Hubert Kisiel
REKLAMA

Rugby

Kisiel poleciał na ME do Bukaresztu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

21-letni zawodnik sekcji rugby Legii Warszawa, Hubert Kisiel pojechał z pierwszą reprezentacją Polski do Bukaresztu na Mistrzostwa Europy w rugby 7, w którym Polacy walczyć będą również o awans do Pucharu Świata Rugby 7 - Południowa Afryka 2022. Cztery najlepsze drużyny ME (spośród 12 startujących) zapewnią sobie awans do turnieju finałowego, który w dniach 9-11 września odbędzie się w Kapsztadzie.

Polacy rywalizować będą w grupie A z Irlandią (16 lipca o 13:20), Włochami (16 lipca o 19:58) i Portugalią (17 lipca o 12:58). Wszystkie spotkania będą transmitowane na Rugby Europe TV.

W ostatnich dniach na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 20 przebywał inny zawodnik Legii, Dawid Poznański, dla którego było to pierwsze powołanie od trenera Grzegorza Kacały. Kadra Polski U-20 przygotowuje się do listopadowych Mistrzostw Europy do lat 20.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MK - 15.07.2022 / 11:45, *.chello.pl

Najlepszego ???? Trzymaj się i bądź cały czas w formie ! ????????!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.