fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

PP: AZS UG Gdańsk rywalem Legii w 1/8 finału

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Wylosowano pary 1/8 finału futsalowego Pucharu Polski. Rywalem Legii Warszawa będzie zespół AZS Uniwersytet Gdański. Spotkanie odbędzie się 23 lutego w Gdańsku.

W poprzednich rundach legioniści wyeliminowali AZS PW Warszawa oraz Bonito Helios Białystok, czyli zespoły z niższych klas rozgrywkowych. Teraz ich przeciwnikiem będzie drużyna z Ekstraklasy. AZS UG Gdańsk zajmuje obecnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli, Legia jest 10.

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.