fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Esteban Orozco na testach w Legii

źródło: sport.tvp.pl

Legia Warszawa testuje 16-krotnego reprezentanta Gwinei Równikowej Estebana Orozco. 24-letni defensor urodziny w Hiszpanii pojawił się w poniedziałek na treningu.



Orozco występował przede wszystkim w trzeciej i czwartej lidze hiszpańskiej. W swojej karierze reprezentował CD Utera, UD Ibiza, CF Sant Rafel, a ostatni sezon spędził w Antequera CF. W 2017 roku zadebiutował w reprezentacji Gwinei Równikowej. Do tej pory rozegrał w niej szesnaście meczów i strzelił gola. Orozco i jego kadra zasłynęli w 2022 roku dobrą grą w trakcie Pucharu Narodów Afryki. Wraz ze swoją kadrą obrońca dotarł do 1/4 finału mistrzostw kontynentu. On sam był autorem trafienia w wygranym 1-0 spotkaniu z Algierią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (73)

+dodaj komentarz
Kasztan - 28.07.2022 / 08:56, *.com.pl

No i?
Testują go testują i co?

odpowiedz
Kolega po szalu - 26.07.2022 / 21:08, *.plus.pl

Nastepny taki sam jak : Mudoh Yahaya Nwoji Eresaba Ndah Chukwu Chinyama Ogbuke Dick Augusto Manu Rui Barbosa Hugo Alcantara

odpowiedz
Auuuu - 26.07.2022 / 21:54, *.chello.pl

@Kolega po szalu: Eresaba Żbik Nasielsk!

odpowiedz
(L)uki - 27.07.2022 / 09:55, *.25.60

@Kolega po szalu: a może taki jak Quattara ? :)

odpowiedz
grzesiek - 27.07.2022 / 10:11, *.centertel.pl

@(L)uki: nie stawiamy na czarnosorych a szkoda.

odpowiedz
Mioduski jak ty mi zaimponowałes w tej chwili - 26.07.2022 / 21:03, *.plus.pl

Czarny Wieteska?

odpowiedz
marco polo - 26.07.2022 / 20:27, *.chello.pl

Mioduski i honor, dobry żart . Temu typowi w twarz napluć to powie że deszcz pada . Prędzej czy pózniej na taczkach go wywiozą.

odpowiedz
Wieczny fan Zielińskiego - 26.07.2022 / 19:51, *.plus.pl

Przecież to wiadome że jak się szuka na wysypiskach to się trafia na same śmieci.

odpowiedz
Wietes, pszekot - 26.07.2022 / 19:16, *.lewtelnet-access.de

Ten czarny herbatnik ewidentnie ma przebite blachy, ok. u nich to norma ale o 27 lat cofnąć licznik to szacun

No i zastanawiające jest dlaczego jedną nogę ma czarną ze stopą 45, a drugą brązową krótszą o 10 cm ze stopą 37

Wygląda jakby tylko jedna była oryginalna a druga wymieniona razem z blachami

Brać nie brać, ciężki orzeszek do zgryzienia, niby totalny szrot ale jednak z ligi hiszpańskiej i co nie jest bez znaczenia zgodzi się grać za miskę odpadów i materac rzucony w kotłowni

odpowiedz
bep - 26.07.2022 / 14:53, *.230.191

W obecnej sytuacji karowej wzmocnieniem będzie nawet kelner ze Sportsbaru

odpowiedz
Gość niedzielny - 26.07.2022 / 15:29, *.centertel.pl

@bep: co prawda to prawda aczkolwiek nie byłem w nowym przybytku ????????

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 26.07.2022 / 14:44, *.play-internet.pl

Podobno miał zerwane więzadła w prawym i lewym kolanie,ale jest już wszystko git.

odpowiedz
Ehmehme - 26.07.2022 / 11:55, *.com.kh

Może się chłopina na coś przyda, na przykład podciąć trochę żywopłoty przy biurowcu, albo rozebrać choinkę po świętach, czasami jest z tym problem i nie ma komu.

odpowiedz
ZenekL3 - 26.07.2022 / 13:53, *.chello.pl

@Ehmehme: I jak mu teraz w oczy powiedzieć, że już nie ma bazaru na stadionie X-lecia.

odpowiedz
22maciek2 - 26.07.2022 / 11:13, *.centertel.pl

To może niech zagra Jacek Zieliński. Będzie taniej i na pewno lepiej.

odpowiedz
Curragh - 26.07.2022 / 11:04, *.plus.pl

Chcieliście głośnego nazwiska? To macie. Legia rozmawia z obrońcą nazwiskiem Laporte. Wprawdzie to nie ten z Man City, ale robi wrażenie

odpowiedz
Dimas - 26.07.2022 / 12:06, *.play-internet.pl

@Curragh: Po Laporte jeszcze jest dwóch w kolejce, więc w sumie planują 2 stoperów ściągnąć, czas mamy :)

odpowiedz
robson - 26.07.2022 / 10:12, *.chello.pl

jeszcze tylko napastnika dobiorą z 3 słowackiej po kontuzji i mamy pełny skład.
to jest smutne jak się ten klub po równo pochyłej stacza w dół.
Mioduski nie masz za grosz honoru.

odpowiedz
Legionista-Portowiec - 26.07.2022 / 07:28, *.centertel.pl

Szukanie zawodników po zagranicznych drugich, trzecich ligach jest bez sensu. Moim zdaniem lepiej kontraktować młodych wyróżniających się Polaków.

odpowiedz
Lolo Ferrari - 26.07.2022 / 10:15, *.com.tr

@Legionista-Portowiec: na to trzeba mieć pieniądze a właściciel ich nie ma, bo to nawet nie jest przypadek że ma i nie chce dołożyć

odpowiedz
jarekk - 26.07.2022 / 06:14, *.metrointernet.pl

Po taniosci. Nie nalezy spodziewac sie zbyt wiele.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.07.2022 / 05:29, *.autocom.pl

Trzecia i czwarta liga hiszpańska.... Za gościa, który poszedł do pierwszej francuskiej. To się musi Dariuszowi udać. Wszystko mu się udaje.

odpowiedz
kuman - 26.07.2022 / 03:20, *.cyfrowypolsat.pl

ze zdęcia co widzę to ma buty czyli nie jest źle

odpowiedz
W(L) - 26.07.2022 / 05:11, *.chello.pl

@kuman.................Padłem

odpowiedz
Franek S - 26.07.2022 / 09:19, *.orange.pl

@kuman: ja poznaję piłkarza jak wiąże buty. Ma ktoś link na YT?

odpowiedz
77/82 - 26.07.2022 / 09:20, *.warszawa.pl

@kuman: żeby tylko miał odpowiedni rozmiar, bo będzie powtórka z Chima Chukwu...

odpowiedz
Bln - 26.07.2022 / 14:03, *.play-internet.pl

@kuman: niestety ale być może nawet tych butów nie ma, Eteban jest "mocno opalony", a na zdjęciu jest ktoś kto ewidentnie był nad polskim morzem.

odpowiedz
Mioduski jak ty mi zaimponowałes w tej chwili - 26.07.2022 / 20:59, *.plus.pl

@Bln: To nogi prezesa w korkach :)

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 26.07.2022 / 01:24, *.centertel.pl

Wója się znacie pierniczeni znafcy sokera ... jakby któryś naprawdę oglądał go i jego reprezentację w PNA to byście pisali inaczej ... gość jest czarny to fakt ale spokojnie da sobie radę w tej ogórkowej lidze ... niezwykle szybki i jak na te warunki zwinny i silny na nogach ... będzie jeszcze z niego pożytek o ile nie zasmakuje Warszawy nocą ... dla mnie strzał w dziesiątkę w dodatku za te pieniądze brać i całować w du... tego skauta co go wypatrzył...

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 26.07.2022 / 01:37, *.centertel.pl

@Jack(L): nie znudziło Ci się cięciu oddychać prostym nosem ...

odpowiedz
Jack (L) - 26.07.2022 / 20:49, *.t-mobile.pl

@Śmichy po pachi a wybuchi po dachi: ,,cięciu"??? A tobie nie znudziło się gryść suchary jedynkami????

odpowiedz
Joker - 27.07.2022 / 19:14, *.chello.pl

@Śmichy po pachi a wybuchi po dachi: to go całuj i serca nie żałuj. Jeszcze będzie płacz po Wietesce. Zawsze to samo, opchną fajnego piłkarza i sprowadzą szrot, byle zagraniczny.

odpowiedz
Leo - 26.07.2022 / 01:20, *.play-internet.pl

brakuje mi jeszcze tu chwalenia za sprzedaż Wieteski jak czytam te komentarze każdy narzekał a tu cisza jak go sprzedali

odpowiedz
Jack(L) - 26.07.2022 / 00:44, *.cyfrowypolsat.pl

No super, najpierw Wieteś nie jest na sprzedaż. Następnie dajemy mu zielone światło na transfer jak znajdziemy godnego następcę. A teraz Wieteś idzie za 1,3€ a my na jego miejsce ,,testujemy" gościa z 4 ligi Hiszpańskiej.Pewnie przy podpisaniu umowy dostanie w gratisie opaskę kapitana po nim.Do świąt daleko a u nas szopka cały czas.I pewnie był obserwowany od dłuższego czasu. Jak Kosta ogarnie co tu się wyrabia to sam zrezygnuję. Loczek daj sobie spokój ze sportem,czas kandydować do Sejmu a potem na prezydenta.

odpowiedz
Jack(L) - 26.07.2022 / 01:18, *.cyfrowypolsat.pl

@Jack(L): ...tam potrzebują takich wizjonerów. A za chwilę odejdzie Josue, ale spoko nasz skauting już penetruję Alaskę i ma już kilku Eskimosów na jego miejsce tylko nie doszli jeszcze do porozumienia. Problem jest czy płacimy w śledziach czy makrelach.

odpowiedz
Przemek - 26.07.2022 / 00:20, *.t-mobile.pl

Niedawno za frajer oddali Mosóra do Piasta... Kiedy ktoś w tych gabinetach pójdzie po rozum do głowy... O tym orzeszku się nie wypowiadam bo nie słyszałem i nie znam chłopa ale czarno ( bez podtekstów ) to widzę ....

odpowiedz
Farme(L) - 26.07.2022 / 00:12, *.virginm.net

O rzesz qurva… albo mamy yebitny scouting albo kompletnie kogoś popędolino…

odpowiedz
ws - 26.07.2022 / 00:02, *.vectranet.pl

Będzie hit! Na transfermarkt.pl jest informacja ze do Legii przejdzie Holger Batstuber kiedyś w Bayernie .

odpowiedz
SW - 26.07.2022 / 08:19, *.centertel.pl

@ws: chyba pomyliłeś świat realny z Football Managerem

odpowiedz
ws - 26.07.2022 / 12:53, *.vectranet.pl

@SW: odpowiem na Twój komentarz za kilka dni.

odpowiedz
1918 - 25.07.2022 / 23:12, *.net.pl

A Davo z Wisły Płock to w której lidze grał? Chcielibyście transfery na poziomie Barcelony albo Chelsea a to niestety nie te ligi i możliwości. Same płaczki i narzekaczki...

odpowiedz
Darek - 25.07.2022 / 23:10, *.chello.pl

Z czwartej ligi hiszpańskiej,brawo.Dostanie kontrakt życia jak Philipss a po roku jeszcze mu zapłacimy by się go pozbyć.Na początek minimum pół roku aklimatyzacji.
Naprawdę nie ma żadnego chłopaka na Mazowszu tylko trzeba murzyna ciągnąć przez pół świata?

odpowiedz
Aryon - 25.07.2022 / 22:53, *.aster.pl

A nie wzięliście pod uwagę, że to może być transfer dla rezerw? Tam również potrzebne są wzmocnienia. Zobaczymy co napiszą po podpisaniu kontraktu (o ile nie okaże się, że on nie dla Legii). Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Legionistów.

odpowiedz
krislegia - 26.07.2022 / 09:15, *.matrixinternet.pl

@Aryon: a po hu... do rezerw to tam nie ma kto grać ??

w 3 lidze mogła by równie dobrze zagrać 1/3 z tu komentujących . Bo 3 liga dla tych nieudaczników ( nie mówię tu o piłkarzach ) w gabinetach to Mount Everest.

odpowiedz
ZenekL3 - 25.07.2022 / 22:48, *.chello.pl

Widać przygody z Negołu i Rui Lopezem nikogo niczego nie nauczyły. Jeśli naprawdę wszyscy w naszej Akademii są tak ch..wi, że musimy wybierać śmieci z Andaluzyjskich pastwisk, to trzeba nie zmieniać jej szefów tylko tę Akademię po prostu rozwiązać.

odpowiedz
SEBO(L) - 25.07.2022 / 22:38, *.centertel.pl

Nie kończy się szukanie w egzotycznych krajach tuzów /przodowników futbolowego rzemiosła! Czy to się skończy? Reprezentant Gwinei Równikowej do tego "urodziny (?? brawo redakcjo) w Hiszpanii " :D ,grający w 3-4 lidze hiszpańskiej... Ktoś chce na siłę być oryginalny i liczyć na cud czy złoty strzał? Można wypić pół litra popijając keczupem i zagryzając surowym ziemniakiem czy mandarynką,tylko po co na siłę szukać problemów gastrycznych i mieć sraczkę? Już mamy oryginała z Mauritiusa, szkolonego we Francji... I ostatnio ładnie rozegrał piłkę z bramkarzem... uczmy się na,nomen omen, błędach...

odpowiedz
Wolfik - 25.07.2022 / 22:47, *.mm.pl

@SEBO(L): Może dopłacają do jego "transferu"....
Kolego, obawiam się, że ewentualne zakontraktowanie owego "no name" zamknie drogę przyjścia kogoś z dwójki Ivanoov/ Walukiewicz a to nie bedzie śmieszne.

A skoro mowa o Rose. Są tutaj tacy, którzy po Twoich słowach wysłali by Ciebie na K6. Bo ponoć robi "kolosalne postępy". A my jesteśmy ślepi...

odpowiedz
wtf - 25.07.2022 / 22:33, *.chello.pl

Zieliński to jeszcze lepszy ananas niż Kucharski!Czwarta Liga,jprdl;Gość tylko odbiera telefony od jakichś podrzędnych menadżerów,zero własnego skautingu!

odpowiedz
Maaciekw - 25.07.2022 / 22:26, *.orange.pl

oto miś na miarę naszych możłiwości

odpowiedz
sssss - 25.07.2022 / 22:04, *.plus.pl

186 cm i prawy obronca

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 25.07.2022 / 21:48, *.cyfrowypolsat.pl

Jak to w Afryce w paszporcie 24 lata a w rzeczywistości 44 i w dodatku kobieta.

odpowiedz
Hugon - 26.07.2022 / 19:00, *.vectranet.pl

@(L)eve(L)64: Cicho z tą kobietą ,bo się Kaczor dowie

odpowiedz
DanieLo - 25.07.2022 / 21:25, *.amazon.com

to jest kaliber na miare klubu Legia Warszawa?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwinea_R%C3%B3wnikowa

tzn ze u nas na wlasnym podworku lepszych nie ma.... albo nas na nich nie stac.

odpowiedz
Kurdupel - 25.07.2022 / 21:11, *.datapacket.com

Panie Jacku, bierzemy gościa 177cm wzrostu na środek obrony?
To nie ma już słabych Polaków na ŚO, że musimy brać szrot z zagranicy?

odpowiedz
bum - 25.07.2022 / 20:34, *.234.242

Karbownik do konkurencji dla Slisza do środka pola powinien być ściągnięty!!
Nie wiem na co Legia czeka??? Aż betony go wezmą sobie?? Wrrrrrrr.....

odpowiedz
Wolfik - 25.07.2022 / 22:34, *.mm.pl

@bum: Pewnie trzeba cokolwiek zapłacić a stan naszej kasy jest ogólnie znany.... :/

odpowiedz
Dimas - 25.07.2022 / 20:33, *.info.pl

Nie zdziwię się jak w naszej lidze okaże się wzmocnieniem no cóż ale 3-4 liga hiszpańska...
Kto go tam wypatrzył :)

odpowiedz
Juri - 25.07.2022 / 20:28, *.inetia.pl

Wzrost,środkowy obrońca? Wiek dobry.

odpowiedz
singspiel - 25.07.2022 / 20:36, *.4.1

@Juri: prawy obrońca 177 cm. co ciekawe, jest kolumbijski obrońca, ten sam rocznik 1998. od dwóch lat nie gra. oby ich nie pomylili...

odpowiedz
Wymiatacz1916 - 25.07.2022 / 20:13, *.plus.pl

Guilherme też był z jakiejś ogórkowej ligi, Ouattara z turnieju bezrobotnych, ta liga jest tak chu...wa że za chwilę może się on okazać najlepszym obrońca ligi. Tym bardziej z jest reprezentantem kraju. Runiaic sobie gówna nie da wcisnąć

odpowiedz
axlrose - 25.07.2022 / 20:34, *.tpnet.pl

@Wymiatacz1916: Och, jak bardzo chciałbym Ci wierzyć.
Kurffa, za reprezentanta kraju, kapitana przychodzi 3_4 liga.
Ty naprawdę uważasz, że on będzie lepszy???
Proszę odpisz.

odpowiedz
Rafix - 25.07.2022 / 20:45, *.centertel.pl

@axlrose: ciekawe jak to się ma do zapowiadanych przez Zielińskiego przemyślanych transferach. Ile go obserwowali, czy Kosta poparł ten transfer?
Jak obstawiacie ile będzie się aklimatyzował w naszym kraju ? Ile będzie potrzeba czasu aż poczuje ligę? Toż to ta sama historia co Rosa, Chatatiny i inne wymysły no mamę.

odpowiedz
singspiel - 25.07.2022 / 20:45, *.4.1

@axlrose: trudno uwierzyć, że za Wieteskę. gość ma 177 cm i gra na prawej. czyli: Jędza na stopera, Gwinejczyk na prawą za niego

odpowiedz
lucho_83 - 25.07.2022 / 20:00, *.chello.pl

3-4 liga?! Może kogoś z okręgówki przetestować. Zacznijmy się wreszcie Szanować!!!!!

odpowiedz
Dzik - 25.07.2022 / 19:56, *.orange.pl

Tego nie znam, ale podobno jutro na testy przyjedzie Jose Arcadio Morales, bardzo zdolny, sam Mioduski pojechał go odebrać , zobaczymy co z tego wyjdzie.

odpowiedz
Kemot - 25.07.2022 / 20:10, *.17.83

@Dzik: ten kubański pisarz-eseista?

odpowiedz
ws - 25.07.2022 / 20:16, *.vectranet.pl

@Dzik: killer trzeci?

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 25.07.2022 / 20:22, *.co.uk

@Kemot: ten sam!!! ;o)))

odpowiedz
Wąski - 25.07.2022 / 20:27, *.centertel.pl

@Dzik: Buenos Diaz Buenos Aires

odpowiedz
Orti - 25.07.2022 / 20:55, *.plus.pl

@Dzik: Kto go odbierze jak nie ma Wąskiego ?

odpowiedz
Legionistaaa - 25.07.2022 / 21:00, *.centertel.pl

@Dzik: mają rozmach sku...

odpowiedz
Siara - 25.07.2022 / 21:06, *.plus.pl

@Dzik

Muchy schiessen! Kom kom! Chodź z nami!

odpowiedz