Jarosław Przybył - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Przybył sędzią meczu z Bruk-Betem

źródło: Legionisci.com

Jarosław Przybył z Kluczborka został wyznaczony do sędziowania zaległego meczu 5. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Na liniach pomagać mu będą Marcin Borkowski i Krzysztof Myrmus, sędzią technicznym będzie Szymon Łężny, a w wozie VAR zasiądą Tomasz Musiał i Adam Kupsik. Spotkanie odbędzie się 15 marca o godzinie 18:45.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Piccir - 15.03.2022 / 23:49, *.tpnet.pl

I odj.ał na koniec. Rzut wolny z doopy.

odpowiedz
Marcel - 15.03.2022 / 16:43, *.t-mobile.pl

Trzeba zwrócić uwagę, jak Przybył będzie gwizdał na zakończenie meczu, bo w bardzo zabawny sposób pokazał to Michał Mak w Foot Trucku na yt :)

odpowiedz
Ju(L)ius - 15.03.2022 / 12:47, *.vectranet.pl

Przybył z Musiałem..... Ja pierdziele!!! Jak nic nie odwalą, to do końca sezonu nie będę się czepiał sędziów...!!!

odpowiedz
L - 15.03.2022 / 11:42, *.autocom.pl

Przybył i sie zmyl :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.