Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković Trenerem Miesiąca w Ekstraklasie

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W marcu Legia Warszawa była jednym z czterech zespołów bez porażki. Dzięki dobrym wynikom Trenerem Miesiąca Ekstraklasy został wybrany Aleksandar Vuković.

Dla Vukovicia to pierwsza taka nagroda w karierze. Ostatnim trenerem Legii, który triumfował w tej kategorii był Czesław Michniewicz w marcu 2021 roku.

Trenerzy miesiąca w obecnym sezonie:
Marzec 2022: Aleksandar Vuković (Legia)
Luty 2022: Marek Papszun (Raków)
Grudzień 2021: Kamil Kiereś (Górnik Łęczna)
Listopad 2021: Dariusz Banasik (Radomiak)
Październik 2021: Maciej Skorża (Lech)
Wrzesień 2021: Tomasz Kaczmarek (Lechia)
Sierpień 2021: Maciej Skorża (Lech)
Lipiec 2021: Jacek Magiera (Śląsk)


WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 40771
START: 16.12.2021 / KONIEC: 25.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Ben - 01.04.2022 / 23:27, *.inetia.pl

Trzeba życzyć powtórki w kolejnych miesiącach. Brawo Vuko, nie znalazłem nazwiska Cześka711

odpowiedz
Arek - 31.03.2022 / 18:38, *.tpnet.pl

Gratulacje, Vuko.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 31.03.2022 / 17:05, *.play-internet.pl

Można wpisać w CV

odpowiedz
Filipek - 31.03.2022 / 16:14, *.centertel.pl

Gratulacje Trenejro

odpowiedz
Darek - 31.03.2022 / 16:12, *.chello.pl

Co miesiąc jakiś trener zostaje trenerem miesiąca bo jest taki dobry.A za dwa,trzy miesiące czytamy,że został zwolniony.To dobrych mamy tych trenerów czy nie?
Przykład Magiery.
Ściągniety do Legii, zdobył mistrzostwo by okazało się,że jednak jest za słaby na Legię.
Poszedł do Śląska by zostać trenerem miesìąca lipca by teraz być bezrobotnym.

odpowiedz
Tommy - 31.03.2022 / 20:27, *.centertel.pl

@Darek : tu raczej chodzi o słabych właścicieli

odpowiedz
Waldek. - 31.03.2022 / 21:28, *.vectranet.pl

@Tommy: Otóż to!!!

odpowiedz
Witamina1916 - 31.03.2022 / 15:39, *.plus.pl

Dla mnie trener roku , mógł siedzieć przed tv z piwkiem za te same pieniądze które otrzymuje A jednak przyszedł i robi to z serca i za to szacunek

odpowiedz
Graff - 31.03.2022 / 15:04, *.orange.pl

Moim zdaniem, jeżeli Vuko utrzyma Legię w ekstraklasie a może nawet zajmie z nią miejsce w pierwszej dziesiątce to powinien zostać na przyszły sezon. A jeszcze gramy cały czas o PP.
Runjaic to dobry fachowiec ale w sumie niczego jeszcze nie wygrał wiec niby w czym jest lepszy od Vuko ?

odpowiedz
Darek - 31.03.2022 / 14:36, *.chello.pl

Znając życie to za dobrze wykonaną pracę po sezonie dostanie kopa w dupę.
Przyjdzie Runijac,który nic nie osiągnął nawet w naszej dupoklasie.Podpisze kontrakt na 4 lata a po roku Vuko ratuj.
Gratulacje trenerze.

odpowiedz
koLes - 31.03.2022 / 14:17, *.net.pl

jak wygra PP, to koniecznie trzeba umowę przedłużyć, nie ma innej opcji

odpowiedz
DanieLo - 31.03.2022 / 13:45, *.comcast.net

Te nagrody to jak skazanie… kilka miesięcy i Vuko w Legii nie będzie. Tak samo było z poprzednimi trenerami Legii..


gratulacje Vuko za dobrze wykonaną prace i życzę dalszych sukcesów Twoich i Legii. Wracamy tam gdzie nasze miejsce

odpowiedz
Tomi - 31.03.2022 / 13:37, *.play-internet.pl

Vuko to legenda Legi Warszawa.Zawsze zostawiał serducho jako zawodnik a teraz jako trener.Mistrz Polski.Szacunek mu się należy za to bezgranicznie.Dlatego,amikowy trollu,wypie...laj z tego forum, rozumiesz to niedojdo???

odpowiedz
Peter - 31.03.2022 / 14:35, *.vectranet.pl

@Tomi: Z tą "legendą" to chyba trochę przesadziłeś, legendą to był Kaziu Deyna, Pan Brychczy, czy ewentualnie Jacek Zieliński. "Vuko" rozegrał w Legii tylko 7 pełnych sezonów występując w lekko ponad 150 spotkań, daleko mu do miana legendy... Aczkolwiek bardzo go lubię, jako jeden z nielicznych nie wylewałem na niego pomyj po pamiętnej wypowiedzi w 2004 roku.

odpowiedz
Co - 31.03.2022 / 16:32, *.2.194

@Tomi: ten Pinokio legendą:) ty chyba taki kibic ja ta miernotę tak nazywasz

odpowiedz
grzesiek - 31.03.2022 / 16:54, *.centertel.pl

@Peter: brychczy czy deyna to legendy. Boruc moim zdaniem taka lwgenda w 3/4. Vuko po urwtowaniu Lwgii przed spadkiem tez taka lwgenda gdzies 3/4. Jeszcze warto wspomniec o rado tutaj 2/4. O innych pilkarzach trenwrach zapomnialem. A no i magiera jacek tez tak 2/4

odpowiedz
Buhaha - 31.03.2022 / 13:10, *.play-internet.pl

Wcześniej magiera teraz ten jełop:)

odpowiedz
grzesiek - 31.03.2022 / 13:28, *.centertel.pl

@Buhaha: redakcja pozwala na takie komentarze?

odpowiedz
Peter - 31.03.2022 / 14:23, *.vectranet.pl

@grzesiek: Nie ma sensu przejmować się jakimś idiotą...

odpowiedz
Kris - 31.03.2022 / 14:32, *.centertel.pl

@Buhaha: co Ty od nich chcesz? Vuko przyszedł i wyciągnął z gówna . Magiera potrafił remisowac z Realem .

odpowiedz
Wycior - 31.03.2022 / 16:46, *.vectranet.pl

@grzesiek: pewnie ojciec powtarzał to słowo gdy na niego patrzył. I tak już mu zostało...

odpowiedz