REKLAMA

Boks

Cztery medale legionistów na MPJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Cztery medale zdobyli pięściarze Klubu Bokserskiego Legia Warszawa podczas mistrzostw Polski juniorów, które odbyły się w Bytomiu. Złote medale wywalczyli Artur Proksa (kat. -60kg) oraz Bartłomiej Rośkowicz (-63,5kg). Obaj w drodze do finału pokonali po trzech rywali. W półfinale Proksa pokonał Mike'a Druzgę 5:0, a w finale zwyciężył 5:0 z Wiktorem Osipowskim.
Rośkowicz po wygranej w półfinale z Jackiem Targielem (5:0), zwyciężył w finale 3:2 z Oliwierem Szotem. Trzech sędziów punktowało 29:28 dla legionisty, dwóch 29:28 dla rywala).

Wicemistrzostwo Polski i srebrny medal MPJ wywalczył Olaf Szcześniak w kategorii -75 kg. Olaf w półfinale pokonał Aleksa Pańkę 5:0, a w finale przegrał 0:5 z Ivanem Kucharenką. Brąz zdobył Mateusz Grejber w kat. -67kg, który w półfinale przegrał z Szymonem Szczukowskim 0:4.

W klasyfikacji klubowej, Legia została sklasyfikowana na miejscu drugim.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.