Artur Boruc - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Boruc: Śnię i marzę o pełnym stadionie

źródło: Legionisci.com

20 lipca odbędzie się towarzyskie spotkanie Legii z Celtikiem FC. Będzie to jednocześnie pożegnalny mecz Artura Boruca, który w swojej karierze występował w obydwu zespołach. Atmosfera wokół spotkania nie jest zbyt dobra, a bilety sprzedają się słabo. Nie pomogły też wcześniejsze wypowiedzi Boruca. Były bramkarz Legii ponownie zabrał głos w tej sprawie - opublikował film, który zatytułował "Parę słów wyjaśnienia", w którym zaprasza do przyjścia na stadion.

Poniżej wypowiedź Boruca:

"Dzień dobry, witam wszystkich. Nagrywam ten filmik, żeby wyjaśnić tę sytuację, w której wszyscy jesteśmy i która trochę spędza mi sen z powiek. Mecz, w którym radość pożegnania się z wami, zmienia się w sytuację, którą trzeba bardzo szybko wyjaśnić.

Zdaję sobie sprawę z tego, że na miano legendy trzeba sobie zasłużyć, zapracować. Liczby, które ja wykręciłem w Legii, może nie powalają. Nigdy jednak sam nie prosiłem się o takie określenie, bo wiem, że są piłkarze, którym należy się dużo większy szacunek po latach spędzonych w naszym klubie. Najzwyczajniej w świecie. Nadszedł wreszcie moment, gdy klub uderzył się w pierś i stwierdził, że czas najwyższy doceniać tych właśnie ludzi i organizować dla nich takie eventy, które będą to podkreślać. W mojej skromnej opinii, inicjatywa fantastyczna. Mam nadzieję, że doświadczenie z tym związane też będzie równie przyjemne. Wiem jednak, że moment po fatalnym sezonie jest bardzo newralgiczny. Idąc dalej, godzina jakaś z dupy, Boruc zarabia pieniądze, lato, bilety za drogie, nie wiadomo czy zagra Zdzisiek, czy Józek, itd. Pewnie moglibyśmy o tym rozmawiać bardzo, bardzo długo.

Wróciłem do Legii po 15 latach gry za granicą. Z jakim skutkiem? Nie mnie oceniać. Jestem w klubie, który mnie ukształtował, dał mi mnóstwo satysfakcji, momentów, które wspominam z otwartą buzią i uśmiechem na twarzy. Jestem też w miejscu, które wyśniłem na moje ostatnie chwile związane z futbolem. Jednak problem pojawia się bardzo szybko, bo okazuje się, że to jest tylko i wyłącznie mój sen, mój sen o Warszawie. Kto zabroni śnić i marzyć? Ja śnię i marzę o pełnym stadionie. Jakkolwiek dziwnie by to zabrzmiało z perspektywy kogoś, kto już to przeżywał, to jednak stadion, ludzie z nim związani, sprawiają, że to miejsce jest dla mnie czymś więcej niż tylko meczem. Sam dążyłem do tego, aby tu właśnie powiedzieć 'dziękuję', w domu, spiąć piękną klamrą moją przygodę z futbolem, powiedzieć 'dziękuję' tym, którzy przyjdą dopingować. Bez względu na rozgrywane gierki, bez względu na to, co działo się kilka miesięcy temu, bez względu na to, jaki to czas, czy inne historie, o których wspominałem.

Pamiętajmy wszyscy, że te emocje związane z piłką sprawiają, że nasze odczucia są różne i my jesteśmy różni, ale przy okazji tworzą ten sport tak pięknym. Przypomnijmy sobie też, jeśli lecimy już tak górnolotnie, stwierdzenie, powiedzenie, którego tak często używamy - cała Legia zawsze razem. Nie wiem czy ktoś zna definicję, kiedy i gdzie powinno się używać tego sformułowania. W moim odczuciu odpowiedź jest prosta - zawsze. Więc jeśli wahasz się jeszcze, czy przyjść na stadion i wykrzyczeć po raz ostatni Borucowi na boisku, że jest spasionym burakiem, to nie czekaj. Przyjdź. Ty też przyczyniłeś się do tego, ze jestem tu gdzie jestem, że to dzięki tobie pracowałem jeszcze ciężej. To ty sprawiłeś, że wreszcie wylądowałem w domu.

Tyle. Zapraszam serdecznie na mój finał z piłką".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (72)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 14.07.2022 / 07:55, *.play-internet.pl

Przecież takie praktyki są "na porządku dziennym" w....... korporacjach,,a Legią jest korporacją jak ta lala.Wasza naiwność,że skoro Wy "kochacie Legię",to wszyscy muszą "oddawać życie za Legię" jest przrażająca.Otóż w Legii wszyscy,oprócz kibiców (nie wszystkich zresztą),są tylko i wyłącznie dla kasy.Cóż,powoli,acz systematycznie,fanatycy stają się "reliktem przeszłości",bo w tak bardzo skomercjalizowanym świecie jest coraz mniej miejsca na "działanie pro bono".Powtarzam Wam z uporem maniaka-mioduski i spółka grają o zupełnie inne cele niż my,kibice.

odpowiedz
Peter - 14.07.2022 / 10:25, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA : Amen.

odpowiedz
Micha(L) - 14.07.2022 / 00:58, *.chello.pl

Koledzy "darmowe wejściówki na VIP + bilety na wyjazd bez kolejki" zapełnią cały Stadion;)

odpowiedz
warrior95 - 13.07.2022 / 22:56, *.chello.pl

Skad nagle tyle madrych i inspirujacych slow -wykul na blache czy czytal z kartki ? Lubie goscia ale nie jest zadna legenda tylko ulubiencem czesci trybun i jednoczesnie kibicem Legii.Jaraja sie pustaki tym,ze byl na wyjezdzie ale gdzie on wielki Legionista byl kiedy byl potrzebny ktos w szatni kto zlapie najemnikow za pysk ? 'Plecy bolo' ale w Grecji na wywczasy bylo git? Wrocil do Legii wielki krol ktory majac gruby hajs na koncie i grajac ostatni sezon w karierze strzela focha bo mu przezes nie dal wiecej i ma wyj...ke na to kto Nam strzela i kto broni .G
'


'

odpowiedz
wola - 13.07.2022 / 23:13, *.chello.pl

@warrior95: wrocil tu dla siebie i spelnienia swojego czy dla zysku i nabicia dodatkowo hajsu? Odpowiedzial w swoim pierwszym oswiadczeniu a teraz sie pograza.Gdyby tak kochal ten klub to zasuwalby za czapke gruszek i zgrzewke wody .Jakie czasy takie pseudo legendy.

odpowiedz
Ioryp - 14.07.2022 / 07:46, *.chello.pl

@warrior95: Przecież widać na nagraniu, że błądzi wzrokiem, także ewidentnie miał kartkę przed sobą

odpowiedz
Zdzicho - 13.07.2022 / 21:05, *.tpnet.pl

Miałeś chamie złoty róg.....

odpowiedz
Bemowo - 13.07.2022 / 21:04, *.chello.pl

https://www.youtube.com/watch?v=Vf-gpMm5Upw

odpowiedz
Z lekka trochę to żałosne - 13.07.2022 / 20:47, *.plus.pl

Ktoś ta kasę za bilety przygarnie . Ciekawe tylko kto zgarnie te złocisze ? Niby pożegnalny mecz , ale zarazem i niezły biznes ktoś robi na tym niby pożegnaniu . Teraz tylko czy to jest bardziej pożegnanie czy sprytny sposób do przytulenia kilku zielonych

odpowiedz
boczeks - 13.07.2022 / 20:38, *.inetia.pl

Cena biletu odstrasza - Niestety czasy są takie że liczę każdą złotówkę i nie będzie mnie na tym meczu...
Wole jednak mecz ligowy o jakąś stawkę 3 pkt...

odpowiedz
Peter - 14.07.2022 / 10:26, *.vectranet.pl

@boczeks: Ja uważam tak samo, wolę wybrać mecz o stawkę z Zagłębiem.

odpowiedz
Caesar - 13.07.2022 / 20:36, *.chello.pl

do wariatkowa gościa - ta jest jego miejsce

odpowiedz
ARTUR POPROSTU STAŁ SIE GLUSIEM.... - 13.07.2022 / 19:29, *.120.0

JEŚLI POWIEDZIAŁ BY ŻE POŁOWE KASY ODDA NA DZIECI KTÓRE STRACIŁY RODZICÓWLUB PODONE CELE, TO STADIIN BY SIE ZAPEŁNIŁ A NIE ARTUR ŁĄCZY KIBICÓW Z BIZNESEM SWOIM, ARTUR OBUDŻ SIE ZJEDŻ SNIKERSA...

odpowiedz
Kinga - 13.07.2022 / 19:03, *.play-internet.pl

Widać ze ktoś zmusił go do takiej wypowiedzi bo sprzedaż biletów idzie marnie..

Po co drugi raz wyjaśnia gdy już raz wyjaśnił w 10 sec?

Kasa kasa kasa

odpowiedz
TARKA - 13.07.2022 / 18:26, *.vectranet.pl

Wszystko wyjaśnił na konferencji przedmeczowej.Przykre było to szczucie na niego.Bardzo smutne.Można to sobie obejrzeć w internecie.Powiedział wyraźnie,że nie bierze pieniędzy z biletów

odpowiedz
Piotr - 14.07.2022 / 08:08, *.orange.pl

@TARKA: Z biletów% nie weźmie, ale za mecz ma już określoną stawkę

odpowiedz
Kermit - 14.07.2022 / 08:09, *.portofelice.it

@TARKA: z biletów nie bierze, ale zażyczył sobie honorarium. Spore, skąd klub ma wziąć te kasę? Właśnie z biletów.

odpowiedz
Tommy - 14.07.2022 / 10:14, *.toneticgroup.pl

@Kermit: miodek co mecz bierze kase z biletow i karnetow. tez tak placzecie co kazdy mecz?

odpowiedz
Kermit - 14.07.2022 / 16:08, *.portofelice.it

@Tommy: to jego klub, czy to się komuś podoba, czy nie. Wiec bierze. Boruc sobie zażyczył kasiore za występ, a Mioduski na na jego życzenia wywalone. Wiec by je pokryć, podniósł cenę biletu. Swojej kasy mu nie da, bo i ty byś nie dał. Czego nie rozumiesz?

odpowiedz
Mikołaj - 13.07.2022 / 18:23, *.orange.pl

Chyba zobaczył, że sprzedaż biletów w ogóle nie idzie. Przestraszył się całkowicie pustego stadionu. Spokorniał, bo na poprzednim filmiku był pełen buty i zarozumiały.
I tak nie przyjdę, nie dam się nabrać na twoje manipulacje.

odpowiedz
gazza - 13.07.2022 / 18:18, *.centertel.pl

Pozegnanie i podziekowanie to sie naleza Vuko ktory by za taki mecz nie wzial ani zlotowki !
Boruc - odp. na moje pytanie bo mecz coraz blizej...

odpowiedz
BRAĆ KASE ZA POŻEGNANIE SIE Z KIBICAMI TO WYNIK CIENKI.... - 13.07.2022 / 18:17, *.120.0

JEŚLI TO PRAWDA ŻE BORUC STAŁ SIE SKNEROM O ZŁOCIAKA TO JUŻ TO NIE JEST BORUC TYLKO BORUCOWEJ DECYZJE...TAK BYWA KIEDY DRUGA POŁOWA RZADZI W DOMU...SZKODA A BYŁ LEGENDĄ...

odpowiedz
Muchito - 13.07.2022 / 18:14, *.vectranet.pl

B(or)UC marzy chyba o pełnym portfelu z tego meczu

odpowiedz
Brat - 13.07.2022 / 17:57, *.chello.pl

Heh, Boruc się zdziwił, że kibice go olali. Przypominam, że najpierw to Boruc olał kibiców i drużynę. Nawet nie przeprosił za akcję z poprzedniego sezonu. A teraz jak trwoga to "cała Legia zawsze razem" heh....

odpowiedz
yyy - 13.07.2022 / 18:08, *.centertel.pl

@Brat: dokładnie, ciekawe czy on pamiętał o tej zasadzie w minionym sezonie, heheh

odpowiedz
Żart ? Czy co . - 13.07.2022 / 17:40, *.plus.pl

To naprawdę jest prawda że bierze on jakąś gaże za mecz w którym ma pożegnać się z kibicami czy to jakiś okrutny żart

odpowiedz
StaryPo.eb - 13.07.2022 / 21:25, *.orange.pl

@Żart ? Czy co .: Bierze. I to pewnie sporo, dlatego tak zaprasza na mecz.

odpowiedz
matwij - 13.07.2022 / 21:42, *.autocom.pl

@StaryPo.eb: to skąd wiesz że bierze skoro piszesz że "pewnie sporo"?

odpowiedz
matwij - 13.07.2022 / 21:45, *.autocom.pl

@StaryPo.eb: - Nie mam profitów z biletów. Jedynie podpisałem umowę z klubem. Mój zakres obowiązków jest nieco większy. Zagram w meczu jako zawodnik, a dodatkowo będę odgrywać też rolę ambasadora - przyznał. Nową funkcję będzie pełnił jeszcze przez kilka miesięcy od pożegnalnego meczu.

odpowiedz
PB - 13.07.2022 / 17:39, *.waw.pl

Nie odniósł się ani słowem do kwestii poruszonej przez media. Nawet temu nie zaprzeczył ani nie zdementował. Ktoś ma jeszcze złudzenia? Naprawdę tak zachowuje się legenda klubu w trudnym dla niego czasie i po katastrofalnym sezonie? Ludzie zejdzie na ziemię! Nie dajcie się tak traktować! Legenda to Pan Lucjan Brychczy i jemu należy się jakakolwiek pomoc albo forma podziękowania ze strony klubu i kibiców. Poza tym Boruc miał już pożegnanie z kibicami przed ostatnim meczem. Jaki zatem sens ma takie spotkanie oprócz kasy dla klubu i zawodnika, 3 dni przed meczem ligowym, z zapewne rezerwowymi zawodnikami...

odpowiedz
Piotrek - 13.07.2022 / 17:32, *.gigainternet.pl

A dlaczego nie było pożegnania podczas ostatniego meczu ubiegłego sezonu? Tylko teraz podczas sparingu?

odpowiedz
Dezerter - 13.07.2022 / 17:20, *.orange.pl

Ten, którego stać na Hawaje i obiad z ośmiorniczek, nigdy nie zrozumie człowieka, któremu ledwo starczy na kajzerkę z 1/10 plasterka salcesonu...

odpowiedz
Peter - 13.07.2022 / 17:12, *.vectranet.pl

Czy on nie potrafi zrozumieć, że decyzja o rezygnacji w pójścia na mecz nie zależy od osobistego stosunku do Boruca kibica X czy Y. Niektórych po prostu nie stać na to żeby wydać (co najmniej) 60 zł za sparing! Tym bardziej, że już kilka dni później mecz ligowy przy Ł3 i kolejne kilkadziesiąt złotych. Przypomnę, że inflacja zap...dala, coraz więcej rzeczy trzeba sobie odmawiać, ludzie wydadzą tyle za sparing. Jeszcze gdy ktoś musi dojechać spoza Warszawy.

odpowiedz
Darek - 13.07.2022 / 17:12, *.tpnet.pl

Cała Legia zawsze razem?
A jak Legia potrzebowała bramkarza to szkoda było 25 tysięcy złotych by zapłacić karę.
Artur też nie wyjaśnił czy to przez jego prowizję za ten mecz są tak wysokie ceny biletów.Ceny jak by mecz był w lidze mistrzów.Wystarczyło zrobić bilety po 20 zł i obiecać jakieś zdjęcie z Arturem po meczu.Tylko trzeba by trochę czasu poświęcić dla kibiców a tu mam wrażenie, że odwalić mecz i do domu.
Szkoci przyjadą to trochę kasy wpadnie.

odpowiedz
Hg - 13.07.2022 / 16:14, *.tpnet.pl

Tylko chyba bardziej śni i marzy o pełnym portfelu, inaczej zrezygnowałby z marży

odpowiedz
Peter - 13.07.2022 / 17:03, *.vectranet.pl

@Hg: Dokładnie tak jak mówisz. Ceny z kosmosu a on ma nadzieję na pełny stadion??

odpowiedz
hajdukL - 13.07.2022 / 16:07, *.plus.pl

Duma i ego rozbuchane do granic możliwości, a tu nagle dziwne wynurzenia z dużą dozą wydawać by się mogło pokory i refleksji. Do mnie to nie trafia i nie jest to żadna złośliwość tylko nieodparte wrażenie, że sprzedaż biletów nie idzie to i zebrało się na wywody.
Szkoda Artur.

odpowiedz
Felek - 13.07.2022 / 16:03, *.netfala.pl

Ważne, że łach zaczął grę w pucharach z przytupem. Od razu humor mi się poprawił :-D

odpowiedz
Jeśli to prawda to nie idę na żaden mecz . - 13.07.2022 / 16:01, *.plus.pl

I jak to w końcu jest . Artur ma wziąć jakieś pieniądze za niby pożegnalny mecz z kibicami ? Bo jeśli to prawda to bardzo słabe żeby za takie coś wołać jeszcze o wynagrodzenie w postaci zielonych .

odpowiedz
Merrkatorr - 13.07.2022 / 15:50, *.datapacket.com

Jesli Boruc jest Legendą Legii to jak nazwiemy Lucjana Brychczego?

odpowiedz
Peter - 13.07.2022 / 17:04, *.vectranet.pl

@Merrkatorr: Nazywanie Boruca "legendą" to obraza Pana Lucjana!

odpowiedz
olew - 13.07.2022 / 15:46, *.vectranet.pl

Smutno mi Panie. Grajek musi prosić, by kibole przyszli na mecz. Niezły Grajek, o tym czy będzie legendą, zadecyduje czas, ale z pewnością był i jest niezłym Grajkiem - naszym Grajkiem do trzewi. No nie mamy kiboli - to po pierwsze. Po drugie nie mamy marketingu. Najlepsza ekipa jesienią na polskich boiskach - to Celtowie, a tu będzie jakieś 10 tysięcy. Wstyd ! Kupiliśmy na ligę 5 tysięcy karnetów... Wstyd !! Smutno mi Panie.

odpowiedz
grzesiek - 13.07.2022 / 15:40, *.centertel.pl

Tak na prawdę nic nie wyjaśnił. Powinien wyjasnić jak to było z tymi wplywami z biletów. Czy wiedział, że klub zaproponuje takie wysokie bilety czy nie wiedział. I tyle.

odpowiedz
Hiszpan - 13.07.2022 / 15:39, *.play-internet.pl

Artur zaproś Szymonowicza i w przerwie zróbcie remake tamtej frajerskiej akcji. Komplet murowany.

odpowiedz
wojti - 13.07.2022 / 15:27, *.chello.pl

co gosc pier....li
masakra

odpowiedz
Roma - 13.07.2022 / 15:19, *.plus.pl

Już więcej nie piszcie kto nie przyjdzie, Boruc się załamie, że nie będzie Żyrardowa, x, tyle, L, 42 lat i tego co żegna (i jeszcze paru innych). Boruc zrobił dla Legii więcej niż wszyscy tu piszący razem wzięci. Kibicujcie dalej Kastratiemu.

odpowiedz
Glory hole - 13.07.2022 / 15:17, *.plus.pl

typek ma miliony na koncie i jeszcze miał czelność kłócić się z klubem w sprawie zapłaty za otrzymanie czerwonej kartki z własnej głupoty, hajs za ten mecz chce przytulić, nie wyjaśnił o co biega z premią za puchary, ale oczywiście jak trzeba hajsu to "cała Legia zawsze razem" i teraz ta korpo -gadka żeby wstydu nie było przy pożegnaniu co do ilości fanów...

odpowiedz
Witamina1916 - 13.07.2022 / 15:12, *.t-mobile.pl

Po takim tragicznym sezonie powinni piknik zrobić i atrakcję dla kibiców . Dac ceny po +/- 30 zl i byłby pełny stadion A zarobili by na piwie i kielbaskach . Lub na sprzedaży jakiegoś okolicznościowego gadżetu z borucem

odpowiedz
Januszek - 13.07.2022 / 15:32, *.chello.pl

@Witamina1916: Stary ale to trzeba chciec zrobich chocby plakat z 20 zl z autografem i masa ludzi by kupila, ale ludzie tu od marketingu wychodza z zalozenia ze wszystko sie samo sprzeda ..i wcale sie nie dziwie jak owieczki leca po karnety a jak smiesz im cos powiedziec to zaraz sie rzuca chmara ze nie jestes kibicem tylko klientem , takze mamy jak mamy....a potem sie konczy jak lech z Karabachem 5-1 ;) i po pucharach...liga ciekawsza znowu mecze na szczycie etc i tak na okraglo

odpowiedz
Juri - 13.07.2022 / 15:08, *.centertel.pl

Brawo Panie Arturze,tak trzeba było od razu wyjaśnić
Cała Legia Zawsze Razem to była za Bosmana
Teraz niestety nie ma tak.
Też mi się marzy cały stadion,swój chłopak,zasługuje na pożegnanie przez Legionistów.

odpowiedz
Janusz - 13.07.2022 / 22:12, *.chello.pl

@Juri: a za Alchima to dopiero było ..:)

odpowiedz
Peter - 14.07.2022 / 10:29, *.vectranet.pl

@Janusz : Nawet za Różyka :-)

odpowiedz
42 lata na Legii - 13.07.2022 / 15:04, *.206.156

Panie Boruc, pan już się dostatecznie wcześniej skompromitował. Mam W POMPIE pana pożegnanie i ten mecz. Pusty stadion!

odpowiedz
STLW - 13.07.2022 / 15:03, *.plus.pl

Z tego co gdzieś czytałem to do Warszawy na ten mecz wybiera się spora liczba kibiców Celticu ,żeby nie było tak ,że będzie ich więcej niż Legionistów .Boruc ma dość specyficzne podejście do życia ,jednemu się to podoba ,drugiemu nie ,ja jestem gdzieś po środku :)

odpowiedz
Żegnam - 13.07.2022 / 15:02, *.plus.pl

Błaszczykowski gdy wrócił do Wisły to grał za 500zl miesięcznie, które i tak przeznaczał na stypendium dla młodych piłkarzy (polskie prawo nie pozwala na pracę za darmo).
Kontrakt Boruca był bardzo wysoki, zwłaszcza jak na bramkarza. Podejście do treningów, pracowitość i szacunek do trenera nie były jego mocną stroną w ciągu ostatniego roku. A już sytuacja z fochem i niepłaceniem kary za głupie zachowanie to był szczyt gwiazdorzenia.

Kilka dni temu filmik w którym w wulgarnych słowach radzi zostać w domu. Potem informacja o sprzedaniu zaledwie 4 tysięcy biletów, czyli mniej niż karnetów. No i panika, wreszcie jakąś chwila refleksji. Jak dla mnie za późno. Może gdyby w tym 5 minutowym stękaniu pojawiło się choć raz słowo przepraszam to może bym się zastanowił. A przepraszać jest za co. Od braku formy, braku pomocy drużynie gdy walczyła o utrzymanie, uczestnictwa w dziwnych gierkach o których sam mówi w filmiku, sytuacja z karą, wreszcie przeprosiny za poprzedni filmik który wzbudził tyle negatywnych emocji. Oprócz przeprosin zabrakło najważniejszych wyjaśnień, czyli o co chodzi z tą kasą? W pierwszym filmików powiedział delikatnie że nie ma co wyjaśniać, teraz niby przez 5 minut coś wyjaśnia, ale do najważniejszego problemu się nie odniósł.

Na mecz nie idę. Może obejrzę w tv, może znajdę coś ciekawszego.

odpowiedz
Rytm - 13.07.2022 / 15:25, *.atman.pl

@Żegnam :

Kontrakt to nie umowa o pracę. Kodeks pracy dotyczy tylko umów o pracę.

odpowiedz
P1916 - 13.07.2022 / 15:46, *.plus.pl

@Żegnam : 100% prawdy

odpowiedz
eN - 13.07.2022 / 17:10, *.as13285.net

@Żegnam : przykre ale prawdziwe...

odpowiedz
Ja - 13.07.2022 / 19:58, *.play-internet.pl

@Żegnam : Tak, Błaszczykowski grał za 500 zł miesięcznie. Mogłeś jeszcze dopisać o dużej "pożyczce", której udzielił klubowi i nie minąłbyś się z prawdą. Szkoda ze zapomniałeś dodać, że potem dostał w Wiśle gigantyczne wpływy, równe 1/3 wpływów Mioduskiego w Legii. Na wysokie stanowiska zatrudnił swojego brata Dawida oraz swojego wujka, Jerzego Brzęczka. Następnie, razem ze swoją wesołą ekipą, wyprzedali każdego, kto potrafił prosto kopnąć piłkę i spuścili klub do 1 ligi. Wiesz co Ci powiem? To ja już wolę grubego Boruca, ratującego Legii mistrzostwa, awans do LE i oba mecze ze Spartakiem.

Na mecz nie idź, będziemy się bawić świetnie bez Ciebie i Tobie podobnym.

odpowiedz
Pawełek - 13.07.2022 / 14:52, *.netfala.pl

Nie z tymi cenami. Szkoda.

odpowiedz
Januszek - 13.07.2022 / 14:44, *.chello.pl

No jak by mi placili od kazdego biletu to bym snil zeby rozegrac dwumecz na narodowym xD

odpowiedz
Janusz - 13.07.2022 / 17:44, *.chello.pl

@Januszek: na Maracanie by się najbardziej opłacało

odpowiedz
(L) - 13.07.2022 / 14:41, *.ilabs.pl

Cytując klasyka : co tu k.... wyjaśniać...

Dziękuję, nie ide

odpowiedz
Tyle - 13.07.2022 / 14:39, *.t-mobile.pl

Mordo ważne że w portfelu się zgadza co nie? Dzięki, postoję...

odpowiedz
maniek - 13.07.2022 / 14:27, *.centertel.pl

Wie ktoś ile do tej pory sprzedano biletów?

odpowiedz
r - 13.07.2022 / 14:29, *.51.146

@maniek: 37

odpowiedz
sala - 13.07.2022 / 15:16, *.tpnet.pl

@maniek: 3700 jakos, pisal rzecznik klubu na twiterze

odpowiedz
xxx - 13.07.2022 / 14:23, *.sekocin.pl

Moze i jestes Legenda , moze i nie ale pamietaj lyzka a nie chola. Jeszcze Ci malo kasy ? Sorry ale ja nie ide.

odpowiedz
dino - 13.07.2022 / 14:22, *.plus.pl

Niby pożegnanie legendy a legenda sie tlumaczy również życzę pełnego stadionu i pełnego portfela po meczu

odpowiedz
Cwks97 - 13.07.2022 / 14:21, *.t-mobile.pl

Trochę słabo że nie ma ciśnienia...na ostatnim meczu na gnieździe mini pożegnanie itd a teraz...no cóż oby wyszło jak sobie marzy ????

odpowiedz
HIDDEN&DANGEROUS - 13.07.2022 / 14:21, *.51.146

Kurde to wszystko powinno być takie oczywiste, spontaniczne, normalne a jakaś szopka się z tego robi i w efekcie dzieli kibiców. Nie rozumiem tego....

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 13.07.2022 / 14:14, *.4.114

Życzę pełnego stadionu (minus 1 bo ja się nie wybieram). Najważniejsze że ta opera mydlana dobiega końca :).

odpowiedz