Łukasz Janik
REKLAMA

Boks

Łukasz Janik nowym trenerem bokserskiej Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym trenerem Klubu Bokserskiego Legia został Łukasz Janik, 6-krotny mistrz Polski w różnych kategoriach wagowych. Mistrz Polski seniorów w boksie amatorskim w wadze ciężkiej oraz wicemistrz Unii Europejskiej. Stoczył ok. 120 walk amatorskich, z których wygrał ponad 100. Walczył o MŚ federacji WBC z Grigorijem Drozdem.

Były posiadacz pasa WBC Baltic Silver będzie prowadził zajęcia w klubie na Forcie Bema w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 18:30-20:00.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
qna - 11.05.2022 / 19:33, *.t-mobile.pl

to turbodebil i kłamca

odpowiedz
Młody - 11.05.2022 / 12:50, *.tvkstella.pl

Łukasz pozdrowienia z Jeleniej Góry! Szkoda zmarnowanego potencjału jako zawodowiec, oby kariera trenerska rozkwitła!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.