Blaz Kramer - fot. FC Zurich
REKLAMA

Transfery

Kramer zostanie nowym napastnikiem Legii

źródło: meczyki.pl

Legia Warszawa będzie miała nowego napastnika. Do drużyny dołączy Blaz Kramer. Strony doszły już do porozumienia. - informuje portal meczyki.pl. Informację o rozmowach stołecznego klubu z graczem FC Zurich podał we wtorek Łukasz Olkowicz z Przeglądu Sportowego.

Słoweńcowi w czerwcu wygasa kontrakt ze szwajcarskim klubem. 25-latek trafi na Łazienkowską jako wolny zawodnik i możliwe, że zostanie zaprezentowany już w przyszłym tygodniu.

Kramer ma 191 cm wzrostu, jest prawonożny. W szwajcarskiej drużynie występuje od lipca 2019 roku. W obecnym sezonie wystąpił w 21 meczach, zdobył 4 bramki i zanotował 3 asysty. Jesienią dwa miesiąc stracił z powodu kontuzji, większość spotkań rozpoczynał z ławki rezerwowych. Kilka razy był powoływany do reprezentacji Słowenii - do tej pory w kadrze wystąpił 5 razy.

W sumie w 2 lata wystąpił w barwach FC Zurich 87 razy, zdobył 21 bramek i miał 13 asyst, a także aż 22 żółte kartki.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (135)

+dodaj komentarz
Legionista-Portowiec - 21.05.2022 / 11:29, *.centertel.pl

Ucho od śledzia

odpowiedz
tomiacab - 20.05.2022 / 12:20, *.centertel.pl

Nowy Pekhart tylko mniej skuteczny

odpowiedz
Marek - 20.05.2022 / 12:10, *.orange.pl

Gość wygląda dość przyzwoicie. Warunki fizyczne podobne do Perhadta, tylko dużo młodszy. Kogo chcieliście - jakiegoś Hiszpana lub Afrykańczyka po przejściach? Albo kolejnego Rosołka lub innej nadziei rodzimej piłki kopanej?

Zrozumcie w końcu, że gość przychodzi do drużyny która broniła się przed spadkiem, katastrofalnie zarządzanej, z której wkrótce odejdą kluczowi zawodnicy, do klubu z humorzastymi kibicami którzy mogą w każdej chwili mogą mu dać z liścia jak będzie słabiej grał.

Jeśli naprawdę liczycie na transfery w stylu Ivi Lopeza, to walnijcie się w głowę...

odpowiedz
PLK - 20.05.2022 / 22:45, *.plus.pl

@Marek: sam się walnij, fahofcu!!!

odpowiedz
bezprzykladny - 20.05.2022 / 11:42, *.bbox.fr

kasztan...

odpowiedz
Serek - 20.05.2022 / 09:02, *.tpnet.pl

Czyli zdobywa jedną bramkę na 4-5 meczy... no i tak czeka nas walka o środek tabeli więc takie transfery są robione widać

odpowiedz
Marcin - 19.05.2022 / 22:40, *.centertel.pl

To moze Cebula (najbardziej bym chcial zeby sie u Nas pojawil) bądź Imaz z głową na miejscu i umiejetnosciami. Ivi super ale nie do wyjęcia. Starzynski wolny wiec z Josue byłyby dwa wozy z weglem w srodku. A do zasuwania Romanczuk, Dabrowski z Pogoni lub Kubica. Jak maja byc no-name to może kogos z ekstraklasy z ambicjami.

odpowiedz
Kibol78 - 20.05.2022 / 00:16, *.chello.pl

@Marcin: poważnie? Starzyński , Romańczuk z ambicjami? Dąbrowski - ok ,ale jako solidny wyrobnik, Kubica - może ma ambicje ale do Legii się nie odważy przyjść , będzie wolał do serie b na zmarnowanie wyjechać niż podjąć wyzwanie, bo ma na pewno talent, a ambicji raczej nie. Ivi - tak jak piszesz nie realny. Cebula ? a co on teraz robi? gdzie się zapodział ? wielka niewiadoma i też zdawało mi się że może coś z niego będzie , ale się zapadł pod ziemię. Za te hajsy, które trzeba by wydać na Twoich kandydatów , znalazł bym 2-3 z 1 ligi którzy się wyróżnili w tym sezonie, a nie powąchali jeszcze ekstraklasy, kilka baniek w kieszeni i możemy mieć większe prawdopodobieństwo że to będą ambitniaki :) w naszych warszawskich realiach o ambicjach Polskich piłkarzy możemy rozmawiać, tylko w przypadku kiedy piłkarz będzie wychowany w Warszawie i rządza łobądza mu nie zryje bani po jednym sezonie w którym błyśnie. Tak myślę swoim skromny zdaniem. Bez urazy. Pozdrawiam

odpowiedz
Afro - 20.05.2022 / 10:56, *.chello.pl

@Marcin: Dąbrowski by się przydał do przyśpiewki. Chyba, że do końca Radovic i Saganowski?

odpowiedz
Konrad1916 - 19.05.2022 / 22:05, *.plus.pl

Niesamowity transfer

odpowiedz
grzesiek - 19.05.2022 / 20:15, *.centertel.pl

Z trudem nakrecono o nim film na yt bo ustrzelil w karierze malo bramek. Zamieszczono m.in bramki kiedy pilka sie od niego odbija. Z przestarzalym tibą na prawde to są transfery narazie na spadek z ekstraklasy. Mioduski chyba szykuje sie aby zdegradowac Legie. Jak ktoś z decyzyjnych kiboli to czyta apeluje o jakiś protest bo jest tragicznie a bedzie gorzej

odpowiedz
Hiszpan - 19.05.2022 / 19:07, *.telnaptelecom.pl

Dawać:
Lokilo
Kubicę z Zabrza
Ramireza z Poznania
Cito z Krakowa
Kuchego z Nowego Dworu

odpowiedz
Korba - 19.05.2022 / 19:31, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Oby Kuchy wrócił . On nadal ma dobre dośrodkowania , a gdyby napastnicy Pogoni jeszcze częściej kończyli jego dogrania (także takie jak niedawno w polu karnym , gdzie Michał zgrał głową idealnie do napastnika , a on nie skończył tego ...) to Pogoń byłaby Mistrzem . Jakąś setkę ostatnio schrzanił , ale to był jeden z nielicznych jego błędów ofensywnych . Nasze skrzydła w Pogoni (Kuchy i Grosz) są na dużym poziomie , obaj byliby dużym wzmocnieniem .

odpowiedz
Hiszpan - 19.05.2022 / 21:13, *.telnaptelecom.pl

@Korba: Mimo wad Kuchy to nasz człowiek. Potrzeba ludzi którzy identyfikują się z klubem.

odpowiedz
Korba - 20.05.2022 / 02:45, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Dokładnie . Pozdro .

odpowiedz
Zarządzanie klubem Mistrza Polski - 19.05.2022 / 16:12, *.plus.pl

To już nie ma czegoś takiego że do Legii Warszawa przychodzą młodzi z naszej ligi i chcą się wypromować nie wiem jakiś np Patryk Makuch ? Gdzie jest skauting? Tylko w ciepłych krajach jaja grzeją i umieją przesłać link do YT z dziadkiem 30 lat do odbudowy? Ja wiem że nie mamy wychowanków ale inni mają i można jeszcze o nich powalczyć. Może w przyszłości będzie inaczej... Ale te transfery to jawne wyprowadzanie pieniędzy z klubu....na jego szkodę.

odpowiedz
SzB - 20.05.2022 / 10:11, *.play-internet.pl

@Zarządzanie klubem Mistrza Polski:
Spójrzmy na to z naszej strony- czy chciałbyś zmienić pracę na "teoretycznie" lepszą, a o której wiedziałbyś, że szef jest mówiąc lekko walnięty, nie wiadomo jakie są kryteria oceny Twojej pracy, w każdej chwili możesz liczyć się z tym, że Cię gdzieś przesuną, gdzie nie bardzo sobie życzysz, a personel w pracy zmienia się jak rękawiczki.... Wiadomo, że w pracy liczy się kasa, ale jednak atmosfera i jakaś kultura też muszą być w niej zachowane. Można podejrzewać, że młodzi i w ogóle gracze z Polski widzą co tu się u nas dzieje, na pewno piłkarze też rozmawiają między sobą i wiedzą jak wygląda życie w klubie. Prawda jest taka, że przestajemy być atrakcyjni dla młodych, jak życie pokazuje możliwość wybicia się do lepszych klubów istnieje też poza Legią. I jest to kolejny dramat do którego został doprowadzony nasz klub.

odpowiedz
Wiktor Wektor - 19.05.2022 / 15:50, *.exatel.pl

Kramer ze Szwajcarii? To ten z Vabanku?

odpowiedz
tomi - 19.05.2022 / 17:36, *.chello.pl

@Wiktor Wektor: Jeszcze ma przyjść duńczyk i kilku szopenfredziarzy

odpowiedz
X - 20.05.2022 / 08:02, *.play-internet.pl

@tomi: czyli nic nowego, grać w piłkę nie umieją ale opróżnić bank już tak

odpowiedz
darek - 20.05.2022 / 13:44, *.inetia.pl

@Wiktor Wektor: ...będzie podsłuchowywać!

odpowiedz
oLaf - 20.05.2022 / 15:42, *.vectranet.pl

@Wiktor Wektor: ucho od śledzia!!! .. z tego będzie...

odpowiedz
masi - 25.05.2022 / 19:49, *.waw.pl

@Wiktor Wektor: Nieee. Tamten jeszcze siedzi!

odpowiedz
Pistrucha - 19.05.2022 / 11:50, *.nexet.pl

Generalnie oglądając jego kompilacje i olewając bramki i asysty, to w porównaniu z Pekhartem gość umie utrzymać piłkę przy nodze i jest dosyć szybki. Trochę samolubi w polu karnym ale generalnie raczej sprytny na boisku, pytanie jak sie zaaklimatyzuje, ale jakby został Josue to pewnie razem strzelili by trochę bramek.

odpowiedz
Single malt - 19.05.2022 / 08:42, *.wawtel.pl

Na razie jedyny plus tego transferu,to jego szybkość.Jeszcze liga gra,a tu już jeden nowy.Reszta,to tylko gdybanie i bicie piany.Miejmyy nadzieję,że ktoś mu sie dobrze przyjrzał,chociaż ... ech,szkoda gadać.

odpowiedz
grzesiek - 19.05.2022 / 08:09, *.centertel.pl

W 21 meczach 4 bramki i Zielu sie podpisuje pod tym transferem swoim imieniem i nazwiskiem. Masakra.

odpowiedz
Chappy house - 19.05.2022 / 00:10, *.tpnet.pl

Joel Valencia to jednak umie strzelać gole .

odpowiedz
Zie(L)aj - 18.05.2022 / 23:39, *.play-internet.pl

A pyry chcą wypożyczyć Majeckiego

odpowiedz
mrsn - 18.05.2022 / 22:43, *.centertel.pl

rzeźnik, za rok turniej czterech skoczni nasz !

odpowiedz
roadrunner - 18.05.2022 / 20:32, *.centertel.pl

Kto strzeli więcej Włodarczyk Jr. czy następca Pekharta swoich nie chcemy a innych bez namysłu bierzemy bo są za darmo
Komitet transferowy działa na chybił trafił tak to wygląda

odpowiedz
Tomasz - 18.05.2022 / 23:59, *.tpnet.pl

@roadrunner : Włodar Jr powinien grać w podstawowym .

odpowiedz
Urs72 - 18.05.2022 / 20:30, *.chello.pl

Wolny zawodnik ........jak to czytam to już nie wiem co czy.......płakać czy się cieszyć ? Kolejny sezon z Emerytami lub obsrancami którzy widzą tylko że Legia to tylko przystanek do wielkiej Europy

odpowiedz
jarekk - 18.05.2022 / 21:27, *.metrointernet.pl

@Urs72: Albo po kontuzjach, Przyjedzie i okaze sie nie moze grac bo musi sie leczyc. Nic sie nie zmienia w klubie.

odpowiedz
Obcy - 18.05.2022 / 19:09, *.t-mobile.pl

Teraz to my rozwalimy system. Panie dyrektorze Zieliński czy to już jest to znaczące wzmocnienie? Czy to dopiero początek? Kto wciska Legii tych wszystkich kopaczy? Z tego nic dobrego nie wyniknie. Żebyśmy nie podzielili tylko losu Wisły K.

odpowiedz
PanTrener - 18.05.2022 / 17:11, *.chello.pl

bramkostrzelnosc w najlepszym zespole szwajcarii na poziomie Helika w Ruchu Chorzow, widac ze taki Maciej Bykowski z niego

odpowiedz
Arek - 18.05.2022 / 16:03, *.t-mobile.pl

Czyli walka o utrzymanie w przyszłym sezonie.

odpowiedz
Pusia - 18.05.2022 / 15:33, *.206.189

Kocur!!!

odpowiedz
DanieLo - 18.05.2022 / 15:14, *.comcast.net

No ok, super, transfer jest. Mam nadzieje ze nowy-przyszły trener wyraził zgodę, lub sam prosił o tego zawodnika. Zeby tylko znowu nie było, że transfer robiony bez wiedzy coacha… tak jak to u nas wiele razy bywało

odpowiedz
Pex - 18.05.2022 / 15:08, *.plus.pl

Podążamy drogą Korony i Wisły. Te transfery to pokazują. Koncepcja zawodnika >190 bez ludzi którzy potrafią dośrodkować to kolejne igraszki nad strefą spadku.

odpowiedz
Atmosferić - 18.05.2022 / 13:55, *.orange.pl

Brać skrzydłowego z holandii - Marouan Azarkan. Zawodnik Feyenoordu, aktualnie wypożyczony do Excelsioru - 10 goli, 8 asyst. U nas byłby czołowym skrzydłowym.

odpowiedz
Obcy - 18.05.2022 / 20:49, *.t-mobile.pl

@Atmosferić: Ale za co? Prezes nie śmierdzi groszem.

odpowiedz
Majki - 18.05.2022 / 11:41, *.telnaptelecom.pl

Kramer z Vabanku był kiepski, tu pewnie będzie to samo

odpowiedz
tomi - 18.05.2022 / 13:58, *.chello.pl

@Majki: Kwinto byłby lepszy,do tego wziąć duńczyka i kilku szopenfredziarzy

odpowiedz
Ryj - 18.05.2022 / 16:06, *.t-mobile.pl

@Majki: i tu się mylisz, Kramer to była najlepsza rola w filmie. Bez niego nie było by tak zabawnie.

odpowiedz
Fan Kwinto a nie Kramera - 18.05.2022 / 17:59, *.tvksmp.pl

@Ryj: Ale przegrał i to jest najważniejsze.

odpowiedz
zduneq - 18.05.2022 / 11:33, *.inetia.pl

chłopak jeszcze nie założył koszulki a już wszyscy po nim jadą.Chłopak ma 25 lat więc może pograć dłużej.Jak Pekhart przychodził to też był lament a Tomuś wszystkich uciszył zdobywając 22 bramki.Wam to by tutaj ani Messi, Ronaldo ani Lewandowski nie dogodził bo za starzy.Póki co niech legia wróci na swoje miejsce i zdobędzie minimum 1 trofeum.Oczywiście na ten moment przy szczęśliwym układzie gwiazd faza grupowa LKE to maksimum na co możemy liczyć.

odpowiedz
Wukashi - 18.05.2022 / 13:46, *.supermedia.pl

@zduneq: Nie wiem skąd wyciągasz takie wnioski. Z kapelusza?

odpowiedz
pachoł miodulskiego - 19.05.2022 / 17:15, *.centertel.pl

@Wukashi:
Z polecenia prezesa stulecia...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.05.2022 / 10:07, *.orange.pl

Kolejny defensywny napastnik? To już nie lepiej wystawić Wieteskę w ataku? Jest powoływany do silniejszej reprezentacji i podobnie jak Kramer, ma problemy ze skutecznością. Ale zna język i nie potrzebuje aklimatyzacji. Więc lepiej przesunąć Wieteskę niż brać kolejnego słabego piłkarza. Serio.

odpowiedz
lw73 - 18.05.2022 / 07:14, *.chello.pl

Taki troch do Yrka Jelenia podobny ;)

odpowiedz
Warszawiak1234 - 17.05.2022 / 23:47, *.aster.pl

Czyzby w Legii poszli po rozum do glowy?!?!

odpowiedz
LEPIEJ ZROBIĆ MEKSYK PRZEZ 17MINUT A POTEM OPUŚCIĆ TRYBUNY I ZOSTAWIĆ MIODUSKIEGO Z PUSTYM STADIONEM... - 17.05.2022 / 23:29, *.248.62

WSZYSTKO WSKAZYWAĆ POWINNO NA TO ŻE AKADEMIA MA WYCHOWYWAĆ I PRZYGOTOWYWAĆ WYCHOWANKÓW A JEDNAK TO IDZIE W DRUGĄ STRONE, KIEDY ODKRYWANE SĄ TALĘNTY TO AUTOMATYCZNIE SĄ DUSZENI I NIE CHCIANI, JEST WIELE PRZYKŁADÓW I KILKUNASTU A MOŻE JEST I 20STKA PRZEKROCZONA , WYCHOWANYCH ,NAKARMIONYCH, PRZYGOTOWANYCH DO DOROSŁEJ GRY III ZA WOREK JABŁEK ODDANYCH LUB POPROSTU N IE CHCIANYCH...WSZYSCY ZNAMY HISTORIE WIELU...A TERAZ OSTATNIO MOSÓR POGONIONY ,WŁODARCZYK MŁODY ZNISZCZONY A KIEDY PRZEBIJA SIE STRZAŁEK I POKAZUJE ŻE JEST GOTOWY TO JEST TRZYMANY NA ŁAWIE I O WSUSZCZENIU GO NIEMAMOWY MIODUSKI PRALNIE KASY OTWORZYŁ A NIE AKADEMIE A KUCHARSKI NIEOFICJALNIE DALEJ JEST DYREKTOREM SPORTOWYM. LUDZIE!WSZYYSCYYY!DO 17STEJ!MINUTY W MECZU OSTATNIM DOMOWYM ROBIMY MISTRZOSKĄ ATMOSFERE OPRAWA I CAŁY STADION TAŃCZY TAK ŻEGNAMY WESOŁO MISTRZA POLSKI !DO 17STEJ MINUTY ROZPIRDUCHA NA CAŁYM STADIONIE A PO 17STU MINUTACH CISZA GROBOWA I WSZYSCY WYCHODZIMY DO DOMÓW DO RODZIN BO LEGIA MIODUSKIEGO DALA NAM NIC ZE ZŁOTA A NAWET BYŁO BLISKO SKOŃCZENIA W 1 LIDZE,POŻEGNAJMY MISTRZA I LEGIE I MIODUSKIEGO W TE 17CIE MINUT MISTRZOSKĄ OPRAWĄ NAJWIĘKSZĄ W HISTORII PIŁKI NOŻNEJ A POTEM CISZA I PUSTE TRYBUNY PEŁNE POZOSTAWIONYCH JEDNORAZOWEJ OPRAWY...

odpowiedz
hugo - 18.05.2022 / 08:49, *.166.34

@LEPIEJ ZROBIĆ MEKSYK PRZEZ 17MINUT A POTEM OPUŚCIĆ TRYBUNY I ZOSTAWIĆ MIODUSKIEGO Z PUSTYM STADIONEM...: Popracuj nad językiem polskim

odpowiedz
LEPIEJ................BO POPRACOWAĆ TO JA MOGE ALE NA CZYMŚ INNYM.... - 18.05.2022 / 12:52, *.120.5

@hugo: A MOŻE, LEPIEJ POPRACUJ NAD PISOWNIĄ I GRAMATYKĄ NASZEGO PIĘKNEGO I UKOCHANEGO JĘZYKA POLSKIEGO?!

odpowiedz
Człowiek znikąd - 18.05.2022 / 19:09, *.t-mobile.pl

@LEPIEJ ZROBIĆ MEKSYK PRZEZ 17MINUT A POTEM OPUŚCIĆ TRYBUNY I ZOSTAWIĆ MIODUSKIEGO Z PUSTYM STADIONEM...: Ty gościu jesteś chory, idź się leczyć. Po za tym naucz się pisać po polsku i wyłącz Capsa. Ile ty masz lat, 12?

odpowiedz
ZA LEGIĄ CAŁYM SERCEM! - 20.05.2022 / 02:21, *.151.229

@Człowiek znikąd: MAMY PO DWANAŚCIE LAAAT!I KOOOOCHAAAMYY!LEEEGIII!ŚWIIIAAAT!PASI?JAK NIE TO IDŻ W PIZDU NA KONWIKTORSKĄ PAJACU!

odpowiedz
!(L)! - 17.05.2022 / 23:18, *.tpnet.pl

LEPIEJ TEGO - Mounir Chouiar

odpowiedz
KibicL - 17.05.2022 / 22:19, *.plus.pl

Tradycyjnie zaczyna się to co od lat skup a nawet nie skup tylko zbieranie drewna. Tak trzymać, LM juz czeka.

odpowiedz
WTF? - 17.05.2022 / 22:06, *.206.44

Ze statystyk to kocur …. Ale może na ekstraklapę styknie.

odpowiedz
floyd - 17.05.2022 / 21:23, *.t-mobile.pl

Przezabawne te żarty z nazwiska zawodnika i nawiązania do filmu, ostatnio się tak ubawiłem jak schodziłem po schodach.

odpowiedz
Tom Horn - 17.05.2022 / 21:23, *.vectranet.pl

Jeszcze ściągnąć Kwinto z FC Vabank i będzie duet Kwinto Kramer.Mistrz jak nic

odpowiedz
uchoodsledzia - 17.05.2022 / 19:12, *.chello.pl

źle się dzieje w państwie duńskim, ciekawe co na to Kwinto? Kramer wraca ze Szwajcarii :)) będzie się działo. Prezes gra Vabank :)

odpowiedz
lechu47 - 17.05.2022 / 20:16, *.orange.pl

@uchoodsledzia: Gdyby można było lajkować tu komentarze to bym dał łapkę w górę :)

odpowiedz
chrisSiekierki - 17.05.2022 / 20:31, *.vectranet.pl

@uchoodsledzia: ale to chyba syn Gustawa bo widać uderzające podobieństwo.

odpowiedz
uchoodsledzia - 17.05.2022 / 21:52, *.chello.pl

@chrisSiekierki: to tylko potwierdza, że musiał się tam dobrze bawić jak wyfrunął z pod celi i zostawić swoje dna :)) skubaniec ten Kramer, musiał tam jeszcze w innym banku mieć konto :)@ floyd odpowiem Ci dialogiem z tegoż filmu . "Powiedz Spiętemu żeby się rozpiął " :)

odpowiedz
Fan - 17.05.2022 / 22:42, *.plus.pl

@uchoodsledzia: ciekawe czy przyjedzie z pieskiem czy bez pieska :)

odpowiedz
uchoodsledzia - 17.05.2022 / 22:55, *.chello.pl

@Fan:ważne żeby franki zabrał ze sobą :)

Z innej beczki . psy szczekają , karawana jedzie dalej :) Legia Mistrz!

odpowiedz
Obcy - 17.05.2022 / 18:52, *.t-mobile.pl

Prezes Mioduski sprowadził Legię do roli ligowego średniaka by nie powiedzieć drużyny walczącej o ligowy byt. Lepiej nie będzie. Kasa pusta. Metodycznie klub pozbywał się wyróżniających piłkarzy. W ich miejsce sprowadzając przypadkowe osoby. Czy było to z góry zaplanowane? Oby nie.

odpowiedz
Cudny Zenon - 17.05.2022 / 18:48, *.jmdi.pl

Czy nie lepiej postawić na Zenka Ciapałę z LKS Mrzerzyny Kościelne? Strzelił jedenaście bramek (w tym trzy samobóje) w dziewiętnastu meczach...

odpowiedz
Kamuflaż - 17.05.2022 / 18:25, *.tpnet.pl

Legia chce ściągnąć bramkarza z Gruzji Lazare Kupatadze, tak tylko wam oznajmiam.

odpowiedz
StaryPo.eb - 17.05.2022 / 22:22, *.t-mobile.pl

@Kamuflaż: I podobno gruzińskiego pomocnika- Janiko Kałmanawardze. Sprawdzone info.

odpowiedz
Krisu - 18.05.2022 / 11:57, *.orange.pl

@StaryPo.eb: i rumuńscy bracia: pomocnik Lejpopasku, obrońca Lejpodesku. Również sprawdzone info.

odpowiedz
Zenon - 17.05.2022 / 17:08, *.chello.pl

w ogóle nie ma żadnych informacji o UWKS Legia Warszawa
grają w Klasie B i kroczą po awans do Klasy A -
grają w takiej Warszawskiej Lidze Mistrzów (Grupa 3 w Klasie B)

odpowiedz
Żmija - 17.05.2022 / 18:44, *.vectranet.pl

@Zenon: to po co ci info skoro wszystko wiesz?

odpowiedz
Er - 17.05.2022 / 16:14, *.play-internet.pl

Statystyki ma oszałamiające armata nie z tej ziemi!!! Zamienił stryjek siekierkę na kijek taka sama tyczka będzie jak Perkhart żaden to napastnik!

odpowiedz
FC Sławno - 17.05.2022 / 16:11, *.52.135

Był taki zbrodniarz hitlerowski - Josef Kramer

odpowiedz
Rev.Tiso - 17.05.2022 / 17:10, *.chello.pl

@FC Sławno:
swój człowiek

odpowiedz
Darek - 17.05.2022 / 15:55, *.chello.pl

Pieniądze płacić za wyniki a nie za nocne imprezy.W razie wypadów na Zegrze lub inne podobne miejsca wpisać punkt o rozwiązaniu kontraktu. I drugi punkt o wpier.olu gratis żeby grajek miał świadomość gdzie trafi.

odpowiedz
tomi - 17.05.2022 / 15:52, *.38.67

Kramer ok? a Kwinto?

odpowiedz
:) - 17.05.2022 / 16:20, *.onet.pl

@tomi: Kwinto niestety nie gra w piłkę, bo to muzyk. Podobno mają zakontraktować jakiegoś Duńczyka jeszcze.

odpowiedz
Darek - 17.05.2022 / 16:48, *.chello.pl

@:): Muzyk już u nas jest.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 17.05.2022 / 22:40, *.plus.pl

@Darek : ale Nuty nie ma :)

odpowiedz
tekken (L) - 17.05.2022 / 14:49, *.230.80

Co do transferów to ja widziałby u nas sprawdzonych w naszej lidze: Exposito, Angielskiego i Zwolińskiego, czyli wzmocnienie ataku. Może ze spadkowiczów kogoś na wzmocnienie obrony: Wlazło (defensywny pomocnik), Modelskiego, czy Rymaniaka.
A jak z kolejarza to ja chciałbym Dani Ramireza.
Oczywiście Wszołka trzeba zatrzymać i Maika to podstawa.

odpowiedz
Lupus - 17.05.2022 / 16:22, *.centertel.pl

@tekken (L): Wlazło jak najbardziej. tylko nie dawać mu karnych do strzelania

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 17.05.2022 / 17:05, *.centertel.pl

@tekken (L):Prorytet to
1. Josue
2. Wszołek
3. Nawrocki
A ten
Niech pr,ybywa

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 17.05.2022 / 19:12, *.play-internet.pl

@tekken (L): Z Rymaniakiem to odjechałeś, Wlazło jak najbardziej bardzo solidny zawodnik i waleczny,
potrzebujemy 2-3 ale konkretnych zawodników takich jak Gruzin Citaiszwili, który od razu zrobiłby róznicę.

odpowiedz
:// - 17.05.2022 / 22:57, *.plus.pl

@SŁAWEK(L): jako wzmocnienie obrony to Colley lub Frydrych z Wisły abo Ivanov z Warty, Rossi i Abramowicz z Radomiaka, Oprócz nich to Citaiszwili Savić Lokilo z Łęcznej, Dąbrowski z Pogoni a z młodych Sezonienko z Lechii Gdańsk i Łegowski z Pogoni

odpowiedz
azteck - 18.05.2022 / 08:35, *.plus.pl

@://: legia ma walczyc o utrzymanie?z tymi zawodnikami?

odpowiedz
:// - 18.05.2022 / 12:58, *.plus.pl

@azteck: a z tym szrotem z zagranicy co sprowadzają to niby o co będzie? może tak jak walczylismy w tym sezonie? o mistrza? Lepsi już chyba ci grają w ekstraklasie niż zagraniczny zaciąg vol 2

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 18.05.2022 / 12:59, *.plus.pl

@azteck: zaproponuj lepsze kandydatury zawodników co z nimi powalczymy o mistrza he?

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 19.05.2022 / 21:15, *.play-internet.pl

@://: Tych obrońców co wymieniłeś nie potrzebujemy, nie mamy gorszych, potrzebujemy 2 pomocników i napastnika ale do 1 składu, a jako uzupełnienie takich jak Wlazło, Lokilo też na zmiany mógłby być.

odpowiedz
Dr. Wstrząs - 17.05.2022 / 14:46, *.vectranet.pl

W zasadzie jedyną zaletą,którą w tym momencie można w nim dojrzeć to jest słuszny wzrost.Statystyki słabe i bez większych osiągnięć.Grał w reprezentacji ale ponad rok temu.Może w Legii odpali ale trudno powiedzieć.Na ten moment to wygląda trochę na łatanie dziury po Pekharcie i to takie łatanie na siłę

odpowiedz
Lekarz klubowy - 17.05.2022 / 16:14, *.52.135

@Dr. Wstrząs:

Po kropkach i przecinkach stawia się spację, a po skrócie "dr" kropki nie stawiamy.

odpowiedz
Dr.Wstrząs - 17.05.2022 / 16:35, *.centertel.pl

@Lekarz klubowy: Dr.Wstrząs w moim przypadku nie oznacza skrótu od doktora.Jest to nazwa własna mojego nicku.W nazwie własnej mogę sobie wpisać milion kropek.Spacje są ale krótkie;)

odpowiedz
Wiemy - 18.05.2022 / 05:45, *.t-mobile.pl

@Lekarz klubowy: daj se na luz

odpowiedz
Duńczyk - 17.05.2022 / 13:56, *.172.84

Nienawidzę polonii i każdy zdrowy na umyśle wie o tym.
To jakiś wałek z Kramerem. On przecież wylądował ale w Aligatorze Zegrze a nie w FC Zurich.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 17.05.2022 / 13:50, *.4.114

Dziwne są te niektóre komentarze - jakby zależało piszącym żeby zawodnik nie odpalił. Podobnie można było poczytać o Prijovicu czy Vadisie albo Josue. Może niektórzy myślą o Polakach ale jak patrzę z całym szacunkiem na Slisza, Skibickiego czy Rosołka to nie jestem pewien czy trzon nowej drużyny da się zbudować na rodzimych talentach... Powodzenia dla Kramera.

odpowiedz
Pawełek - 17.05.2022 / 13:45, *.netfala.pl

Ale przecież Gustaw Kramer siedzi!

odpowiedz
Zgred - 17.05.2022 / 13:17, *.as9105.com

Ty Kramer może cię do Ciechocinka przerzuca

odpowiedz
Michał - 17.05.2022 / 12:36, *.plus.pl

Jeszcze nie podpisał kontraktu jeszcze nie przeszedł badań jeszcze nie został oficjalnie zaprezentowany jeszcze nie to jeszcze nie tam to...a później pożyjemy zobaczymy co z transferów Jacka dyrektora i Darka prezesa będzie. Spokojnie panowie i panie Legionistki i Legioniści. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
G(L)obus - 17.05.2022 / 12:46, *.plus.pl

@Michał: 100% racja. Właśnie o tym chciałem napisać. Jak przyjedzie podpisać umowę to wtedy piszcie. A Poza tym co to za dyrektorzy i właściciele, którzy przedwcześnie informują media. Powinna być 100% dyskrecja. Panowie pseudo dziennikarze, jak chcecie się dla siebie dowiedzieć to róbcie to. Macie kontakty. Ale do q..y nędzy nie piszcie pibto by coś pisać. Nie jesteście wiarygodni...

odpowiedz
Wycior - 17.05.2022 / 13:12, *.vectranet.pl

@G(L)obus: ale oni żyją z pisania. A informacje, które się pojawiają to często celowe działania piłkarskich agentów. Takie czasy.

odpowiedz
Michał - 17.05.2022 / 14:41, *.plus.pl

@G(L)obus: Taaa taka prawda i czasy

odpowiedz
12 kufli - 17.05.2022 / 12:36, *.centertel.pl

Kolejny grajek "może jednak odpali"... Popadamy w bylejakość i nie chce byc złym prorokiem ale w przyszlym sezonie znowu czeka nas pasmo upokorzeń

odpowiedz
Ale kto to zrobił... - 17.05.2022 / 12:35, *.orange.pl

Wycieczka za 1,5 mln. Euro do Zegrza, kto to zrobił???

odpowiedz
Kamuflaż - 17.05.2022 / 12:35, *.tpnet.pl

Ten transfer jest być może po to, by Verbicia zatrzymać na dłużej. Inaczej nie rozumiem, znaczy rozumiem, brak pieniędzy - więc bierzemy każdego, kto chce u nas grać. Gdyby on był dobry, to by do nas nie przyszedł, a ponieważ nawet nie czekał na inne oferty, tylko naszą zaakceptował, no cóż ... Obyśmy w przyszłym sezonie na koniec rozgrywek, nie wyszli ze stadionu na 20 min.

odpowiedz
Szymon - 17.05.2022 / 13:11, *.t-mobile.pl

@Kamuflaż: ja to raczej bym zastanawiał się czy nie wyjdziemy ale do ... I ligi

odpowiedz
Anonim - 17.05.2022 / 12:32, *.orange.pl

Są tacy, którzy będą przeszczęśliwi. Zamiast batona, dostaną szwajcarskie...czekoladki...
Można założyć plecak, i tam umieścić opakowanie ze smakołykami.

odpowiedz
Januszek - 17.05.2022 / 12:22, *.chello.pl

Za rok bedziemy sie kotlowac z Wisla Korona i Zaglebiem ...ostatni gasi swiatlo...leccie na Craxe i w lipcu w promocji po karneciki a potem lamentucje caly sezon...

ja wysiadam..

odpowiedz
Pierwszy - 17.05.2022 / 13:12, *.75.50

@Januszek: Wysiadaj, Januszu.

odpowiedz
radzisz - 17.05.2022 / 12:21, *.com.pl

Zibi, top! 4 gole!

odpowiedz
marcelino8 - 17.05.2022 / 12:17, *.cyfrowypolsat.pl

Dodajcie jeszcze dwóch szpoenfeldziarzy i Elę Zającównę.

odpowiedz
Zgred - 17.05.2022 / 12:17, *.as9105.com

Czyli makucha z miedzi nie będzie

odpowiedz
Henryk Kwinto - 17.05.2022 / 12:09, *.gov.pl

I znowu się spotkamy :)

odpowiedz
Kramer - 17.05.2022 / 12:31, *.orange.pl

@Henryk Kwinto: Kwinto, czekaj ty draniu, to jeszcze nie koniec...

odpowiedz
Sebo(L) - 17.05.2022 / 12:08, *.vectranet.pl

Znając legijną specyfikę i realia można spodziewać się wypowiedzi ze strony pionu scoutingowego (jeśli takowy w ogóle istnieje) że zawodnik był obserwowany już od jakiegoś czasu a swoim stylem gry wpisuje się w koncepcję nowego coucha Legii. W rzeczywistości jest to pierwszy piłkarz z łapanki tych,którym kończą się właśnie kontrakty,a co sobą w rzeczywistości reprezentuje to już nikogo na Łazienkowskiej nie interesuje.Najważniejsze,że za darmo.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 17.05.2022 / 16:17, *.52.135

@Sebo(L):

100% poparcia, jeden z nielicznych przytomnych

odpowiedz
Wolfik - 17.05.2022 / 23:08, *.mm.pl

@Sebo(L): Niestety mam Kolego takie same odczucia. Ale cóż, trzeba przywyknąć że bedziemy mieli coraz słabszy skład.

odpowiedz
kaktus - 17.05.2022 / 12:05, *.orange.pl

Ucho od śledzia ;)

odpowiedz
ZenekL3 - 17.05.2022 / 11:49, *.chello.pl

Transfer na miarę naszych możliwości finansowych, ostatni sezon grając ogony ustrzelił 4 gole w mistrzu Szwajcarii. W brew pozorom wcale nie jest podobny do Pekharta bo prawie nie strzela goli głową. Mimo to do tego typu piłkarza trzeba dobrych skrzydłowych, minimum Wszołka i kogoś równie dobrego na drugiej stronie, z Hołownią i Johansonem na wahadłach szkoda go nawet wystawiać do składu. Na papierze raczej nie wypali ale to róznie bywa, ma 25 lat i nie jest mydłym patafianem jak Emreli więc kto wie. Obowiązkowo zatrudniłbym do niego kogoś kto pomoże robić zamieszanie np niezbyt lubianego na naszych trybunach Bartosza Śpiączkę może naszego zadłużonego pudla stać? Inaczej grozi na kolejny rok z Lopezem w walce o utrzymanie.

odpowiedz
lucho_83 - 17.05.2022 / 11:44, *.virtuaoperator.pl

Więcej kartek, niż bramek...

odpowiedz
Znowu to samo - 17.05.2022 / 11:40, *.play-internet.pl

Nowy dyrektor, stara polityka.
Biorą rezerwowego dwudziestopięciolatka który bramki strzela od święta i liczą ze podniesie jakość. Pogra chłop w Legii przez max dwa lata i odejdzie za darmo.

odpowiedz
Wycior - 17.05.2022 / 11:35, *.t-mobile.pl

Nie jestem etatowym malkontentem, ale nie przekonują mnie napastnicy typu Pekhart. A ten ma jeszcze słabsze statystyki niż Czech w tym kompletnie nieudanym sezonie…

odpowiedz
Krystiantyp - 17.05.2022 / 11:35, *.play-internet.pl

Nie wierzę że Szymon Włodarczyk byłby gorszy. No cóż, zapewne przekonamy się o tym, jak Szymon zagra dla Górnika czy innego Piasta. Myślcie tam!!!

odpowiedz
LOL - 17.05.2022 / 11:29, *.t-mobile.pl

Pekhart 2 tyle że słabsza wersja....

odpowiedz
Zbyszek - 17.05.2022 / 11:25, *.play-internet.pl

Na prawdę nie ma w akademii chłopaków, którzy w Legii w 90 meczach strzeliliby kilkanaście bramek?

odpowiedz
Żmija - 17.05.2022 / 11:37, *.t-mobile.pl

@Zbyszek: pewnie są, ale nie mają agentów, którzy wcisną ich Legii…

odpowiedz
kibicek - 17.05.2022 / 11:20, *.dbsinternet.pl

szrot

odpowiedz
Zielu - 17.05.2022 / 11:09, *.centertel.pl

To jeszcze Kwinto i bedziemy mieli niezly va bank

odpowiedz
po(L)ny - 17.05.2022 / 11:22, *.chello.pl

@Zielu: Duńczyka jakiegoś by lepiej ściągnęli.

odpowiedz
Kermit - 17.05.2022 / 11:41, *.chello.pl

@po(L)ny: przypominam, że Duńczyk chodził na Polonię.

odpowiedz
PrzeRuSco - 17.05.2022 / 12:11, *.vectranet.pl

@po(L)ny: Zamiast Duńczyka mamy Szweda

odpowiedz
Fan - 17.05.2022 / 16:32, *.vectranet.pl

@Kermit: Przed wojną niestety prawie każdy chodził na Polonię...

odpowiedz