Ramil Mustafajew i Jacek Zieliński - fot. Janusz Partyka / Legia.com
REKLAMA

Ramil Mustafajew piłkarzem Legii

źródło: 90minut.pl / legia.com

Ramil Mustafajew został piłkarzem Legii Warszawa. Będzie występował z numerem 32. 18-letni rosyjski obrońca podpisał kontrakt z klubem do 30 czerwca 2025 roku. Ostatnio Mustafajew był piłkarzem Stali Rzeszów, w której w bieżącym sezonie II ligi zagrał 13 meczów i strzelił trzy gole.

- Ramil Mustafajew to utalentowany i perspektywiczny zawodnik, który wciąż będzie się rozwijał. Mimo dopiero 18 lat ma już doświadczenie gry w seniorach. Będziemy go przygotować na prawe wahadło, ale może zagrać też na innych pozycjach, występował nawet w pierwszej linii - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

+dodaj komentarz
Morda - 01.02.2022 / 12:19, *.chello.pl

Ludzie opamiętajcie się... tak klub powinien działać właśnie. Zgarniać młodych lokalnych zawodników którzy się wyróżniają talentem.

Klub ściągną znanego w klubie gracza na wzmocnienie słabo obsadzonej pozycji

Potem ściągnął Warszawiaka wchodzącego w najlepszy piłkarski wiek i wyróżniającego się w lidze.

A na koniec utalentowanego juniora który spędził większość życia w Warszawie.

Co jest w tym złego... Szansa że któryś z tych transferów nie wypali jest, ale mniejsza niż w przypadku zawodników zagranicznych.

Wolę takie okienko niż 6 przychodzi 6 odchodzi.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 01.02.2022 / 12:26, *.com.pl

@Morda: wszystko fajnie mam takie samo zdanie ale jednak powrót Wszołka to jedna z głupszych decyzji w ostatnich latach ,nawet jak przyszedł za darmo to jednak trzeba mu płacić co miesiąc pewnie nie małe pieniądze których na pewno nie jest wart

odpowiedz
oLaf - 01.02.2022 / 13:29, *.vectranet.pl

@Morda: racja. Imię i nazwisko brzmi głupio, ale to nie jego wina ; )) NIech gra.

PS Wszołek ok, zobaczcie jego statystyki (z Legii , podpowiadam ; ))

odpowiedz
olew - 01.02.2022 / 16:10, *.vectranet.pl

@Morda: Nie unoś się ... Masz rację, ale to nie powód do napinki. Legia skończyła z hurtowymi zakupami. Pewnie to wpływ Zielka. To jest fajne i każdy Legun to widzi. Opinie innych są albo śmieszne, albo straszne, ale bez znaczenia.Pozdrawiam !

odpowiedz
januszek - 01.02.2022 / 12:11, *.chello.pl

transfer z plomieniem ;D gosc nigdzie nie gral...wieczny wychowanek... 1 liga na nas czeka ;/

odpowiedz
Boniek - 01.02.2022 / 12:35, *.orange.pl

@januszek: co ty pier...isz? Pierwsza liga to chyba na ciebie czeka.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 01.02.2022 / 12:09, *.com.pl

typowy transfer na zarobek za 2-3 lata ,na pewno nie jest to piłkarz na wzmocnienie pierwszego składu i pewnie w pierwszym nie będzie nawet grał,niestety nie mamy swojej młodzieży na której moglibyśmy dobrze zarobić więc trzeba kupować od innych i to akurat rozumiem i pochwalam

odpowiedz
Dexter - 01.02.2022 / 08:39, *.centertel.pl

Co z Szyszem i Porębą?

odpowiedz
Pan - 01.02.2022 / 11:27, *.centertel.pl

@Dexter: Żyją

odpowiedz
Tomek - 01.02.2022 / 14:14, *.113.189

@Dexter: Szysz strzeli Legii bramkę w piątek

odpowiedz
SaLceson - 01.02.2022 / 08:03, *.156.149

Co to za ogór, he?

odpowiedz
Marcel - 01.02.2022 / 02:30, *.t-mobile.pl

On to chyba do rezerw, bo mocno się zdziwię, jeżeli będzie grał w pierwszej drużynie.

odpowiedz
geds - 01.02.2022 / 11:06, *.chello.pl

@Marcel:
przecież trzeba mieć jakis młodzieżowców i zastepców dla nich. Karbownikowi też łatwiej było przebic się na obronie niz ktoremuś z przodu

odpowiedz
kalosz - 01.02.2022 / 01:53, *.mm.pl

...ano pozijom-uwidim:)

odpowiedz
dejne3 - 31.01.2022 / 23:35, *.vectranet.pl

Wystarczyło z Mosórem kontrakt przedłużyć

odpowiedz
Szmu(L)ki - 31.01.2022 / 23:58, *.chello.pl

@dejne3: weź rozbieg i uderz głową w ścianę. Mosór cienki jak diabli. Niech sobie kopie w gliwicach

odpowiedz
Greg81 - 01.02.2022 / 21:11, *.t-mobile.pl

@Szmu(L)ki: albo z ojcem meczyki typować

odpowiedz
Dossa Junior - 31.01.2022 / 23:00, *.chello.pl

NUMER 32 POWINIEN BYC ZAREZERWOWANY

odpowiedz
Dino - 31.01.2022 / 23:15, *.centertel.pl

@Dossa Junior: niby czemu? może wszystkie numery zarezerwować bo ktoś z nimi grał

odpowiedz
grzesiek - 01.02.2022 / 11:37, *.centertel.pl

@Dino: nie ktoś tylko Rado. Znajdz mi drugiego takiego co tyle lat grał i tyle bramek strzelil dla Legii w ostatnim 15 leciu albo i 20 leciu

odpowiedz
Luk - 01.02.2022 / 20:45, *.timplus.net

@grzesiek: Miał być legendą, a zawinął się do chin po wywiadzie, że zostanie u nas do końca kariery. Kasa misiu kasa, a nie legenda...

odpowiedz
KLUBOWA KASA ŚWIECI PUSTKAMI - 31.01.2022 / 22:41, *.com.pl

Legia jak na Mistrza Polski przystało robi największe Transfery w Kraju .

odpowiedz
NAJWĘKSZA KASA W LIDZE - 01.02.2022 / 16:16, *.vectranet.pl

@KLUBOWA KASA ŚWIECI PUSTKAMI : Nie wiem co to znaczy "największe" , ale Legia w tej przerwie robi z całą pewnością najlepsze transfery.

odpowiedz
jarekk - 31.01.2022 / 22:33, *.metrointernet.pl

Jak zagra pierwszy mecz to bedzie widac czy to talent czy pomylka.

odpowiedz
filand - 31.01.2022 / 21:22, *.t-mobile.pl

Tak sobie myślę...Nowy Emreli za 2 mln euro....

odpowiedz
Pat - 31.01.2022 / 20:34, *.orange.pl

Trzymam kciuki, bylebyś chłopaku dostał szanse żeby sie pokazać i powalczyć w tym klubie bo różnie z tym bywa u nas niestety.

odpowiedz
LegiaFans - 31.01.2022 / 20:13, *.chello.pl

Powodzenia Aby stałeś się drugim "Szymańskim"... TY(L)KO (L)EGIA

odpowiedz
Kermit - 31.01.2022 / 20:11, *.chello.pl

Witamy w Stolicy

odpowiedz
Phoenix(L)k - 01.02.2022 / 07:47, *.centertel.pl

@Kermit:


Raczej witamy ponownie - to wychowanek Targówka

odpowiedz
Kermit - 01.02.2022 / 17:51, *.chello.pl

@Phoenix(L)k: wiem :) faktycznie lepiej byłoby napisać witamy ponownie.

odpowiedz
Filipek z konopi - 31.01.2022 / 19:53, *.play-internet.pl

Jest Moc

odpowiedz
lol - 31.01.2022 / 19:36, *..

alez transfery alez bedziem prac !!!!!

odpowiedz
Zealley - 31.01.2022 / 19:20, *.chello.pl

jeszcze syna Kazika Budy powinni wziąć - razem grali

odpowiedz
olew - 31.01.2022 / 19:16, *.vectranet.pl

Właśnie przeczytałem, że Warszawiak. Fajne to .

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2022 / 19:14, *.telnaptelecom.pl

Jest lepszy niż Luki.

odpowiedz
Andreas - 31.01.2022 / 19:09, *.play-internet.pl

Przecież to gracz ofensywny. Dlaczego piszecie obrońca. Przeczytajcie wywiad z trenerem z Talent wawa w legia.net.

odpowiedz
grzesiek - 31.01.2022 / 18:52, *.centertel.pl

No to troche swietokradztwo, kto wpadl na ten pomysl zeby mu dać 32 :(

odpowiedz
Phoenix(L)k - 01.02.2022 / 07:50, *.centertel.pl

@grzesiek: Niby czemu? Przejął numer, z którym kilka lat temu grał piłkarz, który olał Legię przed meczem z Ajaxem... Może jeszcze zastrzeż numer po Emrelim...

odpowiedz
grzesiek - 01.02.2022 / 15:26, *.centertel.pl

@Phoenix(L)k: i tak i nie. Szacunek tak czy siak mu sie nalezy. Choc to prawda , okolicznosci transferu byly dziwne. Niemniej kazdy pilkarz ma prawo odejsc z klubu kiedy mu sie podoba. I nie powinno to rzutować na jego zasługach. Tymbardziej ze jak pojawia sie oferta taka ze az w glowie sie przewraca to zapewniam Cie ze nie jednemu by namieszało w głowie. Po za tym wrocil zagral z Legią w lidze mistrzow, dobrze prezentując klub w meczu z realem chociazby.
Jak My nie bedziemy szanowac zasluzonych dla klubu pilkarzy to kto ich szanować?????

odpowiedz
Phoenix(L)k - 02.02.2022 / 13:33, *.centertel.pl

@grzesiek:

W takiej sytuacji należałoby zastrzec wszystkie numery - z każdym z nich grał piłkarz, który jest zasłużony dla Legii...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 31.01.2022 / 18:37, *.214.250

mlody rusek zbawi Legie :) hahahahaaa

odpowiedz
L - 31.01.2022 / 18:43, *.aster.pl

@majusL@legionista.com: Legia kupuje zagranicznych pilkarzy, kibice Legii: szrot, przeplacony, lepiej stawiac na mlodych i z Polski

Legia bierze utalentowanego, mlodego pilkarza z Polski, kibice Legii: hahaha mlody, nikt go nie zna, to ma byc zbawca?, haha

Nie dogodzisz...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 31.01.2022 / 19:15, *.214.250

@L: a nie uwazasz ze powinno grac wiecej takich jak Wlodarczyk, Skibicki, Ciepiela czy Kostorz zamiast charatinow rose ahu- hanna czy lopes albo mladenovic czy muci ??
w czym Ci obcokrajowcy sa lepsi od mlodych Polakow ????

odpowiedz
Tom - 31.01.2022 / 19:27, *.tpnet.pl

@majusL@legionista.com:
A wiesz coś więcej o tym zawodniku poza przeczytaniem tytułu newsa?

odpowiedz
Kibic - 31.01.2022 / 19:51, *.torun.pl

@Tom: Ja wiem tyle, ze Legia ubiegla duzo wieksze kluby w walce o tego pilkarza :) brawo dyrektor :) brawo dzial scoutingu. 2liga a i tak wiekszosc bedzie uwazac, ze to dobry gracz... jesli przeskok z 2 ligi do eklapy nie jest zauwazalny to faktycznie mozliwosci ma ogrone ten pilkarz :) No ale ostanio Emreli mialbyc kotem, teraz Muci, wiec i mlody niech ma swoja chwile chwaly :) Zamiecie eklape bez watpienia. Biora co sie za free a wy sie doszukujecie jakis umiejstnosci z tych pilkarzach. Wszolka sprawdzil Union ale zawsze mozna powiedziec, ze trener nie lubi Polakow, wiec nie gral, a ten mlody gral w Stali Rzeszow i jakos niczym szczegolnym sie nie wybil, zeby ludzie wiedzieli cos wiecej o nim niz przeczytanie newsa. Rozumiem, ze Ty na Stal chodzisz i wiesz, ze bedzie z niego kot. Szkoda, ze w tym wieku inne kluby za grube siano sprzedaja zawodnikow, a my za free bierzemy i jeszcze mowimy, ze perspektywiczny :) a Kto nas o tym informuje? Jeden z bardziej doswiadczonych dyrektorow sportowych... Jeszcze gdyby Piekarski go polecal ale on poleca tylko same koty ;)

odpowiedz
Tadeusz R - 31.01.2022 / 21:03, *.mm.pl

@Kibic: oddaj cześć Tadziowi i idz wypiekac pierniki

odpowiedz
matwij - 01.02.2022 / 07:56, *.centertel.pl

@majusL@legionista.com: a kto to Charatinow czy Ahu- hanna?? Nie znasz ich nazwisk a robisz z siebie eksperta? Nazwiska (także osób z innych krajów piszwmy dużą literą).
Nie wiem czy pamiętasz jak Włodarczyk na koniec rundy dwa razy do pustej bramki nie trafił? Faktycznie diamencik.

odpowiedz
Trec - 01.02.2022 / 14:23, *.play-internet.pl

@majusL@legionista.com: jesteś idiotą

odpowiedz
majusL@legionista.com - 02.02.2022 / 05:41, *.214.250

@Trec: ty sie za to wyrozniasz ... inteligencja !!

odpowiedz
Darek - 31.01.2022 / 18:35, *.chello.pl

Jest młody do ogrywania się i Wszołek do odbudowy.
Może by tak kogoś do pierwszego składu.Czy za dużo wymagam?

odpowiedz
Zduneq - 31.01.2022 / 18:38, *.t-mobile.pl

@Darek : wystarczy, że wszolek się nie zapuścił i będzie z miejsca robił różnice

odpowiedz
L - 31.01.2022 / 18:44, *.aster.pl

@Darek : przeciez niedawno miales transfery za duza gotowke gosci do pierwszego skladu, grajacych w silnych klubach, w rytmie meczowym, doswiadczonych. To Charatin i Kastrati. I jak sie spisuja ci do pierwszego skladu, ograni pilkarze?

odpowiedz
Sasza - 31.01.2022 / 23:21, *.chello.pl

@Darek : Tak, wymagasz za dużo ponieważ kasa jest pusta. Eldorado już było, teraz jest czas na zaciskanie pasa.

odpowiedz
olew - 31.01.2022 / 18:32, *.vectranet.pl

Numer Radovica. Czuję dobrego grajka, bo oczywiście nie znam. Powodzenia w LEGII !

odpowiedz
Adson 78 - 31.01.2022 / 18:31, *.plus.pl

Jak każdemu nowemu piłkarzowi trzeba dać szansę , ale co najważniejsze to katogerycznie kazał bym mu zmienić ner na koszulce !!! Ten numer jest Miro Radovicia !!!

odpowiedz
Grzesiek - 31.01.2022 / 18:48, *.t-mobile.pl

@Adson 78: bez przesady to tylko numer

odpowiedz
Pipesz - 31.01.2022 / 19:12, *.riz.pl

@Adson 78: tego co zwial za kase do Chin? czy jakis inny?

odpowiedz