Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nawrocki: Zrobiliśmy krok do przodu

źródło: Legia Warszawa

- Czujemy się już spokojniej. Wygraliśmy mecz z Wisłą, co dało nam pewność siebie i teraz to wykorzystaliśmy. W pierwszej połowie mieliśmy pełną kontrolę, w drugiej połowie nieco przysnęliśmy, ale cały czas byliśmy lepszą drużyną - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Łęczna obrońca Legii, Maik Nawrocki.

- Chcemy wygrać Puchar Polski. Wiemy też, że to ostatnia szansa, aby uratować sezon. Zrobiliśmy krok do przodu.

- Zagraliśmy czwórką obrońców i dobrze to wyglądało. Nie wiem, czy tak będziemy grać w kolejnych meczach, ale w spotkaniu z Górnikiem to funkcjonowało.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Maik... - 03.03.2022 / 11:05, *.orange.pl

Ty zrobiłeś za to w tył. Do meczu z Lechią byłeś igiełką. Udawalo sie wszystko. Transfer mega trafiony. A potem marazm i zjazd...

odpowiedz
L - 03.03.2022 / 13:17, *.tpnet.pl

@Maik...: On nie jest robotem tylko młodym piłkarzem i to było oczywiste, że przyjdą słabsze mecze. Cały czas jest pewnym punktem drużyny. Wczoraj zagrał bardzo poprawnie.

odpowiedz
Marek - 03.03.2022 / 13:41, *.orange.pl

@Maik...: wrzuć na luz...

przy tym całym dziadostwie jakie ostatnio oglądaliśmy, to Nawrocki był chyba najmniej irytujący, według mnie to obecnie najlepszy obrońca Legii,

fakt, że miał kilka spektakularnych klopsów jak każdy młody obrońca, ale i tak pewniejszy niż Wieteska czy pozostali defensorzy...

odpowiedz
spasiony - 03.03.2022 / 10:15, *.9.84

Przypomina sie towarzysz Wieslaw: rok temu stalismy nad przepascia. Od tego czasu zrobilismy wielki krok naprzod.

Cieszy to, ze nie przegrywamy juz meczow seriami. Jest nadzieja, ze jesienne rekordy dziadostwa pozostana dlugo niepobite.

odpowiedz
Szpic - 03.03.2022 / 08:18, *.chello.pl

Już to pisałem że przy zawodnikach jakich mamy to właśnie ustawienie 1-4-4-2 powinno być wyjściowym, a ewentualnie w razie potrzeby modyfikowane. Mam nadzieję że tak zostanie.

odpowiedz