Artur Jędrzejczyk - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk: Najważniejsze, że wygraliśmy

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Ostatnio nie wygraliśmy u siebie, mimo że graliśmy dobrze. Dzisiaj był fajny mecz. Szkoda jedynie łatwo straconych bramek. Wszystkie padły po stałych fragmentach, ale najważniejsze, że wygraliśmy i mamy 3 punkty. W pozostałych dwóch spotkaniach chcemy zaprezentować się jak najlepiej. Wkradło się dziś trochę dekoncentracji, musimy nad tym popracować - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Zabrze Artur Jędrzejczyk.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
bronek49 - 08.05.2022 / 17:40, *.chello.pl

Jędrzejczyk to tylko wtedy podchodzi do mikrofonu kiedy Legia wygra jakiś ciekawy mecz a jak przegra to ten pseudo kapitan pierwszy podkula ogon i ucieka do szatni

odpowiedz
HUGON - 08.05.2022 / 00:08, *.vectranet.pl

Jędza Ty myśl przy wybijaniu piłki głową,jak piłka leci wykopana przez przeciwnika a Ty jesteś sam nie ma w promieniu 10 metrów nikogo i piłka nie leci w kierunku bramki to schyl głowę gamoniu niech leci za boisko

odpowiedz
M@c - 07.05.2022 / 21:19, *.chello.pl

Idealne krycie przy pierwszym golu dla Górnika panie Arturze. 10/10

odpowiedz
Tym - 07.05.2022 / 07:28, *.net.pl

To nie jest ten jędze co kiedyś robisz głupie straty wybicia na oślep jeszcze się kładzie i ściemnia ściemnia że dostał w twarz itp

odpowiedz
HUGON - 06.05.2022 / 23:20, *.vectranet.pl

Jędza, 2 bramki Miszty stań na lini i goń młodego do wyskoku na 5 metr.Był niedawno taki bramkarz co był przyspawany do linii.Zapomniałem to legenda.

odpowiedz
K: - 06.05.2022 / 23:13, *.chello.pl

Brawo strzelcy. Brawo Vuko. Gratulacje.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.