Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Nie zasłużyliśmy na porażkę

Mishka, źródło: C+

- Mieliśmy sytuacje, dużo okazji bramkowych, ale brakowało ostatniego podania i trochę szczęścia w szesnastce. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że szacunek dla chłopaków za walkę do końca. Głupio straciliśmy bramki, brakowało koncentracji. Może za szybko chcieliśmy udowodnić, że grając w jednego zawodnika więcej możemy szybko strzelić drugą bramkę. Zabrakło koncentracji, Pogoń wyszła z kontrami i zdobyła dwie bramki, a potem się cofnęła - powiedział po meczu z Pogonią Szczecin Paweł Wszołek.

- Szkoda tego meczu. Będzie nas to bolało. Przed nami długa droga, ale nie ma co się załamywać. Zostały 4 kolejki, musimy grać do końca i pokazać charakter. Walka o mistrzostwo Polski będzie trwała do końca, ale my skupiamy się na sobie. Nie zasłużyliśmy dziś na porażkę, ale taka jest piłka. Trzeba wykorzystywać sytuacje. Liczy się zwycięstwo, nieważne jak grasz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Rio - 25.04.2022 / 19:11, *.oxynet.pl

„Szacun dla chłopaków „ , przecież to wy graliście w 11 przeciwko 10

odpowiedz
astor - 25.04.2022 / 11:15, *.centertel.pl

Najbardziej przykre jest to, że im to wisi.Przewalić mecz, wyjść przed kamerę ze smutnązlą miną i poopowiadać jak to się nie ma szczęścia i jest się wściekłym, pójść pod prysznic i o tym wszystkim zapomnieć. To są najemnicy dla których liczy się tylko przelew na konto. To że swoją grą nie zasłużyli? To nie ich sprawa- kontrakt jest kontrakt. To nie jest pokolenie charakternych i ambitnych piłkarzy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.04.2022 / 10:48, *.orange.pl

Jak to nie? Pogoń wypunktowała Legię, tak jak Legia punktowała rywali bodaj za Wdowczyka, kiedy dopiero po stracie zawodnika Legia brała się do roboty. Pogoń zrobiła to samo. Często tak jest, że strata piłkarza na jedną drużynę działa motywująco, a druga nie wie, jak ma dalej grać, bo sama nie potrafi myśleć, tylko stara się realizować założenia przedmeczowe. Ten mecz udowodnił, że Legia nie potrafi myśleć. Pogoń zmieniała ustawienie na nietypowe na skutek czerwonej kartki, tego nie było na odprawie, piłkarzyki nie wiedziały co robić na boisku. Kompromitacja.

odpowiedz
koras - 25.04.2022 / 10:40, *.t-mobile.pl

Tak tak Pawciu, "szacunek dla chłopaków", że grając jednego więcej stanęli i oberwali dwa gongi.
LOL

odpowiedz
Robin(L) - 25.04.2022 / 07:10, *.t-mobile.pl

Nie zasłużyliście na porażkę???
Co wywiad to te same bzdury byliśmy to... Mieliśmy to.....Mając jednego więcej wyglądacie jak dzieci we mgle. Ma tam u was któryś jaja żeby powiedzieć tak byliśmy gorsi jestesmy hu... wi i tyle a nie zaklinacie rzeczywistość. Klepcie się dalej po pleckach
biedaczki ze znowu was pech dopadł.
Pilkarze NIE!!!! TO WKŁADY DO KOSZULEK (L)

odpowiedz
DZ - 25.04.2022 / 03:32, *.centertel.pl

Czy ten arkowiec policzył we wczorajszym meczu gole strzelone przez Legię?!

odpowiedz
xbox - 25.04.2022 / 02:22, *.mm.pl

to fakt nie zasłużyli, tym razem nie od nich zależało...

odpowiedz
jarekk - 24.04.2022 / 22:39, *.metrointernet.pl

ble ble ble kolejny raz

odpowiedz
grzesiek - 24.04.2022 / 21:36, *.centertel.pl

Najlatwiej zjechać tych piłkarzy, wyzwać od nieudaczników. Pragnę przypomnieć, że są to piiłkarze ktorzy podniesli tonący okręt co kosztowało ich na pewno mega dużo wysilku. Ludzie widzą wszystko biało czarne.

odpowiedz
J - 25.04.2022 / 02:38, *.verizon.net

@grzesiek: podniesc z tego do czego doprowadzili ten klub wiec???

odpowiedz
Robin(L) - 25.04.2022 / 07:16, *.t-mobile.pl

@grzesiek: A kto ten okręt doprowadził to tego że tonie??? Zapomnieli jak się e piłka gra 16 porażek??? Ja rozumiem nie zawsze się wygrywa ale zachlysneli się pucharami a w lidze lali ich po kolei aż, furczalo. Gwiazdy 2 meczów pucharowych. Mają wszystko ja jak pączki w maśle co wywiad słyszymy jak to pracują na treningach że drużyna się odradza jest walka i inne bzdury przychodzi mecz o punkty i mamy efekty ich ciężkiej mozolnej pracy!!!!!!

odpowiedz
Kar - 25.04.2022 / 09:20, *.net.pl

@grzesiek: Grzesiu ile pudel płaci za takie wpisy? Mam kolegę bez kręgosłupa moralnego i honoru, który chciałby dorobić - dasz namiary gdzie się zgłosić?
Prośba o kontakt na nr 666 - brakhonoru

odpowiedz
grzesiek - 25.04.2022 / 18:20, *.centertel.pl

@Kar: no ale o co ci chodzi mordo gdzie ja napisalem ze pudel jest ok. Wzialem w obrone troche pilkarzy, a nie pudla. Jak dla mnie yo co sie dzieje teraz to wina wlasnie pudla a nie pilkarzy.
Pilkarze są beznadziejni ale czy to ich wina ze ktos ich zatrudnil? Jakby ci dali z 50 albo 100 tys za rok gry a Legii nie mialbys w sercu to nie skorzystalbys?

odpowiedz
(L) - 24.04.2022 / 21:11, *.247.233

A na co zasłużyliście?

odpowiedz
Legionista - 24.04.2022 / 20:58, *.vectranet.pl

Żartujesz gościu, prawda?

odpowiedz
SF - 24.04.2022 / 20:58, *.tpnet.pl

Na nic nie zasluzyliscie w tym meczu ! Szkoda slow !!!

odpowiedz
Mr Martini - 24.04.2022 / 20:22, *.orange.pl

Niestety zasłużyliście. 16 porażka w sezonie, to nie jest przypadek. Nie mamy ani jednego dobrego obrońcy. Im więcej zawodników z tej kadry, odejdzie latem. Od kiedy chodzę na Legię, nigdy nie było słabszego zespołu. Jeszcze niedawno grali w Legii, Radości, Ljuboja, Nikolic, A kogo teraz mamy ??

odpowiedz
DZ - 25.04.2022 / 03:19, *.centertel.pl

@Mr Martini: wymieniłeś trzech super obrońców.

odpowiedz
Redi - 24.04.2022 / 20:21, *.play-internet.pl

Panie Pawle, czasem lepiej odmówić komentarza i pójść do szatni, niż pier....lić od rzeczy. A na co Wy zasłużyliście w tym meczu, skoro nie na porażkę? Która to już w tym sezonie, bo przestałem liczyć. Myślałem że na koniec chociaż będziecie mieli dodatni bilans bramkowy, ale chyba nawet tego nie jesteście w stanie zrobić w tym sezonie. Najgorsze jest to że to chyba trzeba się zacząć przyzwyczajać niż liczyć że to jedno sezonowa niedyspozycja...

odpowiedz
Bart - 24.04.2022 / 20:18, *.t-mobile.pl

Nie zasłużyli, chyba oglądał i grał w innym spotkaniu. Cała kadra do wymiany. Grać w przewadze i przegrać gratulacje dla najlepiej zarabiających piłkarzy ligi, którzy mają warunki, których może pozasdrościć 3/4 zespołów ekstraklasy.

odpowiedz