Tomasz Berkieta (w środku)
REKLAMA

Tenis

Występ Berkiety na DME U-16

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tomasz Berkieta z tenisowej Legii wziął udział w eliminacjach Drużynowych Mistrzostw Europy do lat 16, które odbyły się we włoskim Latiano. W drużynie, oprócz Berkiety, wystąpili Jakub Jędrzejczak, Mateusz Lange, a drużynę prowadził trener Konrad Kolbusz. Polacy po wygranej z Grecją 2-1, przegrali z Wielką Brytanią, co sprawiło, że pozostała im jedynie rywalizacja w tak zwanym turnieju pocieszenia.

W rywalizacji o miejsce trzecie, nasz zespół pokonał 2-0 Izrael. "Mimo problemów pojechałem na Drużynowe Mistrzostwa Europy, chcąc walczyć o awans. Czułem się już zdecydowanie pewniej, ale trochę jeszcze zabrakło. Szkoda, że super atmosferę Mistrzostw, po raz kolejny już, zepsuł kapitan zespołu z Wielkiej Brytanii" - powiedział po zawodach legionista.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.