REKLAMA

Amp futbol

Michael Chambers nowym zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja amp futbolu Legii Warszawa pozyskała nowego zawodnika - Michaela Chambersa. Bramkostrzelny reprezentant Anglii pojawi się w Warszawie pod koniec sierpnia i zadebiutuje w barwach Legii podczas czwartego turnieju mistrzostw Polski w sezonie 2022, który w dniach 3-4 września rozegrany zostanie w Krakowie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Pyry - 02.08.2022 / 17:58, *.com.pl

O kurczę! Super wiadomość...

odpowiedz
Januszek - 02.08.2022 / 17:42, *.chello.pl

Dawac go do pierwszej druzyny a wyslac do sekcji Amp Śliza albo Rosołka

odpowiedz
77/82 - 03.08.2022 / 09:37, *.warszawa.pl

@Januszek: tylko bez takich. Chłopaki mogą nie mieć kompletu nóg ale na pewno wkładają w to co robią więcej zaangażowania niż wymieniona przez ciebie dwójka. Jedyne co wnieśliby do drużyny amp futbolu to gen porażki.

odpowiedz
grzesiek - 04.08.2022 / 16:50, *.centertel.pl

@Januszek: przez takich jak ty ślisz zaczął słabo graç. Mlodemu chlopakowi trzebalo wsparcia a Ty po nim jechales.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.