Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković odchodzi z Legii po sezonie

Redakcja, źródło: C+ Sport

Aleksandar Vuković podczas rozmowy z Canal+ po meczu z Piastem Gliwice przyznał, że nie będzie trenerem Legii Warszawa w kolejnym sezonie. - Moja przyszłość jest jasna. Kończę pracę w Legii ostatniego dnia obecnego sezonu. Chcę zostawić zespół w lepszym miejscu niż jest teraz. Na tym się koncentruję. Wiedziałem od początku, że nie będę wiecznie pracował w Legii. Nie ukrywam, że swoją przyszłość wiążę z Ekstraklasą. Jestem otwarty na pracę w innych klubach - powiedział "Vuko".



- Generalnie dziwię się, że ktoś jest zdziwiony, że jest inaczej. Mówiłem wcześniej i było to powszechnie wiadome, że będę do końca sezonu. Nie było tematu, że będą rozważany na dłużej, że będą na to szanse. Wiem, że drużyna o tym wie i zrobimy wszystko, żeby dokończyć sezon w możliwie najlepszy sposób. Na pewno będą dyskusje czy to pomaga czy nie. Aczkolwiek od początku zakładałem, że będę do końca sezonu i walczę, żeby drużyna wyszła z tej sytuacji, w której się znalazła. Mimo dzisiejszej porażki jesteśmy na dobrej drodze, żeby gra wyglądała lepiej niż wcześniej. Nie mam nic więcej do dodania - dodał na konferencji trener.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 40771
START: 16.12.2021 / KONIEC: 25.05.2022


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (124)

+dodaj komentarz
Marcin - 21.04.2022 / 07:27, *.207.190

Zepsuł po całości ten sezon DM, miał na początku sezonu wymarzony awans do grupy Pucharów, to zmarnował szanse na awans do gry wiosną, a dodatkowo zmarnował szansę Pogoni na MP, masakra…

odpowiedz
Jasio - 21.04.2022 / 00:17, *.aster.pl

proponuję kolejny news o tym ile kolejek ligowych w tym sezonie gramy.

odpowiedz
S3p - 21.04.2022 / 06:49, *.chello.pl

@Jasio:
Wyników tez nie ma co podawać.

odpowiedz
kalosz - 20.04.2022 / 23:35, *.mm.pl

czas powrotów..wracal vuko-wróci i "magic":)

odpowiedz
kalosz - 20.04.2022 / 23:32, *.mm.pl

przeciez to bylo pewne z dniem jego"powrotu"...

odpowiedz
autor - 20.04.2022 / 23:22, *.vectranet.pl

no i nara, wyjazd i nie wracaj

odpowiedz
:) - 20.04.2022 / 22:56, *.2.174

Porównajcie sobie eksperci tego jelopa co nazywacie trenerem do Papszuna:)

odpowiedz
piotr - 20.04.2022 / 22:51, *.chello.pl

SZACUNEK

odpowiedz
zu(L)us - 20.04.2022 / 18:04, *.t-mobile.pl

Dzięki Vuko.Tylko walcz do końca.Za to Cię cenimy

odpowiedz
Kobo(L)t - 20.04.2022 / 16:26, *.stansat.pl

Vuko zrobił to co zawsze, czyli na stworzeniu morale szatni utrzymał (oby) Legię. I za to mu chwała. Nie mniej jest to gość co ma problem z odpowiednim wkomponowaniem piłkarzy z silnym/trudnym charakterem. Wystarczy podać za przykład Carlitosa, a teraz Boruca. Do tego wyjdzie za chwilę przygotowaniem, końcówki zawsze wyglądają słabo. Do tego zabijanie się w meczu z Lechią było bez sensu, należało grać na PP. Miejmy nadzieję, że ten sezon był najgorszym co nas spotkało.

odpowiedz
autor - 20.04.2022 / 23:22, *.vectranet.pl

@Kobo(L)t: nie, to po prostu gowniany trener

odpowiedz
piknik - 21.04.2022 / 07:10, *.chello.pl

@Kobo(L)t: Boruc się wyautował sam, a Carlitos nigdy nie otarł się o to co pokazywał indywidualnie w Wiśle. Miał chłop sezon życia a potem niestety odcinał kupony

odpowiedz
Karol: - 20.04.2022 / 15:18, *.chello.pl

Brawo Vuko. Pokazałeś i pokazujesz klasę. Jesteś oddany Legii. Jeszcze tu wrócisz. Też dziwię się Zielińskiemu, iż z Ciebie zrezygnował. Będzie tego żałował.Dziękuję i powodzenia.

odpowiedz
autor - 20.04.2022 / 23:23, *.vectranet.pl

@Karol:: upadles na glowe? Nikt nie bedzie zalowal tego, ze on wreszcie idzie stad w cholere

odpowiedz
Filipek - 20.04.2022 / 14:27, *.play-internet.pl

Dziękujemy Trenerze tylko na koniec wystaw młodzież na mecz z Pogonią

odpowiedz
grzesiek - 20.04.2022 / 20:06, *.centertel.pl

@Filipek: pewnie bedzie mial dylwmat. Raz ze chcialby pokazac wyzszosc trenerska nad runjacem a dwa wlasnie moglby wystawic rezerwy zeby pogon zdobyla majstra a nie zdech np

odpowiedz
LewLegia - 20.04.2022 / 12:24, *.net.pl

i następny trener ..... , a ten dalej szefem na Ł3.
Jedne dobre info, że Legia ma nowego właściciela i wracamy na Mistrza,
jedna zmiana, a tyle będzie korzyści. Po co inne wiadomości jak nie ma najlepszej .

odpowiedz
Zlb - 20.04.2022 / 03:15, *.t-mobile.pl

Ekstra!!!Dalej loko postepuj tak z trenerami to dłuuugo nic nie osiągniemy!

odpowiedz
Mr Martini - 19.04.2022 / 21:31, *.orange.pl

Z takimi "wirtuozami futbolu", jak Wieteska czy Ślisz, nie da się osiągnąć dobrego wyniku, nawet w naszej Ekstraklasie. To co zrobił wczoraj Wieteska, przy golu dla Piasta, nie nadaje się nawet do B-klasy.

odpowiedz
praga - 20.04.2022 / 06:38, *.centertel.pl

@Mr Martini: Slisz ?? Witeska ?? to wina drewna pekharda rosolka wlodarczyka rose abu hanny ze taki ribeiro wygladał dobrze na tle calej druzyny to szok obejrzyj jego mecze z 4 ligi gdzie takiego ribejro nie bylo widac nic nie dawal druzynie to pokazuje klase i wyszkolenie naszych grajkow nadaja sie do podawania pilek poza boiskiem taki wszolek nie lapiacy sie do rezerw herty jest zbawieniem dla Legii w trudnych momentach zenada

odpowiedz
autor - 20.04.2022 / 23:23, *.vectranet.pl

@Mr Martini: oczywiscie, ze sie da

odpowiedz
gazza - 19.04.2022 / 18:52, *.centertel.pl

Dzieki Vuko za to co zrobiles !
Wiecej juz nie da sie wycisnac z tej bandy nieudacznikow pilkarskich.
Uratowales nas przed spadkiem i chwala ci za to.

odpowiedz
Szelka - 19.04.2022 / 23:43, *.chello.pl

@gazza: z tym uratowaniem przed spadkiem, to proponuję chwileczkę zaczekać...
Natomiast, dołączam się do podziękowań dla Vuko za Jego legijny całokształt!

odpowiedz
Szpic - 19.04.2022 / 17:27, *.chello.pl

Vukovic aby być dobrym trenerem musi się jeszcze sporo nauczyć (pokazał mu to Fornalik). Zwyczajnie brakuje mu trenerskiego warsztatu, a żeby go mieć trzeba trochę w tym fachu posiedzieć. W Legii nie ma czasu na naukę trenerki, tu co roku trzeba walczyć o najwyższe cele, dlatego tylko sprawdzony trener już z jakimś doświadczeniem może coś tu osiągnąć (oczywiście warunkiem jest że żaden Kucharski ani Mioduski nie będzie mu wchodził w paradę).

odpowiedz
Luk - 19.04.2022 / 20:55, *.plus.pl

@Szpic: A wyjaśnisz może jak mu to pokazał? Bo ja jakoś nie dostrzegam tego kunsztu trenerskiego u Fornalika...

odpowiedz
Robert - 19.04.2022 / 23:20, *.centertel.pl

@Luk: Dokładnie, przykład z d..y!

odpowiedz
Kibic - 20.04.2022 / 01:21, *.torun.pl

@Luk: Pokazal mu na kuponie wygrana w sts :) Na boisku ostatnio dwa razy pokazal Klopp Guardioli gdzie jego miejsce w szeregu :) Vukovic pokazal natomiast, ze w piascie na pewno go nie zatrudnia :)

odpowiedz
M3 - 20.04.2022 / 10:09, *.zus.pl

@Szpic: Żałosne porównanie. Piast strzelił bramkę, którą dostał na złotej tacy. Jeżeli Legia była słaba to jak mocno słaby jest piast ?

odpowiedz
Szpic - 21.04.2022 / 06:43, *.chello.pl

@M3: Co tu dyskutować z gimbazą, taktyka, taktyka i pomysł na mecz. Nikt tu nie mówił o jakimś kunszcie Fornalika czy zajebistym Piaście. Vukovic po raz kolejny udowodnił że gdy trafi na przeciwnika dobrze ustawionego taktycznie nie ma na to pomysłu i to nazywam warsztatem trenerskim, którego mu brak (vide mecz z Omonią).

odpowiedz
Pinokio - 19.04.2022 / 17:22, *.2.127

Niech ten jełop taktyczny idzie do Wisły:)

odpowiedz
HR - 19.04.2022 / 19:25, *.t-mobile.pl

@Pinokio : pomyliłeś fora pajacu..

odpowiedz
antek - 19.04.2022 / 15:38, *..

znaczy sie koniec kasy i milosci

odpowiedz
Jeszcze bedzie pieknie - 19.04.2022 / 16:29, *.plus.pl

@antek: możesz zostać treneren i pracować dla idei

odpowiedz
Byniu - 19.04.2022 / 15:33, *.vectranet.pl

A wg mnie Vuko mógłby zostać.To nie jest jego wina ,że mamy cyrkowców na obronie,którzy co i rusz asysty przeciwnikom prezentują.Jednak w jakiś sposób wydobył tę drużynę z najgorszego dołu i jeżeli uda im si ostatecznie utrzymać to powinien zostać z opcją przebudowy zespołu.Mam wrażenie,że po tych doniesieniach,że trener na pewno odejdzie,a było tydzień-dwa tygodnie temu to z tej drużyny wyraźnie zeszło powietrze.Oby nowy trener poukładał to wszystko na nowo ale bez sporych wzmocnień będzie o to bardzo ciężko

odpowiedz
grzesiek - 19.04.2022 / 15:58, *.centertel.pl

@Byniu: byniu ci cyrkowce w obronie nie są najgorszym problemem. Najgprszym problemem jest wlssciciel ktory podcina skrzydla wszystkim dookola swoimi glupimi decyzjami. Pilkarze zaczeli dobrze grać po przejeciu ich przez Vuko i bum nagle stanowski czy tam borek podaje do opinii publicznek ze nowym trenerem w nowym sezonie bedzie ktos inny.
Pekhart oglasza decyzje o odejsciu w tym samym czasie. Przeciez to cyrk

odpowiedz
Daszka - 19.04.2022 / 16:21, *.chello.pl

@grzesiek: jeżeli przeciętny kibic przestanie się wikłać w niuanse fatalnej dyspozycji Legii, a za przyczynę wszelkiego zła uzna miodowe rządy, to w zasadzie nie wiele się pomyli.

odpowiedz
Legionista-Portowiec - 19.04.2022 / 15:31, *.centertel.pl

Na odejściu Było nie powinno się skończyć. Wywalił bym większość najemników chcących uchodzić za piłkarzy i zdecydowanie postawił na młodych Polaków. Dwa, trzy sezony bez sukcesów ale działać konsekwentnie, nie zatrudniać Kastratich i innych wynalazków. Jak obcokrajowiec, to z konkretnym CV i za pieniądze a nie za darmo bo go już nikt nie chce.

odpowiedz
Antyczesio - 19.04.2022 / 14:36, *.plus.pl

Swoje zrobił i tyle tak się umówili z Mioduskim czy kucharskim a teraz czas na refleksję co dalej i jedziemy od nowa.

odpowiedz
tekken (L) - 19.04.2022 / 14:17, *.chello.pl

Zobaczymy, ale ja tam wolę Vuko niż większość tych trenerów, co było ostatnio. Moim zdaniem całkiem poprawnie prowadził teraz zespół. Trochę widać, ze wyciągnął wnioski po wcześniejszym okresie. Zna tutejszy klimat i wie co jest grane. Przyjdzie ktoś kto nie ma obeznania i tylko namiesza. Lepiej mieć kogoś stabilnego i na pewnym poziomie niż jakiegoś typa, co nie będzie ogarniał i wszystkich wk... Ja stawiałbym na stabilizację.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 19.04.2022 / 14:28, *.plus.pl

@tekken (L): akurat stabilizacja u mioduskiego zaczyna się w momencie zatrudniania następnych trenerow co mają być na lata.

odpowiedz
ZenekL3 - 19.04.2022 / 12:40, *.chello.pl

Czekam na weryfikację umiejętności Wukowicza w innym klubie. Może się okazać, że tak jak w przypadku Magiery całkiem mu dobrze idzie korzystanie z pracy innych i Janasowe nie wpie...nie się, natomiast gdy przychodzi do stworzenia czegoś od nowa, nogi się rozjeżdżają.

odpowiedz
grzesiek - 19.04.2022 / 13:31, *.centertel.pl

@ZenekL3: ja na miejscu Vuko poszedl bym za granice , nie sadze aby on coś wskurał w polskich klubach z łatką Legionisty. No chyba ze np jakis radomiak itd...

odpowiedz
Ziggy - 19.04.2022 / 16:01, *.chello.pl

@grzesiek:
Vukovic jak Magiera tylko jedna dobra runda

odpowiedz
Mason - 19.04.2022 / 16:03, *.chello.pl

@ZenekL3:
Magiera przygotowanie po Hasim
Vukovic przygotowanie po Pinto

odpowiedz
Kolega po szalu - 19.04.2022 / 11:56, *.plus.pl

Chyba już ma nagrana robotę gdzie indziej skoro mówi o tym teraz.

odpowiedz
grzesiek - 19.04.2022 / 11:58, *.centertel.pl

@Kolega po szalu: calkiem mozliwe. Może być tak, że działacze zwlekali z zapeoponowaniem nowego kontraktu i Vuko dogadał sie z kims innym :) nawet mam taką nadzieje bo Vuko nie pasuje do mioduskiego

odpowiedz
grzesiek - 19.04.2022 / 12:13, *.centertel.pl

@grzesiek: no i tez warto dodacze jak kucharski z Legii zadzwonil z propozycja pracy to z innych klubow tez na pewno zadzeonią

odpowiedz
grzesiek - 19.04.2022 / 11:56, *.centertel.pl

Prawie 50 procent w sondzie tutejszej wymagajacej spolecznosci uznało Vuko za dobrego trenera a prawie 25 procent za bardzo dobrego.
Jesli my bedziemy zwalniac takich trenerow to oczekujemy chyba teraz na zatrudnienie idealnego, nieskazitelnego bezblednego kapitana koksa ktory wprowadzi Legie do poflinalu Champions League.
A tak na prawde przyjdzie kolejny besnik Hasi po bodajze czerczesowie....

odpowiedz
L - 19.04.2022 / 12:30, *.tpnet.pl

@grzesiek: VUKO TO KIEPSKI TRENER

odpowiedz
grzesiek - 19.04.2022 / 12:53, *.centertel.pl

@L: niech ci bedzie ze moze coś ma kiepskiego w swoim warsztacie, ale ja tak nie uwazam , w dodatku sprawdz wyniki sondy. Malo kto uwaza ze jest slaby

odpowiedz
WL - 19.04.2022 / 11:52, *.tpnet.pl

LEGIO czy powalczysz o wyzsza lokate zobaczymy wiec w najgorszym wypadku oby nie doszlo do spadku ! LEGIO WALCZ !!

odpowiedz
WSL - 19.04.2022 / 11:42, *.tpnet.pl

@ Urs 72: Dziekuje za pozdrowienia i rowniez pozdrawiam !!!

odpowiedz
WSL - 19.04.2022 / 11:38, *.tpnet.pl

@Urs 72: Zgoda 100% racji ! Piast nie zagral wielkiego meczu ale realizowal taktyke jaka nakreslil Trener.

odpowiedz
exsa - 19.04.2022 / 11:33, *.tpnet.pl

Powodzenia gdzie indziej P.Trenerze !

odpowiedz
e(L)o - 19.04.2022 / 11:27, *.vectranet.pl

i bardzo dobrze. Dobrą to on ma tylko gadanę, reszta to poziom okręgówki i tam niech sie rozwija

odpowiedz
klarenss - 19.04.2022 / 11:25, *.vip-net.pl

Vamos Janek Urban! :D

odpowiedz
Fan - 19.04.2022 / 14:29, *.plus.pl

@klarenss: może być napewno lepszy niż Runjaic

odpowiedz
Pinokio - 19.04.2022 / 10:31, *.play-internet.pl

Krótką pamięć mają co niektórzy. Gonić jelopa

odpowiedz
Hg - 19.04.2022 / 13:15, *.t-mobile.pl

@Pinokio :
Ty masz za to wadliwą pamięć, bo do wisly nie odszedł

odpowiedz
wojti - 19.04.2022 / 10:06, *.chello.pl

Vuko ....nie napiszę nic nowego .....robi robotę - to fakt.....dziwne posunięcie włodarzy klubu aby po sezonie zmienić trenera.....tak nie powinno być mimo tego iż Vuko jak sam twierdzi wiedział o tym.....smutne info.....

odpowiedz
grzesiek - 19.04.2022 / 09:58, *.centertel.pl

Kazdy Legionista wie, że to tylko i wyłącznie zasługa Vuko, że Legia utrzyma się. Najbardziej w tym wszystkim dziwi mnie postawa Jacka Zielińskiego od którego zależał wybór trenera.

Runjac? Proszę nie rozśmieszajcie mnie.

odpowiedz
1234 - 19.04.2022 / 11:10, *.tpnet.pl

@grzesiek: Po prostu nie każdy zadowala się środkiem tabeli tak jak Ty.

odpowiedz
Beck - 19.04.2022 / 11:44, *.t-mobile.pl

@grzesiek: pełna zgoda.Z takim składem, to wykonuje świetną robotę.O Zielińskim pisałem tu już kilka razy.Zrobiono mu krzywdę.Jego zdolności intelektualne nie wniosą nic konstruktywnego dla rozwoju drużyny.Prezes popełnia błąd za błędem.Jego decyzję są demotywujace i dla Vuko i dla drużyny.To jest klasyczny typ narcyza,który przez te parę lat nie nauczył się niczego.Runjac,ten zadufany w siebie niemiec dokona kolejnej wyrwy wbudżecie klubu i nic więcej.Pewnie odejdzie po jakimś czasie,a Zieliński zostanie tymczasowym trenerem.itd,itd.

odpowiedz
Urs72 - 19.04.2022 / 09:47, *.chello.pl

Skończyły się czasy piłkarzy którzy grają za zespół do końca , teraz się gra za pieniądze nie za klub taki mamy klimat

odpowiedz
VUKO - 19.04.2022 / 09:41, *.209.207

To strata. To jest trener na lata. Z warsztatem, czujący szatnie, legionista.

odpowiedz
Kamil - 19.04.2022 / 09:52, *.play-internet.pl

@VUKO: dobry żart większość czytając tez zapewne się zaśmiała

odpowiedz
Hg - 19.04.2022 / 13:18, *.t-mobile.pl

@Kamil:
Z twojego komentarza tak

odpowiedz
WSL - 19.04.2022 / 09:31, *.tpnet.pl

LEGIO czy Wam nie zalezy na osiagnieciu jak najwyzszej lokaty na koniec sezonu to o czym to swiadczy co pokazal wczorajszy mecz to nie jest tak ze z Piastem nie mozemy wygrac lub zremisowac ale wiemy co zostalo zagrane !

odpowiedz
Urs72 - 19.04.2022 / 09:42, *.chello.pl

@WSL: tym gówniarzom na Niczym nie zależy ,nawet nie potrafią się dobrze wypromować by się dobrze sprzedać po sezonie , za dużo kasy płacą , przykład Wieteska kto go kupi wstyd do reprezentacji go powoływać , Rose co pokazał , Johanson ciągle coś go boli pierwsze z brzegu przykłady ,pozdro

odpowiedz
exsa - 19.04.2022 / 09:25, *.tpnet.pl

Swiateczny poziom gry LEGII zabral 3pkt. i nie zyskal minimum 1pkt.!!!

odpowiedz
hah - 19.04.2022 / 09:21, *.mm.pl

nie rozumiem komentujących, którzy wymagają szacunku dla Vuko za to, ze „wrócił”, „wyciąga nas z bagna”, itd. Vuko nigdzie nie musiał wracać, bo wciąż miał obowiązujący kontrakt. Po zwolnieniu z Legii dostawał oferty od innych klubów ekstraklasy, ale je odrzucał, bo nie oferowały one tyle ile dostawałby za nic nie robienie w ramach wciąż obowiązującego kontraktu z Legia. Gdyby Vuko nie wrócił to by automatycznie zerwał kontrakt. Biorąc pod uwagę jego opinie, które wygłaszał o DM szacunek by zyskał, gdyby nie wrócił do Legii i zerwał kontrakt w imię honoru. Nie zerwał tego kontraktu, wrócił do Legii. Ale to jest zwykły trener, który ma do wypełnienia zadania i tyle. Ma on zdolność odbudowania atmosfery, ale same śpiewanie piosenek z piłkarzami nie wystarczy do tego, by osiągnąć coś w pucharach. Vuko jest na Legie za krótki i całe szczęście, ze odchodzi. Za to, że wrócił należy mu się taki sam szacunek, jak każdemu z nas, gdy przyjdziemy punktualnie do pracy…

odpowiedz
Jił - 19.04.2022 / 09:29, *.online.no

@hah: nic nie musiał...miał dużo do stracenia jak byśmy spadli...wielki szacun dla niego...a jakim jest trenerem to inna bajka...

odpowiedz
Morda - 19.04.2022 / 10:34, *.orange.pl

@hah: Głupiś. Nic nie musiał "zrywać". Sytuacja prawna była taka że mógł sobie siedzieć, nic nie robić a kaska by płynęła. Nie musiał wracać i nie musiał nic "zrywać". Mógł leżeć na plaży ale jest po prostu ambitny.

odpowiedz
MK - 19.04.2022 / 12:33, *.187.2

@hah: poza tym nie został wezwany do wypełnienia kontraktu, tylko sam się zgłosił. Mógł dalej siedzieć i brać kasę

odpowiedz
Kibic - 19.04.2022 / 13:04, *.torun.pl

@Morda: Nie musial? Ambitny :D:D:D Szkoda, ze na pilce sie nie znasz, a zabierasz glos :D To po co teraz mowi, ze chce zostac w eklapie i liczy na oferty innych klubow? Jakby nie wrocil to kto by go zatrudnic chcial? Lezal na plazy i czeka i czekal..... i doczekal sie oferty od nas :) On to zrobil, bo wiedzial, ze utrzymanie nie bedzie trudne, a przy okazji jakis prezesmoze dostrzeze jego umiejetnosci. Prawda jest taka, ze prezesi innych klubow widza co potrafi i jedynie korona moglaby go zatrudnic w 1 lidze... Zastanawia mnie za co mialby zyc jakby tylko na plazy mial lezec :D Ambicja by sie najdal?

odpowiedz
Hg - 19.04.2022 / 13:28, *.t-mobile.pl

@Kibic:
Gościu takie głupoty tu napisałeś, że nawet nie wiem od czego zacząć... Gość miał oferty m.in z reprezentacji Grecji i innych polskich klubów, ale mu nie odpowiadały, ma do tego prawo. Powrotem do Legii dużo ryzykował, dla jego kariery to nie było nic dobrego, ludzie będą teraz patrzeć przez pryzmat, że z Legią w pół roku powinien zdobyć więcej punktów. Nie będą patrzeć na to jak ta drużyna wyglądała w poprzedniej rundzie.A jeśli uważasz że Vuko jest mało ambitny to polecam baranka walnąć

odpowiedz
Morda - 19.04.2022 / 18:28, *.orange.pl

@Kibic: Zarówno Vuko jak i klub potwierdził że w zgodzie z zapisami kontraktu NIE musiał i żadna decyzją nie zmieniła kwesti finansowych. A to że trener chce podjąć wyzwanie chociażby po to żeby się pokazać innym znaczy dokładnie to: ambicja.

odpowiedz
Urs72 - 19.04.2022 / 09:11, *.chello.pl

Dzięki Vuko za podjecie się wyciągnięcia tych gowniarzy ze strefy spadkowej oczywiście na dzień dzisiejszy bo nie wiem co może być dalej , Szanujmy Vuko że próbuje coś ugrać ,choć gówniarze za Bardzo nie pomagają oglądając popisy w polu karnym swojego bramkarza , wytrwają do końca sezonu i Powodzenia dalej co byś nie robił tylko nie zatrudniają się w Legii gdzie kolwiek bo i tak nie miałbyś nic do powiedzenia jak Magiera w 2016 ,pozdro

odpowiedz
Arek - 19.04.2022 / 09:20, *.t-mobile.pl

@Urs72: "szanujmy" ? Niby za co? Pinokio leć do Wisły albo do kochanej Korony.

odpowiedz
Urs72 - 19.04.2022 / 09:45, *.chello.pl

@Arek: takie jest moje zdanie a twoje inne i szacun ci za to , na tym polega debata ,pozdro

odpowiedz
Ty - 19.04.2022 / 13:38, *.t-mobile.pl

@Arek:
Za to, że nas uratował przed spadkiem ryzykując swoją karierę trenerską pajacu. Z tą Wisłą to się nie osmieszaj i sprawdź jak było

odpowiedz
Autor - 19.04.2022 / 13:55, *.t-mobile.pl

@Ty: swoim warsztatem trenerskim "nie poddawaj się" uratował przed spadkiem ?? Przypomnij sobie jak się wypowiadał o Legii jak grał w Koronie

odpowiedz
Arek - 19.04.2022 / 09:10, *.t-mobile.pl

Spi.. Pinokio!!

odpowiedz
Zibi - 19.04.2022 / 08:42, *.t-mobile.pl

Czytam nie które komentarze to ręce opadają. Wina Mioduskiego że gwiazdeczki chlają i imprezują a co niektórzy z nich w pewnien sposób dorabiają kosztem naszej Legii. Włączyć myślenie jak chcecie aby Legia coś osiągnęła i wygrywała pogonić od nas tych starych pijaków z Arturem J.na czele

odpowiedz
Zet - 19.04.2022 / 08:03, *.tpnet.pl

Właśnie ten mecz pokazał jakim trenerem jest Vuko. Dostatecznym i nic więcej. To jak sierzputowski dla Igi Światek. Po prostu na wyższy poziom nie da sie wejść. Przeciętny męczywór i tyle. Podniósł ich trochę a potem kaszana grana.

odpowiedz
Morda - 19.04.2022 / 10:38, *.orange.pl

@Zet: bo to wina umiejętność trenera że zawodnik mu główkuje w drugą stronę a napastnik nie potrafi wcelować w piłkę? To umiejętności personalne zdecydowały że było 0 1 a nie 2 0. Gdzie widzisz tutaj winę trenera, co?

odpowiedz
Zet - 19.04.2022 / 14:57, *.tpnet.pl

@Morda: w całokształcie. nie chodzi o tę jedną główkę, oczywiście, ze wina zawodnika. Chodzi o to JAK grają cały mecz i inne mecze. A grają beznadziejnie, brak taktyki, brak myślenia, i powrót do lekceważących zagrań. Nie odbieram mu zasługi wygrania paru meczów ale on po prostu wyżej nie podskoczy! Z tych piłkarzy można wyciągnąć więcej. A taki Jozue to pierwszy leń, gdyby leniem nie był to nie grałby w Polsce. W 1 meczu rozrzuca piłki genialnie a w 10 meczach chowa się na innymi. A Vuko nie potrafi tego zmienić. Dlatego mówię o Sierzputkowkim i Idze Świątek. Też coś osiągnęli ale wyżej by nie poszli. To samo tu. Patrz na wszystkie. mecze nie na jedną główkę

odpowiedz
Morda - 19.04.2022 / 18:40, *.orange.pl

@Zet: Ja oceniam trenerów w kilku płaszczyznach.

1. Czy poszczegolni zawodnicy grają lepiej wraz z upływem czasu

2. Czy zespół wygląda na zgrany na i poza boiskiem

3. Czy zespół osiąga maksa którego na dany moment sezonu jest w stanie zrobić

4. Wynik

We wszystkich kategoriach Vukovic w mojej ocenie wypada dobrze lub bardzo dobrze. Mówienie o mitycznej taktyce mnie bawi bo mieliśmy ponoć najlepszego taktyka Polski na stanowisku trenera i gdyby nie Vuko który podobno nie jest w stanie na kartce rozpisać ustawienia to byśmy wciąż walczyli o utrzymanie. Trener to nie selekcjoner, ocenia się przede wszystkim progres a według mnie ten progres zawsze był. Wyjątkiem było kilka spotkań pocovidowych w których widać że jechali na oparach ale w sytuacji tak szczególnej nie chcę pastwic się nad sztabem bo nikt na świecie nie mógł tego przewidzieć. Jeżeli możesz jakoś zargumentować na jakiej podstawie oceniasz potencjał trenera do osiągania sukcesów to chętnie posłucham. Tylko proszę o konkrety a nie powtarzanie po "ekspertach" dla których dobry jest ten z kim wódkę piją (pozdrowienia dla Borka i Stanowskirgo)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.04.2022 / 06:17, *.aster.pl

Dodam tylko, że z pomysłów Vuko na drugą połowę, wyszło ZERO celnych strzałów.

odpowiedz
Morda - 19.04.2022 / 10:46, *.orange.pl

@Po(L)ubiony: Jak rozumiem trener z dobrymi pomysłami z ekipy apfutbolu zrobiłby mistrza? Czyja to wina że Pekhart nic nie umie? Trenera? Pekharta? Kogoś kto go zatrudnił? Nie. Vukovicia. To on celowo nogi Pekhartowi przed meczem krzywi

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.04.2022 / 06:06, *.aster.pl

Vukovic to nie trener, to ledwie kandydat na trenera. Wczoraj, gdy przegrywaliśmy po połowie, oddając jeden celny strzał, wychodzi tym samym składem na drugą, nadal nasi gracze grają z klepki na środku, zwalniają pod polem karnym Piasta. Dalej Rosołek z Pekhartem, grają tak blisko, że utrudniają sobie grę, dalej nikt nie potrafi zacentrować i strzelić... Przy tym pajacu, każdy zawodnik gra grubo poniżej swoich możliwości. Trener z najgłupszym wyrazem twarzy w całej ekstraklapie...

odpowiedz
Luk - 19.04.2022 / 21:22, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: Oczywiście, też tego nie rozumiem dlaczego inni tego nie dostrzegają. Przecież Michniewicz doskonale pokazał mając niemal ten sam skład (paru leszczy tylko odeszło co nie wnosiło nic do gry) jaki mają potencjał i umiejętności... Ludzie jakim cudem tego nie dostrzegacie, wystarczy spojrzeć na te cuda jakie się działy na boisku, ale nie porównujcie wyników bo najlepszy taktyk w tym kraju miał wszędzie pod górkę i to jedynie go zgubiło^^

odpowiedz
kuman - 19.04.2022 / 03:32, *.cyfrowypolsat.pl

Vuko a gdzie ochodzisz?

odpowiedz
Pinokio - 19.04.2022 / 11:02, *.t-mobile.pl

@kuman: do Wisły

odpowiedz
Anty Kosta - 19.04.2022 / 14:32, *.plus.pl

@Pinokio: do ukochanego Partizana pewnie idzie

odpowiedz
1234 - 19.04.2022 / 00:46, *.tpnet.pl

Naprawdę szacunek dla niego, że wrócił wyciągnąć nas z bagna ale przestańmy udawać, że to odpowiedni dla nas trener. Dobrze, że odchodzi bo widać, że tego poziomu już nie przeskoczy. Z nim po prostu lepiej nie będzie. Gość jest tak uparty ze wszystkim co sobie ubzdura w tym serbskim łbie, że będę bardzo zdziwiony jeśli odniesie sukces trenując jakiś inny zespół. Oczywiście życzę mu powodzenia gdziekolwiek by nie pracował.

odpowiedz
Micha(L) - 19.04.2022 / 01:03, *.chello.pl

@1234: tak, tak....prezes zatrudni lepszego;)

odpowiedz
1234 - 19.04.2022 / 11:12, *.tpnet.pl

@Micha(L): Poprzeczka jest nisko zawieszona więc to nie będzie trudne.

odpowiedz
Micha(L) - 19.04.2022 / 00:39, *.chello.pl

Szacun Vuko, dałeś radę, gdy inni ..... w majty. Szacun!!!

odpowiedz
Franio - 19.04.2022 / 05:54, *.tpnet.pl

@Micha(L): a kto był inny? Jakiś pan od wfu

odpowiedz
Bie(L)any - 19.04.2022 / 00:23, *.vectranet.pl

... bez żalu Pinokio
Teraz może Ci się uda zakotwiczyć w skislej bo jako piłkarz swego czasu nie zdążyłeś cichcem czmychnąć...
Musi trafić do klubu bez większych osobowości bo inaczej znów będzie konflikt i problem tak jak u Nas ... Tak skończyli Carlitos Malarz Radović Kucharczyk czy Boruc ...

odpowiedz
77/82 - 19.04.2022 / 00:06, *.chello.pl

Żeby tylko nie zdążył nas jeszcze spuścić do I ligi na odchodne...

odpowiedz
Szyszko - 18.04.2022 / 23:27, *.chello.pl

Uciekaj Vuko z tego bagna amatorów na stanowiskach i niewdzięczników internetowych. Zobaczymy co tu z tym szrotem w składzie kolejny wynalazek na grubej pensji zrobi. Za pół roku znowu będzie lament. Ludzie ukierunkujcie swoje oczekiwania tam gdzie jest od lat źródło rozkładu klubu. Myślenie nie boli

odpowiedz
floyd - 19.04.2022 / 09:35, *.t-mobile.pl

@Szyszko: Dokładnie tak! Genialny michnieiwcz prawie spuścił nas do pierwszej ligi, przyjdzie runjac i zanim ogarnie się gdzie i jak się pracuje w Legii to ten debil w lokach już go zwolni ( oczywiście wcześniej podpisujac umowę na minimum trzy lata z gruba pensja). Większość piszących Pinokio itd jest za młoda aby pamiętać vukovica piłkarza ale klepie te dyrdymały bezmyślnie. Vukovic to Legionista, na pewno większy niż król Boruc

odpowiedz
Hg - 18.04.2022 / 23:17, *.t-mobile.pl

Wielki błąd Zielińskiego. Vuko to najlepszy trener w naszej lidze i myślę, że w przyszłym klubie to pokaże tak jak dzisiaj Mosór

odpowiedz
1234 - 19.04.2022 / 00:41, *.tpnet.pl

@Hg: Prima aprilis był jakiś czas temu.

odpowiedz
grzesiek - 19.04.2022 / 11:13, *.centertel.pl

@Hg: jakos mocno nie sledze poczynań zielka ale to juz drugi duzy blad. On sie nie nadaje chyba. Mioduski wszystko na odwrot robi. Ehhh

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 18.04.2022 / 23:15, *.plus.pl

tu by Mourinho nie podołał jeśli tyle meczów jest ustawianych, trener nie ma żadnej wpływu na mecze w extraklasie - powtarzam to od lat

odpowiedz
Anty enes i lady boys - 18.04.2022 / 23:09, *.orange.pl

Nareszcie koniec tej "mitycznej" szkoły iciów

odpowiedz
Arek - 19.04.2022 / 00:00, *.tpnet.pl

@Anty enes i lady boys: no, chyba nie do końca. A Runjaić?

odpowiedz
Darek - 18.04.2022 / 23:06, *.chello.pl

Dzięki Vuko za wszystko. Z tymi gamoniami i tak dużo osiągnąłeś.
Niech przyjdzie inny trener i bez wzmocnień osiągnie więcej a wtedy przyznam,że Vuko to słaby trener.

odpowiedz
Michał - 18.04.2022 / 23:02, *.plus.pl

Szkoda... ale po dzisiejszym meczu widać że nikt.... może Josue za LEGIĘ naszą LEGIĘ zabijać się nie będzie. Mladenovica Pekhart Slisz sprzedać jak naj najszybciej. To co oni grają..mam...i zarabiają to tragedia. Mioduski Pan won powinno obowiązywać dalej. Miejmy nadzieję że jeszcze nie spadniemy. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki. Nie wesołe te święta Legijne.... dzisiaj. Pozdro

odpowiedz
rudy102204 (L) - 18.04.2022 / 22:48, *.orange.pl

"Wiedziałem od początku, że nie będę wiecznie pracował w Legii. Nie ukrywam, że swoją przyszłość wiążę z Ekstraklasą. Jestem otwarty na pracę w innych klubach - powiedział "Vuko"."
Dziękuję i dobranoc... Chwała mu za to co zrobił ale te jego pier...enie o Legijnym DNA i decydowanie zero jedynkowe ktoś jest godny gry a kto nie w Legii... Zadufanie w sobie i przerosłe Ego nigdy nie zaprowadza go na szczyt, Robił i zrobił dużo dobrego ale niestety tyle samo złego tez... Ja za nim tęsknił nie będę, uważam że pewnych ludzi powinien poszanowac bardziej bo zasługują i zasługiwali na to bardziej niż on... Ale mimo wszystko powodzenia... Wieczny idealny najlepszy na świecie drugi trenerze którym zawsze i tylko powinieneś byc

odpowiedz
Hg - 19.04.2022 / 13:20, *.t-mobile.pl

@rudy102204 (L):
A co by było złego gdyby pracował np. w Pogoni? Malarz, Magiera, Furman i wielu innych wybrało dużo gorszej kierunki bo w Legii ich już nie chcieli. I

odpowiedz
L - 18.04.2022 / 22:47, *.autocom.pl

Jeszcze 5 razy powiedz w mediach, ze odchodzisz to na pewno to pomoze druzynie sie skoncentrowac zeby zostawic ją w takim miejscu, w ktorym chcesz.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 18.04.2022 / 23:51, *.aster.pl

@L:

Nie musi mówić - starczy, że co drugi dzień na pierwszych stronach gazet czyta, z kim tym razem el pudello się już dogadał na stanowisko trenera...

odpowiedz
Łosiek - 19.04.2022 / 12:05, *.debacom.pl

@Phoenix(L)k: dokładnie tak jak piszesz. Kosta nie ukrywał że po sezonie odchodzi i w niczym to nie przeszkadza żeby Pogoń dobrze grała. A tu jakieś ściemy walić mimo iż każdy wie że szukają nowego trenera za Vuko

odpowiedz
Hiszpan - 18.04.2022 / 22:42, *.telnaptelecom.pl

A nie da rady wcześniej?

odpowiedz
VUKO MIAŁEŚ ZOSTAĆ NA DRUGIM PLANIE I TRZYMAĆ SZATNIE A TWOJA HISTORIA PIERWSZEGO TRENERA POKAZAŁA ŻE CIE TO PRZEROSŁO... - 18.04.2022 / 22:41, *.120.126

A JA SWOJE , VUKO NIGDY NIE BYŁ I NIE BĘDZIE 1 TRENEREM JEST NAJLEPOSZYM DRUGIM TRENEREM PO CO PCHAŁ SIE NA PIERWSZEGO KIEDY JEST NAJLEPSZYM Z SUKCESAMI ASYSTENTEM!

odpowiedz
MarcinWLD - 18.04.2022 / 22:38, *.chello.pl

Widząc co się dzieje w tym klubie, to chociażby przyszedł Klopp czy Guardiola to by go wyje... po kilku miesiącach. Vuko wielkie dzięki bo dzięki tobie Legia nie wisi w strefie spadkowej. Marzy mi si w końcu trener na lata w Legii.
( PS. Wiem że Vuko nie zwolnili - kończy mu się kontrakt )

odpowiedz
Semper Fi - 18.04.2022 / 22:36, *.play-internet.pl

WTF?

odpowiedz
Kiku78 - 18.04.2022 / 22:31, *.194-24-dolnet.pl

Nareszcie uffffffff. By by trenerzyno

odpowiedz
Kibic - 18.04.2022 / 22:52, *.net.pl

@Kiku78: ale znawca.

odpowiedz
PanDaeusz - 19.04.2022 / 12:50, *.orange.pl

@Kiku78: by by... byś się wziął za języki. By by!

odpowiedz