Maja Biernacka (pierwsza z lewej) zwyciężyła na MP w trójboju w kat. U-14
REKLAMA

Pięciobój

Medale legionistów na MP w trójboju

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Szczecinku rozegrane zostały Letnie mistrzostwa Polski w trójboju juniorów młodszych. Zawodnicy Legii wywalczyli indywidualnie trzy medale. W kat. U-14 triumfowała Maja Biernacka, która uzyskała najlepszy wynik w pływaniu (1:04.31 min.) i biegu ze strzelaniem (3:20.40 min.). W kat. U-16 zwyciężyła Hanna Jakubowska, a brąz wywalczyła Olga Cisek. Jakubowska uzyskała najlepsze wyniki w pływaniu (2:14.50 min.) oraz biegu (7:16.65 min.), a także piąty rezultat w strzelaniu.Legioniści zdobyli medale również w rywalizacji sztafet - złoto Alicja Dobrzyńska z Mają Biernacką, srebro Olga Cisek (w parze z Piotrem Bisem z G-8 Bielany) oraz brąz Tomasz Wasiuk z Kajetanem Szpryngielem oraz Hanna Jakubowska z Maksymilianem Doboszem.

Wyniki legionistów na MP juniorów młodszych:
U-14: 1. Maja Biernacka, 15. Alicja Dobrzyńska, 21. Kamila Jakubowska, 32. Anna Kazubska
U-14: 8. Tomasz Wasiuk, 9. Kajetan Szpryngiel, 25. Dominik Radomyski, 51. Tymon Szpryngiel
U-14 (sztafety kobiece): 1. Alicja Dobrzyńska, Maja Bieniecka
U-14 (sztafety męskie): 3. Tomasz Wasiuk, Kajetan Szpryngiel
U-16: 1. Hanna Jakubowska, 3. Olga Cisek, 7. Aleksandra Kazubska
U-16: 10. Maksymilian Dobosz, 12. Antoni Ruzik, 14. Krzysztof Majcher
U-16 (sztafety mieszane): 2. Olga Cisek, Piotr Bis (G-8 Bielany), 3. Hanna Jakubowska, Maksymilian Dobosz

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.