fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Urazy Johanssona i Picha

Woytek, źródło: Legionisci.com

Piłkarze Legii rozpoczęli we wtorek bezpośrednie przygotowania do pierwszego meczu o punkty w nowym sezonie. W zajęciach wzięło udział 21 zawodników z pola i 4 bramkarzy.

Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Woytka



Pierwsza półgodzinna część zajęć odbyła się w siłowni, a następnie przez 1,5 godziny piłkarze pracowali na boisku. W treningu nie wzięli udziału Mattias Johansson i Robert Pich, którzy nabawili się urazów. Szwed ucierpiał podczas piątkowego meczu z Zorią Ługańsk i czekają go szczegółowe badania barku. Słowak narzeka na problem mięśniowy, ale najprawdopodobniej będzie do dyspozycji za kilka dni.

Nieobecna była także część młodych: Igor Strzałek, Ramil Mustafajew, Nikodem Niski ćwiczą z rezerwami. Obecni byli natomiast Jakub Kisiel, Kacper Skibicki i Jakub Trojanowski. W całym treningu z pełnym obciążeniem ćwiczył Bartosz Kapustka.

Podczas przedpołudniowych zajęć sztab szkoleniowy skupił się na aspekcie strzeleckim i taktycznym. Pracowano także nad stałymi fragmentami gry. Drugie wtorkowe zajęcia zaplanowano na godzinę 17.

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa odbędzie się w sobotę, 16 lipca o godzinie 20:00.

Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
Lamborghini - 13.07.2022 / 17:32, *.play-internet.pl

Przede wszystkim Legii przydała by się kasa bez niej będą szorować dni

odpowiedz
HIDDEN&DANGEROUS - 13.07.2022 / 14:03, *.51.146

Słuchajcie nawet jeżeli to prawda z tym Nikolicem to nie myślcie że on będzie tak walił bramy jak w tamtym pamiętnym sezonie. Myślę że nawet połowy by nie strzelił, takie to odgrzewane wszystko.

odpowiedz
CoToMa K być - 13.07.2022 / 13:17, *.t-mobile.pl

Czy to prawda że Josue ma odejść do Celtic?!!!!!!!!!!!

odpowiedz
L-viz - 13.07.2022 / 13:55, *.chello.pl

@CoToMa K być : oby nie... ku*wa oby niee!!!

odpowiedz
Kibic - 13.07.2022 / 11:02, *.net.pl

Jak by podpisać, Świerczoka i zainwestować kasę w kupienie Kądziora z Piasta, to byśmy mieli już drużynę skompletowaną i w końcu w miarę Polski skład. Kądzior miał liczby i grając jako ofensywny pomocnik i jako skrzydłowy.

odpowiedz
sochaczew444 - 13.07.2022 / 11:07, *.interkam.pl

@Kibic: Kadzior spoko ale musieliby sie kogos pozbyc...zreszta nie po to brali Picha za free zeby teraz ladowac milion na pilkarza Piasta.Mysle ze o takim transferze mozna tylko pomarzyc

odpowiedz
Kibic - 13.07.2022 / 11:13, *.net.pl

@sochaczew444: najlepiej Kadzior za Kastratiego lub za Charatina

odpowiedz
onomatopeja22 - 13.07.2022 / 10:47, *.interkam.pl

Johansson i Ribeiro nie powinni juz grac w L!Zobaczycie,ze ten drugi za max 2 mecze sie rozleci

odpowiedz
Blisko klubu - 13.07.2022 / 08:52, *.151.94

Szykuje się prawdziwą bomba transferowa. Legia negocjuje powrót Prijovica, sprawa rozstrzygnie się w najbliższych dniach

odpowiedz
sochaczew444 - 13.07.2022 / 10:39, *.interkam.pl

@Blisko klubu: to juz nie ten sam gracz

odpowiedz
Kolo - 13.07.2022 / 11:04, *.net.pl

@Blisko klubu: Damian Kadzior by mam się przydał i Polak i obstawia skrzydło plus za Kapustke może być i liczby ma. Nawet jak by wyłożyć 800 tys euro to by się zwróciło.

odpowiedz
paw_pawela - 13.07.2022 / 08:04, *.tdt.pl

Cudów nie było ale naszą L miło było oglądać rok temu w eliminacjach, były emocje, zwycięstwa. Reszta ekstraklapy to niestety śmiech hahahahahahahahaha

odpowiedz
Robert Szenfeld - 13.07.2022 / 07:40, *.centertel.pl

Johansson jak zwykle. Tym razem bark a nie ta nietatuowana noga jak zwykle ... jak nic go nie boli to potrafi zagrać świetny mecz, tylko to niestety niezbyt często się zdarza..
A Pich.. zobaczymy, dajmy szansę . Zawodnik jest ambitny.

odpowiedz
Korda - 12.07.2022 / 22:56, *.centertel.pl

Aż miło wejść na internet i poczytać takie mile słowa po meczu El. Ligi Mistrzów. Pyry pokazały klasę. W tym roku to chyba żadne klub z Polski nie zagra w pucharach

odpowiedz
exsa - 12.07.2022 / 22:35, *.tpnet.pl

LM z glowy a KA pokazal gdzie jest miejsce Lecha !!!!

odpowiedz
Robert Szenfeld - 13.07.2022 / 07:43, *.centertel.pl

@exsa: Ta.. już w pozanniu mieli ich pod noga jak wesz.. czekali tylko , żeby opuścić but i rozgnieść. Żal patrzeć. patrząc po potencjalnych rywalach - dalej też nie pograją . To by było na tyle amica w pucharach ...

odpowiedz
e(L)o - 12.07.2022 / 22:26, *.plus.pl

pozabijają się gwiazdki o własne nogi

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.07.2022 / 20:17, *.petrotel.pl

https://sport.interia.pl/klub-lech-poznan/news-lech-poznan-zdemolowany-w-baku-kleska-i-upokorzenie-zamiast-,nId,6151768
buhahaha

odpowiedz
Rumcajs - 12.07.2022 / 20:23, *.datapacket.com

@vadisodjidjiaofoe: Zeby zostac zdemolowanym w eliminacjach do LM to najpierw trzeba tam zagrac. Zeby zagrac to trzeba zdobyc Mistrza Polski. Wiec ciesz ryja bo masz z czego.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.07.2022 / 20:30, *.petrotel.pl

@Rumcajs: spieprzaj pyro

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.07.2022 / 20:36, *.petrotel.pl

@Rumcajs: dupa cie boli. Czuć. Bach, bach Karabach? Tak to szło? ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.07.2022 / 21:16, *.petrotel.pl

@Rumcajs: A którą to rocznicę powstania klubu obchodziliście w zeszłym roku amicorzu? Weź mi wyjaśnij. A ile MP zdobyliście?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.07.2022 / 21:29, *.petrotel.pl

@as: w zeszłym sezonie wygraliśmy ze Spartakiem i Leicester amicorzu. A amica z kim?

odpowiedz
Bach - 13.07.2022 / 11:14, *.net.pl

@Rumcajs: śmierdzi pyrą na odległość.

odpowiedz
atric - 12.07.2022 / 19:43, *.t-mobile.pl

Ten bramkarz Artur Zubko z Lecha to podobny babolaz do naszego Czarka Miszty tylko on jest raczej " specjalista" od dolnych pilek a Czerek gornych lata po tym przedpolu jak latawiec.

odpowiedz
PawLo - 12.07.2022 / 22:02, *.mm.pl

@atric: w punkt i nasz ręcznik Miszta jeszcze lubi podać do przeciwnika ;)

odpowiedz
sochaczew444 - 13.07.2022 / 10:40, *.interkam.pl

@atric: Rudko

odpowiedz
A.Legia - 12.07.2022 / 18:40, *.play-internet.pl

Ja ciekawsze zakupy robię w biedronce

odpowiedz
Rumcajs - 12.07.2022 / 18:05, *.datapacket.com

Hahaha, stary dziadyga Pich, ledwo podpisal kontrakt a juz sie rozwalil. Kasa juz jest wiec po co sie wysilac? Kolejny super transfer. Z tych jak obsradovic, kaleka edek, hildeberto, chupa chips czy inny necid.
Transfer gitara a redakcja leje w portki z podniety jakie to wzmocnienie.

odpowiedz
Echhh - 13.07.2022 / 07:36, *.t-mobile.pl

@Rumcajs: Kaleķę pajacu to macie w bramce.

odpowiedz
Rumcajs - 14.07.2022 / 19:12, *.datapacket.com

@Echhh: Tzn kto? Hladun? Miszta? Moze Tobiasz? No chyba ze miales na mysli Buca-Boruca? Fakt, mamy pare kalek na pozycji bramkarza.

odpowiedz
axlrose - 12.07.2022 / 18:03, *.tpnet.pl

Jest jeden pozytyw w tym artykule. Kapustka trenuje. Oby nic mu się znowu nie stało, szkoda by było chłopaka, bo ma potencjał.

odpowiedz
Olomanolo - 12.07.2022 / 17:53, *.play-internet.pl

Piszą że ponoć Nikoloć ma przyjść do Legii - ale to jest tylko plan

odpowiedz
Adam - 12.07.2022 / 17:44, *.centertel.pl

I co roczna sytuacja kontuzje nowych teraz pół roku na leczeniu nawet dentystę odwiedzi posiedzi popatrzy wejdzie pobiega jeden mecz dwa trzy i nowy uraz

odpowiedz
bronek49 - 12.07.2022 / 17:03, *.chello.pl

w Legii jak zwykle nabrali zawodników starych i kontuzjogennych bo przecież ten Johansson co zagra parę minut to kontuzja , znowu jest brak młodzieży w Legii co w tej drużynie robi Skibicki który dostał tyle minut i nic nie pokazał a Strzałka znowu odstrzelii

odpowiedz
Pab(L)o - 12.07.2022 / 16:00, *.mm.pl

Johansson zły nie jest, ale on nawet połowy meczy nie rozgrywa, bardzo szklany zawodnik

odpowiedz
PawLo - 12.07.2022 / 15:53, *.mm.pl

Ten Johanson non stop kontuzje przeziębienia wirusy itp itd pilkarz szklanka odpalić go z Legii jak najszybciej się da a pensja na nowego !!!

odpowiedz
Remino - 12.07.2022 / 15:46, *.orange.pl

Nawet przy piciu herbaty łapią kontuzje. Szklani zawodnicy.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 12.07.2022 / 15:37, *.4.114

Mam nadzieję, że Pich będzie trochę grał a nie tylko chodził po lekarzach i brał pensję. Dobrze by było mieć jakiś pożytek z pół-emeryta.

odpowiedz