Janusz Gol, Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gol: Nie stworzyliśmy wielu sytuacji

źródło: Polsat Sport

- Mieliśmy kilka stałych fragmentów gry, ale nie udało nam się ich wykorzystać. Z gry nie stworzyliśmy sobie zbyt wielu sytuacji - powiedział po meczu Pucharu Polski piłkarz Górnika Łęczna, Janusz Gol.

- W drugiej połowie było lepiej, ale nadzialiśmy się na kontrę i padła bramka na 2-0. Wyjeżdżamy z Warszawy bez zwycięstwa i bez awansu. Teraz musimy skupić się na lidze, bo dużo pracy przed nami. We dwóch skupiliśmy się na kryciu Slisza i Celhaki, ale było ciężko. Josue dobrze poruszał się w strefie. Musimy wyciągnąć wnioski z tego spotkania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
K - 03.03.2022 / 09:22, *.centertel.pl

No i wsio. Wspominanie tamtej bramki jeszcze bardziej cieszy ????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.