Igor Strzałek, Patryk Pierzak, Szymon Włodarczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Strzałek i Pierzak zgłoszeni do rozgrywek

źródło: Legionisci.com / 90minut.pl

19-letni pomocnik Patryk Pierzak i 18-letni pomocnik Igor Strzałek zostali zgłoszeni przez Legię Warszawa do rozgrywek Ekstraklasy. Pierzak w rundzie jesiennej występował w trzecioligowych rezerwach stołecznego zespołu, w których rozegrał dziesięć spotkań i zdobył jednego gola. Drugą połowę rundy opuścił z powodu kontuzji kostki. Strzałek był zgłoszony do Legii II, podobnie jak cała kadra drużyny U18, ale nie wystąpił w żadnym meczu III ligi, zaliczając za to 13 występów w CLJ. Obydwaj zawodnicy przebywali z pierwszą drużyną Legii na zimowym zgrupowaniu w Dubaju.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
łosin - 03.02.2022 / 08:22, *.t-mobile.pl

Gość po prawej jakby trochę ciężkawy :P

odpowiedz
VUKO TYLKO! AKADEMIA! LEGIA! - 02.02.2022 / 21:39, *.57.67

NO PROSZE!BRAWO!ZAPRACOWALI!WSZYSCY!BRAWO!

odpowiedz
M. - 02.02.2022 / 21:30, *.orange.pl

Jest jeszcze kilku bardzo rokujących zawodników, którzy powinni dostać swoją szansę.

odpowiedz
Darek - 02.02.2022 / 15:55, *.chello.pl

To awans dostał do pierwszej drużyny za to że nic nie grał w rezerwach?

odpowiedz
:o) - 02.02.2022 / 21:09, *.chello.pl

@Darek : A co to za durne pytanie? Pojechał na zgrupowanie, bo oceniono, że może się przydać. Teraz został zgłoszony i nie ma żadnego znaczenie, czy w rezerwach grał, czy nie.

odpowiedz
Ciekawski - 03.02.2022 / 12:39, *.centertel.pl

@Darek : Trzeba było zobaczyć jak chłopaczek wymiatał w sparingach, to byś nie zadawał takich pytań. Poza tym idzie na ławę albo trybuny i zapewne będzie wystawiany w rezerwach. Zgłoszenie do rozgrywek to sprawa techniczna i ewentualne zabezpieczenie na wypadek różnych zdarzeń losowych.

odpowiedz
lol - 02.02.2022 / 15:52, *..

no i paka na LM jest

odpowiedz
biaLy - 02.02.2022 / 15:45, *.tpnet.pl

Przyglądam się naszej akademii dość dokładnie, w miarę obecnych możliwości i rzeczywiście z tych 2 młodziaków( i jeszcze z 5-6 innych w tym kamińśkiego) mogą być piłkarze. Patryk ma wydolność, waleczność, cechy przywódcze i mocny strzał, Igor to spory talent, drybling, predyspozycje do gry kombinacyjnej, techniczne. Trzeba ich kształtować, rozwijać mądrze, być może będą to dobre grajki.

odpowiedz
edd85 - 02.02.2022 / 15:15, *.plus.pl

To strzałek co robił osttani czas jak w 2 nic nie zagrał?

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 02.02.2022 / 16:17, *.play-internet.pl

@edd85: grał w CLJ

odpowiedz
Januszek - 02.02.2022 / 14:28, *.chello.pl

Zastanawiem sie czy to akademia czy agentura... -_-' pozyjemy zobaczymy

odpowiedz