Jacek Zieliński, Adam Majewski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Majewski: Trochę brakowało nam spokoju

Mishka, źródło: Legionisci.com

Adam Majewski (trener Stali): Celem nadrzędnym była dziś wygrana i wreszcie wygraliśmy. W wielu poprzednich spotkaniach była na to szansa, ale ciągle nam czegoś brakowało. Dziś się to udało. Cieszymy się bardzo, ale jeszcze nie zapewniliśmy sobie utrzymania. Ten mecz na pewno jednak doda nam wiary i spokoju.

Dziś brakowało nam trochę spokoju, choć mecz ułożył się dla nas idealnie. Świadomie wystawiliśmy wyższych zawodników, żeby zapewnić sobie przewagę w niektórych elementach. Strzeliliśmy dziś bramkę po stałym fragmencie. Gra trochę się nie kleiła, ale chciałbym podziękować zawodnikom za zaangażowanie, że starali się grać wysokim pressingiem. Może nie było to piękne widowisko, nie było zbyt wielu sytuacji, ale mogło się podobać, bo wszyscy dali z siebie 100%.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 01.05.2022 / 10:26, *.plus.pl

Moze negocjują z nim żeby przejął po Vukovicia?

odpowiedz
Kolega po szalu - 01.05.2022 / 10:25, *.plus.pl

Zieliński do Majewskiego : ale człowiek czasów dożył przecież to kiedyś nie do pomyślenia za naszych czasów.

odpowiedz
Szelka - 01.05.2022 / 00:22, *.chello.pl

Wzrost nigdy nie był atutem Legionistów. Szkoda...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.