fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Mustafajew przejdzie jutro testy medyczne

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Ramil Mustafajew przejdzie w piątek testy medyczne, po których podpisze kontrakt z Legią Warszawa.

18-latek urodził się w rosyjskim mieście Machaczkała, jednak zdecydowaną większość swojego życia spędził w Polsce. Przygodę z piłką zaczynał w 2010 w GKP Targówek a od 2013 występował w Talencie Warszawa (w obu klubach pod okiem tego samego trenera, Bogumiła Bonisławskiego), a następnie w 2019 roku trafił do drugoligowej Stali Rzeszów. Z początku grał w rezerwach, jednak latem 2020 roku dołączył do pierwszej drużyny "biało-niebieskich".

W rundzie jesiennej sezonu 2021/22 Mustafajew rozegrał 13 meczów w II lidze, w których strzelił trzy gole. 18-latek jest prawonożny, zaczynał jako środkowy pomocnik, ale w Rzeszowie został przesunięty na bok i może grać zarówno na prawym, jak i lewym skrzydle lub wahadle.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
olew - 28.01.2022 / 11:35, *.vectranet.pl

Kowal przyszedł z Poloneza (IV liga). Dość szybko nieźle zamieszał...

odpowiedz
Gość niedzielny - 29.01.2022 / 06:24, *.tpnet.pl

@olew: w końcu jakiś pozytywny komentarz bo u i innych to tylko ciągłe narzekanie

odpowiedz
ooon - 28.01.2022 / 10:59, *.com.pl

brzmi bardziej jak inwestycja w przyszłość niż realne wzmocnienie na już :/

odpowiedz
Penysek - 28.01.2022 / 00:46, *.vectranet.pl

Wyglada na kocura! W sam raz na 1 ligę!

odpowiedz
eloyy - 28.01.2022 / 07:08, *.centertel.pl

@Penysek: No i?

odpowiedz
Marcel - 28.01.2022 / 00:44, *.t-mobile.pl

Wydaje mi się, że ten piłkarz to raczej do rezerw.

odpowiedz
Cyniek - 27.01.2022 / 22:42, *.vectranet.pl

Niestety miejsce w tabeli nie zachęca zawodników do przyjścia do Legii to już bodjrze trzeci piłkarz co wybiera inny klub niż Legia z ligowego potentata staliśmy się średniakiem a po drugie jeśli się mówi komuś przyjdź do nas ale będziesz rezerwowym no to niestety nie zachęca też to

odpowiedz
ding - 27.01.2022 / 22:41, *.chello.pl

Koleś jest od 10 lat w Polsce, to by o paszport wystąpił. Nie blokował by przynajmniej miejsca zawodnikom spoza UE.

odpowiedz
Arek - 27.01.2022 / 23:30, *.tpnet.pl

@ding: jakbyś czytał coś więcej poza nagłówkami, to doczytałbyś, że stara się o polskie obywatelstwo.

odpowiedz
Zlb 82 - 27.01.2022 / 23:33, *.t-mobile.pl

@ding: Weź troszkę poczytaj,poszperaj w necie i dopiero się wypowiadaj.A nie głupka z siebie robisz.

odpowiedz
lol - 28.01.2022 / 10:04, *..

@ding: chlopak ma dopiero 18 lat - kiedy mial te sprawy zlatwiac

odpowiedz
Muchito - 28.01.2022 / 11:32, *.vectranet.pl

@lol: rzeczywiście, już od 10 bo lat w Polsce, mało miał czasu on i jego rodzice, kruca bomba

odpowiedz
LegiaFans - 27.01.2022 / 21:00, *.chello.pl

Ty(L)ko żeby Federacja Rosyjska nam go nie podebrała do reprezentacji ... ;) Ty(L)ko POLSKA!

odpowiedz
AS - 28.01.2022 / 11:32, *.t-mobile.pl

@LegiaFans:
Niestety. Coraz więcej małych klubów ma ten sam problem. Atrakcyjne lokalizacje ich obiektów stały się łakomym kąskiem dla deweloperki. Urzędnicy miejscy widząc możliwość sprzedaży ziemi, nie są zainteresowani wspieraniem lokalnych klubów.

odpowiedz
AS - 28.01.2022 / 11:35, *.t-mobile.pl

@AS:
Miało być do @KSD

odpowiedz
KSD - 27.01.2022 / 20:37, *.play-internet.pl

GKP rozbite na rzecz Talentu Targówek…szkoda GKP ,bo wychowało sporo fajnych zawodników .

odpowiedz
Artur - 28.01.2022 / 11:57, *.citystrada.pl

@KSD: GKP, a konkretniej ludzie nim zarządzający, są sami sobie winni. Klubów, dla których szkolenie dzieci polega wyłącznie na wyciąganiu kasy od ich rodziców, nie zapewniając w zamian niemal nic, lub bardzo niewiele, jest bardzo dużo. Rodzice nie są głupi i z takich klubów dzieci szybko zabierają (tak było z GKP, a później z inną szkółką na Targówku, która jeszcze niedawno za wszystko chciała kasę, a teraz już proponuje 3 miesiące treningów za darmo).

odpowiedz
@L - 27.01.2022 / 20:05, *.t-mobile.pl

Miałem nadzieję, że dołączy dobry bramkarz i napastnik, bo chyba nie trzeba być ekspertem żeby to zauważyć, Tomas oby się odblokował ale przy kartkach, kontuzji kto w ataku? Rafa 1-2 dobre mecze w rundzie, Włodar i Rosołek? Nie sądzę, młodzi potrzebują minut, ale łatwiej wejść z ławki być może coś strzelić, grać bez presji, a chyba wiadomo jak będą wyglądać mecze i fakt jak trzeba będzie walczyć o każdy punkt, o bramce nie mówię, bo każdy w pierwsze rundzie widział, pewnie że Miasta i Tobiasz może i są utalentowani z ale powtórzę każdy widział ich mecze

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 27.01.2022 / 20:25, *.play-internet.pl

@@L: Pod jakims innym artykułem napisalem... Pan dyrektor sonduje ściagnięcie bramkarza Wakasimazu i napastnika Paragona z 0-2 do przerwy. A powaznie ten bramkarz ze Słowacji w Zagłebiu L. Dramat... co się dzieje...

odpowiedz
Dossa Jr - 27.01.2022 / 22:00, *.chello.pl

@Trener Bramkarzy: do przerwy bylo 1:0, kaman! Paragon gola!

odpowiedz
Kumaty - 28.01.2022 / 08:18, *.236.124

@@L: paragon robil blat ze slaskiem wroclaw! Za kosciolkiem na Lazienkowskiej

odpowiedz
AS - 28.01.2022 / 11:37, *.t-mobile.pl

@Dossa Jr:
Do przerwy było 0-1.
Jak poprawiasz, to rób to dobrze ;)

odpowiedz
2 razy kebsik na grubym - 27.01.2022 / 19:55, *.206.82

Miodulski otwiera Legia Kebab?

odpowiedz
Zenon Xenon - 31.01.2022 / 17:16, *.play-internet.pl

@ 2 razy kebsik na grubym: Kto to jest Miodulski?

odpowiedz
(L) - 27.01.2022 / 19:48, *.t-mobile.pl

Czyli to ten drugi transfer, a niby człowiek się łudził...

odpowiedz
L - 27.01.2022 / 19:53, *.autocom.pl

@(L): na co sie łudziles? Przeciez Zielinski wprost mowil, ze nie bedzie duzo transferow i juz na nic sie nie zapowiada. Jak sie dogadaja to bedzie bramkarz ale nie musi byc i to tyle. I dobrze, przeciez polowa kadry nie zostala nawet porzadnie sprawdzona i zweryfikowana a niektorzy juz chca kolejnych 10 nowych. A potem placz, ze sa problemy finansowe.

odpowiedz
Cyniek - 27.01.2022 / 19:14, *.play-internet.pl

Ale. Nam Jacek emocje. Serwuje

odpowiedz
Hiszpan - 27.01.2022 / 20:24, *.telnaptelecom.pl

@Cyniek: Jaca król budowania napięcia. Normalnie emocje jak na rybach...

odpowiedz
12 kufli - 27.01.2022 / 21:53, *.centertel.pl

@Hiszpan: skoro brak ci emocji na rybach to w złe miejsca jeździsz ????

odpowiedz