - 25.01.2022 / 16:03, *.play-internet.pl

@Pawlo: Maciej Szczęsny

odpowiedz
Cezary 1916 - 24.01.2022 / 09:08, *.com.pl

Lepiej jakby ba tej pozycji był polski golkiper z doświadczeniem

odpowiedz
grzesiek - 24.01.2022 / 10:04, *.centertel.pl

@Cezary 1916: madrze napisane tym bardziej ze mielismy zrobic kadre bardziej polską. Ale trzeba byc dobrej mysli, stanew, kuciak mucha to przyklady zagranicznych pilkarzy ktorzy sie okazlai trafieni....rynek czesko słowacko -słowensko balkanski yo dobry wybor.

odpowiedz
Biała Siła - 24.01.2022 / 10:58, *.vectranet.pl

@grzesiek: Polacy to podstawa ,jeżeli ich niema ,trzeba szukać innych nacji najlepiej słowiański ,podobna kultura język ,

odpowiedz
L - 24.01.2022 / 11:36, *.aster.pl

@Cezary 1916: to mamy takiego wymyslic jesli nie ma dostepnych na rynku? Bialkowski ma wazny kontrakt, przyjdzie za kilka lat dopiero. Innych kandydatow nie ma.

odpowiedz
Yaro - 24.01.2022 / 12:25, *.centertel.pl

@Biała Siła: Czesi to są Niemcy... tylko mówią po czesku :-)

odpowiedz
Korwinista - 24.01.2022 / 14:05, *.t-mobile.pl

@Yaro: Małe Niemcy???

odpowiedz