fot. Stach Leszczynski
REKLAMA

Squash

Dwa medale legionistów w turnieju w Bielsku-Białej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioro zawodników sekcji squasha Legii Warszawa wzięli udział w drugim tegorocznym turnieju kategorii A, który odbył się w Bielsku-Białej. Złoty medal w kategorii U-13 zdobył Tymon Pawluk, który w finale zwyciężył 3-0. Srebrny medal w tej samej kategorii wiekowej zdobył Dawid Święch, a miejsce piąte zajął Filip Zasadzki.

Mateusz Łukawski zajął 8. miejsce w kat. U-11 oraz miejsce 18. w kat. U-13. Z kolei Natalia Łukawska była piąta w kat. U-15.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Adam - 17.02.2022 / 15:34, *.chello.pl

Gratulacje!

A na miniaturce na stronie głównej zdjęcie jest tak przycięte, że chłopak wygląda jakby miał komuś mocno przywalić :D

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.