fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 1-0 Śląsk (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przeprowadzi stacja TVP Sport i Canal+ Sport. Początek o godzinie 19:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LEGIA - ŚLĄSK
FORTUNA:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
Maciek - 08.03.2022 / 07:21, *.play-internet.pl

Osiem i pół tysiąca ludzi zdecydowało się obejrzeć tą źenadę. Miodem się cieszy, nawet bezładna gra przypadkowych kopaczy jest w stanie zapewnić mu dochód z dnia moczowego i to jeszcze w niekomfortowy poniedziałek. Chcecie lepiej grającej Legii? Tylko pusty stadion ruszy ten beton.

odpowiedz
grzesiek - 07.03.2022 / 20:52, *.centertel.pl

GDZIE JEST TERAZ WSZOŁEK PANIE MICHNIEWICZ ?!

odpowiedz
L - 08.03.2022 / 03:05, *.t-mobile.pl

@grzesiek: W Legii i dzisiaj cały mecz potykał się o własne nogi. To że wykorzystał sytuację sam na sam i błąd bramkarza nic nie zmienia.

odpowiedz
bum - 07.03.2022 / 20:35, *.virginm.net

Rosołek gra kosztem Mucciego bo jest na sprzedanie.... Sytuacja jak z Carlitosem i Kulenoviciem. Nie napiszę tego mioduskiego przebiegłego szczura!

odpowiedz
bum - 07.03.2022 / 20:50, *.virginm.net

Nienawidzę tego mioduskiego*

odpowiedz
grzesiek - 07.03.2022 / 21:01, *.centertel.pl

@bum: rosolek jest tez tym na kogo stawial i stawia i kogo sprowadzil Vuko....

A jak tam z tym Wszolkiem powiedz lepiej? Dobrze ze go sprowadzilismy czy zle?

odpowiedz
bum - 08.03.2022 / 13:12, *.145.177

@grzesiek: nie zmieniam zdania o nim. Kret i kaleka. Na chwilę obecną nie najgorsza kaleka w Legii ale jednak. Tak przydał się... Ale fart.
Rosołka nie ściągnął Vuko hahaha. Otrzeźwiej może ;)

odpowiedz
Korda - 07.03.2022 / 20:33, *.centertel.pl

Ale Josue to jest taki technik że łeb urywa. Piękne piłki gość zagrywa. Ale największy problem jest z napastnikami. Pekhart, Lopez to jest szrot. Tu potrzeba takiego jak Ljuboja czy Nikolic.

odpowiedz
Robin(L) - 07.03.2022 / 20:30, *.t-mobile.pl

A po tym spektakularnym widowisku na konferencji prasowej trener Vuco powie ze to był ciężki mecz..mecz walki i inne bzdury.
To co oni wyprawiają to jest kabaret jakiś.
Nawet to że teraz strzelili to tylko dzięki temu że Śląsk dostosował się do poziomu Legi w tym meczu

odpowiedz
Syn trenera - 07.03.2022 / 20:21, *.play-internet.pl

Nie wierzę zostawił Slisza zdjął Albana????????????????????i Lopesa.Juz to słyszę musimy szanować ten punkt...hahaha...dramat poziom okręgówki tylko zaangażowanie mniejsze...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.03.2022 / 20:16, *.aster.pl

Kiedyś, w boksie, za udawanie walki, sędzia mógł orzec obustronną dyskwalifikację. Ten mecz, to dokładnie ten przypadek. Ten facet z numerem "25" na białej koszulce, to steward?

odpowiedz
Loslobos - 07.03.2022 / 20:16, *.supermedia.pl

No i chu.. od 50 minuty nie ma Legii. A niech spadną to jest dno jedynie Portugalczyk walczy. Wszyscy do wymiany Miszta wybija piłki jak za czasów ciągłych porażek i też tak broni

odpowiedz
Kudlaty - 07.03.2022 / 20:16, *.play-internet.pl

Wysłać ich do ukrainy do legi cudzoziemskiej tam moze cos strzelą

odpowiedz
Ewelina - 07.03.2022 / 20:15, *.chello.pl

Takie mecze powinni Ukraińcy pokazywać ruskim jeńcom w ramach tortur

odpowiedz
Syn trenera - 07.03.2022 / 20:09, *.play-internet.pl

Lololo Śląsk przetrwał szaleńcze ataki Legii w pierwszej połowie i ciśnie Nas niemiłosiernie.Risolek Slisz serio są na boisku...Muci i Kastrati na plac

odpowiedz
Robin(L) - 07.03.2022 / 20:02, *.t-mobile.pl

Wczoraj oglądałem turniej juniorów U13 na Łabiszynskiejj to te dzieci ktore tam grały to by ich zabiegały na boisku.
A WKŁADY do koszulek z pierwszej drużyny to powinny oddać sprzęt zgasic światło i oddać na cele społeczne swoje pęsje bo albo mają amnezję i zapomnieli jak się gra w piłkę albo mają już na tą drużynę całkowicie wywalone bo kasa i tak się zgadza
GDZIE TA WIELKA LEGIA PREZESIE???

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.03.2022 / 20:01, *.orange.pl

Mecz powinien zostać przerwany, oba zespoły natychmiastowo zdegradowane, a liga zmniejszona do 16 drużyn. Wyniki meczów z udziałem Legii i Śląska powinny zostać unieważnione. Nie pozwólmy dłużej kompromitować Ekstraklasy. Nie ma usprawiedliwienia dla takich parodystów.

odpowiedz
Robin(L) - 07.03.2022 / 19:56, *.t-mobile.pl

Zęby bolą jak się patrzy na to widowisko.
Jak usłyszę po tym meczu że znowu byli lepsi mieli przewagę itd to będzie jakiś dramat.
Nie wiem Vuco widzi na tych treningach i tak ładnie o tym opowiada ale na boisku tego nie widać. Obie drużyny kopia się po czołach i męczą siebie i widzów.
1 liga coraz bliżej i coraz bardziej realne patrząc na to wyczyniają na boisku.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 07.03.2022 / 19:56, *.plus.pl

Nie wiem czy jakas taktyka w ogóle na mecz została wymyślona?

odpowiedz
MarioL - 07.03.2022 / 19:55, *.wanadoo.fr

Ale tragedia.Boje się już tych pojedynków z drużynami z pierwszej dziesiątki.

odpowiedz
:) - 07.03.2022 / 19:54, *.plus.pl

Zenua tego się nie da oglądać.

odpowiedz
Zielu - 07.03.2022 / 19:51, *.centertel.pl

Ło matko i córko

odpowiedz
Julon - 07.03.2022 / 19:50, *.timplus.net

Poziom 3 ligi

odpowiedz
lucho_83 - 07.03.2022 / 19:49, *.chello.pl

1 połowa dramatyczna! Nie widać nawet odrobiny zaangażowania by wygrać ten mecz!

odpowiedz
Fans comments..... - 07.03.2022 / 19:48, *.47.118

People on the pitch don't kick their forehead with their heels today ... Eyes are bleeding ...

odpowiedz
Darek - 07.03.2022 / 19:48, *.t-mobile.pl

Jeden celny strzał.

odpowiedz
Miki55 - 07.03.2022 / 19:43, *.chello.pl

Dno dna i pół metra mułu. Obie te ekipy nadają się do III ligi. Takiej kopaniny jeszcze nigdy nie widziałem. Po meczu z Górnikiem myślałem że coś się ruszyło ale niestety to było tylko pierdnięcie. To nie są piłkarze to jakieś pi...y.

odpowiedz
jo - 07.03.2022 / 19:42, *.tpnet.pl

Bije się, żeby ktoś się dziś na boisku piętą w czoło nie kopnął... Oczy krwawią...

odpowiedz
Syn trenera - 07.03.2022 / 19:41, *.play-internet.pl

Dramatico dali plastra Josue i nie ma gry..postawy wirtuoza Slisza nie skomentuje..

odpowiedz
Kielonek - 07.03.2022 / 19:36, *.centertel.pl

Strzały Slisza..... On w ogóle to trenuje?

odpowiedz
pawel - 07.03.2022 / 19:35, *.mm.pl

Powtórzę Slisz zdaj sprzęt...karykaturo piłkarska

odpowiedz
Peter Mokotuff - 07.03.2022 / 19:23, *.t-mobile.pl

Slisz straszne nie porozumienie …

odpowiedz
Inwalidzi - 07.03.2022 / 19:19, *.chello.pl

To wkłady z wrocławia graja tragicznie więc jak Legia to przegra to pokaże wszytkim jaka jest wielka…

odpowiedz
pawel - 07.03.2022 / 19:13, *.mm.pl

Slisz to jednak kaleka.
Pierwszy kontakt z piłką piszczel aut, drugi strzał po rożnym przekopał Ł3. Trzeci kontakt podanie do Wszołka na aut.Kto go tu wziął? Wolny jak niepełnosprawny żółw z całym szacunkiem do żółwi.

odpowiedz
Darek - 07.03.2022 / 18:29, *.chello.pl

Skibicki na ławce więc zaczynamy w 11.

odpowiedz
xxx - 07.03.2022 / 18:06, *.chello.pl

Ślisz , czarno to widzę ....

odpowiedz
KibicL - 07.03.2022 / 17:47, *.vectranet.pl

A co z Borucem? Nie minęła mu jeszcze ta kara czy poszedł całkiem w odstawkę?

odpowiedz
lucho_83 - 07.03.2022 / 17:49, *.chello.pl

@KibicL: Ostatni mecz pauzy.

odpowiedz
fff - 07.03.2022 / 17:46, *.52.135

Ukraińca nie ma w składzie, bo został powołany do wojska? Wie ktoś jak to wygląda u nich? Czy po zakończeniu działań zbrojnych wszyscy młodzi i zdolni poniosą konsekwencję za nie stawienie się?(np. w Polsce jest obowiązek jeśli jesteś zdolny), bez złośliwości

odpowiedz
KrystekLegia - 07.03.2022 / 17:45, *.chello.pl

Tylko Zwycięstwo.....

odpowiedz
ja - 07.03.2022 / 17:42, *.t-mobile.pl

Kolejny raz Vuco otwierdza ze uj z niego nie znawca od pilki .
Rosolek ? serio?

odpowiedz
Cyniek - 07.03.2022 / 17:54, *..

@ja: a kogo ma wystawić Lopesa

odpowiedz
... - 07.03.2022 / 18:09, *.wtnet.de

@Cyniek : Ernest Muci. Rosołek,Skibicki i Włodarczyk mają problem nawet z przyjęciem piłki,ona po prostu im przeszkadza. Vuko wpuszcza Rosołka,gdyż według niego lepiej pracuje w defensywie.

odpowiedz
ja - 07.03.2022 / 18:36, *.t-mobile.pl

@...: Vuco potrzebuje defensywnego napastnika :D

odpowiedz
grzesiek - 07.03.2022 / 18:41, *.centertel.pl

@ja: kur** zaraz wyjde z siebie. No a kogo ma wystawic jak nie rosolka. Nawet jak chlopak nie jest jakis mega zdolny to laduje tr bramy. W wwznym meczu z lechem dziabnął a ostatnio z zaglebiem chyba. Dzieki niemu wazne meczr wygrywamy

odpowiedz
Biała Sila - 07.03.2022 / 18:45, *.vectranet.pl

@grzesiek: No można wyjść ,rozumiem ,pozdrawiam

odpowiedz
... - 07.03.2022 / 19:41, *.wtnet.de

@grzesiek: oglądasz qrwa mecz??? Ani raz chłop nie podał do przodu,zero dryblingu,zero pomysłu co zrobić z piłką jak już mu podadzą. Bo mnie qrwa krew zaleje

odpowiedz
Ja - 07.03.2022 / 19:49, *.t-mobile.pl

@grzesiek: o czym ty czlowieku piszesz o jakims farstrzefarfojakimsclulil lechowi 2 sezony temu to skibicki powinien grac kazdy mecz po 90 minut bo tez strzelil lechowi i to jaka

odpowiedz