REKLAMA

Strzelectwo

Trzy medale legionistów w finale OOM

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Tarnowie odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, w których zawodnicy Legii zdobyli trzy złote medale - dwa złote krążki wywalczyła Izabela Wąsik (Ppn i Psp30+30), a jeden Maciej Zygmuntowski (Ppn). Blisko miejsca na podium była Martyna Krzesaj w karabinie sportowym 3x20 strzałów - w rywalizacji juniorek młodszych.

Iza Wąsik, dzięki dwóm złotym medalom zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki w pistolecie. W klasyfikacji klubowej Legia zajęła miejsce czwarte.

Wyniki legionistów na OOM:
Pistolet pneumatyczny juniorów młodszych: 1. Maciej Zygmuntowski
Pistolet pneumatyczny juniorek młodszych: 1. Izabela Wąsik
Pistolet sportowy 30+30: 1. Izabela Wąsik
Karabin sportowy 3x20 juniorek młodszych: 4. Martyna Krzesaj
Karabin pneumatyczny juniorów młodszych: 6. Bartłomiej Góral, 9. Ignacy Pierzchalski
Karabin sportowy 3x20 juniorów młodszych: 6. Bartłomiej Góral
Trap 100 juniorów młodszych: 6. Wiktor Potocki, 9. Kacper Krysztopa
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.