fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Terminy przedsezonowych sparingów Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Za niespełna miesiąc futsaliści Legii Warszawa rozpoczną przygotowania do sezonu 2022/23 - drugiego w historii naszej sekcji w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nasz zespół, prowadzony przez grającego trenera, Mariusza Milewskiego, w sierpniu rozegra cztery gry kontrolne. Pierwszy sparing będzie miał miejsce 6 sierpnia z I-ligowym We-Metem Kamienica Królewska i zostanie rozegrany w hali OSiR Włochy, przy ulicy Gładkiej 18. We-Met w ostatnim sezonie grał w barażach o awans do ekstraklasy, ale wyraźnie przegrał z AZS-em UŚ Katowice.

Kolejne dwie gry kontrolne legioniści zagrają na wyjazdach z drużynami ekstraklasy - Constractem Lubawa i MOKS-em Słoneczny Stok Białystok, a na koniec przygotowań nasz zespół czeka wyjazdowy mecz z nowym II-ligowcem, Wenecją Pułtusk (klub nabył prawo gry w tej klasie rozgrywkowej w miejsce Podkowa Teqball Club). Sezon 2022/23 Legia rozpocznie wyjazdowym meczem z BSF Bochnia, 27 lub 28 sierpnia.

Terminy sparingów futsalistów Legii:
06.08 Legia Warszawa - We-Met Futsal Club
13.08 KS Constract Lubawa - Legia Warszawa
17.08 MOKS Słoneczny Stok Białystok - Legia Warszawa
21.08 Wenecja Pułtusk - Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.