Celtic przy Ł3 w lipcu 2014 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Dwa tysiące biletów dla kibiców Celtiku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pożegnalne spotkanie Artura Boruca, które będzie miało miejsce 20 lipca na stadionie Legii przy Łazienkowskiej 3, w którym Legia podejmować będzie Celtic Glasgow, będzie meczem, który będzie mogła zobaczyć liczna grupa kibiców ze Szkocji. Nasz klub przekaże Celtikowi około dwóch tysięcy wejściówek na to spotkanie. Szkoci nie ogłosili jeszcze sposobu dystrybucji wejściówek, na razie sprzedają bilety na wcześniejszy sparing z Rapidem Wiedeń.



Mecz Legia - Celtic rozegrany zostanie w środę, 20 lipca o godzinie 18:00. Cały czas trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Do 6 lipca do godz. 23:59 wejściówki nabywać mogą jedynie posiadacze abonamentów na najbliższy sezon. 7 lipca rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów. Karnetowicze mogą liczyć na 30% zniżki na bilety. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo.

Legia z Celtikiem mierzyła się po raz ostatni w 2014 roku, kiedy rywalizowała w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Mecz przy Łazienkowskiej obejrzało wówczas ponad 22 tysiące kibiców, w tym zaledwie 135 fanów ze Szkocji.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
gazza - 09.07.2022 / 19:42, *.inetia.pl

Czy Boruc mógłby odp. na moje pytanie ???
Bo zbliża się termin meczu i nie wiem czy iść czy nie...

odpowiedz
zdzicho - 06.07.2022 / 12:53, *.16.195

ta, w walce o LM była ich garstka, a niby teraz zaleją Warszawę? Ten mecz to jedna wielka porażka będzie. Po co to grać, komu płacić za to?

odpowiedz
hahaha - 06.07.2022 / 11:16, *.160.93

Dajcie im więcej wejściówek żeby stadion nie był pusty bo kibiców Legii będzie malutko

odpowiedz
Ciekawe czy to prawda - 05.07.2022 / 22:44, *.plus.pl

Prawda to jak mówią że Artur bierze kasę za mecz z Celticiem ? Bo jak to jest prawda to bardzo słabo to wygląda .

odpowiedz
1234 - 06.07.2022 / 11:33, *.t-mobile.pl

@Ciekawe czy to prawda: prawda

odpowiedz
Ding - 05.07.2022 / 19:25, *.chello.pl

Rozmawiałem w ostatnim czasie w kilkoma kibicami Celtiku i w Glasgow jest spore zainteresowanie tym wyjazdem ????

odpowiedz
Edek - 06.07.2022 / 00:38, *.centertel.pl

@Ding: pytasz czy co???

odpowiedz
bum - 05.07.2022 / 16:07, *.232.156

Powinni dostać 6+1

odpowiedz
olew - 05.07.2022 / 16:01, *.vectranet.pl

Witamy Celtów w Warszawce ! Niech Bóg Wam sprzyja i regulaminy...

odpowiedz
E - 05.07.2022 / 17:38, *.plus.pl

@olew:

pisze się i mówi w Warszawie cymbale

odpowiedz
Legiak83 - 05.07.2022 / 23:05, *.185.138

@E: ten cały olew to niezły to jakiś tani prowokator albo przydupas szopena. Olać tego dziada.

odpowiedz
Wycior - 06.07.2022 / 11:40, *.t-mobile.pl

@olew: w Warszawie! Jeszcze się słoiku nie nauczyłeś!?

odpowiedz
MK - 06.07.2022 / 12:54, *.187.2

@olew: Nie takiego miasta zlewie

odpowiedz
Olewam olewa - 07.07.2022 / 20:00, *.vectranet.pl

@Wycior: olew ta taki Olisadebe

odpowiedz
e(L)o - 05.07.2022 / 14:56, *.vectranet.pl

A Boruc za sam mecz zgarnie niezłą dodatkowa wypłatę. Taki z niego pazerny gość. Przez jego żądania wejściówki są takie drogie. K.Stanowski o tym ostatnio pisał

odpowiedz
13 - 05.07.2022 / 17:38, *.205.123

@e(L)o: Nie przychodz.
Ja Arturowi zapłacę! Za to co dla mnie zrobil, za to ze idzie na emeryturę!

odpowiedz
L - 05.07.2022 / 18:03, *.aster.pl

@e(L)o: pazerny? Wolales zaplacic Mioduskiemu niz Borucowi? Zeby kaska sie bardziej zgadzala, troche marketingowo w gore i jeszcze moze Mioduski by stwierdzil, ze jednak nie sprzeda bo moze sie karta odwroci? To pogratulowac. Boruc robi odwet na klubie (Mioduskim) i bardzo dobrze. Nie potrafia sie ci ludzie dogadywac, tylko dzialac jak w korpo no to im Boruc zrobil korpo. Chcecie mnie wynajac na mecz to zaplaccie. Chyba proste, nie? Im wiecej strzalow w klub, nawet kosztem wizerunku calego klubu, tym lepiej. Moze w koncu Dareczek pojdzie precz.

odpowiedz
A - 05.07.2022 / 19:26, *.centertel.pl

@e(L)o: A skąd Ty to wiesz mądralo?bo jakiś"pan stanowski" tak powiedział???a kim ten "pan" jest???.....

odpowiedz
Pinokio - 06.07.2022 / 06:33, *.tpnet.pl

@13: zaplac, zaplac. Jak w burdelu

odpowiedz