Bartosz Slisz po golu na 1-0 z Górnikiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 5-3 Górnik (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LEGIA - GÓRNIK
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
WL - 06.05.2022 / 22:50, *.tpnet.pl

Okazalo sie ze "LEGIA" potrafi grac dobrze wiec jaki jest powod slabych meczy !!

odpowiedz
(L)ychu - 06.05.2022 / 22:37, *.163.0

Zostały 2 mecze dokończą ten sezon a potem niech stanie się sprawiedliwość w piłkarskiej Legii . Dziś Zieloni Kanonierzy pokazali we Włocławku jak się walczy . Brawo Koszykarze !!!!

odpowiedz
Wolfik - 06.05.2022 / 22:36, *.mm.pl

Bo kontaktowym golu Lukasa podolskiego, zacząłem się powaznie obawiać, że moje przeczucia się spełnią (uroiło mi się, że mecz zakończy się remisem 3:3). Na szczęście w Zabrzu gra obrońca Janicki...

odpowiedz
Qarx - 06.05.2022 / 22:28, *.t-mobile.pl

Josue przerasta ta ligę. Zaraz się odezwa głosy, że zamiast biegać czlapie. Na naszą ligę jest niesamowity. Gdyby biegał szybciej to zapewne grałby w innej lidze. Ma zmysł i technikę. On musi zostać!!!! Razem z Kapustką stworzą rewelacyjny duet.

odpowiedz
darkens - 06.05.2022 / 22:25, *.orange.pl

Dlaczego zmian Vukovic nie robi?tylko jedną. Po co ławka rezerwowych?

odpowiedz
Żyrardów - 06.05.2022 / 22:16, *.icpnet.pl

Boruca na Bramkę ????????????

odpowiedz
(L)ychu - 06.05.2022 / 22:15, *.163.0

jedyny pozytyw w tym meczu to że więcej strzelamy niż tracimy

odpowiedz
Atmosferić - 06.05.2022 / 22:13, *.orange.pl

3 celne strzały gównika - 3 bramki... trzeba coś więcej dodawać?

odpowiedz
Antymiszta - 06.05.2022 / 22:09, *.vectranet.pl

Miszta frajer co w bramkę to wpada

odpowiedz
Atmosferić - 06.05.2022 / 22:08, *.orange.pl

2 gole górnika z wrzutek zawalone przez wiepieske.

odpowiedz
fafaf - 06.05.2022 / 22:07, *.chello.pl

a recznik widac w formie,wrocil i juz 3 wbite

odpowiedz
Dziaduszko - 06.05.2022 / 22:07, *.vectranet.pl

Trzeba było obstawiać bramki w ogóle w tej kolejce kruca bomba

odpowiedz
grzesiek - 06.05.2022 / 22:06, *.centertel.pl

Piłkarski poker trwa w najlepsze.

odpowiedz
GOL!ZA`1GOLEM!LECI!LEGIIAAA!WRACA!NA!SWJE!ŚMIECI! - 06.05.2022 / 22:05, *.57.62

HEJ!LEEEGIIIAA!GOOOAAALLL!LALALALALAAA!

odpowiedz
Leg - 06.05.2022 / 22:04, *.chello.pl

auf Wiedersehen wunglokoksy

odpowiedz
Atmosferić - 06.05.2022 / 21:48, *.orange.pl

Dawać 8 :D

odpowiedz
(L)ychu - 06.05.2022 / 21:57, *.163.0

@Atmosferić: nie więcej niech nie strzelają bo będzie jak ze skisłą w pamiętnym 6:0 na reymonta :-)

odpowiedz
SF - 06.05.2022 / 21:24, *.tpnet.pl

P.Sedzio dlaczego nie sprawdzil Pan reki pilkarza Gornika gdzie widoczny byl ruch reka. W jakim celu jest VAR P.Sedzio ?!!!

odpowiedz
Siekierki - 06.05.2022 / 21:54, *.plus.pl

@SF: A kto tu ma czas na VAR? Tu gol za golem, Panie, gol za golem...

odpowiedz
Atmosferić - 06.05.2022 / 21:24, *.orange.pl

8-4 jak w Dortmundzie mile widziane :D dla Legii oczywiście.

odpowiedz
:// - 06.05.2022 / 21:20, *.plus.pl

Obawiam się że z ręcznikiem w bramce możemy jeszcze przegrać.

odpowiedz
Atmosferić - 06.05.2022 / 21:29, *.orange.pl

@://: Całkiem realy scenariusz. 4-5 ciekawy to byłby wynik - ale wole np. 8-4.

odpowiedz
(L)ychu - 06.05.2022 / 21:20, *.163.0

Kurde skuteczność jednych i drugich bardzo wysoka jak na razie

odpowiedz
:) - 06.05.2022 / 21:16, *.plus.pl

Futbol na tak

odpowiedz
Siekierki - 06.05.2022 / 21:16, *.plus.pl

Ludzie, czy tu są na boisku jacyś obrońcy ? 4:2 w pierwszej połowie? To prawie jak to Zagłębie przed chwilą. Choć, oczywiście, proporcja goli strzelonych/straconych ukształtowana w tę stronę mi odpowiada.

odpowiedz
(L)ychu - 06.05.2022 / 21:16, *.163.0

Może być wynik hokejowy heh jak w Radomiu :-)

odpowiedz
Atmosferić - 06.05.2022 / 21:15, *.orange.pl

2 mecze dziś - 13 goli - średnia 6.5 gola na mecze :-D Legia z piłką jako tako wygląda (choć daleko to do optimum formy) - bez piłki gdy trzeba kryć, pressować, ustawiać się to to jest 1 liga.

odpowiedz
Kolega po szalu - 06.05.2022 / 21:14, *.plus.pl

4:2 ale z Miszta w bramce musi być co najmniej 8-9:2 bo co strzela to zaraz traca żeby nie odrobił górnik.

odpowiedz
Atmosferić - 06.05.2022 / 21:12, *.orange.pl

Głupota piłkarzy Legii gdy rywal ma piłkę nie może się z niczym równać - zamiast stanąć przy piłkarzach rywala i pokryć to oni biegają w grupkach za piłką i gapią się na piłkę... Ten zespół naprawdę w obronie to 1 liga. Zapier...ają po tym boisku jak kurczaki z obciętmi głowami - zero myślenia.
Tam nawet nie ma podstaw bronienia ani zespołowego ani indywidualnego.

JEDNO WIELKIE NIC.

odpowiedz
Atmosferović - 06.05.2022 / 21:11, *.plus.pl

Może Lewandowski oddał mecz Lublinowi? Bo dziwna taktyka i skład Radomiaka dziś był.

odpowiedz
W - 06.05.2022 / 21:11, *.02.net

odpowiedz
Pusia - 06.05.2022 / 21:11, *.vectranet.pl

Po co na boisku jest knedel?! Wytłumaczcie mi!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 06.05.2022 / 21:10, *.plus.pl

Recznik 2 strzały 2 gole ehh

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 06.05.2022 / 21:06, *.com.pl

Ostatnia i przedostatnia kolejka w sezonie,czyli 2 kolejki cudów i przedziwnych wyników.

odpowiedz
Atmosferić - 06.05.2022 / 20:58, *.orange.pl

Nowa miotła w Radomiu - 1-6 :D

odpowiedz
Wolfik - 06.05.2022 / 20:53, *.mm.pl

Mam pewne przeczucia co do wyniku końcowego, ale na razie nic nie napisze.... Zobaczymy po meczu czy przeczucie mnie myliło, czy nie.

odpowiedz
Ginka - 06.05.2022 / 21:20, *.chello.pl

@Wolfik: też tak potrafię...

odpowiedz
Pusia - 06.05.2022 / 21:21, *.vectranet.pl

@Wolfik: No to możesz już powiedzieć

odpowiedz
Urs72 - 06.05.2022 / 20:49, *.chello.pl

Grają na remis nikomu nie zaszkodzi teraz wynik 2.1

odpowiedz
Atmosferić - 06.05.2022 / 20:49, *.orange.pl

Wieteska do kadry? chyba ampfutbolu. Zero ku...a krycia gościa.

odpowiedz
Atmosferic - 06.05.2022 / 20:41, *.orange.pl

Nieprawdo-ku...a-podobne O_O Raz im się chce grać, raz im się nie chce grać.

odpowiedz
Pit - 06.05.2022 / 20:36, *.t-mobile.pl

Dajcie lina jakiegoś do meczu ????

odpowiedz
Kielonek - 06.05.2022 / 20:36, *.vectranet.pl

Heheheh Slisz może ktoś go kupi obyXD

odpowiedz
Syn trenera - 06.05.2022 / 20:51, *.play-internet.pl

@Kielonek: Jaki Slisz rykoszet...

odpowiedz
exsa - 06.05.2022 / 20:26, *.tpnet.pl

Rywale LEGIO naciskaja i czas na rewanz

odpowiedz
antek - 06.05.2022 / 20:18, *.play-internet.pl

Problemy z plecami ręcznik w bramce = wp..............................................ol

odpowiedz
Byniu - 06.05.2022 / 20:14, *.vectranet.pl

Pozdrawiam wszystkich desperatów oglądających w piątkowy wieczór poczynania naszej drużyny:) Wypiłem cały zapas ajerkoniaku z Wielkanocy i czekam aż zacznie działać znieczulenie

odpowiedz
STARA DO MNIE ...ŻE ZWARIOWAŁEM OD TEJ TWOJEJ LEGII ...A JA POWIADAM KOCHAM JĄ I NIC NIE PORADZE... - 06.05.2022 / 20:23, *.57.62

@Byniu: BYNIU A JA OD RANA WSTAWIOOONYYY...BO LEGIA DZISIAJ GRAA!

odpowiedz
Hiszpan - 06.05.2022 / 19:56, *.telnaptelecom.pl

Przez swój ośli upór Vukovic zawsze będzie tylko namiastką trenera. U niego nie ma żadnej rywalizacji i szans. Wcześniej pewny plac miał kopiący się w czoło słodki Sandro teraz drewniak Bartosz.

odpowiedz
Kamuflaż - 06.05.2022 / 20:09, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Slisz gra, bo ktoś na niego wydał trochę pieniędzy, a teraz chce go sprzedać byle komu, i zwrotu części poniesionych kosztów. Vuković nie ma nic do gadania, to tylko pan stojący obok linii boiska i udający trenera. To samo jest z Misztą, będzie grał, bo ktoś chce go spieniężyć - proste. Aspekt sportowy nie ma znaczenia dla Mioduskiego, bo to nie pasjonat piłki. On tylko udaje, że mu zależy, tak naprawdę kibiców ma w dupie - zależy mu tylko na pieniądzu i handlu żywym towarem. Jeszcze się nie zorientowaliście?

odpowiedz
Typer - 06.05.2022 / 20:12, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Ręce opadają. Co by nie odwalił slisz na boisku to i tak gra.

odpowiedz
!(L)! Dolny Śląsk Miłkowice - 06.05.2022 / 19:46, *.tpnet.pl

Miszta
Johansson . Jędrzejczyk . Wieteska . Grudziński
Charatin . Josue
Wszołek . Kapustka . Rosołek
Muci
TAK TO POWINNO WYGLĄDAĆ

odpowiedz
Syn Trenera - 06.05.2022 / 19:34, *.plus.pl

Haha ręcznik na bramce...w środku pola dwa worki kartofli SS a w ataku strach na wróble 1-3

odpowiedz
Trener - 06.05.2022 / 19:42, *.edu.pl

@Syn Trenera: Do lekcji gówniarzu!

odpowiedz
Syn Trenera - 06.05.2022 / 19:45, *.plus.pl

@Trener: Dobrze ojcze ale przyznasz że mam rację :)

odpowiedz
Kamuflaż - 06.05.2022 / 19:29, *.tpnet.pl

Skład Legii na te mecz wiele wyjaśnia, będą lagi na Pekharta i może coś wpadnie. Śmierdzi kolejną porażką na kilometr.

odpowiedz
Atmosferić - 06.05.2022 / 19:20, *.orange.pl

0-5

odpowiedz
Bulbulator - 06.05.2022 / 19:03, *.19.184

Czekają nas niesamowite emocje. Czy naszym gwiazdą uda się wspiąć na wyżyny umiejętności i osiągnąć niebywały sukces czyli utrzymać się na dwie kolejki przed końcem sezonu, czy może mają w planach dać nam emocjonować się do ostatniej kolejki aby dokonać niebywałego osiągnięcia w historii klubu, zapisania się w annałach, śrubując rekord wpier...li w sezonie, poczekamy zobaczymy. A wszystkim masochistą, życzę pięknego piątkowego widowiska sportowego.

odpowiedz
maqs(L) - 06.05.2022 / 18:39, *.orange.pl

a może tak w końcu ktoś by pomyślał o relacji LIVE z kosza gdzie znowu świetnie gra drużyna i jedzie z włocławkiem aż miło , bo o piłkarskim badziewiu szkoda czasu na czytanie

odpowiedz
chris - 06.05.2022 / 18:52, *.t-mobile.pl

@maqs(L): Nie wiem jak ma wyglądać live z kosza ale zawsze można włączyć transmisje na strims.top

odpowiedz
maqs(L) - 06.05.2022 / 18:56, *.orange.pl

@chris: choćby tak jak na plk.pl , w końcu tam gramy o mistrza a na głównej stronie jakieś wzmianki

odpowiedz