Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković: Dobrze, że udało nam się zagrać

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Jesteśmy już po rozpoczęciu ligi, ale dla pewnej grupy zawodników to nadal przygotowania do tego, co ma nastąpić. Ten mecz był przede wszystkim dla nich. Myślę, że udało im się go wykorzystać, biorąc pod uwagę warunki, w jakich pracujemy i gramy. Najważniejsze, że znowu miała miejsce jednostka treningowa w postaci meczu, czyli najlepszej, żeby później sobie poradzić z wykorzystaniem szansy w lidze - powiedział po sparingu z GKS-em Bełchatów trener Legii Warszawa, Aleksandar Vuković.

- Cieszę się, że udało nam się zagrać i że obyło się bez kontuzji. Zawodnicy schodzą z boiska po dobrze wykonanej pracy, zdrowi. Jedni zaprezentowali się lepiej, inni gorzej, tak już jest.

- Kto wystąpi w obronie w kolejnym meczu? Mamy sporo czasu, kilka treningów, zastanowimy się nad tym. Opcji jest kilka. Szkoda, że Josue i Wieteska, czyli dwóch wyróżniających się w ostatnim meczu zawodników, nie będzie mogło zagrać. Dobrze, że to tylko jedno spotkanie. Pozostali muszą dać sygnał i wykorzystać swoją szansę.

- Dopiero poznajemy Ramila Mustafajewa. To melodia przyszłości, przed nim bardzo dużo pracy - tak do tego podchodzimy. Nie narzucamy mu wielkich oczekiwań, on jest z zespołem, żeby się zaadaptować, zobaczyć jak drużyna funkcjonuje. Wszyscy nowi zawodnicy na początku otrzymują swobodę, żeby mogli pokazać, co potrafią. Nie narzucamy im założeń, chcemy zobaczyć, jakie są ich naturalne nawyki, jakie granie im pasuje, jaki to profil piłkarza. Potem przyjdzie czas na wdrażanie ich do tego, jakim systemem my chcemy grać.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 40771
START: 16.12.2021 / KONIEC: 25.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Filipek - 07.02.2022 / 21:42, *.co.uk

Dokładnie Panie Vuko , udało się nam teraz wygrać ja od pierwszej kadencji w ciebie wierzyłem , a teraz ratujesz dupe takiej kupię gowna jak Mioduszewski . Szacun dla ciebie i od twojego powrotu do końca życia !!!!! Ja bym nie wrucił po tym jak cię potraktował mopoglowy !!!

odpowiedz
Dziki dziki zachód! - 08.02.2022 / 01:12, *.252.96

@Filipek : WROCIŁ NA FARCIE I DOPIERO TERAZ UCZY SIE SWEGO FACHU A MOPOWY JAK GO ZWIESZ A TY ŁYSY ROBOL Z UK JAK CHCESZ...

odpowiedz
Roma - 06.02.2022 / 18:00, *.lunet.eu

Ostatni akapit : z jednej strony to dobre podejście do nowych zawodników, ale z drugiej - jednak kupujemy kota w worku.

odpowiedz
:o) - 07.02.2022 / 00:13, *.chello.pl

@Roma: Zawsze kupuje się kota w worku. Nikt nie wie, jak naprawdę wygląda przygotowanie zawodnika. Dopiero po przyjeździe wyłazi, co jest OK, a co jest tylko reklamową gadaniną.

odpowiedz
PLBBOY - 06.02.2022 / 17:38, *.com.pl

Vuko to ogólnie przeciętny trener, ale przynajmniej trener w przeciwieństwie do Gołębiowskiego. Utrzymanie w lidze jest możliwe pod wodzą Vuko, ale nie jest to pewne.

odpowiedz
Michał - 06.02.2022 / 16:37, *.plus.pl

Brawo panowie i jazda w następnym meczu po 3 punkty. Jazda Legia na pełnej k!!! Tylko zwycięstwo zawsze Legii ukochana ma. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
Krystian - 06.02.2022 / 16:33, *.133.27

Vuko robisz świetną robotę póki co, oby tak dalej! Chłopaki, ciężka praca, mentalność zwycięzców i 200% zaangażowania we wszystko, a będziemy w górnej ósemce :D

odpowiedz
Olo - 06.02.2022 / 14:43, *.chello.pl

Dobra robota vuko oby tak dalej

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.