REKLAMA

Futsal

Davidson Silva zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym zawodnikiem futsalowej Legii Warszawa został 25-letni rozgrywający z Brazylii, Davidson Silva. Zawodnik w ostatnim sezonie występował już w polskiej ekstraklasie - w barwach Teamu Lębork wystąpił w 24 meczach, w których zdobył 20 bramek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
zp - 05.08.2022 / 10:37, *.chello.pl

A to może pokopałby w 11. Rozgrywający, bramkostrzelny, od „Rossiego” (zawsze mi się ryj cieszy jak tytułuje tak Rosołka) pewnie lepszy.

odpowiedz
Grzesiek - 03.08.2022 / 20:59, *.centertel.pl

Chyba spore wzmocnienie :D

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.