Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com

U-21: Izrael 2-2 Polska. Występ Miszty

Cezary Miszta rozegrał 90 minut w meczu eliminacji mistrzostw Europy U-21, w którym reprezentacja Polski zremisowała 2-2 na wyjeździe z reprezentacją Izraela. Po pierwszych 45 minutach "Biało-Czerwoni" prowadzili 1-0 po bramce Adriana Benedyczaka. Po zmianie stron rywale strzelili dwie bramki, ale do remisu w 78. minucie doprowdził Jakub Kamiński. Całe spotkanie bramki Polski strzegł bramkarz Legii Cezary Miszta. 29 marca w Zabrzu Polacy zmierzą się z Węgrami.

U-21: Izrael 2-2 (0-1) Polska
0-1 - 10' Adrian Benedyczak
1-1 - 50' Liel Abada
2-1 - 73' Omri Gandelman
2-2 - 78' Jakub Kamiński

Polska: Cezary Miszta - Konrad Gruszkowski (80' Bartosz Białek), Kamil Piątkowski, Ariel Mosór, Jakub Kiwior, Nicola Zalewski (69' Mariusz Fornalczyk) - Kacper Kozłowski (80' Maciej Żurawski), Łukasz Poręba (89' Ben Lederman), Michał Karbownik (69' Michał Skóraś), Adrian Benedyczak - Jakub Kamiński

Izrael: Daniel Peretz - Karm Jaber, Or Blorian (63' Ziv Morgan), Gil Cohen (46' Osher Davida), Ido Shahar, Omri Gandelman - Suf Podgoreanu, Doron Leidner, Eden Karzev, Mohammad Kanaan (86' Ilay Elmkies) - Liel Abada

żółte kartki: Gandelman, Leidner, Karzev (Izrael) - Piątkowski (Polska)