Iabela Kruk i Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković: Liczymy, że nastąpi przełamanie, bo tę drużynę stać na lepszą grę

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Momentem weryfikacji jest mecz ligowy. Na treningach można różne rzeczy zrobić. Drużynę mogę oceniać za to, co robi od początku roku, bo za to jestem odpowiedzialny. Zespół trenuje bardzo dobrze, wykazuje się dużą jakością na treningach i było to wydać w sparingach. Natomiast mecz ligowy jest meczem ligowym i tutaj trzeba w pewnym sensie się przełamać. Tylko on jest prawdziwą odpowiedzią, jak to wygląda. Liczymy, że to przełamanie nastąpi, bo tę drużynę stać na lepszą grę – mówi przed meczem w Niecieczy trener Legii Warszawa, Aleksandar Vuković.

- Prawda jest taka - i staram się to tłumaczyć - że wcale nie jest tak, iż grając tak jak z Wartą, musisz przegrać mecz. Musimy walczyć o wynik i być świadomym tego, że w meczach, w których nie wszystko się układa – a tak było w Lubinie - i tak jesteśmy w stanie swój wynik osiągnąć. To jest coś, co musi u nas mieć miejsce, bo czekanie na zdominowanie każdego rywala czy rozstrzyganie meczu w pierwszej połowie może nie nastąpić - a są takie oczekiwania wewnątrz drużyny. Pojawia się nerwowość, gdy to się nie udaje. Musimy przez 90 minut grać o wynik i to postaramy się zrobić w najbliższych meczach.

Sytuacja zdrowotna
- Maciej Rosołek jest z nami, pojedzie na mecz i będzie brany pod uwagę, ale prawda jest taka, że dopiero co wraca po chorobie, więc bardziej jesteśmy zdeterminowani sytuacją jaką mamy, niż on jest tak naprawdę w optymalnej dyspozycji. Trenuje od kilku dni i swoje przechorował.

- Mateusz Hołownia nadal jest poza treningiem i nie będzie brany pod uwagę. Po za tym nic nowego się nie wydarzyło. Zabraknie tych, których nie mamy od dłuższego czasu z powodu kontuzji.

Brak Boruca
- Kara dla Artura Boruca jest taka, jakiej się spodziewaliśmy. Z urzędu musiały to być dwa mecze, a od razu były sygnały, że będzie więcej. To kara, która bardzo nas dotyka w momencie, gdy Artur stanowi ważną część zespołu. Mamy teraz sytuację, w której Czarek Miszta dostanie swoją szansę, na którą pracował. Ma pewne doświadczenie za sobą, nie jest chłopakiem, który stawia pierwsze kroki, tylko swoje doświadczył, broniąc niektóre mecze bardzo dużego gatunku, nawet w Europie. Wydaje mi się, że to dla niego dobry moment, by to całe swoje doświadczenie z wcześniejszej rundy i poprzednich lat wykorzystać.

Transfery
- Rozmawiamy o transferach i mam informacje, ale zawsze powtarzam, że to nie jest moja rola i mój priorytet zastanawiać się, kto może do klubu trafić. Nigdy się tym nie zajmowałem. Zajmuję się ludźmi, którzy są w kadrze meczowej i są dostępni na najbliższy mecz. O transferach nie chcę mówić, bo są inne miejsca i osoby, by na ten temat rozmawiać.

Niezdobyta Nieciecza
- Termalica jest po dwóch meczach pod wodzą nowego trenera. Na pewno wykazali się odważną grą do przodu. Raz za to dostali nagrodę, a raz to ryzyko się nie opłaciło, bo wysoko przegrali. Na pewno teraz przed nimi ważny mecz, przed nami też. To co się powtórzy, to duże zaangażowanie i odwaga w grze. Duża liczba zawodników bierze udział w akcjach ofensywnych, szczególnie do kontrataków wychodzą wieloma zawodnikami, co nie cechuje każdego zespołu w lidze. Kryją agresywnie jeden na jeden i pressusją przeciwnika - tego się spodziewamy. Przed nami trudny mecz - to oczywiste. Nie chcę wracać do tego, co było w Niecieczy wcześniej, bo nie ma to większego znaczenia, że nie wygrywaliśmy. Wszystko jest inne. Trzy razy tam przegraliśmy i trzy razy zdobywaliśmy wówczas mistrzostwo Polski. Teraz czeka nas zupełnie inny mecz i inna historia.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 40771
START: 16.12.2021 / KONIEC: 25.05.2022



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (116)

+dodaj komentarz
Karamba - 20.02.2022 / 13:51, *.cyfrowypolsat.pl

Dla mnie prezes jest skonczony w Legii kibice powinni tępic tego szkodnika najlepiej nich sprzeda Legie dyrektor sportowy ten to lubi udzielac wywiadów jak to ktos stwierdził na legia net ze patrzy przez okno i wypatruje UFO z tym sie zgadzam na koniec Vuko wiecej po twojm powrocie oczekiwałem .Ci Panowie tak rzadzą ze w nowym sezonie 1 liga u nas .Mioduski won

odpowiedz
Normalny człowiek - 20.02.2022 / 13:45, *.chello.pl

Może by tak zorganizować krótkie zgrupowanie w Dubaju? Widać gołym okiem, że warto. Wracamy z takiego Dubaju i piłeczka sama chodzi. Normalnie taki taka. Galacticos!

Ja wiem, że to dosyć drastyczne, ale za karę - za wyniki, kazałbym grajkom obejrzeć 2 ostatnie mecze. W całości!

odpowiedz
MK - 20.02.2022 / 12:32, *.play-internet.pl

ciekawe ile będą kosztowały bilety na 1 ligę

odpowiedz
Ania - 19.02.2022 / 20:22, *.play-internet.pl

Matko, ale piach grają w Niecieczy. Jak ten Mladenovic mnie drażni, ech

odpowiedz
ochłoń - 19.02.2022 / 16:22, *.net.pl

przełamanie nastąpi marny aktorzyno jak bukmacher Ci każe !!! hahah

odpowiedz
hahaha - 19.02.2022 / 15:50, *.t-mobile.pl

Chyba opłatkiem

odpowiedz
Awf - 19.02.2022 / 15:45, *.33.225

Stokowiec już go przykrył czapka choć z nim wygrał po farcie. Szulczek dał mu lekcje taktyki. A jak pisałem po zwycięstwie ZL będzie coraz gorzej.. Legia Vuko to heavy metal na boisku. Brak mobilności i ruchu. Brak pomysłu. Do CM to AV bardzo daleko w kwestii taktyki, przygotowania do meczu. Wiele meczów na jesieni przegraliśmy nieszczęśliwie. Teraz przegrywamy zasłużenie. Dziś weryfikuje na Niedziela z Trenerem na ławce (Latał).

odpowiedz
e(L)o - 19.02.2022 / 13:45, *.vectranet.pl

Złotousty vuko

odpowiedz
bolo - 19.02.2022 / 13:06, *.inetia.pl

Od dawno twierdzę że Legia dla p. Mioduskiego to pralnia kasy. To widać jak na dłoni że wypłaty dla 3-4 trenerów ,dla zawodników z 2-giej drużyny(dość sowite) oraz ciągła sprzedaż i kupowanie piłkarzy(?) to doskonały sposób na obracanie pieniędzmi wymyślony przez Kucharskiego.Zobaczcie że skupił 100%akcji,prawo do herbu,oraz stadionu.Czego trzeba więcej by teraz zrobić co chcę? Te wszystkie akcje,protesty to On bierze na klatę z uśmiechem na twarzy. ("Co mi zrobisz jak mnie złapiesz").Namawiacie kibiców by jak najwięcej przyszło protestować na stadionie.Przecież ,dla właściciela , to miód na serce oraz super kasa.Zrobi wszystko by sprowokować następny protest.I tak to ma się kręcić.Nie łudżcie się że Legia tak bardzo go obchodzi.Kasa misiu kasa ,to myśl przewodnia właściciela.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 13:17, *.vectranet.pl

@bolo: To czas się rozwinąć.
Jeśli wydawanie swoich pieniędzy na kiepskich trenerów i grajków jest dla Ciebie "praniem pieniędzy" to masz przyszłość tylko w socjaliźmie.

odpowiedz
Śródmieście Płn. - 19.02.2022 / 17:17, *.tpnet.pl

@bolo: Mam podobne spojrzenie na problem !

odpowiedz
bolo - 20.02.2022 / 12:37, *.inetia.pl

@olew: To według Ciebie jak się pierze pieniądze? Zyskami? Widać że edukację zakończyłeś na 5-tej klasie podstawówki,co niestety stwierdzam z przykrością.

odpowiedz
TYLKO LEGIA - 19.02.2022 / 12:59, *.plus.pl

Vuko jesteś mi bratem! Powodzenia.

Ps. Większość tu nie kuma co to być legionistą nic na to nie poradzisz.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 19.02.2022 / 13:12, *.207.54

@TYLKO LEGIA: w przeciwieństwie do ciebie większość ludzi tu kocha Legię i zależy im na tym żeby Legia nie robiła z siebie ku.. y jak to sie teraz dzieje,sorry za mocne słowa ale w końcu trzeba prawde napisać, wk.rwiacie mnie ci co was satysfakcjonuje Vuko jako trener albo rose czy te inne odpady jako piłkarze,działasz na szkodę Klubu takimi wpisami

odpowiedz
zyleta - 19.02.2022 / 14:08, *.175.38

@Wolska dla Wolaków: kim ty jesteś frajerze, przyjdź na Legię i to powiedz

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 14:16, *.vectranet.pl

@zyleta @Wolska dla Wolaków: mniej agresji, po co te nerwy, wszyscy kochamy Legię ! Legia to Potęga !!! bywało gorzej, ale z pewnością będzie lepiej. pozdrawiam !

odpowiedz
Atmosferić - 19.02.2022 / 11:11, *.orange.pl

Sam nie wiem co gorsze - słuchanie pierdół vukovicia czy oglądanie gry Legii... chyba to pierwsze.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 11:15, *.vectranet.pl

@Atmosferić: to nie jego wina, to pismaki robią szoł , ale zgadzam się nuda straszna...

odpowiedz
Cesio - 19.02.2022 / 12:57, *.centertel.pl

@Atmosferić:
Co byś chciał usłyszeć?? Bzdury, które były powtarzane przez ostatnie dwa sezony, że tą ligę to nosem wciągniemy, będziemy dominatorami i tym podobne głupstwa. Mówi prawdę, że ciężko zapier...lają i nic z tego nie wynika. Z gówna bata nie upleciesz i bardzo się dziwię Vuko , że podjął się uratowania zrujnowanej kamienicy. Nie jestem czarnowidzem, alewydaje mi się, że jest po ptakach, bo patrząc na grę innych drużyn zagrożonych spadkiem, to niestety mamy najsłabszą kadrę, czy to nam się podoba czy nie. Nazwiskai sumy odstępnego nie grają, grają ludzie, a my mamy może trzech takich co grają na jako takim poziomie.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 11:00, *.vectranet.pl

Mecz na wsi nie jest przyjemny. Ale spróbujcie wygrać, albo chociaż nieźle zagrać.

odpowiedz
Kibic - 19.02.2022 / 10:55, *.torun.pl

Vuko na Ciebie w Grecji juz czekaja. Skoncz te gadki i sie pakuj :) Wez tez Sokolowskiego moze ze soba ;) chociaz moze nie, bo 90% tego forum wciaz uwaza, ze to dobry transfer :D Najgorsze jest to, ze my juz niejestesmy najlepsi, wiec przychodzic beda ogorki ogorkow :) Szczegolnie, ze w tych czasach ludzie graja tylko dla pieniedzy ;) ale jak Polak to sie nada :) bo po polskiej mysli szkoleniowej kazdy polak umie kopac pilke :) Czasem z komentarzy na tej stronie jest wiekszy ubaw niz po wieczorze ze stand-upem :D

odpowiedz
Miodek won - 19.02.2022 / 09:18, *.com.pl

Gdzie są obrońcy i piewcy Mioduskiego?!
Chętnie posłucham ich zdania.
Tyle mieli do powiedzenia.
A wielu kibiców od początku mówiło że pudel robi syf z Legii, że pusty stadion żeby wyrazić naszą dezaprobatę itp
To byli zakrzykiwani argumentami, że jak jeden z drugim tacy mądrzy to wyłóżcie kasę i będziecie rządzić
No to macie teraz - właśnie Miodek wpuszcza nas do pierwszej ligi, narobił długów, rozwalił drużynę, osłabiła skład, zniechęcił kibiców
No dalej - czekam na odpowiedzi frajerzy

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 09:54, *.vectranet.pl

@Miodek won:
Jadę kupić w pełni biały strój, no może trochę zieleni też.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 11:07, *.vectranet.pl

@Miodek won: wyłóżcie kasę , kupcie Legię to będziecie rządzić

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 12:29, *.vectranet.pl

@Miodek won: róbcie zrzutę, wyłożycie kasę , może Wam sprzeda, wtedy możecie rządzić

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 13:39, *.vectranet.pl

@Miodek won: Jak wyłożycie kasę , Jak Mioduski Wam sprzeda, to może będziecie rządzić...

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 15:13, *.vectranet.pl

@Miodek won: róbcie zrzutę, może Wam się uda kupić, może Wam się uda porządzić

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 16:13, *.vectranet.pl

@Miodek won: może uda Wam się zrzutka, może Mioduski Wam sprzeda, może porządzicie

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 17:29, *.vectranet.pl

@Miodek won: może uzbieracie coś, może Wam Mioduski sprzeda, może będzie pięknie

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 19:25, *.vectranet.pl

@Miodek won: jak się zrzucicie, to ubieracie, potem trzeba wyłożyć i kupić, będzie trudno, ale potem raj

odpowiedz
451 - 19.02.2022 / 09:10, *.plus.pl

Wracamy do ustawienia 451 i dobrze

odpowiedz
Olomanolo - 19.02.2022 / 08:57, *.206.239

Najgorsze w klubie to jest to że dobrze nie zaczął roboty a włodarze już ogłaszali że szukają na jego miejsce nowego trenera - więc się zapytam --- jak on ma przygotować drużynę do sezonu skoro już go skreślają. Vuko powodzenia

odpowiedz
Karol Gruta - 19.02.2022 / 07:42, *.tpnet.pl

Gorzej być niemoże .lepiej będzie jak pujdziesz na stadion ( wysraj sie wbij w to dzide i ogłoś abdykacjie i upadłoś)

odpowiedz
Żyrardów - 19.02.2022 / 06:52, *.play-internet.pl

Gzy ktoś analizował wszystkie druzyny Czesia po jego odejsciu?
Naprawdę jesteśmy w Czarnej .Du .pie...
A widzę że i u kibiców brak wiary
Vuko czas na wojownikow

odpowiedz
Miki - 20.02.2022 / 12:54, *..

@Żyrardów : Czesia nie ma od pół roku. Jest Vuko, który przy swoich różnych wadach też był w stanie wygrać MP.

Jest jakaś katastrofa co do balansu składu. I to nie jest tak, że to tylko skład węgla, jest paru zawodników którzy umieli grać i czy to rok, czy dwa lata temu byli istotni. Ale są też makabryczne dziury.

odpowiedz
Marcel - 19.02.2022 / 05:57, *.t-mobile.pl

Kolejna pusta gadka jak przed każdym meczem. Gadka, z której nic nie wynika. Lepiej, żeby nie było tych konferencji przed meczami i po nich, bo to tylko takie nic nie znaczące bla bla bla.

odpowiedz
Lolo - 19.02.2022 / 02:32, *.plus.pl

Do roboty trenerku! Nie pier...pl tylko pracuj! Już po wakacjach w Dubaju, nawet nie myśl o wolnych poniedziałkach! Trzy razy dziennie trenuj to może coś osiągnięcie!

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 19.02.2022 / 04:05, *.207.54

@Lolo: o to chodzi ze nawet mu sie nie chce pracować bo i tak wie że za 3 miesiące robi dowidzenia,wiec nie wymagaj od strażaka bez gaśnicy niczego więcej

odpowiedz
Arek - 19.02.2022 / 01:20, *.t-mobile.pl

PINOKIO wy...j

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 19.02.2022 / 00:12, *.plus.pl

Skończ pier...ić i weź się za pracę nierobie, całoroczny klub kokosa Legii Warszawa ma się dobrze!

odpowiedz
peru123 - 19.02.2022 / 00:10, *.chello.pl

Na kilkanaście kolejek przed finiszem ligi Legia staje się murowanym spadkowiczem. W momencie największego kryzysu od dziesięcioleci oddajemy za powiedzmy 3 mln euro najlepszego ofensywnego gracza, to na kom mamy budować ten zespół. Jak się k.. a opłaca miodkowi oddać człowieka który może pomóc w utrzymaniu i to robi to.... Cham h. j zgasi światło w ekstraklapie a potem w 1 lidze, myślę że jest już pozamiatane

odpowiedz
RIkki - 18.02.2022 / 23:35, *.net.pl

My liczymy także ale taki plan jak nie wypali to znów samo dno w tabeli , trener powinien jednoznacznie wierzyć w zwycięstwo a nie liczyć na farta oby

odpowiedz
Real - 18.02.2022 / 22:58, *.88.111

Niedługo to zagramy derby z KSP jak tak dalej będzie.

odpowiedz
Hiszpan - 18.02.2022 / 22:55, *.telnaptelecom.pl

Zaklinanie rzeczywistości. Prawda jest taka ze Pogoń Raków i Łach zbudowały lepsze składy niz Legia. Dzis w PS dobry artykuł jak Kucharski z Mioduskim zniszczyli ten zespół. Przez nich mamy teraz słabych kopaczy , trenera amatora i puste trybuny.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 19.02.2022 / 09:54, *.207.54

@Hiszpan: cały czas to powtarzam ,mamy grajków góra na środek tabeli w pierwszej lidze i tak zfafcy moga pisać że przecież ikea gra w reprezentacji Szwecji a ten drugi jest najszybszy na świecie a ten trzeci jest obiecującym młodziezowcem ukrainy czy innych bantustanuw do tego wszołek,rose,wieteska,wszyscy młodziezowcy,caleka,prawda jest taka że ci wszyscy pseudopiłkarze mieli by problem żeby dostać sie do pierwszego składu bruk-betu więc o czym my tu w ogóle mówimy,ch...owymi grajkami nie mozna robić dobrego wyniku,takie cuda to tylko w fifie i to na łatwym poziomie

odpowiedz
Litza - 18.02.2022 / 21:57, *.centertel.pl

Nie. Nie nastąpi przełamanie...

odpowiedz
QQ - 18.02.2022 / 21:55, *.media.pl

Skoro Legia nawet będąc w mistrzowskiej formie potrafiła przerąbać mecz z Termalicą 0-3 to teraz tym bardziej będzie łomot. I nie sugerowałbym się miejscem rywala w tabeli. Dawno nie mieli po 20 kolejkach tak małej straty punktowej do Legii.

odpowiedz
olew - 18.02.2022 / 21:21, *.vectranet.pl

Tradycyjnie nuda. Ci tragiczni dziennikarze nie potrafią zadawać pytań, zaś Vuko nawet z nich nie kpi, tylko olewa . Wiem , że te konfy muszą być, ale ja bym dawał bez fonii, sama mimika rzeczniczki i Vuko, z muzyką Pablo Pavo np

odpowiedz
pol - 18.02.2022 / 20:55, *.chello.pl

Pinokio................nie przy takim trenerzynie

odpowiedz
Trakspartakus@wp.pl - 18.02.2022 / 20:54, *.chello.pl

Czekanie na przełamanie jest irracjonalne, skoro nie nastąpiło przez 20 kolejek.
Brak wzmocnienie oznacza wywieszenie białej flagi

odpowiedz
(L)pablo - 18.02.2022 / 20:20, *.cyfrowypolsat.pl

Nie rozumie czemu Vuko nie wpuszcza ostatnio Skibickiego, koleś ma dużo strat jest mało doświadczony, ale na tle reszty jest mimo swoich braków bardzo kreatywny. Oczywiście Josue wyróżnia się na tle reszty szczególnie w początkowej fazie meczów niestety czym bliżej końca i nasz rozgrywający zlewa się z resztą drużyny. Ogólnie rzecz ujmując oczy bolą!

odpowiedz
gd - 18.02.2022 / 21:05, *.163.211

@(L)pablo: Skoro nie rozumiesz, to znaczy, że nie bardzo się znasz. Wygląda jak dziecko grające z dorosłymi. Skibicki odstaje poziomem wyraźnie, kompletnie nie wie co ma grać. Zagrywa do tyłu albo traci piłkę i się przewraca. Jeszcze nie ten poziom.

odpowiedz
ZenekL3 - 18.02.2022 / 21:12, *.chello.pl

@gd: Skibicki to przeciętny junior ani lepszy ani gorszy od innych, których mamy. Ale wystawianie go na wahadło to już nie jest błąd tylko skrajny debilizm, to się tyczy zarówno Wukowicza jak i Michniewiczai. Jesli obaj tego nie zauważyli na treningach to obaj się nadają do pchania karuzeli a nie do trenowania.

odpowiedz
(L)eo - 18.02.2022 / 21:39, *.t-mobile.pl

@gd: odstaje od poziomu którego nie ma ? xd No tak, rozumiem:,-)

odpowiedz
(L)pablo - 18.02.2022 / 21:45, *.cdn77.com

@gd: W tym co napisałem kluczowe jest "na tle reszty", przecież napisałem, że ma dużo braków, strat itp.

odpowiedz
zaba285 - 18.02.2022 / 20:09, *.grupaping.pl

Celtic z Juranovicem w składzie przegrał wczoraj z Bodo Glimt 1-3 w Szkocji...
jak to możliwe, że my ich ograliśmy a teraz gramy takie dno... wiem że teraz nie ma tych co dostali z liścia a w tym 2-meczu błysneli, ale chyba coś poszło nie tak sportowo jeśli z tamtego poziomu jest obrona przed spadkiem...

odpowiedz
Pietrucha - 19.02.2022 / 04:01, *.play-internet.pl

@zaba285: mordo przede wszystkim, choć nie wiem na 100% bodo nie wymieniło połowy składu i pewnie po prostu się zgrali. Trener ustawił założenia, piłkarze je realizują i budują sile, zgodnie z założeniami. Legia póki co jest budowana przypadkowo. Sprzedaje się każdego wartościowego zawodnika, miesza się tym samym trenerom w taktyce. Popatrz na głupi przykład Wszolka - oddany za darmo i wzięty po roku w wypożyczenie. Większego debilizmu świat nie widział. Jura sprzedany w trakcie eliminacji do LE. Luqi sprzedany przed najważniejsza rundą. Emreli - gość bramkostrzelny - konflikt prawny - stracony. Reszta transferów zupełnie nie w myśl ówczesnego trenera. Po prostu Legia jest zarządzana przypadkiem i bez pomysłu. Nie ma prawdziwej wizji. Jest tylko udawanie, że ktoś się zna na piłce, a tak na prawdę, nie ma pojecia…

odpowiedz
Rafcio88 - 18.02.2022 / 20:03, *.chello.pl

Nie może być dobrze jeśli nawet kibice głosują w sondzie zazwyczaj że Vuko jako trener radzi sobie dobrze/bardzo dobrze. Oczywiście głównym winowajcą jest Szopen, natomiast Vuko to też dupa a nie trener. Najwyraźniej dostajemy taką grę na jaką zasługujemy... Ja od dawna nie byłem na żadnym meczu i nie zamierzam wspierać tego projektu póki nie zacznie być prowadzony na poważnie a nie na odpie...l.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 13:54, *.vectranet.pl

@Rafcio88: projektu ? skądeś Ty !?!!!

odpowiedz
Lamborghini - 18.02.2022 / 19:41, *.supermedia.pl

Legia tak gra jak kasiorę prezes ma. Pudel nawet jak by chciał Legię sprzedać to brak chętnych na ten rarytas.

odpowiedz
Arecki - 18.02.2022 / 18:44, *.mm.pl

Vuko mówi przełamaniu...... hm Święta Bożego Narodzenia dopiero w grudniu, a do tego czasu....nie chcę nawet pomyśleć co się może wydarzyć. OBY NIE!

odpowiedz
(L)eo - 18.02.2022 / 17:41, *.t-mobile.pl

Vuko,k***a,tej drużyny nie stać na lepszą grę, choćbyś nie wiem jakim motwywatorem,czy specjalista od motoryki był,to niczego z tym składem nie zrobisz. To jest dno,skład na pierwszą ligę i środek tabeli. Chłopie masz kontrakt do czerwca,tak czy siak to Twoje ostatnie 4 miesiące. Dlaczego nie powiesz wprost że masz gówno zamiast piłkarzy? Człowieku miej jaja i powiedz co się dzieje od środka. Przecież my kibice widzimy,że dużo w tym klubie nie gra. Jeśli kochasz Legię tak jak mówisz,to ratuj co można jeszcze uratować,ale nie tym szrotem co mamy. Vuko,ogarnij się,bo tak jak był Michniewicz 99%,tak Ty będziesz 100% i z legendy staniesz się wrogiem.

odpowiedz
Hahaha - 18.02.2022 / 19:54, *.t-mobile.pl

@(L)eo: vuko LEGENDA ? Pinokio

odpowiedz
!(L)! - 18.02.2022 / 17:32, *.tpnet.pl

Tobiasz
Jędrzejczyk ... Wieteska ... Nawrocki ... Hołownia
Slisz ... Sokołowski
Skibicki ... Ciepiela ... Skwierczyński
Włodarczyk
I WYGRYWAMY TAKIM SKŁADEM

odpowiedz
Lampart - 18.02.2022 / 18:30, *.supermedia.pl

@!(L)!: Jaki slisz ten jełop bez techniki i myślenia gdzie Strzałkowski

odpowiedz
patalong - 18.02.2022 / 23:11, *.vnpt.vn

@Lampart: Nawet nie wiesz, jak chłop się nazywa, a pytasz gdzie on jest... Faktycznie powinieneś odpowiadać za ustalanie kadry meczowej.

odpowiedz
Paweł - 18.02.2022 / 17:32, *.play-internet.pl

Ale żeś się Vuko na minę wpierdzielil. Trzeba było Legię kudłatego klauna omijać z daleka. Nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki, tym bardziej że jej nurtem kieruje siwy bajerant.

odpowiedz
El Loco - 18.02.2022 / 17:22, *.net.ar

Drużynę może i stać na lepszą grę, ale ośmielam się wątpić w geniusz trenera.

odpowiedz
Pogromca - 18.02.2022 / 17:28, *.plus.pl

@El Loco: geniusz? Z gowna bicza nie ukrecisz

odpowiedz
Arek - 18.02.2022 / 19:50, *.t-mobile.pl

@El Loco: ale nie ma w Legii trenera

odpowiedz
bronek49 - 18.02.2022 / 17:17, *.chello.pl

a dlaczego Legia nie wychodzi do kontrataku kilkoma zawodnika tylko wychodzi dwóch nieraz trzech i to bardzo wolno i przeciwnik potrafi się ustawić od lat nie widać gry szybkimi kontrami żeby przeciwnika można by było zaskoczyć tylko zawsze zaskakiwana jest Legia

odpowiedz
Majkel - 18.02.2022 / 16:59, *.chello.pl

Z logiki matematycznej wynika, że jak zawsze nimi przegrywaliśmy to był mistrz. Wynika również, że jak teraz wygramy to paradoksalnie będzie spadek. Wcale bym się nie zdziwił jakby się to tak potoczyło bo spada więcej niż jedna drużyna...

odpowiedz
axlrose - 18.02.2022 / 17:07, *.tpnet.pl

@Majkel: Mam nadzieję, że to nie logika, a gusła. A jak wierzył chłop w gusła to mu d... uschła-)

odpowiedz
tekken (L) - 18.02.2022 / 16:52, *.chello.pl

Proponowany skład:
Miszta
Maik- Rose-Wietes-Grudziński
Wszołek-Slisz-Josue-Skibicki
Włodarczyk-Pekhart

Maik i Grudziński są młodzi to niech zabezpieczają dobrze tyły i dają napęd do przodu.

odpowiedz
Błonie - 18.02.2022 / 19:22, *.t-mobile.pl

@tekken (L): zamiast Slisz daj Ciepiele, chłopak zostawia serce na boisku, Slisz mentalnie nie daje rady,

odpowiedz
tekken (L) - 19.02.2022 / 09:53, *.chello.pl

@Błonie: Slisz ma za dużo zadań ofensywnych i to jeszcze na prawym skrzydle, powinien skupić się na swojej pozycji i tylko czasami wchodzić. To jest tego powód.
Ciepiela jak najbardziej ok po tym co ostatnio pokazał.

odpowiedz
Redi - 18.02.2022 / 16:41, *.play-internet.pl

Liczymy, że piłkarzom będzie się chciało grać i wygrają ;)

odpowiedz
warszawiak1234 - 18.02.2022 / 16:37, *.aster.pl

Przedziwna sytuacja. W tym samym sezonie. Wygrywamy z czołowymi zespołami z Norwegii, Czech, Anglii, Rosji...............a teraz przychodzi nam się emocjonować meczem o utrzymanie w lidze z drużyną z małej miejscowości, o której kilkanaście lat temu nikt nie słyszał w Polsce. Jak kibicuję Legii od 1973 roku, wiele widziałem ale no czegoś takiego, że doświadczę to nie miałem wyobrażenia..........a jednak...... Nasze serca przy drużynie i przy Vuko!

odpowiedz
Zealley - 18.02.2022 / 17:38, *.chello.pl

@warszawiak1234:
i co ciekawe wszystkie te ekipy grają teraz na wiosnę w Pucharach - a Legia nie

odpowiedz
L - 18.02.2022 / 16:23, *.t-mobile.pl

Jeśli wystawi ten sam skład co na Wartę to ja już nie mam nadziei na utrzymanie. Wszołek, Slisz i Mladenovic zagrali fatalnie i trzeba dokonać jakiś zmian. Sokołowski też wypadł słabo, za to Cehlaka i Ciepiela wyglądali bardzo dobrze w środku pola więc liczę że przynajmniej jednego zobaczę od pierwszej minuty.

odpowiedz
Syn trenera - 18.02.2022 / 16:30, *.play-internet.pl

@L: 100%%%% racji Jednak obawiam się że Vuko postawi na te same zgrane karty..Boiska nie powinien .Dawać ,Ciepiele Cehlake i Muciego w środku .Dałbym szansę Kastratiemu gorszy niż Lopesa i Pekhart nie będzie..

odpowiedz
Cegiełka - 18.02.2022 / 16:22, *.t-mobile.pl

Niestety ale żeby utrzymać się w tej jednej z najsłabszych Ekstraklas trzeba w dwumeczu z "potęgą" z sołectwa Nieciecza ugrać 6 punktów. Przy "warsztacie" trenerskim Vuko i przygotowaniu fizycznym, mentalnym i taktycznym wkładów do koszulek jest to niemożliwe. Dlatego czas rozpocząć przygotowania do gry w 1 lidze.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 18.02.2022 / 16:20, *.t-mobile.pl

Vuko - mam nadzieje , że Slisz nie zagra - tragedia koleś

odpowiedz
Wolska dla Wolakow - 18.02.2022 / 16:08, *.207.54

Kabaretu ciąg dalszy,no ale trzeba przyznać że Vuko idealnie się wpisuję w drużynę którą prowadzi,ten sam poziom fachowości i profesjonalizmu co grajków i prezia czyli mniej niż zero, idealnie wszyscy do siebie pasują,witaj pierwsza ligo.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.02.2022 / 16:07, *.t-mobile.pl

Po dramatycznym i zaciętym meczu, przerąbiemy 3-2. Przełamanie nastąpi w ostatniej kolejce sezonu i będzie to pierwsza wygrana w tej rundzie. A później Dubaj i przygotowania do walki o utrzymanie w 1 lidze.

odpowiedz
Syn trenera - 18.02.2022 / 16:34, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Heh optymistą Waść jesteś kto dla Legii dwie bramki strzeli...Nie poważnie mecz o 9 punktów...masakra żeby bać się starcia z Nieciecza

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.02.2022 / 20:57, *.t-mobile.pl

@Syn trenera: Jeden samobój, drugi - pilka odbije się przypadkowo od tyłka Rose.

odpowiedz
kris74 - 18.02.2022 / 16:06, *.orange.pl

Jeszcze jedno ,Legia nie wygrywa od trzech lat w Nieczeczy.Czy to jakiś żart?

odpowiedz
ehmehme - 18.02.2022 / 16:05, *.masmovil.com

Panie trenerzu, już pół roku na to liczymy.

odpowiedz
Pawełek - 18.02.2022 / 16:00, *.netfala.pl

Vuko macie ten mecz wygrać! Nieważne jak, w jakim stylu, liczą się tylko 3 punkty dla Legii.

odpowiedz
dejne3 - 18.02.2022 / 17:34, *.199.66

@Pawełek: 100 % zgadza się tylko 3 punkty

odpowiedz
Nehoda - 18.02.2022 / 15:57, *.chello.pl

ja bym wziął Lavickę póki jest wolny- facet z doświadczeniem

odpowiedz
Reader - 18.02.2022 / 15:55, *.chello.pl

od razu był to błąd przy zatrudnieniu jego na nowo; facet nigdy nie zaznał walki o spadek więc nie wie jak to się je;
Ojrzyński może by coś więcej ugrał

odpowiedz
ZenekL3 - 18.02.2022 / 15:50, *.chello.pl

Takich dożyliśmy czasów, że nasz trener, zamiast wprowadzać zmiany taktyczne i personalne, korygować treningi modli sie o tzw. przełamanie, czyli inaczej o szczęście w meczu. Jak się zatrudnia fachowców po cenie zgniłych ziemniaków to potem pozostaje się tylko modlić.

odpowiedz
kris74 - 18.02.2022 / 15:47, *.orange.pl

Pie...lenie.Dziękuje.

odpowiedz
Korda - 18.02.2022 / 15:45, *.centertel.pl

Tu już nie ma na co liczyć tylko zacząć łapać jakieś punkty puki jeszcze jest na kim. Z Wartą powinny być 3 punkty przymosowo. No cóż, nie wyszło. Jeśli z Termaliką przegrają to 1ligo witaj w Warszawie

odpowiedz
AAA - 18.02.2022 / 15:36, *.chello.pl

Bierz się lebiego za taktykę bo ten trener Warty wciągnął Cię nosem.

odpowiedz
jasio865 - 18.02.2022 / 15:28, *.play-internet.pl

Olejw!!!a co będzie jak mu kupią 10bramkarzy???tak,masz rację od transferów jest Zielu i M.D. ale....zapotrzebowanie i opinia , kogo ,to wybacz,wychodzi od trenera!!!!sprawy tzw organizacyjne to już oni,pensje ,kogo za ile itd!!a tu Vuko widać nie ma nic do powiedzenia!!

odpowiedz
Neo - 18.02.2022 / 15:22, *.centertel.pl

Są słabi psychicznie. Brakuje twardych facetów

odpowiedz
lol - 18.02.2022 / 15:22, *..

jutro baty niestety

odpowiedz
Przemo - 18.02.2022 / 15:06, *.201.80

Jaką drużynę.....Zlepek drewniaków bez charakteru.

odpowiedz
Konrad - 18.02.2022 / 14:56, *.play-internet.pl

Liczyć to można na wygraną w lotka, a tu trzeba trenować !!!!

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 18.02.2022 / 16:27, *.centertel.pl

@Konrad: chyba już tylko dzwonić

odpowiedz
Alan - 18.02.2022 / 14:46, *.t-mobile.pl

Jeśli Legia spadnie to niewątpliwy udział w tym będą miały osoby przez które nie ma już w drużynie 2 najlepszych zawodników....bo niech ktoś wymieni choc jeden plus ktore przyniosly wydarzenia przed LTC .

odpowiedz
A. - 18.02.2022 / 15:01, *.centertel.pl

@Alan: od kiedy Emreli byl najlepszym zawodnikiem?

odpowiedz
olew - 18.02.2022 / 15:04, *.vectranet.pl

@Alan:
1.Legia nie spadnie.
2. Cymbały, które straszą grajków, godne są pogardy.
3. Klub więc Mioduski odpowiada za bezpieczeństwo grajków, nie sprostał.

odpowiedz
Ator - 18.02.2022 / 14:45, *.centertel.pl

Ja przede wszystkim widziałem lepszą grę i uśmiechniętych facetów z ochotą do gry w sparingach.Pytanie co się stało w meczu z Wartą? W meczu z Krasnodarem widziałem namiastki prawdziwego pressingu.Czemu nam się nie chce w lidze????????

odpowiedz
spasiony - 18.02.2022 / 17:35, *.17.55

@Ator: juz za srodkowego i poznego Czeslawa to sie rzucalo w oczy, zero radosci z gry, totalne meczenie smutnej buly (ostatnie mecze zeszlego sezonu) a teraz to juz samonapedzajacy sie mechanizm.

odpowiedz
jasio865 - 18.02.2022 / 14:39, *.play-internet.pl

Witajcie!!!Vuko powiedział to co jest w Legii,kupują a on nie ma nic do powiedzenia!!!fajne to!!!a może mu kupią z 10trampkarzy????ano właśnie tu jest przyczyną zła w Legii!!!11 odchodzi a .....11 przychodzi by kieszeń wspomóc właściciela!!do tej pory udawało się aż tąmpło!!!tak ,tak ,rządzi Miodek,wybitny zresztą znawca i menadżerowie!!!!to niech Miodek trenuje,a co nie umie???skoro mega oświecony z zakresie piłki!!!!i to właśnie jest też jedna z przyczyn ,dlaczego jest Legia na miejscu spadkowym!!!!Vuko daj sobie spokój,zrezygnuj ,bo i tak właściciel ,gdy będzie spadek ,zwali na Ciebie przyczyny i odpowiedzialność!!!tu musi być trener z charyzma,by nie dać sobą rządzić,mieć autorytet potężny!! wtedy nie będzie walki o utrzymanie a o inne cele!!a tak M.wodzi trenerów za nos,robi bazar z Legii!!a spadek?no cóż ,powie,to sport!!

odpowiedz
olew - 18.02.2022 / 15:08, *.vectranet.pl

@jasio865: Vuko jest od trenowania, taktyki, składu. Od transferów jest Zielu i Mioduski. Zresztą transferów nie potrzebujemy, potrzebujemy dobrej gry.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 18.02.2022 / 14:32, *.orange.pl

Czy to nie Vuko pozbył się Kuchego który zawsze dawał serducho a liczby go też broniły ?

odpowiedz
Paweł - 18.02.2022 / 14:44, *.play-internet.pl

@FC_ŻYRARDÓW: lubię Kuchego, ale zdaje się że dzwi od szatni były już za małe dla Kuchego.

odpowiedz
januszek - 18.02.2022 / 14:32, *.chello.pl

ten mecz to byc albo nie byc w ekstraklasie tu sie rozstrzygnie spadek lub utrzymanie

odpowiedz
bep - 18.02.2022 / 14:30, *.230.191

Vuko, wbijaj w getry i na boisko!

odpowiedz
BIJEMY REKORDY WSTYYYYDU - 18.02.2022 / 14:22, *.play-internet.pl

JESZCZE TYLKO W PLECY OD TERMALICI I PO ZAWODACH XD

odpowiedz
Tito - 18.02.2022 / 15:26, *.chello.pl

@BIJEMY REKORDY WSTYYYYDU: No spadek autorstwa Dariusza M. Historia na powieść. Nie ma środków na transfery. Konieczność sprzedaży jedynego rozgrywającego. Niezłe upokorzenie nam zafundował.

odpowiedz