Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković: Zaprezentowaliśmy się dobrze

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Gramy teraz w rzeczywistości, w której musimy sobie poradzić. Inne są warunki atmosferyczne, inne boisko na ten moment. Mecze ligowe, które wkrótce nas czekają, także będą w podobnych warunkach. Zależy nam na dobrych wynikach w tych meczach i jesteśmy w stanie do tych wyników dojść jeśli nie będziemy za bardzo rozmyślać nad wszystkimi rzeczami, które są od nas niezależne, a które dotyczą też naszych rywali - powiedział po meczu z GKS-em Tychy trener Legii Warszawa, Aleksandar Vuković.

- Bardzo dobrze, jak na te warunki, zaprezentowaliśmy się pod kątem zaangażowania i jakości gry. To jest najważniejsze. Wyniki sparingów w pewnym stopniu wpływają pozytywnie na zawodników. Ale sparing jest treningiem, na który dziennikarze patrzą uważniej niż na zwykły trening. Tam się i wygrywa, i przegrywa. To nie ma znaczenia. W momencie, kiedy przyjdzie grać o stawkę, będziemy za to rozliczani. Liczy się praca pod kątem przygotowania do meczów, które przed nami - dodał szkoleniowiec.

- Johansson ma za sobą trudne pół roku, zresztą jak wszyscy. Teraz jest czas, żeby to zmienić. Nie patrzę indywidualnie, tylko zespołowo. Jeszcze dużo przed nami. Po kilku zwycięstwach w sparingach obraz może się zaburzyć, ale każdy musi zdawać sobie sprawę, że trzeba ciężko pracować.

- Luquinhas jest teraz oszczędzany, bo od dwóch dni czuje delikatnie mięsień dwugłowy. Nie chcemy ryzykować, zobaczymy jak ta sytuacja się rozwinie.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 40771
START: 16.12.2021 / KONIEC: 25.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
WWL - 29.01.2022 / 09:45, *.chello.pl

Ta ankieta-"
Jak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?"
Powinna być aktywna po pierwszej kolejce w tym roku,a nie teraz.
Co My teraz wiemy?
No wiemy że chłopaki pojechali do Dubaju,coś tam poćwiczyli i zagrali sparingi,które mimo dobrych wyników o niczym nie świadczą.
Fajnie,Zespół poczuł smak zwycięstwa,z czym ostatnio było tragicznie,ale z jakąkolwiek oceną poczekajmy.
Zagrają ze trzy mecze i będziemy widzieć w którą stronę się ta piłka toczy.

odpowiedz
TE TYCHY TO POWINNO BYĆ 7-0! - 29.01.2022 / 02:34, *.37.113

VUKO CZYTAJ KOMENTARZE JAK MIODUSKI, PAMIĘTAJ CHWALIMY PO SEZONIE POWINIENEŚ POWIEDZIEĆ WIDAĆ BYŁO BIAŁY TUNEL DO BOGA ...

odpowiedz
Wawa - 28.01.2022 / 17:51, *.chello.pl

Zaprezentowaliśmy się dobrze my za parę dni zaczynamy ligę
A Tyskie w ciężkim treningu
Buchaaaaaaa

odpowiedz
Pikachu - 28.01.2022 / 17:44, *.play-internet.pl

O to na 1 ligę mamy skład, nie boję się że spadniemy do 2ligi

odpowiedz
jim - 28.01.2022 / 17:33, *.tpnet.pl

Pierwszy mecz ligowy wszystko zweryfikuje bo sparingi to tylko sparingi

odpowiedz
geds - 28.01.2022 / 17:18, *.chello.pl

Oczywiście trudno wogóle oceniać Vuko skoro nie zagrali jeszcze nawet jednego meczu o punkty. Ale i bez tego aż 16 procent ocenia jego pracę słabo. Jakich argumentów tym błaznom dostarczył Vuković do tej oceny? Takich mamy kibiców. Jęczydupa zawsze będzie jęczęć, mendzić... powody nieważne.

odpowiedz
grzesiek - 28.01.2022 / 21:02, *.centertel.pl

@geds: w punkt !

odpowiedz
Student_L - 29.01.2022 / 00:06, *.t-mobile.pl

@geds: a to nie jest częściowo wina reakcji? Daje możliwość głosowania, gdy nawet rozsądnie ocenić nie można... W pierwszej lini właśnie odezwą się dzieciaki i niezbyt ogarnięte osoby.

odpowiedz
Arek - 29.01.2022 / 00:20, *.tpnet.pl

@geds: argumenty argumentami, uprzedzenia uprzedzeniami. I co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Pewnie dalej żyją Kulenoviciem.

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 28.01.2022 / 16:34, *.orange.pl

Troszkę może nie na temat. Panie trenerze Mateusz Praszelik za chwilę w Hellasie Verona, za 2mln euro. Czy to przypadkiem nie pan go odstrzelił?

odpowiedz
Roen - 28.01.2022 / 17:05, *.centertel.pl

@(L) evinho. Onet. Pl: Vuko na zgrupowaniu w zimę powiedział, że będzie na niego stawiał od następnego sezonu. Praszelikowi w czerwcu kontrakt się kończył i postanowił zmienić otoczenie. Trener chciał na niego stawiać i uczciwie go poinformował.

odpowiedz
L - 28.01.2022 / 17:17, *.tpnet.pl

@Roen: A czy Vuko to jest jakaś wyrocznia? Miodek nie raz pokazywał, że ma gdzieś opinie trenerów wiec to była jego decyzja.

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 28.01.2022 / 17:29, *.orange.pl

@Roen: Dzięki za przypomnienie tej sytuacji.

odpowiedz
hajdukL - 28.01.2022 / 17:42, *.77.242

@Roen:
Praszelik w tej rozmowie, co sam Vuko wyznał, powiedział znamienne słowa, że do następnego sezonu to trenera może już nie być w Legii. Jak czas pokazał zawodnik niewiele się pomylił.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.