Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wypowiedzi po meczu Legii II z Legionovią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Marek Gołębiewski (trener Legii): Nie żegnam się z Legią, bo to klub, który zawsze był w moim sercu. Jestem kibicem od lat 90. Bardzo się cieszę, że dostałem szansę, żeby tu zaistnieć, także w pierwszym zespole. Czułem, że chłopaki dowiozą to zwycięstwo, mimo że graliśmy z czerwoną kartką. Graliśmy dziś dojrzały futbol, kontra przyniosła nam bramkę. Legionovia to dobry zespół, a wygrana na koniec to podwójna radość. Dała przepustkę do gry na szczeblu centralnym. Mam nadzieję, że Legia trafi tam na Chrobrego.

Wiktor Kamiński: Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa, bo przecież w lidze z Legionovią było cieżko. Tutaj mogliśmy się odgryźć. Cieszy mnie też, że zdobyłem bramkę i to z akcji, a nie jakiejś przebitki. Mieliśmy plan na ten mecz i go zrealizowaliśmy w 100%. Wiedzieliśmy, że każdy błąd tutaj może nas kosztować stratę bramki. Wyeliminowaliśmy jednak błędy i to my zdobyliśmy gola.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Kibic - 16.06.2022 / 12:16, *.centertel.pl

Gratulacje za zdobycie pucharu ale tym co wczoraj zobaczyłem to jestem kompletnie rozczarowany. Nie dziwi mnie to, że brak świeżej, młodej krwi w pierwszej drużynie. Legia nie ma wychowanków którzy są w stanie zasilić zespół w ekstraklasie. W/g mnie poziom wczorajszej konfrontacji był bardzo niski. To była kopanina. Tam nie ma człowieka, który byłby wzmocnieniem dla Legii grającej w ekstraklasie. Nie dziwi mnie to, że Włodarczyk /cienizna niesamowita / ocierał się o pierwszą drużynę. Tam teraz nie ma i takiego cieniasa. III liga zeszła na psy.

odpowiedz
ja - 16.06.2022 / 09:13, *.chello.pl

Czegoś nie rozumiem, ale nie rozumiałem od początku jak brali go na trenera jedynki. Żegna się go i traktuje jakby był trenerem rezerw z 10 lat. A on był tym trenerem nie cały rok, gdzie po 3 miesiącsch poszedł się ośmieszyć w jedynce. Czemu się go tak żegna?

odpowiedz
Anty czesio - 16.06.2022 / 12:40, *.plus.pl

@ja: jak to czemu się go tak żegna? Toż zdobył jedyne trofeum w tym ,,wybitnym" sezonie dla nas

odpowiedz
Tylko Legia - 15.06.2022 / 22:17, *.orange.pl

Gratulacje

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.