Szymon Marciniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Rakowem

Szymon Marciniak z Płocka został wyznaczony do sędziowania meczu 26. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Rakowem Częstochowa i Legią Warszawa. Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Adam Kupsik, sędzią technicznym będzie Patryk Gryckiewicz, a w wozie VAR zasiądą Tomasz Musiał i Michał Obukowicz.

Obsada sędziowska 26. kolejki:
Zagłębie Lubin – Warta Poznań: Bartosz Frankowski (Toruń)
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Wisła Płock – Śląsk Wrocław: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Raków Częstochowa – Legia Warszawa: Szymon Marciniak (Płock)
Lechia Gdańsk – Górnik Łęczna: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Radomiak Radom – Stal Mielec: Tomasz Musiał (Kraków)
Cracovia – Piast Gliwice: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Górnik Zabrze – Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Paweł Malec (Łódź)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
MARCINAK OUT! - 18.03.2022 / 00:54, *.17.109

TEN CO NISZCZY KLASE POLSKICH SĘDZIÓW?ON JUŻ JEST SKOŃCZONY PO MECZU JUVENTUSU,,,

odpowiedz
ZARZĄD LEGII I INNYCH KLUBÓW EKSTRAKLASY WNIOSKUJE DO PZPN I EKSTRAKLASY O ODSUNIĘCIE MARCINAKA OD SĘDZIOWANIA... - 18.03.2022 / 00:47, *.17.109

MARCINIAK NIE POWINIEN PROWADZIĆ ŻADNEGO MECZU EKSTRAKLASY I PUCHAROWYCH EUROPY, CO SIE OKAZUJE NIE KONTROLUJE SWYCH NERWOWYCH BEZBADZIEJNYCH DECYZJI , TO KONIEC JEGO KIEPSKIEJ NADMUCHANEJ KARIERY PRZEZ LUDZI WŁADZY PZPNU....

odpowiedz
Szymon - 17.03.2022 / 22:38, *.t-mobile.pl

Qrwa będą cuda. Częstochowska faja ma handicap

odpowiedz
Echhh - 17.03.2022 / 20:37, *.aster.pl

Pan nieomylny. Ciekawe ile zrobi baboli. Można wyłączyć VAR w tym meczu. I tak z niego nie korzysta.

odpowiedz
M-Ochota - 17.03.2022 / 17:51, *.plus.pl

znowu Marciniak to już innych sędziów nie ma?

odpowiedz
Lolo - 17.03.2022 / 20:02, *.plus.pl

@M-Ochota: posędziuj sam jak Ci nie pasuje!

odpowiedz
Januszek - 17.03.2022 / 15:15, *.chello.pl

Dobrze bardzo dobry sedzia przynajmniej ogarnia po co jest VAR ...jestem spokojny o wynik.... w Pucharze Polski :)

odpowiedz
Miro - 17.03.2022 / 14:32, *.com.pl

Marciniak? Czyli 3 punkty dla Legii, bo wiadomo kto ma być Mistrzem Polski. Oczywiści, że Pogoń

odpowiedz
bep - 17.03.2022 / 13:31, *.230.191

Szymon VARciniak

odpowiedz
Majkel - 17.03.2022 / 13:18, *.chello.pl

Co Wy? Wczoraj w LM dobrze gwizdał. 2 karne prawidłowe dla Villarealu. Kartki wszystkie uzasadnione. Grać też pozwalał.

odpowiedz
Zealley - 17.03.2022 / 16:26, *.chello.pl

@Majkel:
a tak się do gościa czepiali z wczorajszy mecz

odpowiedz
axlrose - 17.03.2022 / 17:40, *.tpnet.pl

@Majkel: Niby tak, i jakiś rażących błędów nie popełniał. Ale mam nieodparte wrażenie, że bardzo kreuje się na Colline (może dlatego że też łysy) i trochę przeszkadza w grze (chodzi mi o to, że bardzo często przeskakuje nad piłką, czy ucieka przed wychodzącym zawodnikiem). Inni znani sędziowie są bardziej " niewidzialni".

odpowiedz
Macenty - 17.03.2022 / 12:51, *.play-internet.pl

Marciniak i Musiał - będą druki

odpowiedz
Biała Siła - 17.03.2022 / 14:48, *.t-mobile.pl

@Macenty: Już trwa akcja Druk

odpowiedz
Seb MM - 17.03.2022 / 12:45, *.waw.pl

No kur.... znow ten Marciniak.

odpowiedz
xcx - 17.03.2022 / 12:39, *.t-mobile.pl

nosz.....k...

odpowiedz