Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pięciu zawodników na wylocie, pięciu kończą się kontrakty

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Pięciu zawodnikom kończą się kontrakty, dwóch chciałbym zostawić. Kolejnych pięciu zawodników niekoniecznie w tej drużynie bym widział. To nie tylko moje zdanie, ale to efekt rozmów z trenerem Runjaciciem, który będzie zaangażowany w transfery - powiedział Jacek Zieliński, dyrektor sportowy Legii Warszawa.

- W przeszłości nie było współpracy na odpowiednim poziomie w dziale sportowym. Zdarzało się sprowadzanie zawodników, których trener nie potrzebował. Teraz chcemy uniknąć tych błędów, chcemy wrócić do normalnego funkcjonowania i pełnego zrozumienia w całym klubie - dodał Zieliński.

Dyrektor unikał podania nazwisk, ale można łatwo wywnioskować, że klub chętnie korzystałby dalej z usług Pawła Wszołka i Maika Nawrockiego. Podczas konferencji była mowa o zawodnikach sprowadzonych latem, którzy mają ważne kontrakty i ciężko będzie się ich pozbyć. Podejrzewamy, że w tym gronie są Lirim Kastrati, Ihor Charatin i Joel Abu Hanna.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (80)

+dodaj komentarz
AAA - 31.05.2022 / 21:16, *.play-internet.pl

Nie no kocur Abu Hanna musi zostać...

odpowiedz
kalosz - 27.05.2022 / 00:58, *.mm.pl

jak w Legii zostanie najszybszy zawodnik w europie to ciekawe czy runjaic jeszcze cos z niego ulepi ?? :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 26.05.2022 / 09:29, *.play-internet.pl

Pięciu odpalą,siedmiu dobiorą ze szrotu i gra gitara.Szkoda tylko,że całe te pyertoleńe Zielińskiego,że tu potrzeba stabilizacji,a nie corocznej rewolucji,okazało się-co mnie wcale nie dziwi zresztą,korpopierdzeniem,które odczytał z kartki,co Mu ją napisał mioduski.Mówię Wam,zacznijcie wierzyć własnym oczom,a nie "ich" słowom.Im prędzej to zrobicie,tym lepiej......

odpowiedz
Typer - 25.05.2022 / 22:02, *.play-internet.pl

Niby może i tak. No ale według mnie to co najmniej kilku grajków nie tyle jest za słabych na Legie co nawet na zespoły, które spadły z ligi. Też nie będę wymieniał nazwisk. Może się mylę ale uważam, niektórym brakuje podstawowych umiejętności piłkarskich. O charakterach i podejściu do gry, nie piszę bo ich nie znam osobiście. No ale jeśli brak umiejętności technicznych to nawet Klopp , Gaurdiola i czy inny top ( tak się jakoś zrymowało) prochu nie wymyśli. Podkreślam - może się mylę.

odpowiedz
Kowal - 25.05.2022 / 16:18, *.206.247

Czy ktoś wie, co teraz się dzieje w Klubie? Czy jest jakiś dziennikarz, który ma kontakty i jakiś obraz wykraczający ponad to, co na konferencji powie Zieliński? Czy poprzedni sezon czegoś tych ludzi nauczył, czy jest jakiś realistyczny plan? Z czym przychodzi Kosta? Jakie są na prawdę pieniądze na transfery? Czy ktoś z jakiejś redakcji o to pyta? albo wie od swoich informatorów? Przecież z tymi, którzy mają zostać, bez Josue, to jest walka o utrzymanie, a nie "celem jest odzyskanie mistrzostwa".. Będą upokorzenia i dalszy upadek.

odpowiedz
Kowal - 25.05.2022 / 16:22, *.206.247

@Kowal: i dalej: Czy to jest jakaś polityka, jakieś wybory, że nie można zainteresowanych informować o tym co jest w planach i co jest realne? Czy ktoś to podsłucha i wykorzysta? Nie. Obawiam się, że jest po prostu wolna amerykanka, i jakoś się tam zaceruje, może się uda ... jprdl to wygląda na masakrę w przyszłym sezonie

odpowiedz
Szelka - 25.05.2022 / 18:52, *.chello.pl

@Kowal: dokładnie, ale na obecną chwilę. Przyszłość, nawet najbliższa, to tabula rasa.

odpowiedz
skład Legii na nowy sezon - 25.05.2022 / 12:31, *.160.129

Strebinger ( Miszta )
Johansson Rose Jędrzejczyk Mladenović
Wszołek Slisz Tiba Sokołowski Kapustka
Kramer


i zaczynamy bronić się przed spadkiem od pierwszego meczu

odpowiedz
Pietrucha - 25.05.2022 / 10:58, *.nexet.pl

Ja ciagle się zastanawiam czemu wszyscy skreślają teraz piłkarzy, którzy nie grali regularnie w ostatnim sezonie, a nie zamkną japy i zobaczą co ulepi z nich trener, który ewidentnie potrafi budować zawodników i dopasować ich do wybranego stylu gry. Poczekajmy, zobaczmy. Moim zdaniem Charatin czy Kastrati mogą się okazać super grajkami jesli Kosta wyciągnie z kich ich potencjał. Tak samo myśle ze Muci zyska na maksa i być może Trener trafi tez do naszego wypożyczonego, wiecznie głodnego muzulmanina :) poczekajmy, popatrzmy. Mówią ze wszystko zależeć będzie od trenera. Jeśli tak, to nie powinnismy się nikogo pozbywać i dać mu czas żeby poznał szatnie, zobaczył jakie maja charaktery zawodnicy, w jakich systemach się sprawdzają i jak rozumieją grę, wtedy dopiero powinna nastąpić trenerska selekcja.

odpowiedz
Rozyk - 25.05.2022 / 03:01, *.inetia.pl

Najlepiej jakby ten pajac mioduski odszedł

odpowiedz
Urs72 - 24.05.2022 / 20:15, *.t-mobile.pl

Przykro ,bo niedługo Zielek będzie bez kontraktu ,raczej gow....o ma do powiedzenia w tej korporacji Miodkowej , spuścizny ciąg dalszy hasło brzmi : bierzemy wszystkich co kończą im się kontrakty a potem będzie bo Legia to tylko przystanek do wielkiej Europy

odpowiedz
ochłoń - 24.05.2022 / 19:52, *.net.pl

tak narzekacie na tego kastratiego ... jeszcze to odszczekacie bo chłop ma potencjał ale tylko dobry trener zrobi z niego coś więcej niż szarego grajka

odpowiedz
tomuacab - 24.05.2022 / 14:32, *.centertel.pl

Nie do wymiany:
Kapustka
Jędrzejczyk
Josue
Nawrocki
Verbić
Wszołek

odpowiedz
tekken (L) - 24.05.2022 / 12:23, *.230.92

KK powinien wrócić. Może udałoby się jeszcze Grosika sprowadzić.

Lopez - ten piłkarz boi się grać odważnie, za bardzo się spina i denerwuje jak mu coś nie wyjdzie. Widać,ze nie wierzy w siebie, a ma umiejętności. Powinien grać na 9 drugiego napastnika i nie mieć obciążenia, aby się rozegrać. Powinien dostać więcej swobody.

Ja widzę na pewno jednego piłkarza, który nie rokuje i się nie nadaje na Legie, ale nie będę wymieniał. Zobaczymy, jak się potoczą jego losy. Każdy ciężką pracą może osiągnąć sukces.

odpowiedz
kumaty - 24.05.2022 / 11:43, *.chello.pl

A ten muzułmanin co był wypożyczony, to się nie liczy do odpalenia ?

odpowiedz
Mr T - 24.05.2022 / 11:04, *.mm.pl

Boruc, Hołownia, Nawrocki, Pekhart, Włodarczyk, Wszołek, Verbic - naliczyłem siedmiu, którym kończą się kontrakty. Szepnijcie Jackowi ;) Z niedających rady w (L) to przede wszystkim: Kastrati i Skibicki. Jak nic potrzeba dwoch napastnikow, prawego wahadlowego (pomocnika) i lewego wahadlowego (pomocnika).

odpowiedz
singspiel - 24.05.2022 / 18:19, *.atman.pl

@Mr T: Włodarczyk i Boruc już nie. tylko pięciu

odpowiedz
kumaci - 24.05.2022 / 08:06, *.orange.pl

o składzie powinni decydować kumaci, oni wiedzą kto kocur

odpowiedz
Apeluję : - 24.05.2022 / 02:32, *.tpnet.pl

Kosta , Zielu - weżcie Kucharzaaaa ! Niech wróci , bo on się bez nas smuci . I niech zostanie Muci i jeszcze paru ludzi .

odpowiedz
kibic ł3 - 24.05.2022 / 00:05, *.play-internet.pl

Sory Bartek Ślisz ale ty bardzo słabo grasz. piłka się tobie nie klej. Czas odejść z Ł3 nieblokujące zdolnym ludziom ścieszki

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 24.05.2022 / 15:12, *.play-internet.pl

@kibic ł3: Siadaj-pała.

odpowiedz
Legionista-Portowiec - 23.05.2022 / 22:42, *.centertel.pl

Zostawił bym Misztę, Josue, Wietesa, Sokołowskiego, być może młodego Nędzę i Rosołka. Nie skreślał bym Skibickiego. Reszta won.

odpowiedz
Loczek Mioduskiego - 23.05.2022 / 23:04, *..

@Legionista-Portowiec: Jeśli to na serio,to przerzuć się na szachy.

odpowiedz
geds - 24.05.2022 / 08:12, *.com.pl

@Legionista-Portowiec:
Wszołek, Johansson te za slabi? Czyli generalnie nadal co pół roku inna dużyna? To ty chyba jesteś Mioduski?

odpowiedz
Legionista-Portowiec - 23.05.2022 / 22:39, *.centertel.pl

Zostawił bym Muszę, Josue

odpowiedz
Kapeciuk - 23.05.2022 / 22:35, *.vectranet.pl

Slis na pewno zostanie bo musi przynieść korzyści tak jak kulenović co w jego przypadku poskutkowało odpadnięciem z Rangersami,a w przypadku Slisa historycznym 10 miejscem w lidze

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 23.05.2022 / 21:10, *.play-internet.pl

Moim zdaniem ani Kastrati, ani Abu Hanna ani Charatin nie dostali realnej szansy . Nie wierzę w to, żęew sowich poprzednich klubach mieli Plac regularnie, a nagle w L zapomnieli jak się gra w piłke. So wywalenia pierwszy hamulcowy Legii Slisz jego kolega Sokołowski i ręcznik Miszta...A no i drwal Hołownia..

odpowiedz
Jasio - 23.05.2022 / 21:43, *.autocom.pl

@Trener Bramkarzy: Ślisz, Sokolowski i Holownia są tragiczni, ale ci co przegrali z nimi rywalizację są ok. Logika 5-cio latka.

odpowiedz
Drybler - 23.05.2022 / 22:23, *.tpnet.pl

@Trener Bramkarzy: Slisz przynajmniej zasuwa (prawie zawsze ma najwięcej przebiegane na boisku) , Sokołowski przecież dopiero niedawno przyszedł . I wcale nie gra tak żle jak twierdzisz , zazwyczaj gra dobrze . A Czarek Miszta też już prawie daje radę , choć początki miał trudne . Czarek to w ogóle był w tym sezonie rzucony na głęboką wodę , trzeba to zauważyć . Musiał się szybko przestawić na wyższy poziom (Ekstraklasa i puchary europejskie ) . A jeśli chodzi o twoją pierwszą myśl , to owszem , mało grali . A jeszcze i Włodarczyk nie dostał zbyt wielu szans (chyba najmniej) .

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 23.05.2022 / 22:23, *.play-internet.pl

@Jasio: Jaka rywalizację? Gdzie.. chyba w szatni. Vukovic mial swoich pupilkow i ich wystawial, albo miał taki przykaz, zeby ich sprzedac... dramat...

odpowiedz
Wolfik - 23.05.2022 / 20:44, *.mm.pl

Rzeczywiście trudno powiedzieć cokolwiek dobrego o wymienionej trójce. Kastratiego zapamiętam chyba tylko z bramki w Moskwie, Charatina z faktu że chyba do dzis nie wie po co sie w Warszawie znalazł a Abu Hanne z tego że tylko się leczył. Nie widzę podstaw, by z któregokolwiek z nich Kosta miałby korzystać. Z nich rzeczywiście pożytku już nie będzie.

Generalnie kolejna rewolucja nas czeka...

odpowiedz
TYLKO KOCURY DO LEGII! - 23.05.2022 / 20:38, *.57.67

KAŻDY WIE MY KIBICE ,DYREKTOR SPORTOWY, NOWY TRENER TEŻ JUŻ WIADOMOŚĆ DOSTAŁ KTO KOCUR A KTO OGÓR....TYLKO MIODUSKA NIIC NIE WIE DALEJ....

odpowiedz
Januszek - 23.05.2022 / 20:37, *.plus.pl

Byle odszedl ten Ślisz i recznik Miszta i wieczny babol Jędrzejczak reszte przezyje

odpowiedz
Ja - 23.05.2022 / 19:55, *.vectranet.pl

Kontrakty kończą się z Borucem, Pekhartem, Wszołkiem, Verbiciem, Hołownią i Nawrockim, z czego Artur, Tomas i Benjamin odchodzą już na pewno. Z kolei Hołi to nie jest piłkarz na poziom Legii, nie nadaje się ani na LO, ani na stopera. Wszołek wiadomo, przydałby się, ale jeśli Union nie zejdzie z ceny to wraca na ławę do Berlina. Pozostaje Maik, którego koniecznie trzeba wyciągnąć z Werderu.

Co do pozostałej piątki, moje typy to: Charatin, Kastrati, Abu Hanna, Skibicki i Ribeiro. Ukr może i umiejętności ma, ale do innego systemu gry, bo nie radzi sobie ani jako typowa szóstka, ani ósemka, ani stoper. Kastrat jest do całkowitego wywalenia, niech mu agent szuka klubu, już Manu był lepszym skrzydłowym. Abu Hanna to biegający babol, w dodatku imprezowicz. Skibickiego z kolei oddałbym na wypożyczenie do 1 ligi, umiejętności ewidentnie nie na ten poziom. A Ribeiro to szklanka, w dodatku niezbyt na placu pożyteczna.

Należy także pamiętać o tym, że wisi nad nami widmo sprzedaży Wieteski i pozostawienia przepisu o młodzieżowcu. Arcyważne i arcyciekawe okienko przed nami.

odpowiedz
Singspiel - 24.05.2022 / 18:50, *.plus.pl

@Ja: do kiedy Wszołek ma umowe w berlinie? Czy jemu sie kontrakt nie konczy 30 czerwca?

odpowiedz
Korda - 23.05.2022 / 19:37, *.centertel.pl

Czemu jeszcze nie ogłosili gdzie te miernoty jadą z nowym treneiro na wakacyjny obóz! Może znowu do Dubaju niech jadą, bo widać że klimat im służył przez długi czas po powrocie.

odpowiedz
Korda - 23.05.2022 / 19:41, *.centertel.pl

@Korda: dobra już znalazłem gdzie kocury się będą szykować na imprezy pomeczowe. Jednak tym razem jadą do Austrii

odpowiedz
Wakajki - 24.05.2022 / 01:34, *.t-mobile.pl

@Korda: Austria też fajna. Sam bym się przejechał ;)

odpowiedz
geds - 23.05.2022 / 19:32, *.com.pl

no jak to Zieliński!!! Przecież mówiłeś ze potrzebna jest stabilizacja kadry, że 2 transfery w oknie ale jakościowe, a teraz chciałbyś wymienić 8??? I co kolejnych 8 w zamian??? Czyli nic nowego. Tyle że nasze wymiany są prawie zawsze na minus. Lepiej było mieć na srodku Gwilię Antolicia i Martinsa niż Slisza i Sokołowskiego itd. itd.

odpowiedz
Patataj - 23.05.2022 / 19:32, *.centertel.pl

Abu Hanna, Skibicki, Yuri Ribeiro, Rosołek, Wieteska, Kharatin, Kastrati wypad i nie wracać!

odpowiedz
Fat Pete - 23.05.2022 / 19:04, *.waw.pl

Piszę w tej sprawie trzeci raz (mam nadzieję, że ostatni). Dlaczego przekręcacie nazwisko Ukraińca ??? Według pisowni angielskojęzycznej jego nazwisko pisze się KHARATIN, a Redakcja z uporem maniaka powiela błędną pisownię jak również stacja transmitująca mecze ekstraklasy !!! Zawsze uważałem Wasz serwis za profesjonalny, czy tak trudno jest zweryfikować nazwisko piłkarza (patrz koszulka) ???

odpowiedz
Miki - 23.05.2022 / 19:25, *..

@Fat Pete: W Polsce nie ma powodu pisać rosyjskich, ukraińskich czy białoruskich nazwisk anglojęzyczną transkrypcją. Mamy własną, o dużo dłuższej tradycji, mamy też język który lepiej potrafi oddać wschodnie głoski.

Właśnie Charatin czy Szewczenko a nie Kharatin albo Shevchenko.

odpowiedz
Żmija - 23.05.2022 / 19:37, *.vectranet.pl

@Miki: język polski ma dłuższe tradycje niż angielski!?

odpowiedz
Polonia Warszawa - 23.05.2022 / 19:44, *.chello.pl

@Miki: Aż skomentuję.
Brawo!

odpowiedz
Nemezis - 23.05.2022 / 21:02, *.play-internet.pl

@Żmija : W Polsce zdecydowanie tak.

odpowiedz
axlrose - 23.05.2022 / 21:15, *.tpnet.pl

@Fat Pete: Pewną podpowiedzią dla Ciebie, niecierpliwy młodzieńcu, mógłby być fakt, że w ligach krajów nie używających łacińskiej transkrypcji nazwiska piłkarzy na koszulkach są w ichnim alfabecie.
Więc głagolica, mandaryńskie krzaczki czy arabsko-żydowskie kreseczki. Ale zauważ, że jeżeli takie kluby czy reprezentacje grają w pucharach czy mistrzostwach, zapis nazwisk na koszulkach zawodników zmienia się magicznie. Chyba czary??? To samo dotyczy tych piłkarzy grających w klubach, gdzie zapis jest łaciński.

odpowiedz
no name - 23.05.2022 / 22:45, *.as9105.com

@Żmija : jest kolego najstarszym jezykiem na swiecie! Poszukaj a znajdziesz

odpowiedz
Miki - 24.05.2022 / 13:26, *..

@Żmija : W pisaniu wschodnich nazwisk? Oczywiście.

odpowiedz
roadrunner - 23.05.2022 / 19:01, *.centertel.pl

jaka rozkmina kurde bele
najlepszego strzelca już nie ma ale będzie Kramer z Zurychu to tylko przykład zarządzania w klubie zamiast dyr.Zielinski wcześniej przedłużyć umowę Pekhartowi i tak nie gramy w pucharach więc na ligę doświadczony Czech i ktoś młodszy by wystarczył,ale co tam

odpowiedz
Michał - 23.05.2022 / 17:57, *.plus.pl

Jak na razie po tamtym sezonie ciemno wszędzie głucho wszędzie....co to będzie co to będzie. Pożyjemy zobaczymy!!! Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
Fan - 23.05.2022 / 17:10, *.plus.pl

Od kiedy to dyrektor decyduje kogo zostawić?bo chyba konsultował to z trenerem? Czekam na oficjalne stanowisko trenera że tak bo gadać że to efekt rozmów to można,a jeśli nie to znaczy że nic się nie zmieniło- ta sama sytuacja co rok temu tylko wykonawcy poleceń inni ;)

odpowiedz
Jurek - 23.05.2022 / 18:25, *.tropolys.de

@Fan: przecież mówi że rozmawiał z trenerem…

odpowiedz
tomi - 23.05.2022 / 18:31, *.chello.pl

@Jurek: Graliśmy 6 tygodni temu z Pogonią,nowy trener pewnie rozpracowywał naszych zawodników.Podejrzewać można,że z obecnej kadry to może 5 grajków pasuje nowemu trenerowi.Przecież my przegralismy z Pogonią 3-1 grając 11 na 10.To tylko pokazuje jaka to kadra "jakościowo".Większość piłkarzy musi odejść,bo to nie są piłkarze nawet na słabą ekstraklase,a co mówić o Mistrzostwie czy chociażby pucharach.

odpowiedz
tomi - 23.05.2022 / 18:35, *.chello.pl

@tomi: Sorry,gralismy dokładnie 30 dni temu z Pogonią

odpowiedz
SaLceson - 23.05.2022 / 17:05, *.61.251

Emreli, Kasztrati, Celhaga, Abu Hanior Hanna i Rosołek

odpowiedz
Alex Bielany - 23.05.2022 / 17:10, *.centertel.pl

@SaLceson: zwłaszcza Emreli, ktorego nie szczegolnie widzi

odpowiedz
Anty Kosta - 23.05.2022 / 17:11, *.plus.pl

@SaLceson: Emreli??

odpowiedz
P. - 23.05.2022 / 16:57, *.tpnet.pl

Jeszcze jedna uwaga. 10 potencjalnie ma odejść a jeszcze trzeba doliczyć pewnie ze 3 których klub będzie chciał sprzedać. Czyli łącznie ma odejść 13 zawodników. Stabilizacja jak się patrzy. Brawo k...! Vuko miał rację.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 23.05.2022 / 17:05, *.plus.pl

@P. : Rok temu odeszlo 10 i większość za free więc to taka coroczna tradycja powoli się robi.

odpowiedz
:) - 23.05.2022 / 17:12, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Black week Black friday wyprzedaż garażowa its

odpowiedz
ZenekL3 - 23.05.2022 / 17:22, *.chello.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Za darmo przychodzą to i za darmo odchodzą taka można powiedzieć nasza półka.

odpowiedz
tomi - 23.05.2022 / 18:21, *.chello.pl

@ZenekL3: Może i odejść 18 zawodników,nie w tym rzecz.Chodzi o to by ci co przychodzą byli lepsi od tych co odeszli,a od kilku lat jest odwrotnie.Z sezonu na sezon Legia ma słabszą kadre,słabszą drużyne,na dłuższą mete to zawsze kończy się coraz gorszymi wynikami.Jeśli nowi zawodnicy będą jeszcze gori od tych co teraz grali,zapomnąć można o 10 miejscu,będzie niższe.Żaden trener,nawet najlepszy na świecie,nie zrobi wyniku z tabunem piłkarskopodobnym.Bez dobrych piłkarzy nie ma wyników i wiadomo to od dawna.

odpowiedz
Mi mi - 23.05.2022 / 19:03, *.centertel.pl

@P. :

odpowiedz
ZenekL3 - 24.05.2022 / 10:46, *.chello.pl

@tomi: Ja to rozumiem ale jak mówi przysłowie śpiewać darmo - boli gardło. Dla nas czasem zwykły partacz jest już poza zasięgiem finansowym.

odpowiedz
Hiszpan - 23.05.2022 / 16:32, *.telnaptelecom.pl

Ribeiro, Abu Hanna, Mladenovic, Skibicki, Verbic, Hołownia, Kastrati pkt. Charatin i Lopez ciężko powiedzieć.
Muci , Celhaka , Wszołek , Pekhart powinni zostać.

odpowiedz
Anty Kosta - 23.05.2022 / 16:31, *.plus.pl

Lopes, Hołownia, Muci, Hanna, Mladenovic Kastrati? na wylocie a z kończących kontrakty Verbic Wszolek Josue Włodarczyk już poszedł i Charatin ale Wszolek i Josue mają zostać tak to widze

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 23.05.2022 / 16:26, *.plus.pl

Odejdą zapewne Kastrati Charatin Lopes Muci Hanna Hołownia Ribeiro Mladenovic z tych co mają ważne umowy a z kończących kontrakt już Włodarczyk odszedł i jeszcze Verbic oraz Wszolek

odpowiedz
:// - 23.05.2022 / 16:49, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Pekhart też już poszedl

odpowiedz
L - 23.05.2022 / 16:22, *.t-mobile.pl

Myślę, że gracze, którzy miewali już przebłyski dobrej gry i dużego potencjał powinni zostać i dostać jeszcze jedną szansę. Mam na myśli na przykład Muciego i Celhake. Kastrati niby jeździec bez głowy ale może dało by się wykorzystać jakoś jego szybkość? Nie sprowadzimy przecież, żadnego kozaka więc trzeba trochę porzeźbić w tym co jest. Nie ma sensu wywalać połowy składu znowu jeśli nie mamy nikogo lepszego do kupienia w zamian. Fajnie, że będzie Kapustka i wokół niego budowałbym skład w przyszłym sezonie. Celem nr1 na transfery według mnie to bramkostrzelny napastnik tylko czy my mamy na to pieniądze...Pozdrowienia dla wszystkich Kibiców Legii. Oby następny sezon był lepszy ;)

odpowiedz
RR - 23.05.2022 / 17:47, *.prosoft24.pl

@L:
Tak Kastrati powinien zostać pod jednym warunkiem: jeżeli przy drużynie powstanie sekcja lekkiej atletyki i potrzeba będzie zatrudnić 100 metrowca;)

odpowiedz
Darek - 23.05.2022 / 16:21, *.chello.pl

Przecież ci niechciani mają kontrakty i nie odejdą tak sobie.Trzeba będzie im dobrze zapłacić by odeszli.Kolejne miliony złotych wywalone w błoto.To już demony przeszłości i nie mamy zbytnio na to wpływu.
Oby nie było tego samego problemu za rok z tymi co teraz przyjdą. Jak będziemy co pół roku wyrzucać miliony złotych w beznadziejnych grajków to nic się nie zmieni. Musi być stabilizacja w drużynie. Jeżeli będzie ruch jak na dworcu to dupa z tego będzie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.05.2022 / 16:10, *.aster.pl

Ruch jak w metrze. Dziesięciu wysiada....

odpowiedz
Kibic - 23.05.2022 / 19:12, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: oby to nie była ostatnia stacja :-)

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 23.05.2022 / 16:08, *.52.135

za tą ch....ie to i tak mało

odpowiedz
Trampek - 23.05.2022 / 16:07, *.net.pl

Jeżeli założenia kadrowe będą słuszne, a ostateczną decyzję co do składu osobowego a tak że odpowiedzialność będzie ponosił trener , to jest nadzieja ,że LEGIA wróci na ... właściwe tory .

odpowiedz
P. - 23.05.2022 / 16:06, *.msitelekom.pl

Kastrat, Charatin to wiadomo. Kto jeszcze z tych co mają kontrakty?

odpowiedz
L - 23.05.2022 / 16:18, *.aster.pl

@P. : Kastratiemu kontrakt sie, niestety, nie konczy. Konczy sie Josue.

odpowiedz
Kolega po szalu - 23.05.2022 / 16:22, *.plus.pl

@P. : Verbic? Hołownia ,Mladenovic, Abu Hanna, Lopes, Muci

odpowiedz
stefan - 23.05.2022 / 16:34, *.chello.pl

@L: Josue kończy się za rok.

odpowiedz
L - 23.05.2022 / 19:12, *.aster.pl

@stefan: no tak. Mowa wlasnie o tych, ktorym sie koncza (czytaj koncza za rok).

odpowiedz