Mateusz Wieteska - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Być może zdarzy się lot do Francji

Mikołaj Ciura, źródło: Canal+ Sport

- Nie tak planowaliśmy zagrać w drugiej połowie. Były lekkie męczarnie. Najważniejsze, że zagraliśmy na zero z tyłu i mamy trzy punkty - powiedział po meczu na antenie Canal+ Mateusz Wieteska.

Kapitan zapytany o to, czy to był jego ostatni mecz w Legii, odpowiedział:
- Na ten moment, dopóki mam kontrakt z Legią, to jestem jej zawodnikiem. A co będzie jutro, zobaczymy. Być może zdarzy się lot do Francji.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
(L)ukasz - 25.07.2022 / 00:43, *.orange.pl

Dla niego dobrze, dla Legii bez większej straty jak wróci Maik, jest Rose i Artur może przejść na środek. Ważne żeby nie puścić go za czapkę drobnych jako reprezentanta Polski.

odpowiedz
Simon - 25.07.2022 / 00:37, *.orange.pl

Ja rozumiem (może się mylę), że jak ktoś jest podsrawowym środkowym obrońcą i kapitanem, to jest filarem drużyny. To podana kwota transferowa za ten filar jest śmieszna, ale nie niesłuszna, ona po prostu odzwierciedla aktualny poziom drużyny

odpowiedz
drty - 25.07.2022 / 07:50, *.com.pl

@Simon:

Odzwierciedleniem (L) Mioduskiego jest to, że prezentujemy taki poziom, że Wieteska jest podstawowym obrońcą. Danie mu opaski, to tylko zachęta dla kupującego, co nie ogląda tej nędznej ligi - zabieg najwyraźniej się udał.

odpowiedz
Wolfik - 24.07.2022 / 23:38, *.mm.pl

Koledzy, moim zdaniem jesteście zbyt surowi w ocenie naszego aktualnego kapitana. Jak na naszą ligę, to nie taki zły obrońca. Zgodzę się natomiast z tezą, że od pewnego czasu Mateusz nie czyni postępów i chyba rzeczywiście zmiana otoczenia jest tutaj konieczna. W każdym razie należy mu życzyć powodzenia w nowym klubie.

Z pewnością większośc z nas patrzy przez pryzmat poprzedniego "szalonego" sezonu. Ja również jeszcze przed wiosenną rundą sugerowałem, że zmiany na pozycjach środkowych są konieczne. Oby to były zmiany jakościowe, bo jeśli nasza obrona ma "wisieć" na Rose....

odpowiedz
Ali - 24.07.2022 / 19:12, *.chello.pl

Jedz i nie wracaj

odpowiedz
grev - 24.07.2022 / 18:57, *.vectranet.pl

Jedź pan!!!

odpowiedz
100% Anty 7ech - 24.07.2022 / 18:02, *.chello.pl

Wieteska powinien wylecieć już dawno!

odpowiedz
Wilanow - 24.07.2022 / 17:40, *.t-mobile.pl

Powodzenia aczkolwiek uważam, że dla polskich zawodników lepsza jest liga włoska.

odpowiedz
wyjazdowicz - 24.07.2022 / 14:13, *.46.112

bardzo dobry obrońca byc moze najlepszy w lidze z tym ze nasza liga jest za silna i ciezko pokazac swoje umiejetnoisci
mysle ze na zachodzi pokaze klase

odpowiedz
OLaf - 24.07.2022 / 13:09, *.tpnet.pl

Nie wierzę że ktokolwiek chce tego gamonia...

odpowiedz
Janinho - 24.07.2022 / 11:04, *.t-mobile.pl

Teraz powinni kapitanem naszej (L)egii zrobić Kastratiego, potem Kharatina i Slisza....

odpowiedz
AAA - 24.07.2022 / 10:24, *.chello.pl

Do Grzesiek: jakie bramki człowieku.
Ile tych bramek przez tyle sezonów nastrzelal wiesz chociaż?

odpowiedz
Micha(L) - 24.07.2022 / 04:13, *.chello.pl

do barbarii chcesz lecieć?....jeszcze zatęsknisz za Warszawą, a "PINIONDZE TO NIE WSZYSTKO" - pamiętaj!

odpowiedz
Arek - 24.07.2022 / 12:20, *.tpnet.pl

@Micha(L): ale za czym on ma tęsknić, za dzbanami, co po nim jechali nawet jak zagrał bezbłędnie?

odpowiedz
grzesiek - 24.07.2022 / 00:38, *.centertel.pl

Zaraz po rzezniczaku albo na spolke z nim najgorszy obronca od wielu lat. Gdyby byl dobry to nawet cenowo bysmy wzieli za niego z 5 baniek zamiast 1,3.
Ale zeby nie bylo tak katastrofalnie no to pomimo komplwtnego braku umiejetnosci i sprytu to pokazywal wole walki. Strzelal bramki dla nas. W szatni podobno tez duzo dawal. Wiec za to staranie się Dzieki

odpowiedz
utysk - 25.07.2022 / 07:19, *.com.pl

@grzesiek:

Ale Rzeźnik w formie był solidnym punktem obrony, a ta miernota nawet przez 15 minut nie wyjaśniała jakim cudem znalazła się Ekstraklasie, nie wspominając o Legii.

odpowiedz
Wlkp - 24.07.2022 / 00:38, *.plus.pl

Być może?koleś juz dobrze wie,ze leci na testy i podpisać kontrakt i tak się wypowiada?

odpowiedz
Kosta Run - jaić - 23.07.2022 / 23:08, *.plus.pl

Na jego miejsce mam już dwóch 39-letnich Słowaków, śmiało Mati możesz iść

odpowiedz
OLE - 23.07.2022 / 22:44, *.aster.pl

Jeszcze się przeprosicie z Wietesem jak przyjdzie jakiś ogór, chociaż zaraz dla was kto by nie przyszedł to jest zły albo za stary

odpowiedz
Witan - 23.07.2022 / 22:47, *.centertel.pl

@OLE : przeprosić z nim? Gorszy już nikt jie przyjdzie od niego.

odpowiedz
Pierwszy - 24.07.2022 / 00:17, *.vectranet.pl

@Witan: Widziałeś dziś występ Ivanowa? Dramat.

odpowiedz
Michu - 24.07.2022 / 09:59, *.com.pl

@OLE : juz lepiej postawic butelke z wodą na jego miejsce.

odpowiedz
Łysy - 23.07.2022 / 22:43, *.centertel.pl

Zero szacunku do Legii w jego wypowiedzi, jeden wielki pozorant. "Może zdarzy się lot" wypowiada się jakby był jakąś gwiazdą, a powinien być wdzięczny za grę w tym klubie i za rok że mimo swojego ograniczenia piłkarskiego złapał tyle minut.

odpowiedz
Dominik - 23.07.2022 / 23:41, *.161.18

@Łysy : a Ty jak pewna Pani w urzędzie w Radzyminie, ust 2 paragrafu mnie nie interesuje (wym 6 m odlegości dla budynków mieszkalnych) pierwszy mówi, ze dla budynków odlegości wynosi 8m

odpowiedz
W-wa - 23.07.2022 / 22:27, *.cyfrowypolsat.pl

A czy Wieteś nie powinien pauzować za czerwoną kartkę?Czy coś mi umknęło?

odpowiedz
lucho_83 - 23.07.2022 / 22:34, *.play-internet.pl

@W-wa: za 2 żółte pauzy nie ma.

odpowiedz
Elo - 23.07.2022 / 22:24, *.chello.pl

W I kolejce Ligue 1 Clermont gra u siebie z PSG... Wietes będzie miał twarde lądowanie jak go Messi z Neymarem i Mbappe zakręcą. :)

odpowiedz
Mamut - 24.07.2022 / 16:28, *.t-mobile.pl

@Elo: przynajmniej sobie selfi zrobi

odpowiedz
Victorio Emporio84 - 23.07.2022 / 22:19, *.cyfrowypolsat.pl

Ja też

odpowiedz
Babol & Kupon - 23.07.2022 / 22:19, *.211.174

Leć babolu i nie wracaj!

odpowiedz
Zgred - 23.07.2022 / 22:17, *.orange.pl

Mogę cię zawieść na lotnisko

odpowiedz