REKLAMA

Zapisy na koszulki Powstańcze (wzór 1) do 3 lipca

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legioniści z grupy OFMC przedłużają zapisy na tegoroczne koszulki Powstańcze ze znanym wzorem sprzed paru lat. Czarne koszulki z białymi i czerwonymi kotwiczkami, w cenie 70 złotych, zamawiać można do 3 lipca na forum kibiców oraz fanpage. Cały zysk przeznaczony zostanie na tegoroczne obchody Powstania z udziałem delegacji kibiców Legii, pomoc Kombatantom oraz obchody innych rocznic patriotycznych, ważnych dla Warszawy i Polski.

W sprzedaży będą koszulki w wersji damskiej i dziecięcej - należy zaznaczyć przy zapisach. Obowiązuje przedpłata na konto. Istnieje możliwość wysyłki koszulek za dodatkową opłatą (20 zł). Zachęcamy do zakupu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Pytanie - 29.06.2022 / 12:24, *.play-internet.pl

Zdaje sobie sprawę iż tym komentarzem wywołam lawinę wyzwisk itd ale 70 zł za koszulkę to już jest troszkę przegięcie ja wiem że zysk idzie na szczytne cele i to super inicjatywa to nie podlega dyskusji .Wiem że mamy drożyznę w hu... w kraju i wszystko drożeje.Mysle że zdecydowanie więcej osób by się na taką koszulkę zdecydowało wiedząc że dodatkowo wspiera szczytne cele gdyby cena była bardziej przyziemna powiedzmy 50 tak mi się wydaje że to jest max cena .

odpowiedz
siewca plotek - 29.06.2022 / 14:15, *.jjs.pl

@Pytanie :
Ten temat już był omawiany i wyszło na to, że we Włoszech jest znacznie drożej, natomiast jak dotąd brak danych na temat sytuacji cenowej we Włochach :)))

https://legionisci.com/news/88533_Zapisy_na_koszulki_Powstancze_wzor_1.html

;)

odpowiedz
Helołłł - 30.06.2022 / 09:21, *.173.20

@Pytanie : Kiedy ostatnio byłeś w sklepie? koszt produkcji takiej koszulki może wynieść do 40zł, chcesz by ktoś 10zł zarobił? Tuz biznesu...

odpowiedz
Barczi - 02.07.2022 / 08:14, *.chello.pl

@Pytanie : Panie to jest bardzo przystępna cena. Po 50 ziko to były kilka lat temu. Zapomniałeś ?
Czy jeszcze Cię tu nie było ?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.