Patryk Sokołowski i Kamil Grosicki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pogoń 3-1 Legia

Z Pomorza znów na tarczy

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Pogoń Szczecin ograła na własnym stadionie Legię Warszawa 3-1, dzięki czemu utrzymała się w walce o mistrzostwo kraju. Piłkarze Aleksandara Vukovicia w drugiej połowie grali w przewadze jednego zawodnika, jednak to właśnie wtedy stracili dwa gole, oddając ostatecznie gospodarzom trzy punkty. Dla Legii była to trzecia wyjazdowa porażka z Pogonią na cztery ostatnie spotkania.



Początek starcia był spokojny. W 20. minucie nie po raz pierwszy w tym meczu dobrą indywidualną akcję zaprezentował Kamil Grosicki. Pomocnik zbiegł ze skrzydła do środka boiska, spróbował mocnego strzału, jednak piłka przeleciała obok słupka bramki strzeżonej przez Richarda Strebingera. Kilka chwil potem podobna sytuacja na drugiej stronie boiska. Tym razem uderzenia z dystansu spróbował Benjamin Verbić. Spokojnie interweniował jednak dobrze ustawiony Dante Stipica. W 26. minucie Pogoń dopięła już swego i wyszła na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w powietrzu zachował się Konstandinos Triandafilopulos, ale z jego główką zdołał sobie jeszcze poradzić Strebinger. Niestety, do odbitej futbolówki dopadł Luka Zahović i przy dosyć biernej postawie Mateusza Wieteski z bliska wpakował ją do siatki.

Dwa kwadranse po pierwszym gwizdku znakomitej szansy z rzutu wolnego doczekał się Josue. Portugalczyk oddał jednak strzał bardzo słaby i trafił wprost w mur. Po stracie gola legioniści zaczęli grać bardziej ofensywie i byli częstymi gośćmi pod szesnastką przeciwnika. W 36. minucie na stadionie w Szczecinie zobaczyliśmy wreszcie wyrównanie. Piłkę z narożnika pola gry dośrodkował Josue, a w powietrzu minął się z nią Stipica. Zaskoczony takim obrotem spraw był Damian Dąbrowski. Piłka trafiła zdezorientowanego kapitana Pogoni, po czym niespodziewanie znalazła się za linią bramkową. Do końca pierwszej połowy goście zagrozili jeszcze za sprawą Patryka Sokołowskiego, lecz jego uderzenie zostało zablokowane i ostatecznie nie miało szans na zaskoczenie Stipicy. Po pierwszych bardzo ciekawych 45 minutach był remis, chociaż na boisku lepiej wyglądali piłkarze "Wojskowych".

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Zaraz po przerwie blisko było drugiego gola dla Legii. Z prawej strony boiska dokładnie zacentrował Lindsay Rose, główkował Maciej Rosołek i piłka tym razem ledwie musnęła słupek. W 50. minucie akcja bardzo ważna dla dalszych losów tego spotkania. Benedikt Zech w bardzo prostej sytuacji dał sobie odebrać piłkę Pawłowi Wszołkowi. Pomocnik już pędził, żeby stanąć oko w oko ze Stipicą, jednak został zatrzymany przez Zecha. Szymon Marciniak początkowo ukarał obrońcę żółtą kartką, ale po analizie VAR zmienił swoją decyzję i wyrzucił Austriaka z boiska. Pomimo gry w osłabieniu, w 59. minucie do sporego wysiłku został zmuszony Strebinger. Bramkarz Legii sparował do boku bardzo mocny strzał z daleka Dąbrowskiego.

Po nieco ponad godzinie gry niespodziewanie to osłabiona Pogoń zdobyła drugiego gola. Dąbrowski podał za linię obrony do Vahana Bichakhchyana, który nie był na spalonym, bo linię złamał Joel Abu Hanna. Izraelczyk swoją złą interwencją idealnie obsłużył Zahovicia, który za moment po raz drugi tego wieczoru pokonał Strebingera. Piłkarze Legii nie zdążyli na dobre oswoić się z wynikiem, a ponownie musieli zaczynać grę od środka. Wszystko za sprawą Kamila Grosickiego, który pobiegł lewą stroną, skąd oddał mocne uderzenie po ziemi, czym kompletnie zaskoczył golkipera Legii. Wydaje się, że Strebinger mógł zachować się lepiej, chociaż w skutecznej obronie przeszkodził mu Wieteska, który w kluczowym momencie zasłonił mu piłkę. Do końca meczu Pogoń starała się oddalać grę od własnego pola karnego, co w większości przypadków jej się udawało. Podopiecznym Aleksandara Vukovicia nie udawało się zmusić Stipicy do wysiłku, wobec czego mecz zakończył się wygraną szczecinian.

Ekstraklasa
30. kolejka
#POGLEG
8914
Szczecin
24.04.2022
17:30
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Pogoń Szczecin
3-1
Legia Warszawa
26' Zahović
62' Zahović
68' Grosicki
(1-1)
Dąbrowski (s) 37'
1 Dante Stipica
2 Jakub Bartkowski
13 Konstandinos Triandafilopulos
23 Benedikt Zech
97 Luis Mata 58'
17 Mariusz Fornalczyk 46'
8 Damian Dąbrowski
22 Wahan Biczachczjan 67'
21 Jean Carlos Silva 68'
11 Kamil Grosicki 73'
10 Luka Zahović
26 Jakub Bursztyn
33 Mariusz Malec 73'
99 Mateusz Łęgowski 46'
54 Maciej Żurawski
14 Kamil Drygas 67'
7 Rafał Kurzawa 68'
27 Sebastian Kowalczyk
18 Michał Kucharczyk 58'
9 Piotr Parzyszek
Richard Strebinger 15
Lindsay Rose 29
Mateusz Wieteska 4
69' Joel Abu Hanna 23
Paweł Wszołek 13
Bartosz Slisz 99
72' Patryk Sokołowski 18
Yuri Ribeiro 5
Josue 27
Maciej Rosołek 39
69' Benjamin Verbić 77
Maciej Kikolski 80
69' Tomas Pekhart 9
Jurgen Celhaka 16
Ernest Muci 20
72' Rafael Lopes 21
Kacper Skibicki 22
Mateusz Grudziński 26
Szymon Włodarczyk 28
69' Bartosz Kapustka 67
Trener: Kosta Runjaić
Asystent trenera: Robert Kolendowicz
Kierownik drużyny: Daniel Strzelecki
Lekarz: Bartosz Paprota
Masażyści: Patryk Sobczyk
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski
Sędziowie
Główny: Szymon Marciniak
Asystent: Paweł Sokolnicki
Asystent: Marcin Borkowski
Techniczny: Karol Arys
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (172)

+dodaj komentarz
Portowiec - 26.04.2022 / 16:16, *.orange.pl

Jestem fanem Pogoni Szczecin nikt
Nie obrażal Legii Warszawa
Legia ma szacunek wśród kibiców
Wygrana cieszy ale jest to gorzkie
Zwycięstwo to jest klątwa na Pogoń
Która nigdy nie zdobyła Mistrza Polski
I chyba nie zdobędzie

odpowiedz
tekken (L) - 26.04.2022 / 15:47, *.230.80

Eh mizeria.To było do przewidzenia hehe, bo w tym sezonie to my gramy o utrzymanie. Pogoni życzę miszcza.

odpowiedz
tekken (L) - 26.04.2022 / 15:54, *.230.80

Jeszcze dodam. Tak to jest jak się pozbywa piłkarzy ulubieńców kibiców, jak KuchyKing. Nie broniliście i byliście nieobiektywni to teraz nie płakać, mazaje!!!

odpowiedz
Kwas70 - 26.04.2022 / 08:59, *.oktv.se

Karzdy trener w LEGI mile widziany co odstrzeli slisza i wieteske

odpowiedz
Tom - 26.04.2022 / 08:20, *.gov.pl

Piłkarskie PROSTYTUTKI!!!!!

odpowiedz
BANASIK NA TRENERA LEGII, NIECH SPEŁNI SIE JEGO MARZENIE PGRZEBANE ZA CZASOW MAGIERY... - 26.04.2022 / 01:38, *.57.7

BANASIK ZDOBYWAŁ ZŁOTE MEDALE IDIOCI Z MŁODYMI W LEGII ,CZYŻBY„CIE PACANY ZAPOMNIELI>!?!TO WYCHOWANEK LEGII I MYŚLI SZKOLENIOWEJ NIECH WRACA DO LEGII ON WIE CO ZROBIĆ A NIE RUDICIE CZY VUKOWICZE,!

odpowiedz
Hiszpan - 25.04.2022 / 23:19, *.play-internet.pl

Gdyby piłkarze Legii byli aktorami w jakim filmie mogliby zagrać?
Mój typ to Ślisz i Sokołowski w Głupi i Głupszy.

odpowiedz
Warszawiak - 25.04.2022 / 22:27, *.tpnet.pl

Obecnie kadra Legii
to banda przeciętniaków z loczkiem na czele
większość tych kopaczy nie zasługuje nosić L na piersi

odpowiedz
PedroS-c - 25.04.2022 / 22:21, *.chello.pl

Powiem Wam, że jest szansa na wynik nie do pobicia - 20 porażek i utrzymać się w lidze!

odpowiedz
WD-40 - 25.04.2022 / 21:22, *.centertel.pl

Mioduski jest jak Putin - dopóki "car" sprawuje rządy, to nic z tego dobrego nie będzie

odpowiedz
atmosferić - 25.04.2022 / 20:29, *.orange.pl

Banasik zwolniony z Radomiaka - dawać go do Legii zamiast Runjaicia.

odpowiedz
Wolfik - 25.04.2022 / 22:07, *.mm.pl

@atmosferić: Fajna metoda. Dawać każdego zwalnianego trenera ekstraklasy do Legii. Byli juz tacy, którzy na tym stanowisku widzieli Stokowca, Probierza, Bartoszka, Tworka czy Brosza.

Banasik dośc jednoznacznie kojarzy mi się z tegorocznym zaciagiem do Radomia Portugalczyków i Brazylijczyków, co odbiło się na jakości dośc ciekawie grajacego jesienią beniaminka.

odpowiedz
Atmosferić - 25.04.2022 / 23:21, *.orange.pl

@Wolfik: Nie kazdego a Banasika.

odpowiedz
Przemass ( L ) - 25.04.2022 / 19:45, *.play-internet.pl

Takiego frajerstwa się nie spodziewałem.

odpowiedz
Gipsy - 25.04.2022 / 18:27, *.chello.pl

Peter Nwoji - pamiętacie takiego grajka (wiosna 1998)

odpowiedz
Zdzicho - 25.04.2022 / 18:14, *.tpnet.pl

Skupczone czy sfrajerzone?

odpowiedz
zp - 26.04.2022 / 00:47, *.centertel.pl

@Zdzicho: Zdzichu pewnie ze skupczone, czy za Runjaicia, czy za nie zdobycie przez Lecha MP ale skupczone. Osobiście mnie to nie dziwi, biedny tylko ten Marciniak, bo dostał morze ch…i od Pogoni a przecież wiedział jak ma sędziować ????

odpowiedz
bronek49 - 25.04.2022 / 17:20, *.chello.pl

niektórzy zapomnieli o Wietesce który jest liderem w ekstraklasie biorącym aktywny udział w zdobywaniu bramek przez przeciwnika chyba najgorszy babol w historii Legii czas na pogonienie go z Legii

odpowiedz
gazza - 25.04.2022 / 18:11, *.centertel.pl

@bronek49:
Ja bym go przesunol do pomocy lub ataku - nawet komentatorzy tak mowili ze sie marnuje na obronie i jest w tym duzo racji...

odpowiedz
Tom Horn - 25.04.2022 / 16:44, *.vectranet.pl

Do fanatyka porażek LEGII:obyscie szybko z pucharów odpadli. Tego wam życzę tak jak wy życzyćie nam samych porazek

odpowiedz
Olomanolo - 25.04.2022 / 20:00, *.207.228

@Tom Horn: spokojnie pierwsza runda i do widzenia wracają do domu

odpowiedz
bizon - 25.04.2022 / 15:37, *.orange.pl

Jak to dobrze, że sezon już się kończy bo tej miernoty oglądać się dłużej już nie da...

"Do zaorania" 80 procent tej drużyny. Zwłaszcza sprowadzeni w dwóch ostatnich okienkach transferowych (Rose, Abu Hanna, Slisz, Lopes, Sokołowski, Ribeiro, Verbić, Pekhart, Johansson, Kastrati i Mladenović).

Do wymiany zwłaszcza defensywa, bo co mecz, to jakieś piłkarskie jaja, a to nieudacznik Rose jakiś śmieszny kiks podwórkowy, a to Abu Hanna za wolny, a to symulant Ribeiro). Naprawdę bardzo słabo to wygląda.

W ataku też mizeria. W oczy się rzuca brak kreatywnych i zwinnych piłkarzy. Sam Josue, Wszołek i wracający Kapustka, to za mało. A no i Rosołek... Nie mówię, że ten ostatni jest zły, bo ma w sobie sporo zadziorności, ale braki techniczne też ma. Widać to zwłaszcza, gdy z piłką przy nodze musi spoglądać się w dół. Musi pracować i tyle.

odpowiedz
Hw - 25.04.2022 / 16:53, *.t-mobile.pl

@bizon: i jeszcze Boruc

odpowiedz
Hiszpan - 25.04.2022 / 19:21, *.play-internet.pl

@bizon: Ciężko wymienić że 3 nazwiska które powinny zostać. Tylko kto kupi pozostały szrot chyba nawet program Złomiarze nie da rady.

odpowiedz
bizon - 25.04.2022 / 21:11, *.orange.pl

@Hiszpan: może Wieczysta? ;-)

odpowiedz
Zielu - 25.04.2022 / 13:36, *.centertel.pl

Niech Maik już wraca bo jak patrzę na Rosołka to mnie krew zalewa że muszą grać takie beztalencia... Rok temu krzywdę robiono sliszowi tym przepisem o mlodziezowcu, teraz ten koń gra bo ludzi poważnych do grania brak. Dziś rosołek mając w świadomości że na ławce brak zmiennika drepcze sobie po boisku, a prawda jest taka że gdyby został w Arce to nie mam pewności czy złapał by sie do 11... Legia to nie jest miejsce dla mladenovicia ktory człapie i ma wyje.ane bo brak mu zmiennika, dla slisza który nie ma nic wspolnego z wykonywanym zawodem, dla Rosołka który nic sobą nie prezentuje, dla Włodarczyka który z pilka ma tyle wspólnego że nazwisko kojarzone jest ze sportem, dla tej calej reszty ananaskow typu habu wanna, wieteska kadrowicz buahahahaha, i tego typu wynalazków z pod znaku ogóra

odpowiedz
PawLo - 25.04.2022 / 13:26, *.mm.pl

Vuko znowu blamaż !!! na szczęście twoje dni w Legii są policzone pogonka w 10 i nie daliśmy rady ehhh Runajić cię szybko wyjaśnił!!!

odpowiedz
Antek - 25.04.2022 / 13:14, *..

Ten nie tamten nie kogo wy chcecie na trenera krzykacze

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 25.04.2022 / 11:35, *.plus.pl

Żaden Runjaic akurat teraz podobno zwalniają Banasika z Radomia. Zieliński działaj żeby go przejac!!!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 25.04.2022 / 11:40, *.plus.pl

@Wielki fan nowego trenera kto by to nie był:zgadzam się już lepszy będzie napewno od tego Niemca co wymyśla i usprawnia zespół na mecze z czołówka w dodatku Polak i zna Legię bo tu pracował może nie jest tak znany i nie ma tzw marki ale co to ma za znaczenie ? W Radomiu pokazał że zna się na robocie chociaż szkoda że tylko na jesieni.

odpowiedz
Anty Kosta - 25.04.2022 / 11:41, *.plus.pl

@Wielki fan nowego trenera kto by to nie był: Czas pokaże co będzie ale akurat Banasik by się tu sprawdził tak myślę.

odpowiedz
Fan - 25.04.2022 / 11:44, *.plus.pl

@Wielki fan nowego trenera kto by to nie był:jak dla mnie to może być już lepiej Banasik niż ten cały Niemiec co z niego trener taki jak jego mowa po Polsku dobry na 2-5 miejsce bo w najważniejszych meczach się miota wymyśla rotuje a Banasik z kim by nie grał Radomiak to taktyka ta sama.

odpowiedz
ZenekL3 - 25.04.2022 / 12:23, *.chello.pl

Ciekawe opinie, trener sobie w dłuższej perspektywie bardzo przeciętnie poradził w Ekstraklasie, drużyna słabo przygotowana do rundy, skład napakowany Brazylijczykami jak Pogoń Ptaka i wylatuje z klubo - no to weźmy go do Legii, to trochę by wyglądało jak transfer Cholewiaka. Można mieć sentyment do Banasika i do Radomiaka ale fakty mówią, że to by była wersja co najwyżej tania i nie byłaby żadną wartością dodatkową do tego co już mamy czyli Wukowicza. Nie wiem czy Runjajec sobie poradzi w Legii. Mam pewne wątpliwości w czasach przed Mioduskim miałbym pewność, że stać nas na jeszcze lepszego trenera, niestety mam świadomość, że teraz błąkamy się po śmietniku wyjmując najmniej zepsute kawałki.

odpowiedz
Misiek75 - 25.04.2022 / 11:11, *.vectranet.pl

Mam prośbę do osób decyzyjnych na Legii,żeby w końcu ktoś miał jaja i musimy my kibice wymusić na Mioduskim żeby odszedł .Innej drogi nie ma bracia ,sytuacja jest gorsza niż za czasow znienawidzonego przez nas ITI .Miejsce w tabeli Legii to jest poprostu dramat ,nie może być takiej sytuacji nigdy więcej ale dopóki ten człowiek zarządza klubem to w takim marazmie będziemy .I cały zespół do wyje...nia ,przebudowa drużyny bo te pseudo grajki nie nadają się nawet do tego żeby grać na Orliku!!!!Akcja Mioduski Won# powinna być kontynuowana .

odpowiedz
TOXI - 25.04.2022 / 10:00, *.telnaptelecom.pl

Akurat mecz z Pogonią bardzo dobrze że przegrali. Pogoń wciąż ma szanse na majstra dzięki temu, iluzoryczne, ale jednak. Wolę, żeby to właśnie Pogoń zdobyła tytuł niż lech czy raków.

odpowiedz
Ja1916 - 25.04.2022 / 10:33, *.vectranet.pl

@TOXI: a co to majster? Sory ale ja nie z wielkopolski i nie znam waszej gwary

odpowiedz
Wanker vel koniotluk - 25.04.2022 / 11:39, *.virginm.net

@TOXI: No nie wiem czy lepiej ,zeby Pogon.
A widzialem i slyszales jak jej kibice nas obrazali???
JEden uj kto zdobedzie mistrza jesli nie my ,moze to nawet zrobic lech ani nam to pomaga ani przeszkadza.
Musimy sie martwic o siebie a nie sie podkladac innym.

odpowiedz
MarioL - 25.04.2022 / 13:59, *.wanadoo.fr

@TOXI: A co nas ta Pogoń obchodzi? Wole żeby Raków mistrza zdobył.

odpowiedz
lolo - 25.04.2022 / 09:35, *.Gawex.PL

A kim chcieliście wygrać? Rosołkiem i Sliszem? Na dzień dobry gra się w 9!

odpowiedz
Super(L)asek - 25.04.2022 / 13:59, *.play-internet.pl

@lolo: nie zapominaj o Sokołowskim

odpowiedz
MAKEN - 25.04.2022 / 07:40, *.t-mobile.pl

ALE wstyd. W 11 na dziesięciu przegrać 3 do 1. Wielu z tych Rosołów nadaje się jedynie do recyklingu na wysypiskach. Brak ambicji. Ludzie pozbawieni sportowych charakterów. Bramkarzyna z Austrii. Stoper cholera wie z jakiego kraju. To towarzystwo niech się już pakuje i szuka frajerów w innych stronach.

odpowiedz
AAA - 25.04.2022 / 03:26, *.chello.pl

Najlepszy na boisku Rosołek buhaha

odpowiedz
skrzat - 25.04.2022 / 02:39, *.centertel.pl

Od początku grali na przegrana.Cos tu grubymi nićmi szyte jest...Ustawione

odpowiedz
Plaskacz - 25.04.2022 / 02:25, *.chello.pl

Z Pomorza znów na tratwie. Taki powinien być tytuł.

odpowiedz
Pjoter - 25.04.2022 / 01:16, *.play-internet.pl

Jest jak jest,do końca zostały cztery mecze.Tu się już nie ma co spinać,dołować,wkur...iać że byliśmy w przewadze i straciliśmy dwa gole...Olać to,dograjmy to i będziemy potem komentować i rozliczać.

odpowiedz
filand - 25.04.2022 / 00:55, *.t-mobile.pl

D jaķ Dziadostwo

odpowiedz
Fanatyk porażek legi - 25.04.2022 / 00:51, *.icpnet.pl

Gramy do końca, bo mamy charakter - Pogoń.

odpowiedz
Rob - 25.04.2022 / 11:02, *.play-internet.pl

@Fanatyk porażek legi: Z lechem -łachem u siebie było tak charakternie zagrać. Trochę pokory... i będzie dobrze Panie fanatyku.

odpowiedz
eLka - 25.04.2022 / 00:12, *.mm.pl

Pudlu, wynoś się!

odpowiedz
Felek - 24.04.2022 / 23:36, *.play-internet.pl

Legia gra teraz totalną padakę. Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie lepiej, choć nie liczę, że Legia nagle zacznie walczyć o mistrza.

odpowiedz
Krótko - 24.04.2022 / 23:31, *.orange.pl

Nie podniecajcie się, to była ustawka od początku do końca. Trener za ligę i wszystko jasne...

odpowiedz
Mifito - 24.04.2022 / 22:57, *.jmdi.pl

Jak wam się nie chce grać to nie wychodźcie ma boisko. Najlepiej to się spakujcie i spadajcie z Warszawy

odpowiedz
matus007 - 24.04.2022 / 22:39, *.orange.pl

Cieszcie się że nie są w strefie spadkowej...mogło być gorzej tak sezon w miarę uratowany, dobrze że wygrała Pogoń !!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.04.2022 / 22:59, *.orange.pl

@matus007: Przeczytałem Twój wpis i tak się ucieszyłęm, że z radości podskoczyłem i jak je...łem łbem w sufit, tak znalałzem się w pokoju sąsiada...

odpowiedz
Komentator - 24.04.2022 / 23:16, *.vectranet.pl

@matus007: nie podam dłoni....

odpowiedz
Rysio - 25.04.2022 / 01:13, *.play-internet.pl

@Komentator: Niebiesko czerwoni,to nasi bracia z Pogoni.

odpowiedz
Ast - 25.04.2022 / 14:08, *.wanadoo.fr

@Rysio: były słychać na trybunach jacy to bracia.Na ich forach tez widać jak nas nienawidzą.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.04.2022 / 21:17, *.play-internet.pl

@Ast: Było wpaść do Ka(L)inki......

odpowiedz
lolo - 24.04.2022 / 22:33, *.orange.pl

Co ja widzę, co ja widzę, widzę Legię ( niestety przy Vuko ) w pierwszej lidze ;(((

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.04.2022 / 22:27, *.t-mobile.pl

W pozostałych meczach będą chcieli nas dopaść, jak hieny zranionionego jelenia. Oby im się nie udało...

odpowiedz
astor - 25.04.2022 / 11:22, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: hiena zranionego jelenia? Nie to żebyś nie miał racji, ale rozwaliłeś mnie tym tekstem :D szkoda że nie pingwin kulejącą żyrafę

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.04.2022 / 22:28, *.t-mobile.pl

@astor: Może być i skunks wieloryba, a co za różnica. Chociaż jelony z nich nieprzeciętne...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 24.04.2022 / 22:22, *.play-internet.pl

Dramat... tak popatrzyłem na terminarz i jak Wisła jutro wygra... to będzie gorąco do końca będziemy drżeć o utrzymanie... Ehhh partacze.. od prezesa, przez trenera aż do skórokopów.. Szczyt to wystawianie paralitów Slisz Sokołowski.. dramat

odpowiedz
LEGIA 07 - 24.04.2022 / 22:21, *.orange.pl

Vuko nas spuści z ligi niestety :(
Tylko Kretyn przez duże K mógł pisać że mamy nowego trenera z Pogoni ...
Vuko to Bałkańska krew i tego nie daruje...

odpowiedz
Mokotów - 24.04.2022 / 22:02, *.centertel.pl

Więcej ribeirow,abu hanek i sliszow i napewno tak samo będzie wyglądało to w przyszłym sezonie. Pieniądze wydane na tych pseudo kopaczy to hajs wywalony w bloto

odpowiedz
Fraszka - 24.04.2022 / 21:56, *.play-internet.pl

Grała dzisiaj blisko Niemca: Nasza Legia - serce serca!
Wynik słaby istna lipa,
Bo w ataku grała ci....

odpowiedz
Jerry - 24.04.2022 / 21:55, *.orange.pl

16 porażek trochę jak data powstania.

odpowiedz
Jb - 24.04.2022 / 21:49, *.get.no

Skład wyjściowy to prezent dla Pogoni no comment

odpowiedz
Tom Horn - 24.04.2022 / 21:42, *.vectranet.pl

Ha ha ha piłkarski poker trwa.Czułem ze wygra Lech, pogoń, oraz raków. Postawiłem 100 zł i wygrałem ok.700 zł. Do samego końca do ostatniej kolejki do ostatniej minuty mecze pomiędzy tymi 3 ma drużynami będa układane tak,aby żadna z tych drużyn nie zdobyła mistrzostwa przed 34 kolejka.Co do samego meczu oraz tego jak gra legia w tym roku a zwłaszcza w rundzie jesiennej to uważam że nie ma co się denerwować na to jak legia się prezentuje w danym meczu oraz niema co przeżywać.Pozostało jeszcze parę kolejek i trzeba je przeboleć obojętnie jak i z kim przyjdzie legii grać. Myślę że nast.sezon będzie lepszy i wtedy będzie można powalczyć o coś więcej.Wiec praktycznie niema znaczenia jakim ustawieniem wyjdzie legia oraz kto zagra w podstawowym składzie.Jeśli większość piłkarzy zostanie a wywali sie takich jak:Abu Hanna Slisz Lopez Ribeiro-choć myślałem ze ten będzie o wiele lepszy oraz Jędrzejczyk a także Strebinger i Boruc a ściągnie się w ich miejsce klasowych zawodników to wtedy można walczyć o wysokie cele.Sek w tym ze jeśli trafi się ze składem to później się go rozsprzeda.Wiec pozostaje pytanie. ..

odpowiedz
buk - 24.04.2022 / 21:38, *.7.229

Wiosną też z niektórych drzew spadają liście.

odpowiedz
Legia To My. - 24.04.2022 / 20:57, *.chello.pl

Vukovic w Legii robi celową dywersję,bo ma focha, że nie zostanie na następny sezon.
Jak można stracić 2 gole grając w przewadze to wie tylko Pan Vukovic i jego wielkie gwiazdy: Slisz, Rosołek etc.

odpowiedz
Ibor - 24.04.2022 / 21:12, *.play-internet.pl

@Legia To My.:
Ciężko się gra w 10 od początku meczu bo Rosołek to nawet to 4 ligi się nie nadaje ale jest przepis i niestety musi grać .
A teraz pytanie na jaki ch… nam akademia ?

odpowiedz
Elf - 24.04.2022 / 21:58, *.centertel.pl

@Ibor : Na taki aby Mioduskiemu jakas kasa wplywa bo rodzice oplacaja tam pobyt swoim dzieciakom.Dlatego Legia nigdy nie bedzie miala pozytku a akademii bo graja tam nie Ci najlepsi z selekcji,tylko Ci ktorym rodzice oplacaja wszystko co z akademia zwiazane

odpowiedz
Urs72 - 24.04.2022 / 20:36, *.chello.pl

Małe podsumowanie sezonu brzmi : po odejściu lub wypier........całej ekipy gowniarzy tak zwanych piłkarzy ciekawe kto pierwszy pości parę z tych gnojów do dziennikarzy pismaków wspaniale opowieści jak to było źle w Legii w szatni i obok szatni jak to ich strasznie traktowano za mało płacili jak to było źle na treningach na zgrupowaniach może u Buka będą jakieś zakladziki na ten temat ok ,pozdro

odpowiedz
USTAWIONY MECZ ? - 24.04.2022 / 20:26, *.com.pl

OGLĄDAJĄC CAŁY MECZ - NIE BYŁO WIDAĆ CHĘCI WYGRANIA TEGO MECZU PRZEZ LEGIĘ . A PATRZĄC NA CAŁOŚĆ TO MAM BARDZO DUŻE WRAŻENIE , ŻE TAKI MECZ JUŻ DAWNO NIE OGLĄDAŁEM - OSTATNIO NA PIŁKARSKIM POKERZE .

odpowiedz
Siwy - 24.04.2022 / 21:20, *.sky.com

@USTAWIONY MECZ ? : Nikt normalny nie uwierzy ze przy 1-1 i czerwonej Legia stanęła.
Mówiłem od tygodnia ze Pogon dostanie punkty i się nie mylilem

odpowiedz
Jerz z Potoku - 24.04.2022 / 20:23, *.chello.pl

Sądzę, że przyczyny tej niepotrzebnej porażki są, co najmniej trzy:
1. Kompletnie nie rozumiejący się blok defensywny. Owszem, sklecony na szybko, ale żeby aż tak katastrofalnie grać;
2. Mecz został przegrany praktycznie już w szatni na skutek niewłaściwego doboru korków do butów piłkarzy. Szczególnie w drugiej odsłonie napastnicy i obrońcy Legii ślizgali się po murawie jak na lodowej tafli. Ten fakt trąca skandalem logistycznym;
3. Po czerwonej kartce dla zawodnika Pogoni Legioniści stanęli, być może zabrakło planu B, czyli jak grać w przewadze, ew. nakazane mieli aby tak grać, aby...nie wygrać.
Ps.: szkoda kibicowskiego zawodu, ale w tej szczecińskiej konfrontacji, w sposób czytelny było widać, że w naszym Klubie są rzeczy ważne i ważniejsze...
Sporo niedomówień jak na jedno ligowe meczycho!

odpowiedz
Mr Martini - 24.04.2022 / 20:13, *.orange.pl

16 porażka w sezonie, a zaraz gdzieś przeczytałem, jak Wieteska czy Ślisz, powiedzą, że mieliśmy pecha. Jest jednak jedna dobra wiadomość z tego meczu. Ósma żółta kartkę obejrzał Wieteska, i w następnym meczu nie będę musiał tej gwiazdy oglądać. Brak Wieteski, to na pewno będzie wzmocnienie dla Legii przed meczem ze Stałą.

odpowiedz
Miki - 24.04.2022 / 20:10, *..

Legia się już właściwie utrzymała (trzeba jeszcze jeden znośny mecz zagrać ale to się raczej uda). Gdy Vuko przychodził, nie było to wcale oczywiste. Czy będzie na koniec 9-a czy 14-a nie ma większego znaczenia.

Należy Vuko ładnie podziękować za jako-takie zebranie do kupy tej dziwnej grupy graczy a o dalszych losach zdecyduje kształt transferów latem.

odpowiedz
orzeu - 24.04.2022 / 20:32, *.opto-tech.pl

@Miki: mordo na transfery trzeba mieć środki, a z pustego i Mioduski nie naleje.

odpowiedz
Wolfik - 24.04.2022 / 20:10, *.mm.pl

Mecz z Pogonią pieknie wpisuje sie w podsumowanie tego beznadziejnego (na wielu polach) sezonu. Ciżeko walczyć o coś więcej niż utrzymanie, gdy się gra bez napastnika, z jednym rozgrywającym i co najważniejsze - bez obrony. W kazdym meczy ktoś z naszych wybitnych obrońców robi "babola" na miare straty punktów. Jak nie Wieteska, to Nawrocki, jak nie Rose to Abu Hanna.

Odzielny temat to Vukovic i jego decyzje. Staram sie nie krytykować trenerow Legii (ktokolwiek by to nie był) bo uważam że lepiej znają się na robocie niz ja a w dodatku sa bliżej zespołu. Ale skoro wynik jest zły to nie rozumiem czemu nie dokonywać zmian. Tymczasem cały czas gra Slisz kosztem Jurgena Celhaki, z ławki rzadko podnoszą się Muci, Włodarczyk a chwalony Igor Strzałek nawet na niej nie siada. Dziwne to wszystko.

Przed nami ciekawe mecze. A jesli jutro wygra Wisła (ta z Krakowa) to zrobi się jeszcze ciekawiej. Niczego nie mozemy byc pewni, widząc naszą grę.

odpowiedz
1234 - 24.04.2022 / 20:08, *.tpnet.pl

Koledzy i koleżanki da się gdzieś obejrzeć naszych koszykarzy w internecie bez wykupywania niczego?

odpowiedz
Mr.Kanister - 24.04.2022 / 20:06, *.play-internet.pl

Kończ Waść ten sezon. Wstydu oszczędź.

odpowiedz
Sedm - 24.04.2022 / 20:01, *.chello.pl

Niech Vukovic odpier...li się się od Artura Boruca i Legii niech zabierze super bramkarza Steinborsa obraz nędzy i rozpaczy

odpowiedz
USTAWKA JAK NIC - 24.04.2022 / 20:01, *.com.pl

OGLĄDAM KAŻDY MECZ LEGII , NAWET TEN DŁUGI DYSTANS PRZEGRANYCH JAKI LEGIA ZALICZYŁA . ALE W KAŻDYM MECZU BYŁA JAKAŚ WOLA WALKI . CIĄG NA BRAMKĘ . A W DZISIEJSZYM MECZU NIE BYŁO CHĘCI STRZELENIA BRAMKI POGONI , NIESZCZĘŚLIWA CZERWONA KARTKA I SAMOBÓJ .
MI SIĘ WYDAJE , ŻE TEN MECZ BYŁ Z GÓRY USTAWIONY PO TYM JAK PODESZLI SOBIE DO NIEGO NASI PIŁKARZE .

odpowiedz
Wolfik - 24.04.2022 / 20:12, *.mm.pl

@USTAWKA JAK NIC : Kolego, o tym sezonie mozna dozo napisać, ale nie to że w kazdym meczu była "wola walki". Mocno tutaj przesadziłes, zwłaszcza na jesieni była ta "wola" widoczna....

odpowiedz
MIODUSKI JEDNAK LEPIEJ ODEJDŻ.... - 24.04.2022 / 20:00, *.120.114

CAŁY SKŁAD DO WYMIANY Z TRENERAMI KIEROWNIKIEM DRUŻYNY, TYLKO SAMI POLACY MŁODZI Z AKADEMII, I LEGIA POWINNA WRÓCIĆ NA L3 BO OD KIEDY SIE PRZEPROWADZIŁA ZACZEŁA DOŁOWAĆ...

odpowiedz
Afro - 24.04.2022 / 20:05, *.chello.pl

@MIODUSKI JEDNAK LEPIEJ ODEJDŻ....: Właśnie widać jak grają młodzi z akademii. Za słabi nawet na rezerwy.

odpowiedz
AKADEMIE POWINNI PROWADZIĆ TRENERZY Z AWFu.... - 24.04.2022 / 20:35, *.120.114

@Afro: MŁODYMI W LEGII NIEPOTRAFIĄ SIE ZAJĄĆ TO JEST PROBLEM AKADEMII...

odpowiedz
Jano - 24.04.2022 / 19:59, *.orange.pl

No następne mistrzostwo to zdobędziemy za jakieś 10 lat!

odpowiedz
Andrzej - 24.04.2022 / 19:56, *.plus.pl

Ten mecz był potwierdzeniem jak beznadziejny jest trener. Uparta konserwa, która nie reaguje w trakcie meczu, nie żyje meczem.

Legia weszła dobrze w drugą połowę, gdyby nie drewno Rosołek było by jeszcze lepiej. Pogon dostaje w 50 min czerwona kartkę i jak reaguje konserwa, żadnej reakcji. Czemu nie zdjął jednego z defensywnych pomocników i nie wprowadził Kapustki aby zwiększyć sile ataku.
To k.. czekal az do 70 min i trzeciej bramki dla Pogoni. W takim momencie to już chyba nikomu nic się nie chce.

Dupa nie trener

odpowiedz
Jutas - 24.04.2022 / 21:53, *.plus.pl

@Andrzej : dokladnie!!!

odpowiedz
SF - 24.04.2022 / 19:56, *.tpnet.pl

Dol tabeli w tej kolejce nie zapunktowal ale co sie zdarzy w nastepnych zobaczymy !!

odpowiedz
Kolega po szalu - 24.04.2022 / 19:56, *.plus.pl

Co teraz prezesie tysiąclecia będzie?

odpowiedz
Tolek - 24.04.2022 / 19:52, *.plus.pl

Mimo, że trzy porażki: pierwszej drużyny, drugiej i Legia Ladies, i mogłoby się wydawać, że to fatalny weekend, to wcale tak nie uważam, bo przegrana Legii Ii z Legionovią to miód na moje serce, bo wiem że czarne pedały nie awansują. Bałem się tego meczu bardzo, ale dobrze, że Gołąb kazał się chłopakom podłożyć. Prawdziwy legionista. Nam już nic nie grozi, bo dół tabeli też nie punktuje. Mimo porażki w Szczecinie napewno się utrzymaliśmy. W przyszłym sezonie to my będziemy rozdawać karty. Zobaczycie!

odpowiedz
mackiki - 24.04.2022 / 19:56, *.orange.pl

@Tolek: ale Ty jestes silny psychicznie

odpowiedz
WSL - 24.04.2022 / 19:52, *.tpnet.pl

Grajac przeciwko "10" oddaje sie pole to taki jest efekt a do konca rozgrywek narazie nie wiadomo jaki bedzie wiec zobaczymy !!!

odpowiedz
zimmi85 - 24.04.2022 / 19:52, *.play-internet.pl

to było oczywiste, puściliśmy ten mecz w zamian za trenera ze Szczecina od nowego sezonu ... tyle

odpowiedz
Incredebilu - 25.04.2022 / 06:59, *.chello.pl

@zimmi85: ty tak na serio ?

odpowiedz
zimmi85 - 25.04.2022 / 08:28, *.play-internet.pl

@Incredebilu:
czy serio do końca to nie wiem< ale dasz sobie uciąć rękę, że nie ma korupcji i takie rzeczy się nie dzieją ? przed tym meczem obstawiłem zwycięstwo Pogoni, bo zwyczajnie byłem tego pewny na 100

odpowiedz
Nie chodzę szkoda pieniędzy czasu nerwów... - 24.04.2022 / 19:51, *.centertel.pl

To co teraz się dzieje w tym klubie to paranoja prezesik który ma zerowe pojęcie o prowadzeniu klubu piłkarze których kupują to wyrzucanie pieniędzy w błoto gdzie jest ta akademia gdzie te talenty ja się pytam pamiętam jak Pan Dariusz M. przejmował klub i opowiadał że Legia będzie szła droga Fc Basel śmiech na sali ja już podziękuję innym kibicom którym nie szkoda pieniędzy na ten kabaret ????????????

odpowiedz
SEBO(L) - 24.04.2022 / 19:49, *.centertel.pl

Piękny skład żeśmy tu dobrali w tym sezonie,każdy ch.j wie skąd,z inny językiem,inną kulturą,bez umiejętności, osiągnięć, z brakami na pewnych pozycjach,a zwłaszcza z umiejętnościami. Za to całkiem miło opłacani ci futbolowi analfabeci.
Nic,tylko nasrać na środku boiska i wbić białą flagę...
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE!

odpowiedz
Antek - 24.04.2022 / 19:49, *..

Śląsk wstrzymał wypłaty pajaca trzeba zrobić to samo

odpowiedz
A STRZAŁEK BYŁ TAK BLISKO JEDYNKI A TU VUKO HU...I NIC.. - 24.04.2022 / 19:48, *.120.114

TU NIE MA CO CZEKAĆ DO KOŃCA SEZONU JUŻ ROBIĆ ZMIANY I TEGO ANTYLEGIONISTE KIEROWNIKA DRUŻYNY, TYLE LAT ZBAJEROWAŁ DZIAŁACZY I WSZYSTKICH DOOKOŁA, WYSTARCZY MU SIE DOBRZE PRZYJŻEĆ...

odpowiedz
MarioL - 24.04.2022 / 19:48, *.wanadoo.fr

Przegrać grając w przewadze w cienkimi śledziami.

odpowiedz
Micha(L) - 24.04.2022 / 20:05, *.chello.pl

@Ziutek: masz swoje 5 min....tylko 5 min, a potem powrót do szarej, smutnej rzeczywistości synu, będziesz to wspominał całe życie, a My, jak co roku, będziemy walczyć o Mistrza!!!
TY(L)KO LEGIA!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Zibi - 24.04.2022 / 19:45, *.t-mobile.pl

Jak to jest że gramy w przewadze jednego zawodnika a środku zaczynam grać w dziada przy wyniku 1:1. Krótka odpowiedź bo się nie chce wygrać a dlaczego się nie chce wygrać to już każdy sobie niech odpowie. Panie Jacku Zieliński drużynę buduje się od tyłu dlatego proszę Pana o 3 nowych obrońców bo tym starym pijakom nie chce się grać pewnie mają swoje powody że tak łatwo punkty za darmo a może nie za darmo.

odpowiedz
Luk - 24.04.2022 / 19:45, *.timplus.net

Po raz pierwszy od bardzo dawna w spokoju obejrzałem sobie cały mecz (czyli nie wyrywkowo w knajpie czy z trybun) ze względu na L4 i nasi grali lepiej od drużyny walczącej o MP, do czasu... Po czerwonej kartce jakby wszystkim pomieszało plany i zaczęło się kuriozum nie mecz, cofnięcie się Legii i 2 gole dla pogoni oraz festiwal ślizgów po murawie, gra na czas Legii przy stanie 1:3, olanie konstruowania akcji tylko piłki głównie na nic nie dającego Rosołka oraz "na aferę" w pole karne (jeszcze jak wymuszona była piłka stroną Wszołka i Kapustki to jako tako to wyglądało), szkoda słów.
Mógłbym obejrzeć ten mecz jeszcze 100 razy i dalej bym nie wiedział o co chodzi, a jak nie wiadomo o co chodzi...

P.s. Widać było, że Pogoń to mistrza nie zdobędzie i nawet nie wykorzysta ewentualnych potknięć rywali, niech się cieszą z ponownego 3 miejsca. Może jak Kosta odejdzie to przynajmniej coś w europie pokażą.

odpowiedz
(L)opez pl - 24.04.2022 / 19:44, *.mm.pl

wstyd grając jednego zawodnika więcej i dać sobie strzelić dwa gole !!!!!!!!!!!

odpowiedz
gazza - 24.04.2022 / 19:44, *.inetia.pl

Oni nie są w stanie wygrać nawet w przewadze...nawet zremisować...Mega dno
Tych patałachów (większość) to sprzedać za worek ziemniaków bo i tak nikt nie da więcej...Slisz ...Sokołowski...Rose...Abu hana...Wieteska...Ribeiro...Rosołek...
Tych sprzedać jako pierwszych...Tylko kto to kupi ?

odpowiedz
R1958 - 24.04.2022 / 19:44, *.t-mobile.pl

Ilu musiałby sędzia wyrzucić Szczecinian ? żeby te drewniaki wygrali dziś mecz z Pogonia, chyba chłopcy z AMP futbolu poradzili byście lepiej

odpowiedz
BKS B. - 25.04.2022 / 19:37, *.t-mobile.pl

@R1958: 13 tak dla pewności

odpowiedz
KaroL - 24.04.2022 / 19:42, *.chello.pl

PINOKIO pewnie Boruc ma winne

odpowiedz
lucho_83 - 24.04.2022 / 19:42, *.chello.pl

Ten mecz pokazał obecną siłę Legii. Nawet w przewadze nie są w stanie wygrać.

odpowiedz
ZenekL3 - 24.04.2022 / 19:41, *.chello.pl

Typowy mecz dla tego sezonu, przeciwnik nic wielkiego nie pokazuje a my leżymy i kwiczymy. Z tym prezesem z tym trenerem i w tym składzie więcej niczego nie ugramy dziękujemy z utrzymanie i do zobaczenia jesienią. Obrońcy co mecz dają ciała. W środku para obrońców Sokołowski i Slisz to jest po prostu piłkarski mem. Z przodu Wszołek i pierwszoligowy albo nawet drugoligowy Rosołek. Cudem utrzymujemy 10 miejsce i co gorsza w przyszłym sezonie chyba też.

odpowiedz
Micha(L) - 24.04.2022 / 19:39, *.chello.pl

mecz meczem, ale kibice Pogoni ............dno i 10 m mułu. Rozumiem, że z naszymi obecnymi Ekipami im nie po drodze (finanse&Chuliganka), ale wyzywanie Legii to już frajerstwo i tyle. Brak szacunku od dzisiaj!

odpowiedz
axlrose - 24.04.2022 / 19:59, *.tpnet.pl

@Micha(L): Może to nie normalni kibice ino kibole?

odpowiedz
Rudy - 26.04.2022 / 15:27, *.t-mobile.pl

@Micha(L):spokojnie jechali sędziego nie Legię.

odpowiedz
Krislegia - 24.04.2022 / 19:39, *.matrixinternet.pl

No to Runijaic ma do myślenia
Zamienił stryjek......
Jprd co za masochista

odpowiedz
kalosz - 24.04.2022 / 19:39, *.mm.pl

to był mecz o punkty czy gra kontrola???!!! k***** mac,jak pojechali po to by punkty oddac to trzeba bylo mlodziezowców wytawic....!!!!

odpowiedz
KIBIC PRAWDZIWY - 24.04.2022 / 19:38, *.vectranet.pl

FRAJERZY tak się podłożyć aby dać 3 pkt tym szmaciarzom ze Szczecina. Ani złotówki nie dołoże do biletu dopóki nie nadejdą zmiany i to generalne. Ta ekstraklasa to dno- poziomem grania i kolesiostwem.

odpowiedz
Remino - 24.04.2022 / 19:38, *.orange.pl

Dziękujmy Kucharskiemu jak Legię załatwił.

odpowiedz
Kamuflaż - 24.04.2022 / 19:38, *.tpnet.pl

Każdy, kto ma choć odrobinę rozumu, wiedział jak się ten mecz skończy. Bo tu nie ma żadnej filozofii, cała ta liga to zasrany, brudny interes, do zarabiania kasy! Im szybciej przejrzycie na oczy, tym lepiej dla was i waszego zdrowia psychicznego. Naprawdę, nie warto się w tym gnoju z innymi świniami tarzać.

odpowiedz
Darek - 24.04.2022 / 19:38, *.tpnet.pl

Pogoń w 10 lepiej grała niż Legia w 11.Milionerzy trochę pobiegali, odwalili pańszczyznę ale na konto wpływa to najważniejsze.
Legia to obecnie tylko nazwa i stado przepłacanych gamoni.
To nam Mioduski zbudował eldorado.
Powinien być karny dla Legii ale w Poznaniu powinien być karny dla amiki więc wyszło na zero.
Gonić tych gamoni a nie na stadion przychodzić Mioduskiemu kabzę nabijać.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 24.04.2022 / 19:38, *.aster.pl

Kocham Legie od 1973 roku. Byly rozne sezony. Wielkie, srednie, slabe. No ten bede wspominal 'wybitnie'.......

odpowiedz
exsa - 24.04.2022 / 19:37, *.tpnet.pl

P.Trenerze: Wyszlismy z sytuacji w jakiej zastal Pan "LEGIE" za co dziekujemy a teraz: Gdzie zmierza nasza "LEGIA" ? !!!!

odpowiedz
Anty Vuko - 24.04.2022 / 19:35, *.tpnet.pl

Kapitan porażki Josue. Ciągłe zwalnianie akcji, kółeczka, zabawa i niepotrzebne kiwki. Można by to zrozumieć gdybyśmy prowadzili
z Pogonią. A tak pozostał wstyd i trudna walka o utrzymanie. Debilnego zachowania Wieteski nie ma co komentować

odpowiedz
Zealley - 24.04.2022 / 19:34, *.chello.pl

szesnaście porażek - szok

odpowiedz
NIEZŁA REŻYSERKA - 24.04.2022 / 19:34, *.com.pl

SZKODA TYLKO , ŻE MARCINIAKA NIE PROSILI , ŻEBY CZERWONĄ ANULOWAŁ .

odpowiedz
Bareja wiecznie zywy - 24.04.2022 / 19:51, *.plus.pl

@NIEZŁA REŻYSERKA : Wszolek nie zszedł do linii bocznej po pomocy masazystow a powinien bo w przepisach po zderzeniu z kolegą z drużyny musi bo nie było tam faulu i przerwanej gry, Marciniak mu pokazał że ma iść na bok a ten tylko wstał i pobiegł za akcja i dzięki temu była ta czerwona dla Zecha hehehe

odpowiedz
J - 24.04.2022 / 19:33, *.verizon.net

Slisz...Rosolek...co oni robia w Legii? Ja pier....jak mozna ich wystawiac w pierwszej 11

odpowiedz
Mr. - 24.04.2022 / 19:33, *.virginm.net

Parodysci napluli nam wszystkim w twarz.

odpowiedz
Antek - 24.04.2022 / 19:32, *..

Im grać nie kazano

odpowiedz
A PRZYSZŁOŚĆ LEGII DALEJ NA ŁAWCE... - 24.04.2022 / 19:32, *.120.114

VUKO PONOWNIE POSTAWIŁ NA SWOICH DREWNIAYCH PUPILI, PONOWNIE I NIC SIE NIE NAUCZYŁ Z TYCH ZMIAN, CZY JUŻ JEST MYŚLAMI W LUBLINIE?PONOĆ LEŚNY JUŻ GO CHCE, NIGDY NIE BYŁ I NIE JEST , TRENEREM JEDYNE CO MU WYCHOODZIŁO TO NAUKA PIOSENEK LEGIJNYCH PIŁKARZY ZA CZASÓW MAGIERY...

odpowiedz
Adams - 24.04.2022 / 19:32, *.plus.pl

Frajerzy bez jaj.

odpowiedz
Misiek75 - 24.04.2022 / 19:32, *.vectranet.pl

Niech ten sezon już się kończy .Ku...a dno ,kompletne .Czy ktoś odkupi ten klub z rąk Loczka !!!!!!;

odpowiedz
rkt - 24.04.2022 / 19:49, *.play-internet.pl

@Misiek75: Nikt nie kupi trupa.

odpowiedz
1234 - 24.04.2022 / 19:31, *.tpnet.pl

Vuko to słaby trener. Jeszcze słabszy niż Runjaić.

odpowiedz
Paweł - 24.04.2022 / 19:35, *.play-internet.pl

@1234: zejdź na ziemię. My po prostu mamy słabych piłkarzy. Od pięciu lat trwa systematyczne osłabianie potencjału sportowego Legii przez Pana Dareczka a ty jak zwykle winę widzisz w trenerze. Przypomnij sobie gdzie byliśmy w lutym.

odpowiedz
1234 - 24.04.2022 / 19:41, *.tpnet.pl

@Paweł: To zobacz jakie składy mają inne kluby które punktują regularnie. Lechia, Cracovia, Piast, Wisła płock. Na pewno nie mają lepszej kadry od nas a jakoś więcej punktów mają.

odpowiedz
Luk - 24.04.2022 / 19:53, *.timplus.net

Obaj zejdźcie na ziemię, ten mecz miał być przegrany, a po czerwonej kartce wszystko stało się bardziej widoczne.

odpowiedz
Vuko - 24.04.2022 / 19:31, *.play-internet.pl

Może w meczu z Cracovią się uda?
Chociaż remisie.

odpowiedz
Taka prawda - 24.04.2022 / 19:31, *.virginm.net

Istny DRamat!
Przeciez widac bylo ,ze sie podlozyli Pogoni ( wyjsciowy sklad,tepo,i chec walki w tym meczu)
Legio co sie z Toba stalo,gdzie sie podzialas,gdzie zgubilas swoje marzenia.....
Rosolek i Slisz to kryminal,tacy zawodnicy to moga grac w Termalice a nie u nas....;/

odpowiedz
Tom - 24.04.2022 / 19:30, *.com.pl

Dziwny mecz ? Mecz ustawiony + Marciniak !

odpowiedz
Miodek amatorek - 24.04.2022 / 19:30, *.com.pl

To co zrobili to jest kpina
Wszyscy do wyj...ania
Miodek
Vuko
Kopacze

odpowiedz
Misiek75 - 24.04.2022 / 19:29, *.vectranet.pl

Kompletne dno d

odpowiedz
Roger_1916 - 24.04.2022 / 19:29, *.aster.pl

vuko... PINOKIO... WON Pajacu! To wina może Boruca że dziś przegraliśmy?? Nie serbski pajacu - to twoja wina nieudaczniku

odpowiedz
Szyszko - 24.04.2022 / 19:36, *.chello.pl

@Roger_1916: misiu co się grzejesz? Spójrz w skład Legii - drewno i papa. Vuko przynajmniej umiał ograć dół tabeli tym paździerzem a nie licz, że będziemy grać tym tworem o mistrza. Może kudłaty zmieniać trenerów i pudrować trupa dalej. Otrzeźwiejcie ludzie i patrzcie tam gdzie jest prawdziwy wrzód tego klubu

odpowiedz
SzB - 24.04.2022 / 19:43, *.play-internet.pl

@Szyszko:
Popieram w pełni Kolegę. Tylko jeden, dwa mecze na których daje się wyraz swojemu niezadowoleniu to trochę za słabe postępowanie aby choć trochę próbować coś z tym "wrzodem" robić.
Optymiści niech lepiej zaczną się oswajać z myślą, że środek tabeli w przyszłym sezonie to będzie max i nie zmieni tego żaden Runjać czy inny trener....

odpowiedz
Roger_1916 - 24.04.2022 / 19:44, *.aster.pl

@Szyszko: Skład Legii może i słaby (chociaż Pan Trener Michniewicz umiał tym składem drewna i papy wejść do LE, ogrywając Slavię, Spartak i Leicester). A nasz geniusz z serbii wyrzuca kolejnych piłkarzy, gnoi Boruca i dziś po raz kolejny pokazał swój taktyczny kunszt. Won serbska pokrako.

odpowiedz
kik - 24.04.2022 / 19:29, *.play-internet.pl

DNO!

odpowiedz
Miki - 24.04.2022 / 19:29, *.plus.pl

Kolejny mecz potwierdza, że z Vuko dalej nie ma co jechać, od 2 lat piszę, że Wieteska to tragedia, no i jeszcze Sokołowski i Ślisz w środku do jawny sabotaż. Ciekawe za ile sprzedali mecz. Pajace

odpowiedz
Piłkarski Poker - 24.04.2022 / 19:28, *.com.pl

Ciekawy jestem czy tak doświadczony sędzia jak Marciniak sędziując ten mecz - Nie czuł podczas tego meczu , że COŚ TU ŚMIERDZI .

odpowiedz
Walker vel koniotluk - 24.04.2022 / 19:34, *.virginm.net

@Piłkarski Poker : Pewnie czul ale co mial zrobic oprocz tego by wykonac swoja prace jak nalezy?
Co chwila przeciez sa takie mecze w polskiej lidze,masakra jakas,ten sie temu podklada,drugi tamtemu,to graja na zwolnienie trenera itp.
Dlatego wole ogladac Premier LEague,bo za kazdym razem jak ogladam Moja Legie to czuje zawod i unoszacyt sie dym ,ze cos tu smierdzi.....

odpowiedz
mietowy - 24.04.2022 / 19:28, *.aster.pl

alleluja i znowu sie popisali co to dzis bylo ??????!!!!!!!
plac za sliski , zero honoru zero niczego

odpowiedz