fot. Michał Wyszyński / SKLW
REKLAMA

Karnety i cennik biletów na sezon 2022/23

Woytek, źródło: Legionisci.com

Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na sezon 2022/23 na mecze Legii Warszawa przy Łazienkowskiej 3. Będzie można je zakupić w trzech etapach i cenach - przedsprzedaży, regularnej sprzedaży oraz ostatnim gwizdku. Koniec sprzedaży karnetów nastąpi 23 lipca.



Karnet obejmuje wszystkie mecze w ramach rozgrywek Ekstraklasy oraz potencjalne spotkania w ramach rozgrywek Pucharu Polski rozgrywane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. To oznacza, że posiadacz karnetu na poprzedni sezon, kupując normalny karnet na Żyletę na nadchodzący, zapłaci 18,5 zł za pojedynczy mecz. Klub wprowadził trzy poziomy cenowe biletów na pojedyncze mecze.

KUP KARNET NA MECZE LEGII!

Dodatkowo posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu biletów na mecze specjalne w niższej cenie. Istnieje możliwość udostępnienia karnetu do 2 godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego. To bardzo dobra zmiana, bo poprzednio takiego udostępnienia można było dokonać max 48h przed meczem.

W pierwszym okresie sprzedaży posiadacze karnetów z sezonu 2021/22 mają możliwość wybrania swojego dotychczasowego krzesełka. Taką opcje kibice będą mieli w dniach 24.06 - 8.07. Jeśli chcielibyście zmienić miejsce możecie wybrać dowolne inne dostępne na stadionie lub poczekać do zakończenia pierwszego okresu sprzedaży, po którym wszystkie nieodebrane rezerwacje wrócą do wolnej sprzedaży.

Trzy opcje karnetów i biletów
W sezonie 2022/23 będzie można skorzystać z różnych form zakupu karnetów. Podstawową formą zakupu, najbardziej opłacalną i dającą najwięcej korzyści, jest zakup karnetu na cały sezon.

Dla tych kibiców, którzy nie mają pewności czy będą mogli obejrzeć wszystkie mecze w sezonie lub też udostępnić swoje miejsce karnetowe na wybrane mecze znajomemu w przypadku nieobecności, przygotowana została ofertę zakupu pakietu voucherów na wybrane 9 meczów w sezonie (dotyczy rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy i Fortuna Pucharu Polski). Kupując pakiet voucherów kibic sam wybiera mecze, które chciałby obejrzeć w sezonie 2022/23 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Vouchery są bez przypisanego stałego miejsca. Osoba, która zakupi pakiet voucherów, będzie mogła pobrać bilet w wybranej przez siebie strefie cenowej w momencie startu sprzedaży biletów na dany mecz.

KUP KARNET NA MECZE LEGII!


Cennik karnetów na sezon 2022/23

Cennik pakietów na sezon 2022/23

Cennik pakietów na sezon 2022/23

Schemat stadionu Legii


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (65)

+dodaj komentarz
dejne3 - 04.07.2022 / 14:44, *.chello.pl

Pam Runjaić pomija w składzie Strzałka,czym on jest gorszy od Rosołka i Skibickiego ,tylko tym że nie otrzymał szansy o Vuko i teraz od Kostka,czy to kolejny pilkarzktory się pożegna zŁ3 Panie Mioduskia ma papiery na grę

odpowiedz
Vghbb - 03.07.2022 / 22:49, *.160.93

My ze znajomymi opuszczamy w tym sezonie. Szkoda kasy, nerwów bo i tak nie zdobędą mistrza.

odpowiedz
Vito L - 29.06.2022 / 15:17, *.tpnet.pl

Mioduski złodzieju oddaj "nieśmiertelnik" Rozlicz się za poprzednie lata a nie już liczysz na nową kasę.

odpowiedz
Magic - 28.06.2022 / 15:46, *.tpnet.pl

Mecz pożegnalny Artura Boruca z Celticiem powinnien być w pakiecie dla Karnetowiczów!

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 27.06.2022 / 18:32, *.play-internet.pl

Dobrze by było gdyby minimalna frekwencja na każdym meczu była taka jak na ostatnim spotkaniu

odpowiedz
WdW - 27.06.2022 / 15:43, *.com.pl

ceny nie są jakieś wygórowane a nawet bym powiedział że są przyzwoite ale trzeba tez brać pod uwagę jakość tego co się kupuje za daną cenę, bo można cos kupić za 5zł ale jak to coś jest warte 1zł to i tak zostaniesz zrobiony w ch.ja i przepłacasz

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 27.06.2022 / 12:48, *.cyfrowypolsat.pl

jest tanio, bo wychodzi 20zł na Żyletę be karnetu za poprzedni sezon, jestem w szoku, ale gra i tak jest gówniana, że nie dam złamanego grosza, zapraszam na rugby a nie na nażelowane paniusie z torebkami od Victoria Secret

odpowiedz
Tejon - 28.06.2022 / 13:33, *.play-internet.pl

@koneser polskiej piłki klubowej:
Tylko przypomnij, że na rugby są inne zasady kibicowskie, niż na piłce. Kiedyś np. razem z młodym Hutnikiem siedzieliśmy na AWFie na meczu z Arką obok Rybaka, popijając prawdziwe piwko. Jedno i drugie raczej niemożliwe na L3:-)

odpowiedz
Nie warte 1 zl - 27.06.2022 / 12:31, *.vectranet.pl

Ale kupię ,no tak już jest

odpowiedz
Meczyki - 27.06.2022 / 10:19, *.net.pl

https://m.youtube.com/watch?v=G8_Ifr-kWOk

odpowiedz
Zygfryd de L - 27.06.2022 / 09:20, *.centertel.pl

Kochana redakcjo. Czy coś wiadomo ws karnetów Legia bez barier?

odpowiedz
BIELANY TYLKO LEGIA - 27.06.2022 / 05:23, *.plus.pl

Kupione

odpowiedz
Luk - 27.06.2022 / 03:14, *.plus.pl

Marketing widzę coraz bardziej się rozwija, najniższa stawka do 8, większość wypłaty dostaje 10 i już na wyższy pułap. Niby drobiazg, ale jednak...

odpowiedz
tfj83 - 27.06.2022 / 09:17, *.pepco.eu

@Luk: dziesiąty jest w niedzielę, więc większość z tych, którzy dostają wypłatę 10. dostanie ją w piątek ósmego lipca.

odpowiedz
Michu - 27.06.2022 / 19:03, *.chello.pl

@Luk: masz jakiś wzór w jaki sposób policzyłeś, że wyszlo ci, ze wiekszosc dostaje dziesiątego? Jaka to jest wiekszosc? Moze byc procentowo ale wolałbym liczby, może być zaokrąglone do dziesiatek

odpowiedz
Licheń - 04.07.2022 / 11:15, *.icpnet.pl

@Michu: Pracodawcy w zdecydowanej większości ustalają termin wypłaty na 10-tego. Jeśli 10-ty wypada w dzień wolny, to muszą wykonać przelew wcześniej. Jeśli tego nie zrobią to problem jest z nimi

odpowiedz
Normi - 08.07.2022 / 12:38, *.170.228

@Licheń: Nie kłam.

odpowiedz
KAMI(L) - 26.06.2022 / 16:17, *.vectranet.pl

A o nowych strojach coś wiadomo?

odpowiedz
L - 27.06.2022 / 20:53, *.aster.pl

@KAMI(L): w sparingu grali chyba w nowych strojach? Bo byly cale białe, a te dotychczasowe mialy te szare plamy wiec chyba wracamy do klasyki.

odpowiedz
ac.milan - 25.06.2022 / 23:29, *.ewe-ip-backbone.de

po co marudzicie zawsze cos nie npasuje. CZY WYGRYWASZ CZY NIE!!!! A NIE ILE CO KOSZTUJE. CZY TO WAZNE 30,35,40,45.ZL. kupuje i koniec. BO TO KOCHAM.... POZDRAWIAM. ZMIJA

odpowiedz
Associazione Calcio - 26.06.2022 / 11:57, *.t-mobile.pl

@ac.milan: z wielkiej się pisze kmieciu. Nie wywołasz mnie do tej dyskusji. Ale napiszę: FGM!
Con la Legia nel cuore. Per sempre la prima. E' finita

odpowiedz
olew - 26.06.2022 / 15:31, *.vectranet.pl

@Associazione Calcio: z małej

odpowiedz
Znowu ten kapus olew - 03.07.2022 / 00:10, *.vectranet.pl

@Milan lewusy: Konfidencie wracaj na Konwiktorską

odpowiedz
Januszek - 25.06.2022 / 21:57, *.centertel.pl

Kiedy za spektakl cena biletu bedzie adekwatna dla myslicieli i atmosfericzuow …chlopaki dawajcie na do zabek wolowina czy otwocka bilet po 5 zeta mozna swoje piwko w iesc i robic atmosfere przeciez dla was widowisko jest niewazne

odpowiedz
Nopar - 25.06.2022 / 21:09, *.t-mobile.pl

Czy tu są jacyś kibice Legii których interesują mecze tej drużyny, tego klubu?
Ceny biletów i gra to sprawy drugorzędne dla prawdziwego kibica w odróżnieniu od kibica sukcesu, albo tego wybierającego "co ciekawsze mecze". Kibic L chodzi na Legię a nie Lecha czy inną Pogoń ...

odpowiedz
Vuko - 25.06.2022 / 18:20, *.tpnet.pl

Ceny dobre tylko druzyna gówniana

odpowiedz
ja - 25.06.2022 / 20:53, *.chello.pl

@Vuko: Właśnie dlatego ceny 'dobre'.

odpowiedz
floyd - 25.06.2022 / 16:43, *.t-mobile.pl

Karnet dla mnie 314zl, cena naprawdę atrakcyjna. Czy jednak warto oglądać drużynę mioduskiego?
A jeżeli chodzi o program legiony, to ja czekam ciagle na nagrodę za pułkownika w sezonie 2015-16, obiecano mi majla z terminem odbioru nagrody, myśle ze w końcu się doczekam…

odpowiedz
Zawisza - 26.06.2022 / 21:26, *.chello.pl

@floyd: Janusz, to przeterminowane. Już nie czekaj. Jazdy z nas już odebrał, albo pogodził się z przepadkiem ????

odpowiedz
OK - 25.06.2022 / 16:37, *.prioritytelecom.net

W sumie spoko. 370zł - tyle co 1 nowa gra na PS5 :-P

odpowiedz
oLaf - 25.06.2022 / 15:15, *.vectranet.pl

ceny za karnet na Żyletę ok. Mam nadzieję, ze nie będzie takiej padaki jak w zeszłym roku...

Tabelki z cenami nakombinowane na maxa - życzyłbym sobie żeby przy formułowaniu składu drużyny dochowano co najmniej takiej samej staranności.

odpowiedz
Michu - 25.06.2022 / 18:03, *.chello.pl

@oLaf: jak nie będzie tak beznadziejnego dopingu jak w zeszlym sezonie to powinno być lepiej

odpowiedz
olew - 25.06.2022 / 19:12, *.vectranet.pl

@Michu: będzie beznadziejny doping, ale nie z takich depresji wychodziła Legia.

odpowiedz
Afro - 28.06.2022 / 14:55, *.ncs2012.pl

@oLaf: za te tabelki ktoś wziął grubą kasę i było pierdylion spotkań w tej sprawie. Sprawdzone info. Wiem bo bredzę.

odpowiedz
Pascal 1951 - 25.06.2022 / 13:42, *.centertel.pl

Czy ktos z was nalezy do programu ,,LEGIONY'' i czy ten program działa.U mnie nie działa od 2 lat mimo interwencji w POK.

odpowiedz
Marcel - 25.06.2022 / 14:00, *.t-mobile.pl

@Pascal 1951: Ja też pisałem ostatnio w tej sprawie maila do pok i odpisali mi, że od sezonu, kiedy zaczęła się pandemia program Legiony nie działa i nie wiadomo, czy zostanie wznowiony.

odpowiedz
Michal - 25.06.2022 / 16:41, *.chello.pl

@Pascal 1951: Tak jak wszystko za panowania naszego kochanego loczka... Padło

odpowiedz
MK - 27.06.2022 / 11:59, *.187.2

@Pascal 1951: Przez wszystkie lata udało mi się odebrać jedną nagrodę(!), mimo że z reguły jestem na wszystkich meczach. Najpierw: "nagród jeszcze nie ma", a później: "limit nagród został wyczerpany".
Panie z POK są tak uprzejme, że szkoda słów. Generalnie odebrałem to tak, że nieważne jak często wspieram ten Klub, jak mi się nie podoba, to mogę iść gdzie indziej. I chyba doskonale wiedzą, że nie muszą się starać, bo większość z nas i tak tu zostanie. Ale jak oni chcę przyciągnąć kibiców, skoro nie dbają o tych najwierniejszych? Tu na każdym polu jest prowizorka...

odpowiedz
Pascal 1951 - 25.06.2022 / 13:37, *.centertel.pl

Czy ktoś z was nalezy do programu ,,LEGIONY" i czy program działa u was.U mnie nie działa od 2 lat.Interwencje w POK nic nie dały

odpowiedz
antyfan budowniczego-wizjonera - 25.06.2022 / 12:19, *.centertel.pl

Qrwa, kupiony karnecior! Taniocha, nic tylko brać!

odpowiedz
Kalbar - 25.06.2022 / 11:17, *.autocom.pl

Możemy narzekać na Mioduskiego, ale nie przychodzimy dla niego tylko dla NaS samych. I teraz jest test kto jest prawdziwymi Legionistą, przychodzi czy nie,bo teraz mogą być chude lata bez pucharów .LEGIA TO MY.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.06.2022 / 16:40, *.play-internet.pl

@Kalbar : Dla nas samych???.To umówmy się na "Trybunie Torwar" np we wtorek o 17 i zaśpiewajmy "nie poddawaj się...." I. "gdybym jeszcze raz......".A że akurat nie ma meczu?-niwważne,przecież my jesteśmy i to dla nad samych przychodzimy....Ech,coraz głupsi ci ludzie.....

odpowiedz
Pascal 1951 - 25.06.2022 / 11:10, *.centertel.pl

Brak informacji o karnetach karnet-senior i Bez barier

odpowiedz
Edi - 25.06.2022 / 21:21, *.datapacket.com

@Pascal 1951: niepełnosprawni znaczny stopień karnet za free plus opiekun Umiarkowany stopień 50 procent ceny biletu normalnego Lekki stopień 20 procent ceny mniej od biletu normalnego Senior 65 plus bilet ulgowy Pozdro

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 25.06.2022 / 10:54, *.aster.pl

Kupiony , jak co roku i pamiętajcie Legia TO MY !

odpowiedz
olew - 25.06.2022 / 10:24, *.vectranet.pl

wreszcie ! ceny zbyt niskie ! Legia powinna być droższa ! a jest beznadziejnie tania, mecz tańszy od flaszki...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 25.06.2022 / 10:00, *.play-internet.pl

Mam karnet od kiedy jstnieje taka opcja, ale tym razem Loczek przesadził, za ten syf który nam serwują, to powinni jeszcze nam dopłacać. No ale i tak kupię, bo nie chodzę na Legię dla tego pajaca czy też obecnych wkładów do koszulek, chodzę bo od dziecka koch tę Legię, jaka by ona niebyła.

odpowiedz
Piotrek Ochota - 25.06.2022 / 10:12, *.t-mobile.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Amen Bracie

odpowiedz
Tommy - 25.06.2022 / 11:36, *.toneticgroup.pl

@PiotrŻo(L)iborz: loczek Ci dziekuje za taka postawe

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 25.06.2022 / 11:52, *.play-internet.pl

@Tommy: a co mam przestać chodzić na mecze przez jakiegoś pajaca, chodziłem za Dw, ITI i będę chodził dalej, jak minie już era frajera

odpowiedz
Kamień - 25.06.2022 / 12:28, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: tak z ciekawości to od kiedy masz? Bo ja swój najstarszy znalazłem z 1994 roku, a nie jestem pewien czy nie miałem wcześniej.

odpowiedz
Piotrek Ochota - 25.06.2022 / 16:42, *.t-mobile.pl

@Kamień: Skoro nie jesteś pewien, to Rzym upadł. Sprawdź, w którym roku.
Nie było "nie kupować", to kiś ogóra dalej.

odpowiedz
Rdzenny - 25.06.2022 / 19:18, *.net.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Piotrek , Masz racje ja tez do pewnego momentu wierzyłem i teraz tez jeszcze wierzę że będzie lepiej jednak to nie na moje nerwy kolego ... nie chodzę choć może się to zmieni , mam jak ty długi staż... może Masz rację że w pewnym momencie zwątpiłem ale poczynania naszych gwiazd zaczęły odbijać się na moim zdrowiu ... kiedyś oglądając mecz w tv nie paliłem teraz pale pół paczki i pije 6 piw ... komentarz zbedny

odpowiedz
Darek - 25.06.2022 / 09:53, *.chello.pl

Karnet obejmuje mecze dupoklasy i pucharu Polski.Do tego prawo do zakupu biletów na mecze specjalne.
Z kim i kiedy będą mecze specjalne?

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 25.06.2022 / 08:15, *.orange.pl

Drożyzna Miodulskiego, dziękuję nie kupuje!

odpowiedz
Jasio - 25.06.2022 / 09:43, *.autocom.pl

@Krzeszczu 2.0: drogę na K6 znasz?

odpowiedz
Greg - 25.06.2022 / 07:25, *.tpnet.pl

Sam jestem ciekaw tej sprzedaży - na Widzewie juz ponad 12 tys poszlo.

odpowiedz
misza praga - 25.06.2022 / 09:48, *.orange.pl

@Greg: a co nas Widzew obchodzi?

odpowiedz
Dexter - 25.06.2022 / 05:48, *.centertel.pl

Ta kategoria A to co to za przeciwnik ? :-D

odpowiedz
Kuchy King - 25.06.2022 / 07:46, *.vectranet.pl

@Dexter : Lech, Lechia i pewnie Widzew.

odpowiedz
Ja - 25.06.2022 / 19:35, *.akamaitechnologies.com

@Kuchy King: a w kategorii C jak mniemam jest nasz Legia?!

odpowiedz
1234 - 25.06.2022 / 04:44, *.t-mobile.pl

Wydaje mi się, że ceny podobne do tych co były rok temu jeśli nie te same. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

odpowiedz
Kalbar - 25.06.2022 / 00:31, *.autocom.pl

Kupiony.

odpowiedz
hulk - 24.06.2022 / 23:05, *.vectranet.pl

Ceny OK. Brawo!

odpowiedz