Polscy pistoleciarze, którzy awansowali do finału Europejskiej Ligii Strzeleckiej - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Strzelectwo

Zygmuntowski awansował do finału Europejskiej Ligii Strzeleckiej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Tallinie odbyły się kwalifikacje Europejskiej Ligii Strzeleckiej. Polski zespół pistoleciarzy, dzięki wygranym meczom z Duńczykami, Estończykami, Litwinami, Norwegami i Szwedami, zakwalifikował się do finału Ligi, która w październiku odbędzie się w Budapeszcie. Wśród reprezentantów Polski, którzy w Estonii spisali się bardzo dobrze, startował zawodnik strzeleckiej Legii, Maciej Zygmuntowki.

Ponadto w składzie Polski startowali: Barbara Macur (Gwardia Zielona Góra), Izabela Dowejko (Kaliber Białystok), Zuzanna Polańska (Neptun Kosakowo), Stanisław Kozłowski (Dwór Grunwaldzki Poznań) i Wiktor Kopiwoda (Grot Płock).REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.