Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia chce powrotu Pekharta?

Woytek, źródło: interia.pl

Legia Warszawa rozmawia z Tomasem Pekhartem na temat możliwego powrotu - informuje interia.pl. Stołeczny klub cały czas szuka napastnika i jednym z pomysłów jest ponowne sięgnięcie po Czecha, któremu z końcem czerwca wygasł kontrakt.

Legia była zainteresowana przedłużeniem współpracy z królem strzelców Ekstraklasy sezonu 2020/21, ale pod koniec maja Pekharta nie satysfakcjonowała oferta zaproponowana przez stołeczny klub.



- Tomas Pekhart dostał od nas propozycję, kilka razy z nim rozmawiałem. Tomas jest wartościowym i dobrym zawodnikiem, ale czy jest takim samym jak był 2 lata temu? Nie. Jest dwa lata starszy. Żeby oferować mu kolejny kontrakt, trzeba było dać lepsze warunki niż byśmy chcieli, a on miał u nas kontrakt gwiazdorski. W związku z tym, że pierwszy sezon miał bardzo dobry, a drugi słabszy, nie wiadomo było jaki będzie kolejny. Liczyłem, że będzie duża szansa iż znowu zabłyśnie przy trenerze Runjaiciu, ale nie mogłem mu zaoferować lepszych warunków czy nawet tych samych. Zaproponowałem kontrakt niższy. Tomas odpowiedział, że na ten moment ma lepszą propozycję od tej, którą miał do tej pory w Legii, a czeka na jeszcze lepszą. Musimy być szczerzy - nie damy rady dogadać się w tej kwestii. Powiedziałem Tomasowi, by pamiętał, że gdyby nie chciał wyjeżdżać na wschód a u nas grać, to furtka jest nadal uchylona, ale nie sądzę, by przystał na to, znając jakie ma propozycje - wyjaśniał Jacek Zieliński w Prawdzie Futbolu.

Od tamtej pory Czech nie znalazł nowego klubu, choć ma także ofertę z Rakowa Częstochowa. Według informacji Interii Legia prowadzi zaawansowane rozmowy z Pekhartem, w grę wchodzi podpisanie dwuletniej umowy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
Simon - 15.07.2022 / 17:18, *.orange.pl

Qva, co to za wybory, a z Brożkiem nie rozmawiają ?

odpowiedz
dejne3 - 15.07.2022 / 10:43, *.chello.pl

Nawet Strzałkowski nie otrzymał szansy, Runjajic też mu nie dał pograć,czy On jest gorszy od Skibickiego ,Rosołka? Ten Wasz skouting, akademia są w powijakach

odpowiedz
ZenekL3 - 15.07.2022 / 11:39, *.chello.pl

@dejne3 : Jeśli jest gorszy od Rosołka to wita druga liga albo nawet trzecia. Jaka Akademia tacy młodzi piłkarze - super niedorobieni.

odpowiedz
Mój Boże - 15.07.2022 / 10:14, *.play-internet.pl

Wychodzą umiejętności gamonia Zielińskiego:) śmiech na całą lige

odpowiedz
e(L)o - 15.07.2022 / 09:44, *.plus.pl

już nikt do tego cyrku nie chce przyjść więc ściągają stare małpy

odpowiedz
tekken (L) - 15.07.2022 / 08:24, *.230.80

Przekombinowane. Mówiłem: Zwoliński, Angielski,KuchyKing, Młody Kosa dodatkowo.

odpowiedz
Wołomin NR - 15.07.2022 / 06:59, *.centertel.pl

To nie dzieje się naprawdę :-/

odpowiedz
Julek - 15.07.2022 / 00:19, *.play-internet.pl

Legia takimi zagrywkami na rynku tylko się ośmiesza i jasno pokazuje, że nie potrafią robić transferów.

odpowiedz
MonsteR !(L)! - 14.07.2022 / 22:33, *.tpnet.pl

Zawodnicy bez umowy
Środkowy napastnik
1.Sonny Perkins
2.Güven Yalcin
3.Kwang-song Han
4.Adnan Basic
5.Keita Baldé
6. Brandon Thomas
7.Daouda Bamba
8.Saido Berahino
Lepiej któregoś z podanych !!!

odpowiedz
axlrose - 14.07.2022 / 20:55, *.tpnet.pl

Myślę, że nie ma czym się podniecać, to zwykła zagrywka menago by kontrakt Pekharta był lepszy.

odpowiedz
znawca - scout - 14.07.2022 / 20:48, *.plus.pl

ewidentnie w klubie popełniają błędy transferowe i powinni się w końcu obudzić - trzeba obsadzić pozycję bramkarza i myślę, że strzałem w dziesiątkę może być perspektywiczny Bałkaniec Marijan Antolović

odpowiedz
Antyberg - 15.07.2022 / 10:01, *.centertel.pl

@znawca - scout : Pamiętam, był u nas taki ręcznik

odpowiedz
Antyberg - 14.07.2022 / 20:16, *.tpnet.pl

A po co on tu znowu? Dziękujemy bardzo za grę i strzelone bramki, ale chyba jak już nie chciał grac w Legii to niech szuka szczęścia teraz gdzie indziej, a może po prostu brak innych ofert???

odpowiedz
Mig - 14.07.2022 / 19:36, *.tpnet.pl

Nieeeeeee! Tylko nie to!!!!

odpowiedz
Ja - 14.07.2022 / 18:09, *.plus.pl

Co!!!!! Tylko Nie To!!!¡!!!

odpowiedz
Paco - 14.07.2022 / 17:31, *.orange.pl

Beret w dobrej formie , może jeszcze Stańko Svitlice . Kudłaty pustaku kiedy znikniesz

odpowiedz
Wujek dobra rada - 14.07.2022 / 16:51, *.94.200

Uzależnić wynagrodzenie od bramek/asyst/minut. Jak będzie grał gwiazdorsko to zarobi na gwiazdorski kontrakt.

Prawda, że pyszne?

odpowiedz
Damcio - 14.07.2022 / 16:33, *.centertel.pl

Borysiuk też jest do wzięcia.

odpowiedz
Jasio - 14.07.2022 / 16:48, *.94.200

@Damcio : Dziękuję postoję.

odpowiedz
yyy - 15.07.2022 / 00:31, *.centertel.pl

@Jasio: czemu? przecież on, jak powszechnie wiadomo, potrafi uderzyć

odpowiedz
Jasio - 15.07.2022 / 10:27, *.datapacket.com

@yyy: a, to zwracam honor.

odpowiedz
Simon - 15.07.2022 / 17:13, *.orange.pl

@yyy: uderzyć tak, ale trafić rzadziej

odpowiedz
ajajajaj - 14.07.2022 / 15:52, *.net.pl

Panowie i Panie to już jest kabaret kurfa mat co oni wyprawiają woła o pomstę do nieba! Na pewno jest tylu utalentowanych zawodników w innych krajach lub w 2 lidze a oni tego co się przewraca o własne nogi !!!!!!!

odpowiedz
heh - 14.07.2022 / 15:27, *.geckonet.pl

Boruc niech też wróci...

odpowiedz
Tym - 14.07.2022 / 15:12, *.centertel.pl

Jak siwy złotówki nie da Zielińskiemu to szuka co się da tyle w temacie

odpowiedz
Darek - 14.07.2022 / 15:05, *.chello.pl

Dyrektor sportowy nie ma pomysłu na napastnika, że chce z powrotem Pekharta?
I to na 2 lata? Czyli przez 2 lata będziemy grać Pekhartem?To cztery okienka transferowe.

odpowiedz
Arek - 14.07.2022 / 15:00, *.tpnet.pl

Jak mają szukać i sprowadzić na koniec okienka jakiś wynalazek do odbudowy, to ja wolę Pekharta. Przynajmniej znany i nasz. Bramki strzelać też potrafi.

odpowiedz
Piter - 14.07.2022 / 14:54, *.centertel.pl

A za co? Dej za darmo, bo mam chorego prezesa?

odpowiedz
Pietrucha - 14.07.2022 / 17:39, *.85.58

@Piter: hahahahhahahahahahah ale mnie ubawiłeś ????

odpowiedz
Juri - 14.07.2022 / 14:39, *.centertel.pl

Z tego co mamy,to najlepszy napastnik.

odpowiedz
Przemo - 14.07.2022 / 14:27, *.201.80

CYRK MIODUSKIEGO TRWA

odpowiedz
Markus Merk - 14.07.2022 / 14:00, *.play-internet.pl

Spokojnie przyjdzie Pekhart, przyjdzie Świerczok będziecie zadowoleni.

odpowiedz
Misiowaty - 14.07.2022 / 14:07, *.orange.pl

@Markus Merk: Po co ten sarkazm, pewnie nie przyjdzie, przecież umowa wygasła nie chciał przedłużać i raptem przyjdzie. Nie realne

odpowiedz
Dimas - 14.07.2022 / 20:48, *.info.pl

@Markus Merk: Świerczokowi grozi 2 lata dyskwalifikacji więc nie przyjdzie stąd dyrektor się zabezpiecza

odpowiedz
Siwy - 14.07.2022 / 13:45, *.sky.com

I bardzo dobrze. Chce grać to zaakceptuje niższy kontrakt

odpowiedz
Sebas (L) - 14.07.2022 / 13:43, *.t-mobile.pl

Ja się pytam po co ??

odpowiedz
Kibic - 14.07.2022 / 13:36, *.com.pl

Dajcie pracować Jackowi Zielińskiemu, wszystkim się nie dogodzi, będziecie oceniać po sezonie. Mistrzowskim oczywiście.

odpowiedz
Skibicki - 14.07.2022 / 13:31, *.kpn.net

Już lepiej jak Rosołek weźmie mnie na barana

odpowiedz
Ja - 14.07.2022 / 13:12, *.play-internet.pl

Ludzie, narzekacie na zmianę składu co pół roku, a jak przyszedł dyrektor sportowy, który podziela Wasze zdanie i stara się prowadzić inną politykę transferową, to płaczecie. Pekhart w formie to gwarancja bramek, jestem jak najbardziej na tak.

odpowiedz
geds - 14.07.2022 / 13:19, *.centertel.pl

@Ja:
Podziela kiedy gada. Ale robi coś dokładnie odwrotnego.

odpowiedz
Ty - 14.07.2022 / 13:03, *.129.146

Stype czas zacząć..... Powolny marsz pogrzebowy. Marsz ku ciemności.....

odpowiedz
Januszek - 14.07.2022 / 12:55, *.chello.pl

ahahahaha..... co dzien to lepiej ... zaraz sie okaze ze wroci Emreli :D ...cyrk na kolkach

odpowiedz
Tomek - 14.07.2022 / 13:52, *.113.189

@Januszek: I Lewandowski...a nie czekaj bierzcie Lewandowskiego my mamy Aruabarrene :)

odpowiedz
Misiowaty - 14.07.2022 / 12:47, *.orange.pl

Wam to nawet jakby Messi i Ronaldo przyszli to by było źle, a tu macie sprawdzonego napastnika, ok może i nie umie grać nogami rzadko głową, ale może się zastawić by dać możliwość strzału innym.

odpowiedz
Prucek - 14.07.2022 / 13:19, *.centertel.pl

@Misiowaty: moją teściowa też się umie zastawić .

odpowiedz
Misiowaty - 14.07.2022 / 13:25, *.orange.pl

@Prucek: No to niech się zgłosi może się do drużyny załapie ;)

odpowiedz
ZenekL3 - 14.07.2022 / 12:41, *.chello.pl

No cóż napastnik to jednak napastnik i to taki, który już kiedyś zdobył 20 goli w sezonie. Zdecydowanie wolę go niż Rosołka, który jest napastnikiem 2-3 poziomy słabszym niż Pekhart. Skoro nie stać nas na nikogo innego, bo prezes przesr..ł wszystkie pieniądze, to mógłby być Pekhart, ale to się nie stanie i zaczniemy sezon z tym co mamy czyli z prawie niczym.

odpowiedz
Wycior - 14.07.2022 / 12:37, *.t-mobile.pl

A moglibyśmy mieć dużo lepszego Nikolica…

odpowiedz
ja 1916 - 14.07.2022 / 12:32, *.igloonet.pl

O nie, tylko nie on. Już lepiej jakiegoś juniora dać, niech się ogrywa.

odpowiedz
Super - 14.07.2022 / 12:28, *.play-internet.pl

Haha Le Cabaret robią z naszej L .....Pich, Pekhsrt kto następny może Jalocha Robakiewicz...

odpowiedz
Pawełek - 14.07.2022 / 12:26, *.netfala.pl

Po co to drewno tu?

odpowiedz
Dimas - 14.07.2022 / 12:09, *.play-internet.pl

No to mamy napastnika...

odpowiedz
Cyniek - 14.07.2022 / 12:08, *.play-internet.pl

Kiedy oni skończą robić pośmiewisko z Legii

odpowiedz
WilyWarsaw - 14.07.2022 / 12:08, *.play-internet.pl

GRZESIU, OPANUJ SZOK ???? ile na przestrzeni 20 lat Raków zdobył mistrzostwo ile razy Legia ?..
Nie mówiąc o tym że Raków nie ma kibiców tylko piknikow ^^

odpowiedz
Tommy - 14.07.2022 / 16:16, *.toneticgroup.pl

@WilyWarsaw: a co ma wspolnego ilosc zdobytych MP z komfortem grania dla zawodnikow?

odpowiedz
Tommybielany - 14.07.2022 / 12:07, *.centertel.pl

Tylko nie to.

odpowiedz
grzesiek - 14.07.2022 / 12:03, *.centertel.pl

Wolałbym raków szczerze mowiac na jego miejscu. Sprawdzona marka a Legia to wielka niewiadoma

odpowiedz
Kris - 14.07.2022 / 12:06, *.orange.pl

@grzesiek: ale Grzesiu nie jesteś na jego miejscu- medalikowy wale ze "sprawdzonej marki" - kościelnej

odpowiedz
@Kacperek - 14.07.2022 / 12:11, *.chello.pl

@grzesiek: Jak mozna tak mowic o Legii ktorej sie kibicuje , zobacz ile rakow ma Mistrzostw a ile Legia ! , to ze nie wyszedl jej sezon w lidze jeden od 1945r to nic nie znaczy . Rok temu o tej porze Jaralalismy sie Legia jak wygrywała z Bodo ! i grala w Lidze Europy pozniej przyszedl zimny prysznic ale taki musial przyjsc ! Teraz juz tylko Lepiej... i za Rok Legia w Top 3 - To dzieki Legii Druzyny beda graly od drugiej rundy Ligi Konferencji za rok a nie rakowowi . Ludzie jaraja sie rakowem gdzie wygrali tylko Puchar PL i Super Puchar Polski nawet w zadnych rozgrywkach grupowych nie grali . Jaja beda jak przegraja z Astana i nie wejda do Ligi Konferencji - tzn rzadna druzyna nie wejdzie z PL

odpowiedz
grzesiek - 14.07.2022 / 13:07, *.centertel.pl

@@Kacperek: ludzir kochani mowie co bym zrobil na miejscu pilkarza , a watpie zeby pekhart po jednym w dodatku noeudanym sezonie zakochal sie w Legii. Jako kibic oczywiscie ze moje serce chcialoby go w Legii bo jest calkiem dobry, a nikt inny u nas grać nie bedzie...

odpowiedz
grzesiek - 14.07.2022 / 13:08, *.centertel.pl

@@Kacperek:lepszy, bo Legii nie stać***

odpowiedz
Syrenek - 14.07.2022 / 14:19, *.tktelekom.pl

@grzesiek: sprawdzona marka jak... groclin

odpowiedz
grzesiek - 14.07.2022 / 22:13, *.centertel.pl

@Syrenek: owszem przesadziłem, ale chodziło mi o to, że klub ktory na przestrzeni lat pnie sie coraz bardziej w gore i jest madrze zarzadzany. Niestety w przeciwienstwie do Legii

odpowiedz